Koliko časa rabi tip, da mu pride?

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Mistress Darkness
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 13. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Mistress Darkness » 13. Avg. 2005 15:02

Mene pa ful zanima od česa je odvisno kolk dolg cajta tip rabi da mu pride... Kr ponavad sm opazla da tko po 25-ih minutah, sam ene dvakrat pa pol u treh... Zadnič sm pa bla z enim tipom že tko kako uro, pa tko še nič, pa mi ful ni blo jasn če slučajno jz kj narobe delam... Od česa je to odvisno? Je ful odvisno od ženske, al pač od izkušn...?
Uporabniški avatar
zdravstvenik
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 27. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a zdravstvenik » 13. Avg. 2005 16:53

1h --> njegov strah :?:

sama želja,privlačnost,prisotnost alkohola...
hrcEk.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: St. Tropez, Côte d'Azur

Neprebrana objavaNapisal/-a hrcEk. » 13. Avg. 2005 17:15

če pustimo kšne kremce in posebne kondome in n vem kašne še pripravke k nej bi podaljšal čas spolnega odnosa.... se mi zdijo zanimiva taostična dognjanja oz. vzhodna medicina nasploh. že samo dejstvo, da moški orgazem ni enak ejakulaciji, pojem multiplih orgazmičnih moških itd.. obstaja velik vaj, s katerimi nej bi se fizično utrdili in kar je najpomembnejše.. to dosegl v psihi, s psihološkimi tehnikami, ki nm omogočajo izpolnitev spolnih želja in želja partnerk. alpa tantrični seks kot znanost ekstaze.

bottom line.. if you ask me pa mislm da bolj kot vsa dihanja s trebuhom in krepitev pubokokcigealne mišice je pomembnejše, kar se dogaja u možganih. z dodatkom telesnih tehnik, svde:) pol pa loh dvignemo slovensko povprečje :D
Uporabniški avatar
srčica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 731
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: v njegovem srčku

Neprebrana objavaNapisal/-a srčica* » 13. Avg. 2005 19:13

po mojem koncentracija.... če se tip ful skoncentrira mu lahko takoj pride, če pa ne pa lahko traja in traja in traja in traja...... :D
"moški znajo odlično povedati svoje zadnje besede in oditi z odra"
Uporabniški avatar
cosmy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 494
Na forumu od: 16. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cosmy » 13. Avg. 2005 19:23

Jest sm opazla, da k jest začnem bolj naglas jamrat pa stokat in se približujem koncu, takrat tudi on! Mi je povedal, da ga pač tok zrajca moj jamranje, da mu začne prihajat!

Tko da sm čim dalj časa bolj tih :twisted:
Peek-a-boo!
Mistress Darkness
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 13. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Mistress Darkness » 13. Avg. 2005 19:58

srčica* napisal/-a:po mojem koncentracija.... če se tip ful skoncentrira mu lahko takoj pride, če pa ne pa lahko traja in traja in traja in traja...... :D


no skoncentrirat se ni mogu neki fejst, kr sma bla oba že kr napojena z zadost vlko količino alkohola :oops:

zdravstvenik napisal/-a:1h --> njegov strah :?:

sama želja,privlačnost,prisotnost alkohola...


ja sj to me zanima.... da ni bla dost vlka privlačnost? želja je že bla -> to se je vidl :oops:
Uporabniški avatar
smotkica_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 561
Na forumu od: 11. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a smotkica_ » 13. Avg. 2005 20:00

mah nevem kaj vse lahko vpliva na to...sam pomoje, da če nekoga ne privlačiš, še ni nujno, da potlej bo pa sex dolgo časa trajal...to je odvisno od tipa...morda ga ne vzburjaš an pravem mest na začetku ali pa nevem....
...če ljubezen nosiš v sebi...potem jo vedno tudi srečaš...
olivia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: Bela Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a olivia » 13. Avg. 2005 20:07

Mistress Darkness napisal/-a:no skoncentrirat se ni mogu neki fejst, kr sma bla oba že kr napojena z zadost vlko količino alkohola :oops:


se mi zdi da si že sama odgovorila na svoje vprašanje :wink:
Če utrne se ti solza, naj ne sproži je trpljenje, to naj bo le solza sreče, ki prinaša jo življenje!
Uporabniški avatar
CorfuGirl
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 9. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a CorfuGirl » 13. Avg. 2005 21:04

Odvisen je kak zlo si želi ženske,pa kak je zadovoljen z njo...
Je ene moja frendica šla seksat z enim ki je bil ful nor nanjo.In una dva se slečeta in un se da v položaj da mu ga po.....(saj veste kaj) in on to naredi sam 5x in tipu je pršlo...Saj je večkrat tak blo pr njima..Tip je bil dobesedno obseden z njo in sexom tak da je takoj jasen zakaj mu je takoj pršlo
Uporabniški avatar
Kiri_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 8. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Kiri_ » 14. Avg. 2005 0:06

cosmy napisal/-a:Jest sm opazla, da k jest začnem bolj naglas jamrat pa stokat in se približujem koncu, takrat tudi on! Mi je povedal, da ga pač tok zrajca moj jamranje, da mu začne prihajat!

Tko da sm čim dalj časa bolj tih :twisted:


jap...mi je znano :) ko ji je zacelo prihajat je tudi meni po hitrem postopku, ceprav bi drugace lahko se nekaj casa....ma pa tudi svoj car, ce obema naenkrat pride!

drugace pa....pomaga, ce se med seksom osredotocis na kaksne cisto tretje stvari...recimo kalkuliranje kaksnih stroskov, odvajanje kaksne funkcije..racunanje pojemka ali pospeska ob bla bla bla...
Uporabniški avatar
||MuCkAa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1286
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ||MuCkAa » 14. Avg. 2005 0:10

Hm... meni bi cisto zgubilo car, ce bi fant med sexom mislil na stroske, racune za placati..
And I''ll take you for who you are
If you take me for everything

I''ll do it all over again...
Uporabniški avatar
Kiri_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 8. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Kiri_ » 14. Avg. 2005 0:28

pa ne pravim, da bi moral cel cas mislit na to...pac vcasih se je zgodilo, da je ze predigra bila malo predivja in potem je pac treba malo "se bremzati"...ce se ti ne gre samo za praznenje :roll: ... je pa res, da se mi je to dogajalo predvsem v zacetnih parih sexih v razmerju...kasneje so se stvari normalizirale....pac, kot je nekdo ze napisal, da ko si dekleta tako zelo zelis...potem pa ko koncno pride do realizacije, je prehitro konec zaradi ogromnega vzburjenja, itd...

drugace pa...kaj pa ves, na kaj tvoj misli med sexom :D
Uporabniški avatar
Playgirl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 151
Na forumu od: 3. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Playgirl » 14. Avg. 2005 8:44

Ma ne vem, od česa...itak ma tut alkohol prste vmes, pa kok sta napaljena, pa kok časa nista...pa še kej.
Men je v bistvu všeč, če tipu kmal pride, ne prehitr, ampak kmal. Ne maram unga nabijanja, k morm skor že na uro pogledat...

Mam pa rada dolgo crkljanje prej, pa premetavanje, pa božanje, čohanje, lubčkanje, lizanje.... :twisted:
Uporabniški avatar
cotkica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a cotkica » 14. Avg. 2005 9:16

Alkohol, razne substance, zagretost.... vse kar so že povedale. Čas pomemben za njegov orgazem pa je pomoje odvisen tudi od tega koliko izkušenj ima moški v spolnosti. Nekje sem prebrala, da povprečen moški šele po 20. letu starosti lahko samodejno poskuša zadržati izliv. Veliko je pa tudi na tem al si ga je on že prej sam kaj obdelov....
Uporabniški avatar
Amadeus
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 11. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Amadeus » 16. Avg. 2005 14:34

Eh v normalnih razmerah je najbl odvisn od tega kok smo zrajcani pa sproščeni...k če si napet pa še ne kej druzga mislš ti ne pride kmalu. Pol se pa čs povečuje tud z kilometrino. Pač več maš izkušenj dlje lahko zdržiš. Razen v primeru d kšn teden ne sexaš pol ti navadno mal prej pride :oops:
Tema lahk je biu pa tipo v tvojem primeru živčen....pač kaj si boš mislla o njemu in poben stuff pa mu zato ni pršlo...če ni biu preveč pijan seveda, pol je pa itak to vzrok. Najbrž :?

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]