Zaljubljen v prijateljico

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

BlackFlash
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 26. 11. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a BlackFlash » 26. Nov. 2017 10:45

Všeč mi je postala sošolka s faksa in ne vem kako bi izvedel pri čem sem (da ne bo pomote, star sem 24 let). Ker študiram izredno in zraven še delam, sem na faksu po redko. Sicer sem jo pred tem 3 leta samo videval tu in tam, tako da se na videz poznava že malo več časa. Zadnje leto imava več skupnih predmetov in sva se tudi spoprijateljila, jaz pa kmalu za tem še zaljubil. Tako da zadnje leto bolj bluzim.

Pod pretvezo, da rabim inštrukcije sem uspel dobiti njeno cifro (od tega je že 1 leto), čeprav se mi je šlo samo za to, da jo vidim. Potem sem parkrat izkoristil te inštrukcije in po nekaj mesecih preveril stanje... preden sva zaključila, sem ji pobožal roko in rekel "kaj bi jaz brez tebe", potem sem ji še pogladil lase in to je bilo to. Še isti dan me ona pozno zvečer pokliče, da bi se nekaj rada pogovorila, vendar pogovor ni nanesel nič posebnega. Mi je bilo pa čudno, ker me običajno ni klicala. Potem je sledilo par pijačk... imela sva se lepo, vendar iz tega ni bilo nič. Enkrat sva se po opravljenem kolokviju malce napila in sem jaz spet probal nekaj dotikov. Že dvakrat sem probal narediti prvi korak... mislim, da sem enkrat celo rekel, da bom še malo z njo ker bi jo rad nekaj vprašal... medtem ko sem čakal priložnost, sem imel tisoče pomislekov in nazadnje obrnil temo pogovora. Sicer z moje strani vedno padajo komplimenti, kliknem jo na fb in potem govoriva kako sva preživela dan itd. Parkrat sem jo poklical in ji rekel, da sem jo klical samo zato, da jo slišim in bi jo rad videl... ni bila videti presenečena, še zahvalila se je, ker sem jo poklical. Ona me tudi vsake toliko časa zvečer klikne na fb in mi razlaga kaj je počela čez dan, po končanem pogovoru mi zaželi "nočko"... jaz ji tudi vedno napišem kaj sladkega nazaj, kar drugi prijateljici ne bi nikoli šel pisat. Nisem pa opazil, da bi tudi ona iskala kakšne dotike, vem samo da jo moji dotiki ne motijo.

Ker se to flirtanje vleče že skoraj 1 leto, moram nekaj naredit. Vsakokrat, ko nameravam narediti korak več, pomislim, da ona morda hoče le prijateljstvo in bi ga s tem ogrozil. Ne vem ali tudi ona kaj čuti do mene in hoče kaj več ali bi rada ostala samo pri prijateljstvu. Kako bi izvedel pri čem sem?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 26. Nov. 2017 22:22

Pač, pelji jo ven in ji povej.

Te nočko in dotiki so bolj tako, moraš vedeti da vsaki ženski sede pozornost, in vsaka ima rada občudovalce. Omeji to sranje, mal se umakni da vidiš če gre sploh proti tebi, potem pa sam ven, poveš tako kot je, če reče ne je to pač to,je dost decov in žensk z katerimi si lahko frend.

Itak veš da bo prijateljstvo šlo v k***c v trenutku ko bi ona našla enega tipa, in se boš precej manj sekiral če ji boš povedal resnico, kot da bi se oziral na neko prihodnost in da ti ona uide.

Prim se za jajca, pobožaj psa, objem svojo mamo, salutiraj zastavi, nehi se izogibat resnici in ven v boj!
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Poppy.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 429
Na forumu od: 30. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Poppy. » 27. Nov. 2017 17:19

Preberi temi "Kako naj ji povem?" in "Neizmerno mi je všeč" v podforumu "Čustva". Sta fanta zastavila podobna vprašanja oz. problem.

Dokler nisem teh tem prebrala, se mi sanjalo ni, da moški tudi tako komplicirate kot ženske :D
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 27. Nov. 2017 18:42

Zna bit, da si boš samo še bolj zakompliciral lajf, če boš šel to brat. Samo povej ji in ne cincaj s tem kaj ona misli, ne misli, boš videl. Tudi če ona ne bo delila čustev s tabo, nimaš kaj izgubit, komplimenti so pa itak vsem puncam všeč ( dokler ni kdo pretirano vsiljiv).
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
BlackFlash
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 26. 11. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a BlackFlash » 18. Dec. 2017 22:13

Tole s prijateljico imam še zmeraj odprto. Sem pa v malce čudni situaciji:

Spoznal sem še eno punco in prvi stik vzpostavil preko facebooka. Po parih poslanih sporočilih sem ji napisal, da bi jo rad spoznal še v živo - ampak s tem sem mislil samo poznanstvo, nisem imel v mislih karkoli več. In sva se enkrat dobila na pijači, kjer sva se spoznala. Kmalu za tem je še ona povabila mene na pijačo, da se mi oddolži in sem se seveda odzval. Po tem sva ostala še v stiku preko facebooka.

Meni je sicer simpatična in ob vsaki priložnosti ji dam kak kompliment. Vsake toliko časa (če se ji sam ne oglasim) me na facebooku vpraša kako sem, kaj je novega itd. In to se konstantno ponavlja. Na začetku se za to toliko nisem zmenil, ker sem imel v glavi le prijateljico (v katero sem zaljubljen), sedaj pa se je pojavila še ta druga punca in mi še ona meša glavo.

Sprašujem se, zakaj bi me vsak teden 2x vprašala kako sem ipd., če sva bila 2-krat na pijači in iskrica ni preskočila. Da bi videl pri čem sem, sem jo še enkrat povabil na pijačo, vendar se še vedno nisva dobila... ali se najin delavnik križa ali pa je ona dogovorjena s prijateljicami, ravno ko sem jaz prost. Kljub temu pa mi po facebooku pošilja sporočila. Kako naj si to razlagam?
Oblomov
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 10. 9. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a Oblomov » 19. Dec. 2017 21:22

Očitno se njej zdi, da iskrica je preskočila. Pusti jo pri miru, če si zaljubljen v drugo, kaj imaš 'testirat' na ta način, to je grdo do nje. Ni nekakšen objekt, ampak oseba s čustvi. Ne moreš je preizkušat kot nove potapljaške opreme, wtf.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 19. Dec. 2017 21:47

Kar se mene tiče, lahko si ji tud sam fajn al zanimiv kot oseba in ti zato vsaketolk piše, ni nujno, da hoče imet kaj več.. Pač ne vem, nekateri ljudje so lahko bolj klepetavi, po naravi zelo prijazni/ odprti do vseh.. ne moreš zaj neki na pamet rečt iz par stavkov. Saj zakaj si pa rabiš za vsako stvar nekaj razlagat, pač če ti kdo postane tečen, ga odrežeš, če ti je všeč in bi rad kaj imel, narediš nek korak, če je prijetna oseba ohraniš stik..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]