hitri zmenki za samske

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Kulu
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 12. 2. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Kulu » 23. Feb. 2016 16:11

A je že bil kdo na hitrih zmenkih za samske?
Kaj si sploh mislite o tem? Kako spoznavate nove ljudi in mogoče bodočo ljubezen?

Ker meni neke spletne zmenkarije ne ležijo. Že itak se naš lajf čist preveč odvija po internetu zadnje čase ... ampak si najdet tipa, se mi pa zdi preveč osebno, da bi to delala prek neta.
In da bi chatala z nekom, ki bi mi o sebi natrosu kup laži in po možnosti poslal še ne svojo sliko ... ne hvala.
Zato u bistvu zdej razmišljam o hitrih zmenkih, ki sem jih zasledila na http://www.dogodkizasamske.si pa tud kolegica mi je o tem že govorila.

A kdo pozna? Kj si mislite?
nekogirl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 212
Na forumu od: 11. 11. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a nekogirl » 23. Feb. 2016 16:30

..
Zadnjič spremenil nekogirl, dne 17. Jul. 2016 16:25, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 23. Feb. 2016 17:36

jaz bi z veseljem šel na te dogodke za samske, če ne bi bilo vse tako skomercializirano in v bistvu sam nek žur. tisti, ki imajo radi žurke, glasno musko, družbo, težko da imajo probleme s spoznavanjem, ne? vse skupaj je bolj namenjeno temu da si najdeš nekaj za tisto noč in to je to.. in vstopnina je tko, po 20eur+. bedarija, raj crknem osamljen kot da jim delam biznis :D

teli hitri zmenki mi tud ne dišijo preveč.. mogoče. je pa bolj starejšim to namenjeno, vidim.

kar se spoznavanja prek spleta tiče, pa tako.. jaz sem spoznal kar nekaj punc, se pogovarjal z njimi in se dobil na pijači. in nisem bil niti malo presenečen. dobiš občutek, kdo laže in kdo ne, kakšna je realnost.. laži ti pa v vsaj enaki meri, če ne večji, tudi v živo kdorkoli natrosi. na netu in v živo imaš ene in iste ljudi, povsod so lažnivci in povsod so pošteni in prijazni.

koliko pa si stara, Kulu? :)
hej norci :)
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 23. Feb. 2016 17:51

Slika

to je torej tak princip, al kako to zgleda? je že kdo bil? koliko časa to traja, katera so standardna vprašanja?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 23. Feb. 2016 19:22

flori a si ti sveze samska, da se tolk zanimas za vse seksi/single evente zadnje case? :P

Sicer pa se nisem bila, niti me zaenkrat pretirano ne mika. Ceprav dvomim da gre za partije, kot jih je opisal slovenc... Ne vem, zakaj bi povprecen 'party guy' dal 30eur za udelezbo na taksnem eventu, ce to itak pocne vsak vikend. Ce mene vprasas se tja prijavlja folk s cisto dobrimi nameni. Zadevo pa olajsa to, da ves, da tja prihaja folk s priblizno istimi nameni (aka spoznavanje novih ljudi).. :) Ce te kak kovancek zulji v zepu - why not. Pejdi probat, mogoce bo pa kak zanimiv.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 23. Feb. 2016 19:55

Ne, samo na tggekočem skušam bit glede trendov :)
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 23. Feb. 2016 20:04

ne, tole na linku je drugače, bi dejansko mogoče šel :) se vsaj pogovarjaš in spoznavaš.
v mislih sem imel žure ki jih npr. ona-on organizira..
gre se za to, da samski, ki se bolj zase držijo, introverti, ki so glavni razlog zakaj te organizirane zmenkarije sploh obstajajo, ne hodijo na take partije. ne vem, zakaj bi žurer, ki obožuje partije in na vsakm sreča nevemkok ljudi, rabil pomoč pri spoznavanju.. tok nesmiselno kot da bi društvo za zdravljenje strahu pred višino organiziral v 10. nadstropju, do katerga bi bil edini dostop z lojtro.
hej norci :)
Kulu
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 12. 2. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Kulu » 23. Feb. 2016 20:32

Slovenc79 kakor sem jaz razumela kolegico in kolikor sem vidla na spletni strani dogodkizasamske.com to ni žur, al neki tazga.
Ona je men rekla da so ženske sedele vsaka za svojo mizo, pa da so se pol fantje menjavali. Vsakih sedem minut je drugi prišel za njeno mizo in sta se pol mal tko na splošno pogovarjala.

30 let sem stara Slovenc79, moja kolegica je 33.
teeaaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 12. 9. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a teeaaa » 23. Feb. 2016 22:01

Ce se odlocis , da gres prosim porocaj:)
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 23. Feb. 2016 23:36

Iii, mladina, kaj ne vidite, da je Kulu tu gor zgolj zategadelj, da reklamira tisto spletno stran o zmenkih??? :twisted: :twisted: :twisted:

Tale 'kaj vi mislite o tem', je tako stara fora, da je bil ob njenem nastanku slovenc še v prejšnji reinkarnaciji. :D
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 24. Feb. 2016 1:11

men se ne zdi da je :P če bi bla kkšna reklama bi bilo bolj kej v stilu "js sem to probala in spoznala moškega svojih sanj in imava 8279 otrok"
hej norci :)
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 24. Feb. 2016 8:27

Ni to edini forum :D Pa poglej število postov, pa ti mora biti fse jasno čuj. :lach:
teeaaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 12. 9. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a teeaaa » 24. Feb. 2016 10:16

Zj vsi ko imamo malo postov vkljucno z mano, smo tuki zato da objavljamo reklame.....ne mors sklepat zmer po tem... pa se strinjam s slovencem...
Kulu
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 12. 2. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Kulu » 24. Feb. 2016 12:47

Hm.

Picatinny, nisem cisto razumela tega kaj mislis s tem da sem tukaj da delam reklamo?
Ja nova sem na forumu, nova smislu da sm neki objavla oz vprašala .. u bistvu sm že neki časa hotla to vprašat nekje .. sam pač nisem se ravno hotla izpostavljat .. tvoj odgovor me je mal zdemotiviral .. nevem, neki časa sem rabla da sem sploh kej napisala, ampak je verjetn bolj da sem tiho :(

uglavnem, če kdo še ima kakšno izkušnjo bom vesela če mi pove. hvala

ps. teeaaa, če se odločim bom povedla :) sej vidim da je nasledni event komi v marcu, tko da mam se cas razmislit, al pa če bi mogoče šla še kera kolegica, ker sami mi je mal tko ...
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 24. Feb. 2016 14:14

Sem mnenja, da si v takšni ali drugačni zvezi s to zadevo in si prišla sem gor delat zgolj reklamo.

Zelo podoben vzorec 'sem ravno/zasledil, videl to in to, kaj vi mislite o tem' od oseb, ki so ali ravnokar registrirane in/ali imajo objavljeno število postov, ki je enako številu prstov na roki mizarja s 30 letno prakso, se zadnje čase pogosto pojavlja na slovenskih forumih.

Morda se motim, ampak možnost za to, je precej majhna, mene se pač ne da zlahka vleči za jajca. :cool:

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov