Neumnosti ki jih ljudje počnejo

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
tani24
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 722
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tani24 » 27. Maj. 2008 13:46

To temo sem odprla, da lahko napišemo, kaj vse smo že slišali, da ljudje počnejo in so totalne bedarije.
idejo sem dobila, danes ko sem ponovno slišala, da mora moj fant, kot prostovoljen gasilec iti reševati mačko s drevesa. ej človek ne more verjeti, kolikokrat ljudje kličejo zaradi tega. mi se zmeraj prov nasmejimo, ker še vedno, ko raztegnejo lojtro maček dol steče :lol: mislim ljudje preveč gledajo tv, ker dejansko ni mačka, ki nebi prišel s drevesa, če ne prej pa potem ko bo lačen :D
pol pa še primer, ko je k moji frizerki hodila ženska, ki si je vsak dan umivala lase s konjsko scavnico, ker naj bi imela lepše, pa zdrave las. dejansko je pa tok smrdela in je mela tok scufane lase, da so jo prosili, da naj ne hodi več nazaj :lol:
Uporabniški avatar
Mju
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 521
Na forumu od: 1. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Mju » 27. Maj. 2008 14:33

tanika* napisal/-a:pol pa še primer, ko je k moji frizerki hodila ženska, ki si je vsak dan umivala lase s konjsko scavnico, ker naj bi imela lepše, pa zdrave las. dejansko je pa tok smrdela in je mela tok scufane lase, da so jo prosili, da naj ne hodi več nazaj :lol:


sej se zajebavaš ane? :eek:
Uporabniški avatar
Lejla86
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 988
Na forumu od: 23. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lejla86 » 27. Maj. 2008 14:39

Soseda, ki je že v penzionu, se je spravla delat izpit za avto, ker jo je strah, da bo priklenjena na dom, ko mož ne bo več mogu vozt...in ni neumnost to, da se je spravla, ampak da ma že več kot 250 ur pa še kr ne odneha. In neumnost je to, da se je zmenila, da bo ure plačala ob opravljenem izpitu (pomoje bi že zdavnej nehala, če bi mogla sprot plačevat glede na to, da je ena ura 22€). In še večja neumnost je to, da je rekla, da bi njej čist znesl vozt, če ne bi blo križišč in semaforjev...no to je pa že za v izjavo tedna... :roll:
Zadnjič spremenil Lejla86, dne 27. Maj. 2008 14:45, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Josephina
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1563
Na forumu od: 20. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Josephina » 27. Maj. 2008 14:41

Lol Lejla. :D
Uporabniški avatar
Atena13
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 241
Na forumu od: 29. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Atena13 » 10. Jun. 2008 17:12

Spreminjali bi svet in se pritoževali, namesto da bi najprej spremenili tam kjer se da.....saj ni treba iti prav daleč.
Nikoli ne zamudi priložnosti, da nekomu poveš da ga imaš rad...
Uporabniški avatar
_vampirk'ca
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 322
Na forumu od: 8. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a _vampirk'ca » 10. Jun. 2008 18:17

kolegica je delal splošno maturo pa ni nrdila enga predmeta.naslednje leto je nrdila prekvalifikacije in je nrdila poklicno maturo ampak jo je delal v drugem roku, torej jeseni in kljub temu d je s petkami nrdila ni bla sprejeta.letos je šla maturitetni tečaj-spet splošno maturo in je upisala neki kamor ne bo sprejeta na zadnje mesto pa tist fax za kamor je lani delal prekvalifikacije.namest d bi delala celo leto pa bi lepo se letos s petkami upisala na tist fax ga je kura dala na zadn mest in zihr ne bo nkamor spet sprejeta pa bo zafurala tri leta....jz se kr za glavo držim :roll:
Uporabniški avatar
anoyel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 696
Na forumu od: 3. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a anoyel » 11. Jun. 2008 8:18

izjave, ki jih ena trinajstletnica na tem forumu pisari:

ona bi naredila vse, da bi zgodovino brez učenja pisala vsaj 4. primerno tukaj brez muje se še čevelj ne obuje

poleg tega je pa po dveh letih in pol spet dobila menstruacijo. torej jo je imela že pri 10 letih ?
Čas je vrednota,
ne mineva,
temveč ga uporabljamo.
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 11. Jun. 2008 8:47

anoyel napisal/-a:izjave, ki jih ena trinajstletnica na tem forumu pisari:

ona bi naredila vse, da bi zgodovino brez učenja pisala vsaj 4. primerno tukaj brez muje se še čevelj ne obuje

poleg tega je pa po dveh letih in pol spet dobila menstruacijo. torej jo je imela že pri 10 letih ?


pr desetih je možno met menstro, sam vseen 2 leti in pol?!
zgodovino lohk prebereš vse zgodovinske knjige in pišeš 5 ne da bi se učil- če te to zanima ni učenje. drugač pa ja čisti oksimoron.
Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 11. Jun. 2008 13:29

Moja bivša sošolka je mela popravca kemijo menda zato, ker ni blo očeta nič doma-službeno ful velik potuje. :roll: :P mislim-kje vse folk ne išče krivde, sam da ni treba priznat, da si ja sam za**bo :cool:
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 11. Jun. 2008 13:33

Neumna stvar, ki jo ljudje delajo? Khm...
Moja soseda! Ki je res ena prava špija! Ko je pri nas na kafetu, vneto gleda skozi naše okno in če se zgodi kaj "pomembnega" (da gre mačka čez cesto :roll: , če kdo odnese smeti, če se neka stara babica sprehaja mimo našega okna in podobne omembe vredne stvari), ženska odgrne zaveso čez celo in bulo skozi okno!! In vsi jo vidijo, povrh vsega pa še itak vsi vejo, kdo živi v tem stanovanju (torej:MI). Ne bom niti omenjala, da smo v pritličju, kjer te vidi vse živo... :?
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 11. Jun. 2008 13:35

:roll:
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 08. Dec. 2010 17:41, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 11. Jun. 2008 13:56

anoyel napisal/-a:izjave, ki jih ena trinajstletnica na tem forumu pisari:

ona bi naredila vse, da bi zgodovino brez učenja pisala vsaj 4. primerno tukaj brez muje se še čevelj ne obuje

poleg tega je pa po dveh letih in pol spet dobila menstruacijo. torej jo je imela že pri 10 letih ?


a ti nebi naredila vse če bi lahko, da bi šola zdelala odlično, ampak da se ti nebi bilo treba učit in bi kar tako vse vedela?

menstruacija...jst sm jo dobila pri dvanajstih letih, potem je pa tud dve leti nisem mela.in to je čist normalno, tud da jo pri desetih dobi ali manj.

neumnosti, ki jih ljudje počnejo, na splošno:

-obrekovanje..Ma koji te Ku*rac boli kaj soseda dela, al se sosed ločuje, al majo pr nevemkteri bajti nov avto....Brigej se zase! :evil:
-obremenjevanje z drugimi...najprej se pomete pred svojim pragom, nato šele pred drugim.Nova moda iin nov hobi patetičnega folka.
-Hinavščina..da morš nekomu zlezt v rit da mu boš fajn.OMG, če mu tak nisi všeč kot si v resnici, mu tudi drugače ne boš.In tudi s hinavščino se da pridt kam seveda, ampak slej kot prej, hitro padeš na relana tla.
-trobljenje avtošolam...zakaj že?mislm pacienti večni.
-nreazumevanje določenih stvari.Če je tko je tko in konc.najlažje se je dret pa pizdit brez vsake prave podlage in ne poslušat kaj je dejansko res.glede na moje delo je takega folka celo mravljišče in si sploh ne moreš mislt kakšen pacientizem je to.Ma fuj.Če bi kdo od mojih klical kabelskega operaterja zakaj je zatemnil fuzbal bi ga skoz okn zabrisala.najprej se prašaj zakaj je tako, potem kliči in me pošiljaj nevem kam :roll:
-smrduhi..ena izmed največjih neumosti človeštva, da se človek v 21 stoletju v letu 2008 ne tušira in ne ve kaj je žajfa.pa lepo prosim no, a vam žajfo doniram??
-naslije, vojne in podobno.spet v 21 stoletju, ko bi morali bit že mal socializirani in vedet kaj je prav in kaj ne se po svetu še vedno dogajajo svinjarije.to pa zato ker ljudem primanjkuje komunikacije.teleta! :x
-laži...laž ima kratke noge..Torej, se splača?
-Obsojanje...Nič ne veš, ampak vse veš o nekom.Haha, taki ljudje kot danny z njegovimi zvezdami, so res za bruhat!
-Kopanje jame drugim..če sam ne znaš preživeti v življenju in si sam skuhaš godlje, ne tlači druge v svojo kuharijo, ampak sam reši težave, ker če si ti zajebal ti nihče drug tega ni kriv.
-izkoriščanje..a rabim kej dodat?

Skratka, nasplošno nekej neumnosti ki jih ljudje počnejo.sigurno jih je pa še malo morje..
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 11. Jun. 2008 15:56

*purple* napisal/-a:-Obsojanje...Nič ne veš, ampak vse veš o nekom.Haha, taki ljudje kot danny z njegovimi zvezdami, so res za bruhat!

Kaj hočeš povedati, da je Danny za obsojat, ker on obsoja druge?
Pa tudi o Bushu imaš precej za povedat, čeprav dvomim o tvojem poglobljenem poznavanju svetovne politike in Busha osebno.
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
Uporabniški avatar
blue eye
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 726
Na forumu od: 8. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a blue eye » 11. Jun. 2008 16:26

_vampirk'ca napisal/-a:kolegica je delal splošno maturo pa ni nrdila enga predmeta.naslednje leto je nrdila prekvalifikacije in je nrdila poklicno maturo ampak jo je delal v drugem roku, torej jeseni in kljub temu d je s petkami nrdila ni bla sprejeta.letos je šla maturitetni tečaj-spet splošno maturo in je upisala neki kamor ne bo sprejeta na zadnje mesto pa tist fax za kamor je lani delal prekvalifikacije.namest d bi delala celo leto pa bi lepo se letos s petkami upisala na tist fax ga je kura dala na zadn mest in zihr ne bo nkamor spet sprejeta pa bo zafurala tri leta....jz se kr za glavo držim :roll:


Jest pa tega ne bi glih sem pisala, se mi ne zdi fer do te kolegice, bolš da bi ji ti pomagala..mogoče pa bere ta forum
Za dežjem vedno posije sonce!!
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 11. Jun. 2008 16:48

kr.ena napisal/-a:
*purple* napisal/-a:-Obsojanje...Nič ne veš, ampak vse veš o nekom.Haha, taki ljudje kot danny z njegovimi zvezdami, so res za bruhat!

Kaj hočeš povedati, da je Danny za obsojat, ker on obsoja druge?
Pa tudi o Bushu imaš precej za povedat, čeprav dvomim o tvojem poglobljenem poznavanju svetovne politike in Busha osebno.


ubistvu sem se mal narobe izrazla.Mišlejo je bilo ljudje ki vedo vse o vsakemu, kot vedeževalci.

Buša pa ali poznam ali ne.Mislim, da je jasno za kaj se gre.In ja, o njem bom imela vedno veliko za povedat in pretežno slabega.

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov