Nedolžnost

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Mrs. Smith
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 28. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Mrs. Smith » 28. Sep. 2005 13:47

stara sem ze precej oz. ze zelo dovolj ( blizam se ze letom,ko bo treba zacet o letih lagat :? :cry: ) in se vedno nedolzna...ce ne bi pila (ne cist uno v smislu alkoholizma :wink: ),kadila, imela precej razvit besedni zaklad tud v negativno smer, probala ze sve i svasta itd., bi bila kot devica marija. no, pa salo na stran.
zmer bolj se zarad tega sekiram in vedno bolj mi je nerodno.sicer je mojim frendicam to super, da sem taka, da bi morala bit ponosna, da tipi to spostujejo..ampak jz se ne pocutm bas tako super :( o tem zakaj tako, pa niti sama ne vem. v bistvu se niti nisem velikokrat znasla v situaciji,kjer bi se lahko zgodil sex. vec je bilo takih modelov,ki so hoteli kaj,kar na silo - pa so doziveli le kaksno klofuto, zmerjanje in me ni bilo vec. zaradi takih se mi tudi bolj ali manj gnusi cel moski rod. drugace je bilo pa tudi nekaj lepih trenutkov,ampak nikoli ni do nicesar-zaradi mene-prislo. in ko gledam nazaj, mi po eni strani niti ni zal, ker vem da bi se zdaj tepla po glavi, ce bi bila z dolocenim tipom, ki me je kasneje zelo prizadel. ne bom vec nakladala...samo vprasala bi: a se vam zdi to totalno cudno in predvsem jaz neki cuden frik ? enostavno ne spoznam tipa, ki bi se mi zdel vreden,kr z enim pa ne morem, ker mi slabo pride ob sami misli,da bi se me dotikal nekdo... dankis, ce se je komu to dalo prebrat :)
zlati mau mau
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 28. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a zlati mau mau » 28. Sep. 2005 13:58

Nikar se glede tega ne sekiraj. Tudi jaz osebno sem bila zelo, zelo dolgo nedolzna in me to ni nic jezilo. Moj zdajsnji fant je zelo ponosen, da sem to cuvala tako zelo dolgo casa. Moram priznati, da mi je bilo kar malce nerodno glede tega, ampak zatrdil mi je, da me ne bo silil v to, ce jaz osebno nisem pripravljena z njim.
Uporabniški avatar
srčica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 731
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: v njegovem srčku

Neprebrana objavaNapisal/-a srčica* » 28. Sep. 2005 14:01

za kaj takega se pa res ni vredno sekirat... saj moških je puna in verjamem da boš našla nekje tvojega mr. perfect. .... sicer pa kaj je tlko bluzejna okog tote nedolžnsoti... kot da se ljudje počutijo manj vredne, ker so nedolžni... jaz sem sekirala ker še pri petnajstih nisem doživela pravega poljuba, pri 16ih pa sem že zgubla nedolžnost in to s tipom ki me spoštuje in me ima ful rad

pač sreča se mi je nasmehnila... enim se prej drugim pozneje :)
"moški znajo odlično povedati svoje zadnje besede in oditi z odra"
Uporabniški avatar
Mašy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 72
Na forumu od: 15. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Mašy » 28. Sep. 2005 14:36

Ja, res, ne se sekirat :!: :!: Tut js sm podobno misleča-pač sm bl umirjena oseba, nism začela sexat zato da bi vidla kako je,al pa takoj, ko sm se v koga zalubla, ampak sm čakala na pravega. Tko kot nism kr enmu podarila svoj 1. francoski poljub. Ne, nism taka. Vendar sm ga dočakala-moškega, o katerem sm vedno sanjala. Ob njem sem vedno čutila, da je pravi zame, da mi ustreza v vseh pogledih. Ljubim ga in on mene. In to je drgač kot zaljubljenost. To pride s časom, preživetim skupaj in tko. Da vidš, ali je to res tista oseba, kateri boš dal/a srce.
In pol tut sex postane ena čist druga razsežnost-izkazovanje ljubezni in uživanje z obeh strani. In najlepš je, ko se z nekom ful poznaš in si zaupata do konca. Ker čutiš to povezanost.
Be happy!!!
zlati mau mau
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 28. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a zlati mau mau » 28. Sep. 2005 14:53

Izguba nedolznosti je zelo lepa stvar, kjub temu da je tudi precej boleca. Jaz osebno ti svetujem, da pocakas na pravega, predno se mu predas. Kajti lahko se zgodi, da ti bo kasneje zal. Jaz sem jo dala pravemu fantu, ki me zelo ljubi in se to ne sramuje pokazati tako zasebno kat tudi javno. Moram priznati, da sva kljub temu, da je bilo tri leta se vedno zelo zaljubljena in da ne moreva drug brez drugega. Oba cutiva kako najina ljubezen raste in se krepi. To pomeni, da bova ostala skupaj ne glede na mnenje drugih. Povem ti se to, da njegovi prijatelji kar niso in niso mogli verjeti, da je nasel se nedolzno dekle. In povedati ti moram, da so mu bili zelo, zelo zavistni. Zeto glavo pokonci. Pa se ni se ti treba sekirati, da bos staknila kaksno spolno bolezen od kogarkoli. Vedi tudi to, da je tesni stik ljubezni nekaj intimnega in kar se tice samo vanju dveh in nikogar koli. Niti prijateljev ne, kaj sele clanov druzine.

Lepo se imej in skrbi daj na stran!

Zlati mau mau
Uporabniški avatar
trapa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 973
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: Koper

Neprebrana objavaNapisal/-a trapa » 28. Sep. 2005 16:24

Mrs.Smith verjemi, da te razumem.
Čeprav nihče tega ne pove javno, je danes moderno izgubit devištvo čimprej in ne glede na to, kaj se govori je to, da si devica precej moteče.

Tako kot vsi moji predhodniki menim, da se nima smisla sekirat.
Oz. bi se vprašala zakaj se sekirat? Verjetno ne zaradi sebe, ampak zaradi družbe, ki pri tvojih letih pričakuje, da nisi več nedolžna.

Kvečjemu si lahko vesela, da se še nisi nikomur "predala". Zakaj? Ker ko boš srečala "ta pravega" ti ne bo žal, da si ga čakala. ;)
Imaš, da me vikaš!
Uporabniški avatar
amyZ
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 31. 3. 2005
Kraj: trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a amyZ » 28. Sep. 2005 16:32

ah, ka bi bla čudn frik?? a ti ni bolš da si še nedolžna kokr pa da to zgubiš z enim tipom k do njega ne čutiš nč? mogoč bo pa tvoj prvi tud tvoj pravi in za vedno. in če te bo meu rad mu bo celo všeč da bo lahko prvi, in zadnji :)
Uporabniški avatar
Catharine
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 19. 9. 2005
Kraj: Planet Earth

Neprebrana objavaNapisal/-a Catharine » 28. Sep. 2005 16:36

joj punca k bi ti vedla kok je deklet k so full zgodaj zgubile nedolžnost in jim je večini zelo žal da so jo tako zgodaj zjutraj.
leta nimajo tle nič, res se ne rabiš sekirat.. to nikjer ne piše al si ti nedolžna al ne.. na nobenem osebnem dokumentu, pa tut nikjer ne zahtevajo da more bit punca že ulaufana za službo al pa karkol :)
glavo gor!!!
Uporabniški avatar
Maychy
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 30. 6. 2004
Kraj: Se selim...

Neprebrana objavaNapisal/-a Maychy » 28. Sep. 2005 16:38

Sicer nisi napisala koliko si stara, ampak lahko ti povem, da poznam kar nekaj deklet starih 20+, ki tako kot ti še vedno čakajo tistega, ki jih bo vreden in prav je tako!!

Ne rabiš se podrejati temu, kar ti vsiljuje družba, da bi bila srečna. Bodi samo svoja in seksaj takrat, ko si boš to želela in ne takrat, ko si boš mislila "zdaj je pa že čas".

Jaz sem se tega držala in mi ni žal!
--- Evil Is Just A Point Of View ---

--- Don't tell me the sky is the limit, there are footprints on the moon! ---
Uporabniški avatar
Bunny Muffin
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 268
Na forumu od: 10. 3. 2005
Kraj: Disturbia

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunny Muffin » 28. Sep. 2005 17:49

No, glej... saj ni nič narobe s tem da si še nedolžna. To pustimo zdaj na stran.
Poskušaj oz. se vsaj trudi navezati stik s kakšnim tipom čeprav se ti mogoče na prvi pogled ne zdi nič posebnega. Ne bi se zdaj rada tukaj kakšnega psihologa igrala, ampak to je samo moje mnenje o tej tvoji situaciji. Pa veliko sreče! :gut:
{Bitch please, you've got more issues than Vogue.}
Uporabniški avatar
ribicaX
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 547
Na forumu od: 9. 2. 2005
Kraj: Prelepa Dolenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ribicaX » 28. Sep. 2005 18:24

jst ti lahko rečem samo svaka ti čast. sama si ne znam predstavljati kakšen je občutek ko ti nedolžnost vzame ljubljena oseba. jaz osebno nisem imela te sreče in priznam, še danes mi je žal da sem prezgodaj izgubila nedolžnost sploh pa z napačno osebo. zato ti svetujem, da naj ti nedolžnost vzame res, ampak res oseba, ki te bo imela iskreno rada tako kot ti njo. nikoli ne veš. morda že jutri spoznaš ljubezen svojega življenja.
shy_grl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 69
Na forumu od: 23. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a shy_grl » 28. Sep. 2005 19:07

morm povedat da so mi ful ušeč vaši odgovori......jst isto čakam na tistga tapravga k bi biv vredn tega da mu podarim svojo nedovžnost......pa včasih kr začnem razmišlat če sm pa mogoče mal preveč izbirčna glede tega......in vaši odgovori so mi kr spet dal upanje da pa en tak enkat bo pršu...... :)
Uporabniški avatar
mala@
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 21. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mala@ » 28. Sep. 2005 21:15

Se podpišem pod vse napisano - bolje počakati na pravo osebo, kot se ljubiti z osebo, ki je ne ljubiš. Jaz sem nedolžnost izgubila s fantom, s katerim sva še vedno skupaj in ni mi žal, da je bilo tako.
Najbrž bi mi bilo bolj žal, če bi nedolžnost izgubila pijana, v neki še nezgrajeni hiši, tako kot moja kolegica, ko jo je takrat fant dobesedno posilil, da bi se mogla potem vsem lagat, kolk je blo kao fajn, sama se pa še spomnila ne bi. Ni tako?
Jaz pravim - GO GIRL! :biggthumpup:

LP mala@
Uporabniški avatar
Mrs. Smith
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 28. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Mrs. Smith » 29. Sep. 2005 9:15

ful hvala za vse odgovore..saj vidm,da ne razmislam edina tko. itak, ko bo prišel mr. right in me bo imel rad, ne bo to noben minus, edin +..
Uporabniški avatar
girl007
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 30. 7. 2004
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a girl007 » 29. Sep. 2005 9:22

Itak, ne se sekirat.
Jest pravim bolje pozno kot pa prezgodaj.
Bo pa potem lepše.
LJUBEZEN je tista gonilna sila, ki dela dan drugačen in življenje lepše, ljubezen je nekaj skrivnostnega, lepega in nerazložljivega.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov