Kaksna postava vam je vsec?

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Vsec mi je moski, ki je...

Suhec (180cm in manj kot 65kg)
20
3%
Normalen (180cm in med 66 - 75kg)
183
28%
Bolj misicast - sportnik (180cm cca 80kg)
279
43%
Nabildan - zelo poudarjene misice (180cm cca 85-95kg)
13
2%
"Mocnejsi" oz. debel (180cm 90-100kg )
16
2%
Predebel (180cm in vec kot 100kg )
1
0%
Mi je cisto vseeno, samo da mi je vsec
140
21%
Skupaj glasov : 652

ded
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 9. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ded » 04. Jul. 2006 8:14

Zanima me kaksna postava moskega vam je vsec.

Zdaj ni nujno, da opisete svojega tipa, ampak kaj vam je na prvi pogled vsec. Lahko pokomentirate, da vam je vsec nabildan, vendar je cisto vredu, ce je samo sportna postava.

Za primerjavo sem v oklepaju napisal kaj naj bi to priblizno bilo. Ce izberete zadnjo moznost, lahko pokomentirate ali vam je res cisto vseeno ali vam je naceloma vseeno, vendar naj ne bi bil cisti okostnjak oz. full predebel.

LP
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 04. Jul. 2006 8:25

hmm... men je važn, da se midva ujameva v vseh pogledih... zato ni važn, al je suh, debel, nabildna pa ne vem kak še... nimam določenga tipa moških... pač enga vidm in rečm, ja ta mi je pa dobr.. pa je lh zravn njega en k je po videzu podobn, pa mi tist pač ne bo dobr... to je pr men tok različn... važn, da mi je všeč :) no ja, lih tist kostko ne sme bit, da bi me use žulil, pa tko ene 250 kg tud ne bi, hvala :D
Uporabniški avatar
Snow flake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 630
Na forumu od: 27. 12. 2004
Kraj: okolica Ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a Snow flake » 04. Jul. 2006 8:33

imam zelo podobne poglede na to, če ne kar enake, kot jagodka ... :)
Zadnjič spremenil Snow flake, dne 04. Jul. 2006 8:36, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
*LittleBug*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 254
Na forumu od: 3. 6. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *LittleBug* » 04. Jul. 2006 8:34

Ej tm ni opcije 188 cm 66 kg k tko je men najbl ušeč :Drgač mam pa rajš č je tip presuh k pa da je zalit pa tut mišice me sploh ne ganejo ne vem :lol:
Uporabniški avatar
me.geisha
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 69
Na forumu od: 29. 6. 2006
Kraj: daleč stran...

Neprebrana objavaNapisal/-a me.geisha » 04. Jul. 2006 8:37

mene najbolj pritegnejo tipi, k jih maš pod normalne, sam to zdaj ne pomen da če bi pa enga, ki neb bil ta tip spoznala, nit neb pogledala, lohk je debel pa druge vrednote pa ga mam zato naprimer raje... :)
Uporabniški avatar
pjotra
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 25. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a pjotra » 04. Jul. 2006 8:45

No dobr, se bom osredotočila samo na postavo, čeprav so druge stvari bolj važne kot postava.
Všeč so mi tipi veliki okrog 185cm, močnejše konstrukcije - se pravi, da ima široka ramena, pa mišičaste noge - niso mi všeč suha meča pri moških. Pa lohk ma mal trebuščka. Nabildanih tipov ne maram. Raje vidim mal trebuščka kot pa kocke na trebuhu. Suhi mi pa tudi niso všeč. Ali pa uni na smrekco postavo.
Uporabniški avatar
ribicaX
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 547
Na forumu od: 9. 2. 2005
Kraj: Prelepa Dolenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ribicaX » 04. Jul. 2006 8:45

men so nekako najbolj všeč tipi, ki so vitki, ne suhi. pa postavco ma lahko športno. pa mišiče tud, samo ne pa preveč. tolk da se vid, da neki da nase, ne pa da je nabildan ko schwarzeneger. če ma pa 150 kg, tazga pa glih ne pogledam rada. žal, taki tipi me ne privlačijo, pa če majo še tolk pameti.
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 04. Jul. 2006 8:46

<<<.
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 19. Sep. 2010 19:20, skupaj popravljeno 1 krat.
s.j.parker
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 74
Na forumu od: 25. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a s.j.parker » 04. Jul. 2006 9:26

Men so všeč ful velki tipi. Takoj mi padejo v oči,manjši me nekako ne privlačijo.Verjetno zato ker sem jaz tud malo vačja. Pri velkih tipih se boljše počutim,nekak varno ali nekak tak.Ne maram pa če svojega tipa moram dol gledat,to me odbija.
Pretirano nabildani tipi so mi grozni. Drugače pa ne maram če ma full trebuh, tko v mejah normale mi je najbolj všeč. Ne predebel in ne okostnjak.Če je mal buckast me ne moti.

Drugače so mi pa zunanje lastnosti manj pomembne,ker je itak dost odvisno od odnosa in od tega kar te pritegne. Zato se mi zdi da je najpomebnejše kaj človek izžareva,ker to ga naredi atraktivnega.
Uporabniški avatar
Sp3lca
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 510
Na forumu od: 15. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Sp3lca » 04. Jul. 2006 9:26

Mah.. moj fant je visok 175cm.. Tko,da ne paše v nobeno kategorijo. Prejšnje sm pa mela od zelo visokih pa do zelo nizkih. Tko, da važno, da je postava skladna.. ne maram preveč suhih.. Ni treba,da ima nabildan trebuh, rada pa imam nabit roke. Pol pa prow odvisno od fanta do fanta.. Mislim,da jih ne bi mogla vse dat v nek okvir...
And if your head explodes with dark forebodings too
I'll see you on the dark side of the moon.
Uporabniški avatar
_chika_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 1. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a _chika_ » 04. Jul. 2006 10:58

Rada mam velike tipe, široka ramena, lahk nabildan, pa kvadratki po tebuščku so mi fuul sexi. Sam vseen mam pa rajši, če ma tip 5 kg preveč kot pa 10kg premalo.
Uporabniški avatar
bella_
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 415
Na forumu od: 26. 5. 2006
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a bella_ » 04. Jul. 2006 11:25

evo se js: men tut ni vazn kasn je tip, ampak mam pa neko predstavo popolnega telesa zame in ta ja taka:

Slika

vem da vm gre ronaldo ze vrjetn na ziuce ampak men je to popolna postava (no ok loh bi meu ob strani mal mn, tm pr lopatcah). ful mi je hudo k je tip tak in pol k mu bozam misice skor orgazm dozvim :lol: ampak ne sme bit prevec nabildan k to mi je pa grdo
Uporabniški avatar
mleko
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a mleko » 04. Jul. 2006 11:38

meni je najbolj všeč atletska postava (tudi sam jo posedujem :cool:), ne maram buffed up tipe. tile bodibilderji so mi gravž, ko pak bebci izkoristijo vsako še tako neumno priložnost za kazanje svoje pridobitve na benchu. spljoh pa povečini tile kakci uporabljajo razne kemične preparate pri doseganju tega, dodatek njihovi neumnosti. tudi kaki zavaljenci mi niso ravno po godu, samo jih lažje prenašam. v glavnem je atlet utelešenje popolnega moškega.
Uporabniški avatar
bad_girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 992
Na forumu od: 3. 9. 2004
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a bad_girl » 04. Jul. 2006 11:47

Meni je najbolj všeč športna postava...mal mišic na nogah, mal na rokah in trebuščku. Višina mi ni tolk važna, čeprav načeloma so mi všeč bolj visoki moški, teža pa naj bo skladna s športno postavo (beri: ne predebel, ne presuh, ne prenabildan). Npr. nogometaši imajo zelo lepo razporejene mišice :D
_______________________________________
Strawberries cherries and an angel's kiss in spring, my summer wine is really made from all these things...
barbonete
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 17. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a barbonete » 04. Jul. 2006 12:27

hehe...moj dragi tud ne spada v nobeno kategorijo: ma sm 175cm...

če gledam sam na videz!!! me najbl privlačijo široka ramena, ozek pas in majhna ritka :D pa ne pretirano izrazite mišice...to mi je pač sexy... ob takem tipu se počutim bolj žensko :wink: drugač pa je ful pomemben tud obraz... če nima lepga obraščka...ni fajn :D

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]