Najboljši prijatelj ali kaj več?

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

xxyy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 30. 3. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a xxyy » 30. Mar. 2016 19:54

Pozdravljene,

mene pa zanima vaše mnenje, saj sem se znašla v meni neznani situaciji. Sem študentka drugega letnika, zadnje leto sem veliko prijateljevala s sošocem. Neverjetno se razumeva, vedno smejiva, si poveva vse in si zaupava in vedno pomagava. V razredu sva vedno skupaj in si nonstop piševa smsje, ko nisva. V prostem času se sicer kaj dosti ne videvava, ampak ko se je nekako malo aquard. V razredu sva vedno totalno sproščena, se smejiva, četudi nisva v družbi drugih. Če se pa srečava po faxu pa je čisto drugače, nekako je totalno shy in tudi jaz ne vem kaj reči. Na nek način mi je sošolec všeč, po drugi strani pa ne želim ogroziti prijateljstva. Večkrat sem ga povabila kam po faxu in je tudi odklonil in bil vidno v zadregi. Kot prijatelj je totalno sproščen, ampak vem, da nima izkušenj z puncami, bolj s prijateljicami. Tudi jaz se do njega ne obnašam samo kot prijatelja. Zadnič sem mu kazala katalog Victoria Secret in vem, da bi včasih zardel in odštel stran, sedaj pa ga je gledal in celo se strinjal z mojim izborom in rekel, da bi bila lepa v nekem spodnjem perilu. Po drugi strani pa se do drugih deklet obnaša čisto drugače, kot do mene. Zadnjič sem mu na šalo rekla, da more ta teden priti k meni, da si pogledava kak film. In začuda me je danes po pouku ustavil in me vprašal, če bi imela čas v četrtek. Zmenila sva se, da on prinese film. Nekako sem začudena, da si želi priti, ker mi je vedno delovalo, da mu je preveč neprijetno biti po šoli v moji družbi, po drugi strani pa ne vem če to kaj pomeni ali ne? Tudi ne vem kje naj gledava film. Pač v sobi imam pisalno mizo, lahko prinesem dva stola in sediva pri pisalni in gledala film na računalniku, ali naj sediva na postelji in gledala film? Pač nimam filinga kar bi bilo primerno in kaj ne in če mislite, da me on nima samo za prijateljico?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 30. Mar. 2016 20:37

Hm..najbrž te nima samo za prijateljico in je res bolj sramežljiv,glede na tvoj opis. Boš pa tako ali tako videla sproti. Po moje je vseeno kje gledata film,se mi zdi oboje primerno,izberi kar ti je ljubše.
Sicer pa brez skrbi,vse bo kul. :wink:
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 31. Mar. 2016 5:11

^ Se strinjam :) Zacnita film gledati na stolih, da mu ne bo prevec nerodno, in ce se ti potem zdi, da je primerno, predlagaj, da se na posteljo presedeta, ker je bolj udobno. :P
Uporabniški avatar
Rotkamelchen
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 7. 3. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Rotkamelchen » 31. Mar. 2016 11:31

^^

Exactly that! Meni zveni kot da definitivno zeli kaj vec, samo je malo bolj sramezljive sorte. Ce ti je vsec, go for it, daj cemu vec moznost :)
Pa porocaj kako je bilo :)
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 31. Mar. 2016 22:44

Odvisno od vsebine filma... :razz:

Če igra recimo Carolina Abril, si lahko predstavljam, da se ogled morda ne bo začel v postelji, se bo pa tam skorja zagotovo končal. :twisted:

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov