Depresija....kaj storiti

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

maco123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 21. 1. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a maco123 » 17. Avg. 2016 20:05

Ne vem več kaj naj storim. V depresiji sem že pol leta zaradi določene osebe. Čez dan se prebijam s težavo, včasih mi je res hudo in ne vem več kaj naj storim
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 17. Avg. 2016 20:23

Najbolje,da si poiščeš strokovno pomoč. Kar brez predsodkov,je lažje kot da se sam nekaj mučiš,sploh če že dlje traja.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 17. Avg. 2016 20:43

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 7:03, skupaj popravljeno 1 krat.
maco123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 21. 1. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a maco123 » 17. Avg. 2016 23:06

sirova štručka napisal/-a:
maco123 napisal/-a:Ne vem več kaj naj storim. V depresiji sem že pol leta zaradi določene osebe. Čez dan se prebijam s težavo, včasih mi je res hudo in ne vem več kaj naj storim


Kaj pa ti misliš, kaj bi bilo za naredit?



Najbolje bi bilo pozabiti na to osebo, meni se zdi to nemogoče :( in me spraulja v obup
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 18. Avg. 2016 1:30

In kdo je ta oseba? Kdo iz družine, iz službe, bivši partner...?
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 18. Avg. 2016 13:57

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 7:02, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 18. Avg. 2016 14:02

Pa hodiš kaj ven v naravo ali samo tičiš za štirimi stenami?
maco123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 21. 1. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a maco123 » 18. Avg. 2016 15:28

sirova štručka napisal/-a:^^ poglej njegovih par postov :D ena punca, v katero se je nesmrtno zaljubil, jo peljal na maturantski ples, na vajah ga je poželjivo gledala, imela je fanta ... in ostalo je zlomljeno srce... kajpak :D

mačo
pa, če pustimo tisto, kar je nemogoče, kaj bi še po tvoje bilo za naredit?


hmm ne vem več :nein:


trust napisal/-a:Pa hodiš kaj ven v naravo ali samo tičiš za štirimi stenami?


hodim ven in se poskušam čim bolj zamotiti
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 18. Avg. 2016 15:32

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 7:02, skupaj popravljeno 1 krat.
cooldown
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 25. 7. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a cooldown » 19. Avg. 2016 10:30

Izbrisano.
Zadnjič spremenil cooldown, dne 30. Sep. 2016 20:19, skupaj popravljeno 1 krat.
maco123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 21. 1. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a maco123 » 21. Avg. 2016 22:23

cooldown napisal/-a:sirova štručka napisal/-a:
^^ poglej njegovih par postov ena punca, v katero se je nesmrtno zaljubil, jo peljal na maturantski ples, na vajah ga je poželjivo gledala, imela je fanta ... in ostalo je zlomljeno srce... kajpak

mačo
pa, če pustimo tisto, kar je nemogoče, kaj bi še po tvoje bilo za naredit?


Hey, zaradi tega se pa res ni za sekirati (preveč). Smo že vsi (verjetno) doživeli to in depresiven biti pol leta zaradi tega pa res ni vredno. Nista bila še niti v zvezi. Ja, sem vem, da to je glavno, kar te moti - da jo nisi imel. In ja, sej boli, ampak boš preživel, jo boš prebolel. Je še veliko rib v morju.

Če ti je pa res hudo, se pa pogovori z nekom. Z nekom, ki veš, da ti bo prisluhnil.



S to punco nisem bil samo na plesu...imel sem tudi kar nekaj bolj intimnih stvari z njo. V zadnjem času se kar dostikrat tudi dobiva, tudi sama je rekla da me veliko pogreša...a kljub vsemu ima še vedno fanta...če sem jezen na njo ali pa če se z njo ne pogovarjam je žalostna...ne vem kaj naj storim...nebi je rad prizadel ;(

Če me morda zdaj kaj bolj razumete, če ne pač ne.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 22. Avg. 2016 0:11

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 7:01, skupaj popravljeno 1 krat.
cooldown
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 25. 7. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a cooldown » 22. Avg. 2016 11:20

Izbrisano.
Zadnjič spremenil cooldown, dne 30. Sep. 2016 20:24, skupaj popravljeno 1 krat.
maco123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 21. 1. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a maco123 » 22. Avg. 2016 23:13

sirova štručka napisal/-a:glej, če bi te imela rada in želela biti s teboj, bi končala zvezo in bila s teboj. Vsi tisti razlogi, zakaj ne, so očitno močnejši od želje biti s teboj. Torej, če nisi ti in vidva na prvem mestu zdaj, nima smisla pričakovat oz. upat, da bo to nekoč (ko bo položaj zvezd ugodnejši ali, ko se bosta združila dva paralelna svetova ali kaj jaz vem kaj), do takrat boš pa vztrajal v tem sranju. Očitno si trenutno pač priročen in pri tebi dobi česar pri fantu ne, kar dobi pri fantu pa od tebe ne potrebuje. Po domače: pustiš se izkoriščati za tistih nekaj zlaganih drobtinic. Seveda to ni fajn in seveda to boli in seveda je fino živet za tist drobec upanja, ker če nimaš niti upanja, kaj sploh še imaš. Ampak roko na srce, kako bi se pa počutil, če fanta zdaj pusti zaradi tebe? Res hočeš na tak način it v zvezo? Veš, če grejo stvari tako, kot naj bi šle v tem našem ljubem vesolju, torej pošteno, potem je pošteno, da boš tudi ti nekoč pač prevaran oz. zamenjan. Kar pa spet ni fajn.
Druga stvar, ja v tvojih očeh je ta punca čudovita, ampak to čudovito bitjece je očitno zabluzilo s srednjo šolo (nekaj sem videla, da je bil ta maturanc pri njenih 22.), to čudovito bitjece je čustveno labilno, to čudovito bitjece vara svojega fanta, laže svojemu fantu in zavaja enega mulca, ki je od zatrapanosti ves neumen. Je to res dekle, kakršno si želiš? Res misliš, da ko bosta vidva skupaj, bosta pa oba naenkrat postala najboljši različici samih sebe? Veš, da to ne gre, ker je za vse potreben čas, da zraste in dozori.
Zato je pač po logiki najboljše, da pustiš zadevo in če je namenjeno, počakaj, da bo omogočeno na čist način, medtem pa lahko oba malo dorasteta in zacvetita. Ker, če daš dve posušeni roži skupaj, se bosta še prej posušili, ker bosta zajedavki ena drugi. Če daš posušeno rožo k cvetoči, bo posušena začela zajedat cvetočo. Če daš pa dve cvetoči roži skupaj, ju bojo pa čebelice oprašile in boš imel cvetoč travnik (lahko me kak ekolog ali vrtnar popravi, če se motim :D).
Druga možnost pa je, da vama ni namenjeno sploh. Kar pomeni, da bo pač bolelo, dokler se ne bo zacelilo. Včasih je to hitro, včasih se zdi, da se ne bo nikdar. Ampak zdaj rano pridno povečuješ in dlje kot jo boš povečeval, dlje časa se bo potem celila.

Sicer pa si si postavil diagnozo depresije... depresijo je potrebno zdravit. Torej pojdi k osebnemu zdravniku ali si najdi strokovno pomoč samoplačniško ali pa poglej, kje imajo sofinancirane programe psihosocialne pomoči. To sem zdaj napisala zaradi tistega 0,4% možnosti, da bi se za to odločil, ali če bo dejansko kdo z depresijo tole bral. Ti depresije po moje nimaš. Si samo... nesrečno zaljubljen, pa tudi malo nor, ker vztrajaš v tem. Ampak kaj češ, amantes, amentes.
Nisi ne prvi, ne zadnji, ne edini.


Hvala za izčrpen odgovor :(

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]