Zanimivi članki iz “revije”

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 01. Apr. 2021 5:11

Sem bom lepil zanimive clanke ki jih najdem na prvi strani, morda kdaj kaj pokomentiral, lahko se se kdo pridruzi:

https://cosmopolitan.metropolitan.si/se ... psihologa/

4.
Hladen pogled na svet običajno kaže na zamero do staršev. To vodi do splošnega razočaranja in osamljenosti.
5.
Moški in ženska služita drug drugemu. Moški v ženski prebuja stvari, ki jih o sebi noče vedeti. Ženska pa mu kaže, kaj je že dosegel.
6.
Ženska od moškega vedno pričakuje tisto, česar ji oče ni mogel dati.
9.
Moški mora razviti tudi svoje ženske lastnosti, da bi uspel: intuicijo in sprejemanje povratnih informacij iz okolja.
12.
Ženska, za katero je denar pomembnejši od ljubezni, je razočarana nad svojim očetom. Išče njegovo ljubezen. Odsotnost ljubezni nadomesti z denarjem.
14.
Vera je glavni kriterij ljubezni. Če verjameš v uspeh človeka, pomeni, da ga ljubiš.

18.
Moški, ki vara, išče ljubezen svoje matere.



Kako hitro mu pride + obujanje foruma:
https://cosmopolitan.metropolitan.si/se ... -odgovori/

https://cosmopolitan.metropolitan.si/se ... -na-pomoc/
Zadnjič spremenil mmm, dne 01. Apr. 2021 5:26, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 01. Apr. 2021 5:25

MA ti članki so po večini tako površinski, trivialni, da ne moreš imet kakšne resne debate.. V glavnem se skos ponavljajo ali pa malo spremenijo kakšne stare, se mi zdi.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 01. Apr. 2021 5:32

Eni članki so kar OK, npr. onih kratkih 21 trditev o odnosu moški-ženska, citirane so mi kar všeč, nekatere so kar globoke.

Sam kaj zdaj počnejo vse te ženske, ki so nekoč na forumu bile? Zdaj mamo neke težke debate (zaradi mene, priznam, samo ostale mi kar dobro sledite :/ ), nekoč se je pa kot vidim preprosto, na kratko, iskreno pisalo npr. o tem kako dolgo traja seks :)

Svet se je ful spremenil :?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 01. Apr. 2021 5:39

Js bi rekla, da kakšni članki o seksu za foro za prebrat j eok, s Emi zdi, Da jih ful dosti objavljajo, v primerjavi s preteklostjo..
Psihologija je pa res malo bolj resna tema, da bi prav nekaj novega tu gor prebral, vsaj za mojo lastno raven poznavanja. Sem ti prilepila prejšnjic video, ki je na čisto drugem nivoju, kot zdaj ti članki..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 01. Apr. 2021 5:42

Včasih rabiš tudi lahkotno branje, posebno jaz. Itak preveč razmišljam, se je treba odklopit kdaj :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 01. Apr. 2021 5:58

Ja no sej kaka tema o seksu mi je ok za sprostitev. :D
Sam te trditve, kar si prvo prilepil sem js po moje podobne stvari že velikokrat prebrala po kakšnih revijah, netu, nič tolk novega, zanimivega..

Ok Un video pa spet je še vedno za sprostitev, če Te tema zanima, ni nič tolk težkega..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 12. Maj. 2021 21:06

Tole zdej uredništvu ne bo všeč :oops: :mrgreen:

Nazadnje sem kupil res Cosmopolitan (in dobil še nek vzorčni lak za nahte :mrgreen: ), ker sem na radiu zasledil oglas, o tem kako so samske sexale v času korone.

Bog pomagi, preveden nek angleški članek, vključno z angleškimi imeni. Kar tako je pristala na neki online orgiji. Lol. (Online sex se plača kot vroča linija, najbolj stran vržen denar, tko btw).

No če odmislimo to, potem neki klišeji:
-ena se ni dobivala, ker je bila iz covid ogrožene skupine in se je bala da jo bo fant/sex partner okužil
-druga se ni dobivala ker jo je skrbelo za cimre, pa ja de

Skratka, že v UK je to verjetno fake članek, zagotovo pa ne odraža življenja slovenskih samskih punc v času epidemije. Bi bilo dobro kaj lokalnega popisati/raziskati, brez korona klišejev.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 12. Maj. 2021 23:33

Najbrž res tinder v Slo.
Sodelavec menda je eno spoznal v trgovini, ma ni trajal dolgo časa odnos.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 13. Maj. 2021 0:29

Sicer že dolgo nisem kupila Cosmopolitana, samo se mi je že pred leti zdelo da je tam veliko člankov izmišljenih :)

Hayley na kak način jo je spoznal? Je bila ona prodajalka pa jo je večkrat videl in jo je ogovoril? Al je bila kar ena random punca v trgovini in jo je zahakljal, ko je jogurte zbirala? :D
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 13. Maj. 2021 6:06

Pojma nimam, nisva se podrobno pogovarjala, samo tako je odgovoril na vprašanje, kje je spoznal.

Mogoče obstaja manjša možnost, da je kje drugje, ampak ni želel povedati, samo spet ni prav tak tip da bi se lagal.

Je drugače zelo ekstremno zgovoren, zelo navajen delati z ljudmi, tako, da ni tip, ki bi mu bil problem govoriti, nagovoriti koga. Bi rekla, da ima sposobnosti verbalne, da bi kar tako zahakljal. Ni povedal, katera trgovina je bila, če ne drugega, vem da je kdaj kupoval tudi kaj za vrt, delo okoli hiše in podobno, ne vem sigurno ali je bil market z živili.

Prodajalka ni bila, je povedal smer v kateri dela in ni to, če je povedal po resnici.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 13. Maj. 2021 6:26

To v trgovini je čist klišejsko. Saj, če je spreten pri delu z ljudmi, lahko tudi na ulici, ampak bolj se gre za seks partnerja.

Nekdo, ki veliko seksa z neznanci, jih mora nekje srečevati, to je bila moja poanta. To mora početi načrtno. Če si spreten z ljudmi lahko naključno občasno srečaš nekoga s podobnimi interesi, za moje pojme je to premalokrat.

Tinder je aplikacija, ki je večina ne uporablja. Nekaj je gor prevarantov oz. ljudi, ki bi na hitro zaslužili, kakor na podobnih ali pa še bolj specifičnih dating aplikacijah. Večina ljudi verjamem, da Tinder uporablja kar za klasično dejtanje, določen procent pa sigurno tudi za seks stike. Še vedno je v Ljubljani npr. če greš ven ko ni korone, med korono pa zaprtih po stanovanjih, precej več ljudi kakor jih je na Tinderju in ostalih dating aplikacijah, ki jih poznam :D
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 13. Maj. 2021 10:59

Jaz imam prijatelje ki so spali z 100 plus ženskami, bil sem tudi okoli njih za daljše obdobje, in vem da je vse res.

Sam bi za njih rekel da so vsi zelo prijazni, karizmatični in imajo dobro komunikacijo in visoko čustveno inteligenco. Čisto običajni pobje, en je učitelj, drug programer in tazadnji kuhar.

Kar sem ugotovil za vse je da so vsi imeli že zgodaj izkušnje z ženskami, pri 12ih so že imeli punce, in tako so do 20ga ko večina tipov šele res pogrunta določene stvari, eksponentno preskočili količino interakcij druge moške.

Nobenega od njih v lajfu še nisem slišal da bi rekel da gre ven srečevati ženske, noben tudi nič ne razglaša naokoli zadev in nobenega še nikoli nisem slišal da bi karkoli jamral čez ženske in interakcije z njimi.

Predvsem bi pa rekel da so vsi enostavno dobri z ljudmi, ni važno ali je stara indijska gospa, natakar v lokalu v Gruziji, iskreno imajo radi ljudi in so do vsega zelo odprti, in jih imajo ljudje enostavno radi in so radi okoli njih. To vem, ker sem jaz rad okoli njih :D, in tudi ne iščemo nobenih nekih skupnih točk ali vrednoti, ampak se enostavno štekamo, in vem da je potem tako tudi z njihovim interakcijami z ženskami. Tudi vem da če se zadeva zaključi, da še vedno govorijo z njimi in ohranijo tak pozitiven odnos. En je bil z neko miss Sao Paola, pa ga je k sebi vabila še mesece po interakciji.

Jaz sem od njih pobral veliko dobrih lastnosti, to da v prostor vstopim brez pričakovanj ali neki predsodkov, da se vedno predstavim, da se lahko sproščeno zabavam iz sebe ali situacije in da moraš imeti rad ljudi.
Tudi moje potovanje je postalo mnogo bolj zabavno po srečanjih z njimi, več sem se družil z ljudmi, imel sem bolj zabavne in polne interakcije z ženskami.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 13. Maj. 2021 11:44

Ne vem, na kaj se nanaša to, kdo je spal z 100+ ženskami..

Samo, da malo popravim opis sodelavca, je zgovoren dečko, samozavesten, ni pa nikoli iskal samo zaradi seksa... Bolj si išče partnerko za družino, je tudi sicer katolik in ni pristaš seksa brez čustev, odnosa..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 13. Maj. 2021 14:13

Ne, gre se za to, da so pač dečkoti, ki grejo lahko kamorkoli in so kjerkoli in dobijo rezultate.

Ne glede na Tinder in trgovine :lach: .
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 13. Maj. 2021 14:21

Ja, sem pokomentirala tudi zaradi mmmja, ker se mi zdi, da je on razumel, da je ta sodelavec iskal ženske za seks, tako kot on, da ni neke pomote.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov