tehnični pregled vozila

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
lili01
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 5. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a lili01 » 12. Okt. 2007 8:00

pred kratkim sem sama odpeljala avto ne tehnični pregled. letos ni bilo nobenega moškega, da bi mi ga peljal. avto je bil direkt iz servisa in sploh pomislila nisem, da bi lahko bilo kaj narobe. res je moj avtek dopolnil enajsto leto,ampak tudi kaj hujšega vidiš na cestah.
pridem tja. že takoj me možakar grdo pogleda. vrjetno si je mislil, če sem se zgubila. zgledam stara ene 17.pa se prav z muko usede v avto, proba zavore, ročno,pol še nekaj tam izvaja, izpuh...in vse kar sodi zraven. pa mi začne,da mi žmigovci utripajo belo, ročna je prešvoh, izpuh ni v mejah...in me je seveda vrgu. naslednji dan pridem vsa besna nazaj. bil je en drug, mu rečem, da sem popravila, model naredi tehničnega, vse ok, ajde čau. :eek: avto vmes ni bil na servisu, ker se mi je zdel, da bi moral biti izpraven, če so mi ga pripravili, da bo šel čez. sem šla pač probat.
kakšne imate ve izkušnje s tehničnimi? men so se tok zamerili, da razmišljam o novem avtu, da bi imela 3 leta mir pred njimi.
Uporabniški avatar
gregalina
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1234
Na forumu od: 20. 3. 2007
Kraj: toti Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a gregalina » 12. Okt. 2007 9:30

S temi tehničnimi pregledi je tako, da če poznaš ti onga, ko ti bo avto pregledu, ti bo takoj reku, da je izpraven; nekatere pa znajo ti mehaniki ful zajebavat.
Ko vidim tule po Teznem, ko se Cigani vozjo z nekimi "kripami", ko zihr ni nobena izpravna :roll:
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 12. Okt. 2007 10:31

hja, to je tko kot je naju z mami vrgel, da so zadnji končniki (alkajže) zanč .pa naju pošlje v nek kao pooblaščen servis (s katerim sodelujejo) itak, da bi zaslužl in midva itak, ker je bil avto nekej dni pred tem naservisu (da ne bo težav s tehničnim) sva vedla takoj v čemu je fora.pa peljeva še enkrat h našemu serviserju, avto pregleda in pravi da so končniki čist v dobrem stanju.potem peljeva za foro pogledat v ta servis kamor so naju iz tehničnega poslal, pa pravijo da je stoposto za zamenjat.itak ja.Pobereva tega serviserja (najinega) ga peljeva na tehnični, pa je model ves zelen postal.seveda tehnični je šel potem brez napake, prasci eni :roll:
zdej pa hodimo vsi drugam, na tehničnga na brezovico in je vse ok, skos..brez nepotrebnih nategavanj.
je pa neumno to, da pelješ avto an tehnični pa te spusti skos četudi maš nevemkakšne napake.recimo kolega je opravi tehnčni kar v enem lokalu, ker je pač poznal tipa, in je mel bremze tok slabe da nikakor nebi skos pršou.ja ful pojem varnosti, sej tehnični ni zato, da boš dubu pildek, apak da ti povedo če je res vse kul.
metron(temporary)
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metron(temporary) » 12. Okt. 2007 12:52

Zdj je luštn k je prvič šele po štirih letih...tko da nimam še izkušenj :)
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 12. Okt. 2007 12:58

gregalina napisal/-a:Ko vidim tule po Teznem, ko se Cigani vozjo z nekimi "kripami", ko zihr ni nobena izpravna :roll:


:lach: ma draga moja, oni majo svoje šišmišmekanike :lach:

drugace pa nimam s tem izkusenj, ker niam avta :D
I love SISLEY& RW
Uporabniški avatar
B@bsy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 367
Na forumu od: 24. 2. 2006
Kraj: KK

Neprebrana objavaNapisal/-a B@bsy » 12. Okt. 2007 16:17

še nisem bla na tehničenem, mene to čaka januarja...
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 12. Okt. 2007 17:43

:)
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 06. Dec. 2010 17:05, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 12. Okt. 2007 19:36

Mah ja sam spet ne kar povsod ane...jaz vem, da lepo tja pripeljem in gre vse lepo skozi...če mi kaj reče, da je to pa to za zrihtat rečem, da je ati avtomehanik in da ga bo zrihtu ane...no to mi je lepo uspelo...drugače pa itak tam poznamo tako, da gre sploh brez problema čez...


Kje si pa to delala?
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 13. Okt. 2007 0:04

:)
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 06. Dec. 2010 17:05, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 13. Okt. 2007 8:42

To se pravi da je bilo z optiko(po tvoje) vse v redu, sicer na tehničnem ne pregledujejo optike, ampak si je uni možak na lahek način prisvojil 20eurou, tvoja sošolka pa je naivna do daske, da mu jih je sploh dala... :?
Za to imamo Slovenci lepo besedo...podkupovanje...
Zadnjič spremenil McLarnovc, dne 13. Okt. 2007 16:52, skupaj popravljeno 1 krat.
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
metron(temporary)
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metron(temporary) » 13. Okt. 2007 14:38

McLarnovc napisal/-a:To se pravi da je bilo z optiko(po tvoje) vse v redu, sicer na tehničnem ne pregledujejo optike, ampak si je uni možak na lahek način prisvojil 20eurou, tvoja sošolka pa je naivna do daske, da mu jih je sploh dala... :?

hahaha ... tko so mojga znanca .. da mu guma radira .. pa bi v resnic sam po diagonali zamenu z zadnjimi, pa bi blo
Uporabniški avatar
tracie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 40
Na forumu od: 5. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tracie » 14. Okt. 2007 12:10

Jst že ne bi plačala 20€, da me spusti skozi. Če je kaj dejansko narobe potem je itak treba popravit, če si pa takole zmišljujejo napake samo da bi dobili podkupnino, potem smo pa že kar daleč zabredli. Nisem vedela, da je tako.
Uporabniški avatar
gregalina
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1234
Na forumu od: 20. 3. 2007
Kraj: toti Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a gregalina » 14. Okt. 2007 12:12

Na žalost je res tako; pol pa nekdo, ki je gladko (s podkupovanjem) prišel čez tehnični pregled (a nima izpravnega avtomobila), povzroči nesrečo (po možnosti on prežvi, nedolžni pa umrejo). :roll:
@smrketka@
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 347
Na forumu od: 13. 10. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a @smrketka@ » 15. Okt. 2007 9:45

zj k mam nov avto, mam tehničnega šele 2010, tko da bom mela mir.
drgač prej ko sem mela pa ful starejši avto so me pa ful zezal.pa še dons trdim da ni blo nič narobe.
so mi pravl da neki z ročno zavoro ni prav, da je prešibka. itak smo skoz popravljal pa kao nikol ni blo dost dobr. nam nč jasn kaj naj sploh še nardimo. poj pa enkrat, očitno k so se odločl da sm že dostkrat šla na tehničnega je blo pa vredu.

tko da vse to skup je bolj tko, če se odločijo da te spustijo te bodo, če pa ne pa ne.
tko da morš probat na vse tehnične okol svojega kraja in s časom vidiš kje je najboljše.
se pa tehnični dostikrat izkaže tudi za dobro stvar. pri mojem fantu so ugotovil da ma pri avtu zglob čist fuč (stvar med avtom pa kolesom), da bi s cajtom lahko kolo preč padel, ker je blo že tolk uničen.

to je čist kokr maš srečo, lahko ti kaj pomembnega ugotovijo, lahko te pa samo zezajo

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov