Oralni seks

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Annija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 8. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Annija » 08. Apr. 2016 14:08

Pozdravljeni,
se opravičujem če ta tema že obstaja.

Imam problem, da se mi orala močno gnusi.. Obrača mi želodec.. 1000x sm že poskusila tudi da sem mislila na čisto nekaj drugega ampak ni šlo :(

Če ima kdo kakšno idejo kako to spremeniti bi mu/ji bila zeloooo hvaležna.


Lep dan Vam želim :)
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 08. Apr. 2016 19:48

Mislim, da je to kar pogosto pri puncah in imas vso pravico zavrniti nekaj, kar ti ne pase ;) Ce ima decko poslihtano v glavi, te v to ne bo prepriceval ali bognedaj silil. Ima pa seveda tudi on pravico do partnerke, ki mu ga bo z uzitkom 'pofafala', taksno je pac zivljenje.
Ugibam, da je problem mogoce v tem, da te fant enostavno ne privlaci dovolj.. Ce sklepam po sebi - ko sem na nekoga cisto nora mi bo na njem vsec vsak delcek telesa :) Upam, da tudi skrbi za svojo higieno.. ce se ti 'gravza' samo zaradi tega, imata lahko kak skupen izlet do tus kabine, da se prepricas, da je vse tipitopi. Vsekakor upam, da se bosta znala o tem odprto pogovoriti :ja: Srecno!
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 08. Apr. 2016 19:53

saarijarvi napisal/-a:Ce sklepam po sebi - ko sem na nekoga cisto nora mi bo na njem vsec vsak delcek telesa :)


jp :top:
Annija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 8. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Annija » 08. Apr. 2016 20:41

Noro me privlači a žal mi je ogabno pri vsakemu tudi pri sebi oralni seks... Želodec mi obrača... Iskreno rečem ogabno mi je ker s temi organi izločamo odvečne snovi iz telesa.. Torej ko umazana voda iz odtoka... Človeški izločki so mi ogabni ... To me moti pri vsakem pa naj bo zgledu ko plastična lutka
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 08. Apr. 2016 20:45

Jebiga potem.

Pač ti ni.

Razložiš partnerju, in je to to.

Jaz sem pristaš tega, da naj vsak dela kar mu sede, meni je všeč da ženska pogoltne, ampak če njej ni, zakaj bi jo gledal ko se kremži?

Sex je ena izmed redkih stvari, ki jih lahko in moramo početi točno tako kot nam sede. Ker če ne, where is all the fun?
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Annija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 8. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Annija » 08. Apr. 2016 21:22

Sej razume niti ne omenja...

Problem je da se jaz počutim drugačno... :(
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 08. Apr. 2016 23:22

Ne obremenjuj se. Nisi nič slabša ali manjvredna partnerica zaradi tega. Če ti ni, ti pač ni.

Drugače pa svetujem, da si enostavno potrpežljiva sama s sabo. Tako kot pri drugih stvareh se tudi pri spolnih praksah okusi spreminjajo s časom, npr neko obdobje ti je zakon določena poza, potem odkriješ neko novo zadevo, ki oba ful navduši, itd. Mogoče bo s časom tudi ta gnus in odpor izzvenel. Če se boš silila in mučila pa ti ziher ne bo koristilo, samo še bolj se ti bo zagabilo.

Predlagam, da pa vseeno ne obupaš, ziher je kak dan ko se počutiš bolj kinky in "divje" - pa poskusi takrat :).
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 09. Apr. 2016 12:45

Imaš prav, ko je moja bivša odkrila 'spolno' pozo - Praznenje denarnice svojega tipa - sem razmerje ekspresno končal. Fafala pa je... ;(
Flavij
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 353
Na forumu od: 14. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Flavij » 09. Apr. 2016 19:34

Poskusi s kondomom s sadnim okusom.
All is vanity, nothing is fair.
celjanar
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 442
Na forumu od: 9. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a celjanar » 10. Apr. 2016 13:07

Sarissima napisal/-a:Ne obremenjuj se. Nisi nič slabša ali manjvredna partnerica zaradi tega. Če ti ni, ti pač ni.


Samo manjvredna spolna partnerica. Ni panike, ker moški tak al tak ne iščemo tega.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 10. Apr. 2016 14:35

Ko sem bila najstnica, mi je en tip rekel - če mi ga ne boš ti potegnila, mi ga bo pa katera druga.
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 10. Apr. 2016 17:21

In...si mu ga?
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 10. Apr. 2016 17:40

Itak da ne. :D

pa ne zato, ker tega ne počnem ampak zato, ker me ni dovolj privlačil, da bi to pri njem želela in v tem uživala.
Annija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 8. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Annija » 11. Apr. 2016 12:45

Pri meni ni fora če me tip privlači al ne... Vsi kurci so enako sestavljeni, in vsi ga uporabljajo za opravljanje potrebe.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 11. Apr. 2016 14:53

Če se ti tako gnusi potem pa ne vem zakaj bi se sploh silila v to. Pač ti ni...

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov