kako se znebiti slabih navad?

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*Laura*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 318
Na forumu od: 28. 12. 2006
Kraj: Pariz

Neprebrana objavaNapisal/-a *Laura* » 17. Mar. 2007 20:41

kaj bi vi naredili, da bi se znebili slabih navad?
na primer kajenja?
jaz sem sicer dobila eno slabo navado, lenobo. resnično sem postala lena, ker sem lani z odličnim opravila maturo in še kar počivam na tej lovoriki...
pa vendar vem, da ni to le to, ampak da moram še naprej nekaj delat in se učit za faks... ampak sem res postala ful lena... to me pa zelo moti...
ne najdem dovolj motivacije...
_bubica_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 11. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a _bubica_ » 17. Mar. 2007 21:11

mogoče si izbrala napačen faks in zato nimaš prave motivacije ali pa preprosto rabiš eno leto pavze, da si spet nabereš moči za naprej :ja:

meni se je to zgodilo po končani maturi! nikakor se nisem mogla zbrat in se začet učit, pa sem pustila da leto teče mimo mene in sem si vzela čas samo zase. Zdaj mi gre na faksu super in moram priznat ni mi žal da sem si dala duška takrat

drugače pa mislim da se slabih navad najlažje znebiš s trdno voljo ali pa s kakšno krepko stavo :loldev:
Uporabniški avatar
virginiaNOmore
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 161
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a virginiaNOmore » 17. Mar. 2007 22:25

slabih navad se po navadi rešiš z disciplino in močno željo, da se navade znebiš.
Ko boš prišla na Bled, boš moja punčka spet. Za naju ves bo svet kot češnjev cvet.
Uporabniški avatar
*Laura*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 318
Na forumu od: 28. 12. 2006
Kraj: Pariz

Neprebrana objavaNapisal/-a *Laura* » 18. Mar. 2007 8:55

_bubica_ napisal/-a:mogoče si izbrala napačen faks in zato nimaš prave motivacije ali pa preprosto rabiš eno leto pavze, da si spet nabereš moči za naprej :ja:

meni se je to zgodilo po končani maturi! nikakor se nisem mogla zbrat in se začet učit, pa sem pustila da leto teče mimo mene in sem si vzela čas samo zase. Zdaj mi gre na faksu super in moram priznat ni mi žal da sem si dala duška takrat

drugače pa mislim da se slabih navad najlažje znebiš s trdno voljo ali pa s kakšno krepko stavo :loldev:


hvala za odgovor.
samo ne mi tega govorit, da sem izbrala napačen faks. ful sem si želela študirat umetnostno zgodovino v lj, pa me straša ne pustita v lj, ker ne morem dobit štipendije pa nimamo dovolj sredstev, da bi lahko šla v lj... brezveze v glavnem. sedaj sem v mb na filozofski socio-pedagogika. saj delam izpite z 8, 9; ampak ne s takim veseljem, kot bi lahko...
_bubica_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 11. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a _bubica_ » 18. Mar. 2007 22:54

veš laura želje se ti lahko uresničijo na različne načine. Mogoče je to da si sedaj na drugem faksu kot si si želela zelo dobra stvar in ti bo to koristilo v prihodnosti. Nikoli se ne ve kam te bo življenje zaneslo in vedno glej z optimizmom na njega, saj te bo presenetilo tam kjer boš najmanj pričakovala!!

Drugače pa ti lahko še to povem, da mogoče ti bo ta faks v bodoče postal bolj zanimiv kot ti je zdaj, saj če sem te prav razumela si prvi letnik in na vsakem faksu so zadeve zelo posplošene v prvih letnikih. Samo volje ne zgubit!!

Nekje v tebi se skriva moč, ki jo imamo samo ženske in ta moč nas žene da uspemo v vsem česar se lotimo! To je moj osebni moto! :tanz:
Uporabniški avatar
*Laura*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 318
Na forumu od: 28. 12. 2006
Kraj: Pariz

Neprebrana objavaNapisal/-a *Laura* » 19. Mar. 2007 14:15

bubica, hvala ti za te besede. prav sem dobila malo večjo motivacijo za učenje. res, hvala!
letim za kjige:-)
aja, pa ne razumet, da sem totalno frustrirana zaradi tega faksa. saj mi je fino. profesorji so dobri, kolegi na predavanjih tudi, ampak očitno se še iščem in iščem nekaj, kar bi me izpopolnjevalo. in iskanje bo verjetno še trajalo...
hvala!

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron