Varanje [ZT]

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

ali varate?

da
45
16%
ne
232
84%
Skupaj glasov : 277

Uporabniški avatar
tadejci
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 183
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a tadejci » 01. Jul. 2004 11:34

ali varate?
če, zakaj?

jaz ne vem v čem je smisel varanja, nekateri govorijo da poživi zvezo, seveda, če tisti ki ga varaš ne izve za to. kako lahko to poživi zvezo, če pa imaš vedno nek občutek krivde, res ne razumem teh ljudi. če jim je res dolgčas v zvezi naj jo prekinejo, ne pa da varajo in s tem prizadenejo človeka, ki so se imeli pred kratkim z njim lepo, ki so ga najverjetneje imeli radi. no to je le moje mnenje. ;)
I never wanted anything, other than to be ur everything...
Klaudia
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 41
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Klaudia » 01. Jul. 2004 11:37

zaenkrat še nisem in pomoje tut nikol ne bom.
mene je partner enkrat in vem kašn filing je to.
Vse skupi preveč boli :cry:

Zveze pa tut ne vem kok zlo poživi, mene bi to skos žrl...
sploh če bi mogla bit :stumm:
Uporabniški avatar
katarina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 24. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a katarina » 01. Jul. 2004 11:56

Nisem še varala in mislim da tudi ne bom.
Če ti v zvezi nekaj manjka in je to razlog da prevaraš, ali ni bolše da sploh nisi v taki zvezi?!?!?
aneja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 30. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a aneja » 01. Jul. 2004 12:58

varanje....sama še nisem varala in tudi nikoli ne bom, ker imam fanta čisto preveč rada da bi to storila.

sicer se pa držim pravila da nekomu nebi storila tega, česar nočem da bi drug storil meni!

ampak to je le moje mnjenje :wink:
Katjuška
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 29. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Katjuška » 01. Jul. 2004 13:59

V bistvu se razlikuje namensko varanje in nenamensko.

In nenamensko je takrat, ko si v kaki glupi vezi, pa greš mal ven, pa ti zapaše malce pozornosti, nekreganja.. Pa se včasih pač kej zgodi in to ni za obsojat. Pa še razlog dobiš, da končno skenslaš vezo.

Namensko je pa za obsojat!! :roll: :roll:
Meri
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 24. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Meri » 01. Jul. 2004 14:41

Strinjam se s Katjuško. Včasih je partnerja pač preveč težko zapustit, čeprav veš, da od njega/nje ne dobivaš vsega, kar si želiš (pa ne mislim materialno) in si je lažje najti prijatelja/prijateljico, kjer pač malce "izživiš" svoje nezadovoljstvo, če se lahko tako izrazim. Če to poživi tvojo zvezo s partnerjem, je pa najbrž čisto odvisno. Lahko da ja, lahko pa da ne. V kakšni taki "prepovedani" zvezi se ti lahko dostikrat tudi odprejo oči in ugotoviš, koliko ti tvoj partner v resnici pomeni in kaj lahko ti sam storiš za izboljšanje vajinega razmerja.
Včasih sem take "varače" tudi sama obsojala, sploh, ko sem na lastni koži občutila, kako to boli, izkušnje pa so me pripeljale do tega, da sedaj takšnih stvari ne obsojam. Vsaj takih ne, ko se človek pač znajde v taki situaciji. Namerno varanje, ko želi nekdo nekoga s tem samo prizadeti ali sebi dvigniti ego, je pa itak brezveze. Takšni ljudje se mi smilijo in so mi hkrati odvratni. :tot:
Bite me!
Uporabniški avatar
Saša_26
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 102
Na forumu od: 28. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Saša_26 » 01. Jul. 2004 23:12

Namerno ali nenamerno...meni je to isto. Če že rabiš razlog , da pustiš tipa, ga najprej pusti zaradi drugega, potem pa greš z drugim. Nihče ne more reči, da ni vedel/a kaj dela. Kar se mene tiče, varanje-tako ali drugačno- ni opravičljivo. :P
maca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 24. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a maca » 01. Jul. 2004 23:27

tudi jaz ne razumem varanja. moški pravijo, da to delajo samo zaradi seksa. da nič ne pomeni.... meni pomeni veliko.... če nič drugega občutek manjvrednosti, uničuje samozavest....kaj dela ona toliko boljše kot jaz....

pa še nekaj ne razumem. recimo, da te partner vara in ti tega ne veš... razumem, da sta še skupaj, ker se pač ne ve. (mene bi sicer bolelo, če bi delal budalo iz mene - če bi vsi drugi vedeli, jaz pa ne...).
ampak totalno ne razumem, če veš, da te vara, pa si vseeno še z njim. ko pride domov in ima vonj po drugi ženski, pol pa da bi se še na mene vlegel.... :twisted:
Uporabniški avatar
Saša_26
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 102
Na forumu od: 28. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Saša_26 » 01. Jul. 2004 23:34

Maca, se čisto strinjam s tabo. Poznam primer, kjer tip vara že od vsega začetka, ona je nekako izvedela za eno žensko šele po letu in pol veze, šla sta narazen za kak teden, zdaj sta spet skup. In tip še vedno počne isto. Pa ni važno, če je to sodelavka, "kolegica" ali popolna tujka. In potem pride domov, se dol da še z "uradno" punco in se vprašaš kaj vse je ta punca staknila od vseh drugih bab?! Spolne bolezni so huda stvar :evil:
Uporabniški avatar
katarina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 24. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a katarina » 02. Jul. 2004 7:21

Jst pa ne razumem razlike med namenskih in nenamenskim varanjem?!? Varanje je varanje!!!! :?:
Katana
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 29. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Katana » 02. Jul. 2004 7:47

Saša_26:
Tu imata pa oba težave, tako on, ki mu očitno v glavi manjka par kolesc, kot ona, ki ima pa očitno težave s samozavestjo. Do sebe nima čisto nikakršnega spoštovanja, pa tudi on ga do nje nima nič. Zdej z njim se ukvarjat in se spraševat, zakaj to počne, bi bilo najbrž brezveze, ker bi moral človek najbrž bit diplomiran psiholog, da bi razumel takega tipa, ampak zanjo je pa edina pot ta, da gre ven iz takega razmerja, stera tipa u k... in mu ne dovoli, da bi se ji še kdaj približal. Zakaj ji tip sploh to počne? ZATO, KER LAHKO!
Uporabniški avatar
shinam
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 28. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a shinam » 02. Jul. 2004 8:12

osebno se nisem nikogar prevarala, raje sem koncala zvezo pa potem bila z drugim tipom.
Fifi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 24. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Fifi » 02. Jul. 2004 8:22

.Ja kot shinam sem storila isto.
Nisem varala in ne vidim razloga zakaj bi.
Je pa nekaj, da veliko ljudi varanje jemlje že to, da se pogovarjaš z nekom, kar pa jst osebno ne vidim razloga,zakaj se ne bi. Konec koncev diokler nimaš pregrešnih misli, in želje po sogovorcu, to ni nič takšnega,to je sam za nabit ego, da veš da si še vedno IN :lol:
Vam pa povem, da občutek, da si prevaran boli!!!!!!Pa je že samo občutek,jst imam z eno predrzno,grdo žensko zelo zelo slabe izkušnje, ampak popolnoma verjamem da nič ni bilo med najino vezo,kar je bilo prej me pa niti ne zanima,sej tudi jaz nisem nedolžna :lol: .
so pa ženske ki ne dobijo svojega zelo zelo vsiljive,zoprne,..............
In take pras.... delajo scene in nagajajo
MAMMY26
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 24. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a MAMMY26 » 04. Jul. 2004 20:34

jaz pa rečem tako. Lahko še trdiš da jaz še nisem, in verjetno tudi ne bom... ali jaz pa kaj takšnega ne... tako kot me govorimo, o svojih dragih...on pa že ne...le zakaj?! Ampak punce, prilika dela svoje...pa je lahko tako lepo, ko nikoli ne vemo kaj se bo zgodilo. Tudi jaz sem srečna, a bila sem prevarana, pa še sem z njim, a mogoče je to bil le dogodek, ki naju je oba zaznamoval a kljub temu, še utrdil nekako najin odnos, saj se je šele takrat, ko sem jaz bila že na robu tega, da vse pustim in grem...odločil in spremenil, kot ga nisem poznala še nikoli.

Ni lepo varati in hudo je biti prevaran, a nama je to rešilo zvezo. Od tega je že več kot šest let, a sedaj nama je boljše kot kdajkoli prej.

Morda sem nora, ampak nikoli ne vem kaj pa se bo zgodilo z mano...mogoče bo mene kdo tako znorel...nikoli se ne ve :?:
Meri
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 24. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Meri » 05. Jul. 2004 15:36

Strinjam se z Mammy. Nikoli ne reci nikoli... Včasih se stvari preprosto zgodijo. Seveda ni lepo varati, še manj biti prevaran, ampak življenje je nepredvidljivo in stvari se pač dogajajo. Če ti pač prej uspe prekinit zvezo in nato nadaljevat z nekom drugim, svaka čast. Samo včasih si tistega drugega NE želiš, ampak se stvar preprosto zgodi in je jutri že pozabljena. Opravičil ni, to je jasno, ampak razlogi pa SO.
Bite me!

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov