Nočni "govori"

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Iry
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 5. 2. 2005
Kraj: Povsod po malem

Neprebrana objavaNapisal/-a Iry » 25. Apr. 2007 21:09

Nisem vedela kam bi uvrstila to temo...se vam kdaj dogaja da govorite ponoči v sanjah, pa zjutraj o tem ne veste nič??
A se da to kako odpravit?
Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 25. Apr. 2007 21:25

Ja, meni se to velikokrat dogaja. Svoje čase sem se tudi sprehajala in celo kregala. Moja prijateljica je imela velik problemov s tem, celo take, da je mogla it na preiskave. Ampak potem si je kupila lovilec sanj, ki ji je, kakor mi je povedala zelo pomagal. Sej ne verjamem ne vem kaj v te stvari samo mogoče bi lahko poskusila s tem, če te to moti...
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.
Iry
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 5. 2. 2005
Kraj: Povsod po malem

Neprebrana objavaNapisal/-a Iry » 25. Apr. 2007 21:31

O hvala hvala...ja me moti...ko sem se učila za izpit iz poslovne matematike sem ponoči baje računala. Pa enkrat sem baje po steni z nohti praskala, pa govorila...ne da se spraskat ne da se spraskat :oops: zjutri me je skor pobral :oops: k mi je brat to začel govort.
Drgač pa skor vsako noč kj povem pametnga :D :wink:
Uporabniški avatar
allessya
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 702
Na forumu od: 9. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a allessya » 25. Apr. 2007 21:36

Tudi meni se je to dogajalo, zadnje čase pa zgleda ne več. Ampak jaz sem prav vstajala in hodila po hiši, odpirala predale, iskala v predalih raznorazne stvari in osebe, ki seveda ne spadajo v predal in se pri tem še pogovarjala, domači so me pa zraven gledali in se smejali.... zjutraj nisem vedela nič. Spet drugič sem šla v spanju v sosednje stanovanje (z babico smo prej živeli v hiši dvojčku) in babici ob dveh zjutraj prinesla namišljeno pecivo, ki ga je 'kao' spekla mama... :lach: Se mi je pa to dogajalo, ko sem bila neprespana in do konca izmozgana.
Neeah
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 79
Na forumu od: 6. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Neeah » 25. Apr. 2007 21:39

ahahaa, " neda se spraskat, neda se spraskat" :D :lol: :lol:
Jz mam tud lovilec sanj, moram rečt, da odkar ga mam (ene tri leta) sm mela eno samo nočno moro(neki sm bruhala po tleh/ubistvu ena tistih, k se ful težko zaveš, če je realno al ne= najhuj :S)govorila tud nism(hvala bogu.. najbolj se bojim, da bom mela kake "vroče sanje" in začela vzdihvat in stokat, starši majo pa spalnco takoj zravn..
:oops: )
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 25. Apr. 2007 22:11

im :)
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 05. Dec. 2010 23:01, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
princess of the night
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 60
Na forumu od: 30. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a princess of the night » 25. Apr. 2007 23:30

js ne govorim.. učasih mau zasmrčim :oops: :D moj dragi pa doskrat kej pove.. sam nikol kej preveč zanimivga.. razn zadnč.. tko spiva.. pa kr naenkrat reče.. ej, še pou ure pa bo treba ustat.. in ga tko sprašujem če spi.. pa če se heca z mano pa to.. pol pa pogledam na uro in vidm d je šele 4.00, ustat je blo treba pa ob 7h.. hehehehe..
There's too much blood in my caffeine system...
Uporabniški avatar
blue eye
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 726
Na forumu od: 8. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a blue eye » 26. Apr. 2007 7:30

Uh jest dost govorim med spanjem (tko mi moj prav), pa itak je nerazumljivo, včasih pa razumljivo..pa tud moj učas kej "zmerja" v spanju. Nevem zakaj, ampak dostkrat govorim, če tisto noč kej prej spijem alkoholnega :)
Za dežjem vedno posije sonce!!
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 26. Apr. 2007 8:21

Jaz že od malega govorim v spanju-BAJE :oops: Sicer o tem nič ne vem. Edino ko spim z mojim mi zjutraj ponavadi povem da sem se kregala s kom, ali kaj takega :D Bi se splačalo posnemati to, da bi poslušala pol :)
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
astra_mb
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1027
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a astra_mb » 26. Apr. 2007 8:21

jaz med samim spanjem sicer ne govorim...se pa kar naenkrat zbudim pa kako pribijem...enkrat sem iskala hamburger pod blazino..drugič pa v steni pajke :D ...pa še mariskatera taka je bila...pride pa to vedno po tem, ko sanjam..fant me ponavadi samo gleda...pa se smeji..ker je zdaj že vajen...sicer pa so takšne stvari ponavadi lahko vezane na živce..in ponavadi to počnem, ko sem najbolj obremenjena...in pod pritiski...je pa malo nerodno ja, če ne spiš sam...ampak po mojem ni nekega zdravila..
...i still believe in your eyes...
there is no choice, I belong to your life...
because I will live to love you someday...
you'll be my baby and we'll fly away....
Uporabniški avatar
amital
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 558
Na forumu od: 15. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a amital » 26. Apr. 2007 8:51

js ful govorim, vsako noč, samo večina je tk nerazumljivega. samo nekak mamo to v familiji, smo vsi zgovorni, ko pade noč :)
vse se zgodi z razlogom, tako kot se tudi vse vrača in vse plača
Uporabniški avatar
lolita
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 143
Na forumu od: 29. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a lolita » 26. Apr. 2007 8:58

JOJ :eek: Da ne govorim! Men so to zadnje čase skoz dogaja. Skoz mi fant pravi, da sem govorila ponoči :D sam baje ni to nč narobe, mogoče sam tok, da se ne moreš v miru naspat in s tem izgubljaš energijo :?
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 26. Apr. 2007 9:17

...
Zadnjič spremenil *hox*, dne 13. Jan. 2012 13:47, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
mirella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 867
Na forumu od: 25. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a mirella » 26. Apr. 2007 10:38

hehe
mene ce kdo klice na telefon ko spim.. js se normalno pogovarjam in vse.. pol se pa zjutraj sploh ne spomnem kaj sm govorila :(
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 26. Apr. 2007 10:54

...
Zadnjič spremenil *hox*, dne 18. Jan. 2012 8:46, skupaj popravljeno 1 krat.

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]