Prvo veza in potem seks ali prvo seks in potem veza?

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Kempo
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 29. 7. 2005
Kraj: Ljubljana in Bled

Neprebrana objavaNapisal/-a Kempo » 02. Avg. 2005 10:43

Tolk da se predstavim tele zenski druzbici tukaj gor ker sem nov moski predstavik, bom zacel z eno temo s katero sem sedaj ukvarjam ze nekaj casa...mene osebno zelo zanima psihologija posebaj pishologija odnosov med ljudmi seveda ljubiteljsko in vedno se mi zastavi kako vprasanje na katerega moski in zenske gledamo zelo razlicno ampak v koncni fazi pridemo do istih zakljuckov...torej tole vprasanje mi je z moskega in mojega stalisca precej jasno...ali je potrebna veza custva, ljubezen da pride do spolnosti ali pa obratno ali je treba prvo spolnost poizkusiti da se razvijejo custva...ok moj pogled je sledec zame defitivno prvo spolnost ker mi to podrocje v zvezi dveh ljudi ogromno pomeni in vem iz pred kratko koncane dolgoletne veze da ce seks ni ok bo vse padlo skupaj. Ok zakaj prvo seks, mislim da je treba preizkusiti bom po mosko rekel treba je sprobat robo, mal v zargonu, ne vem men se osebno zdi da je treba to podro0cje prej sprobat preden se razvijeo una prava globoka custva kajti vsaj meni ce seks ne gre in niosva na isti valovni veza ne bo sla , vsi pa vemo kako je tezko oditi od pravih globkih custev in kaj to pusca za sabo al pa trpeti v vezi v upanju sej bo bolje k vemo da ne bo nic bolje...vsi smo bili tam in vedno se vracamo na isto mesto...torej punce in tut kak moski komentar povejte svoje mnenje....

LP Kempo
Zivi za trenutke, ne pogrevaj preteklosti in planiraj v prihodnost!
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 02. Avg. 2005 10:50

Jaz mislim,da je potrebno žensko spoznati...in se spontano zadeve dogajajo...spoznaš osebo in čez nekaj časa pride tudi do spolnosti enkrat prej enkrat malo pozneje...dejstvo je ,da je tudi spolnost velik in pomemben člen v vezi in če tu škripa bo tudi kasneje v razmerju zelo težko...

Ponavadi iz simpatije počasi preraste v resno razmerje...drugače grejo pa pari itak počasi narazen,če ni to to...in tudi preko spolnosti se bolje spoznamo in zbližamo z osebo!
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
girl007
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 30. 7. 2004
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a girl007 » 02. Avg. 2005 10:59

Hm, ja jest morm neki najprej čutit do tipa, mi more bit všeč, dober karakter. Torej ga moram do neke mere spoznati, mi mora biti privlačen in simpatičen. Ko pride do spolnosti, da samo še poglobi to.

Ne morm si pa predstavljat, da bi sexala z nekom, ki bi me rad sprobal. :?

Saj se sliši dobro, vendar se mi zdi to malo egoistično. Oz. če ti ne bo všeč jo boš pa zavrgel? Itak jaz prvič ko sexam z nekom, nisem čisto sproščena in verjetno ne dam od sebe toliko kot potem kasneje v vezi.

To se nmi zdi bolj izgovor za sex, brez resnih namenov.

Se pa strinjam, da če sex ne špila, potem tudi veza ni dobra.
LJUBEZEN je tista gonilna sila, ki dela dan drugačen in življenje lepše, ljubezen je nekaj skrivnostnega, lepega in nerazložljivega.
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 02. Avg. 2005 11:06

Jooooj... Najprej sex? Kempo, ti ni nikoli žal, če spiš z eno žensko in pol ugotoviš, kakšna bunka je? No, če ti ni, pol ti gre itak primarno za seks. :roll: Zdaj čakat pol leta na seks je res čist brezveze, če seveda nisi še nedolžen. :wink: Ampak vsaj malo je pa dobro to osebo prej spoznat. Če sta že od prej prijatelja, pol je lahko sex takoj, drugač je pa po moje to največja bedarija, ki jo lahko nardiš, če iščeš resno zvezo. Ne rečem, da tako ne moreš najt resnega partnerja, ampak je pa ful neumen način iskanja. Sploh pa se da seks vedno izboljšat, ponavad je prvič najslabše in najbolj nerodno. :roll:
Uporabniški avatar
amyZ
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 31. 3. 2005
Kraj: trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a amyZ » 02. Avg. 2005 11:08

am, mislm da definitivno mora biti ljubezen in veza preden se spustiš v spolnost. no, morad je za nekatere restako pomembna a vendarle če osebo ljubiš, in je med vama kemija bo tudi spolnost dobra. vsaj jz menim tako. nit na misel mi neb padl dab ga najprej preizkusla v sexu.
no, nekateri pač tako razmišljajo, da treba najprej sex sprobat. sam kaj ti bo sex če se drugače ne štekata in se nimata rada.
pa še raziskave so pokazale da je sex, če se dva ljubita veliko boljši kot sex z nekom nepoznanim. mislm da je v sexu v vezi več čustev in vsega, kar tud spada zravn.
Uporabniški avatar
Snow flake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 630
Na forumu od: 27. 12. 2004
Kraj: okolica Ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a Snow flake » 02. Avg. 2005 11:08

Glej, men se tud mal čudn zdi, da bi z enim najprej probala sexat, da bi vidla, al bo veza štimala al ne .... (a se to sploh kje dogaja?) .... jest bi se najprej vsaj mal spoznala z njim, mogla bi itak neki čutit, sej že če tega ni, ne bo šlo, pol pa šele sex ..... ne vem no, ampak jest bi njaprej spoznavanje, pol pa sex .... :confused:
olivia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: Bela Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a olivia » 02. Avg. 2005 11:22

jaz sem za seks nekje vmes, nekje na pol poti, če že iščemo resno vezo s to osebo :)
Prvo se moraš itak z osebo ujet, mora bit tako fizična privlačnost in "privlačnost" intelekta... potem smo si naklonjeni, se spoznavamo v postelji, se mamo radi, ljubezen pa pride šele čez čas, ker moja predstava ob b. ljubezen je da je to skupek vseh naklonjenosti pozornosti...in je vez med dvema ki sta se videla tako v dobrem in slabem in se imata kljub vsemu rada....
če pa se osebi ne ujameta v sexu bo pa slejkoprej zaškripalo tudi na drugih področjih, saj je po mojem mnenji sex med dvema osebama ki sta v vezi tisti višek izkazovanja, dopolnjevanja, izpolnjevanja in je del vsake veze...
lp
Uporabniški avatar
pikica69
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 1. 3. 2005
Kraj: girl next door

Neprebrana objavaNapisal/-a pikica69 » 02. Avg. 2005 11:23

ni res, da ce se ujameta v vsem, se ujameta tut v spolnosti... nikakor ne drzi... preverjeno na nekaterih vezah...

je pa tko, da z enimi partnerji je tko, z drugimi drugac... jst nikol nisem zacela veze s sexom... pa je slo vedno vse v ramenge... :P

z mojim zdej pa se je zacel tko... pa se vedno traja :knuddel: . in morm rect, da ceprov potem kasneje, ko se zacnes spoznavat in to, pride do dolocenih konfliktov, razocaranj in podobno... ampak vse to je pac del veze. ce imas nekoga rad, ga sprejmes takega kot je, ne? oziroma se trudis, da bi ga sprejel takega kot je.

sm mnenja, da je spolnost zelo pomembna... in ce sta partnerja nekompatibilna, nikol ne bo stimal. :blume:
"well, that answers one question but arouses several others!"
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 02. Avg. 2005 11:36

Ja kempo kaj pa če ti pač po svoji filozofiji "sprobaš" žensko, ugotoviš da je sex čudovit, se vjameta in vse to... no in poj (spet po tvoji filozofiji) pride na vrsto resna zveza... poj pa rečmo po 1 letu resne zveze sex zaškripa?
Pa maš spet isto sranje :lol:

Jest sm tut bl za varianto - sex nekje na sredini :wink:
Sploh pa mislm, da je sex, ko si v nekoga že zaljubljen (ne una prva faza - 1,2 zmenk) najbolši :cool:
Uporabniški avatar
Gogi_B
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 2. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Gogi_B » 02. Avg. 2005 14:44

Prvo bi pozdravu vse ženske tuki!

Jst mislm da je prvo ljubezn pa potem sex. Lahko se pa tud zgodi da je lih obratno, odvisno od okoliščin, kako se spoznata,...

Če se spoznata na žuru, pa če so še kake substance v ozadju se večkrat zgodi da je ONLY ONE NIGHT STAND! Lahko se pa tud zgodi da se to spremeni v ljubezn.

Sam pomojem je bolš za tak odnos prvo ljubezn pa pol sex...k sex je sam eno "poglavje" ljubezni.

LP :)
Ako Je Ljubav Droga, Onda Sam Ja Največji Narkoman
tjaska
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 585
Na forumu od: 12. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tjaska » 02. Avg. 2005 16:08

zaenkrat samo seks in potem nič, mogoče enkrat najprej zveza pa potem seks :D se mi zdi da pr zvezi je dobr da sta neki časa skupi pred seksom (ne govorim iz izkušenj :)), po seksu se pa men zdi mal bedn da bi bla kr z nekom v zvezi. nekak mi je čudn da so ljudje pol zaljubljeni vame, če me niti ne poznajo. PERSONALITY counts! zato ne maram takih ljudi k hočejo bit z mano po one-night-standu. ne rečem če bi me hotl prej spoznat... neee, oni kr po videzu in seksu sklepajo, da bi bla super par. pr takih lahko že takoj rečem: not my type.
First to Know

Tres tres chic.
Uporabniški avatar
incognito
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 39
Na forumu od: 22. 11. 2004
Kraj: Mb

Neprebrana objavaNapisal/-a incognito » 02. Avg. 2005 17:05

z malo truda se da sex izboljšat. to je splošno znano. In izboljša se lahko, če si dva zaupata, kaj komu ne paše in kaj komu ful paše. Do tega pa ne pride, ni med njima neke povezanosti in globjih čustev.


Sicer je pa tak: če maš nekoga res res res rad v vseh ostalih pogledih, ti je tudi sex z njim dober.


Al pa sem mogče jaz tak nezahtevna :roll:
Uporabniški avatar
@
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 2. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a @ » 02. Avg. 2005 17:33

Jaz lahko govorim le iz lasnih zušenj in izključno zase... Ko sem spoznala svojega lubija, sem bila stara 17 let, nedolžna. In ker se mi ni s seksom nkamor mudilo, poleg tega pa sem nedolžnost hotela izgubiti z nekom, ki mi nekaj pomeni, sva se v tem obdobju spoznavala. Seveda je bila kemija, oba je trgalo 100/h... Ampak sva čakala. Ko je zaljubljenost prerasla v ljubezen, sva se spustila tudi v spolne odnose. Meni seks kot seks ne pomeni nič, saj intimnih trenutkov,kjer so vpletena čustva ne delim z neznanci. Seks brez čustev pa zame ne obstaja...
shtrukeljchek
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 2. 2. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a shtrukeljchek » 02. Avg. 2005 19:26

okej najprej ga mal spoznam..se mal druzim z njim..ampak ne preveč da se slučajno čustveno ne vpletem..more mi bit pač všeč in more bit neka kemija med nama..potem se dam dol..zakaj?ker men se lahk človek ze samo s poljubljanjem zagravža..če je poljubljanje okej..uredu gremo dalje..ampak če tip ne zna uporabljat svojega orodja, predvsem pa predigre odpade kot knof od hlač..
se pravi najprej sex potem veza..
If you love something, set it free. If it comes back, it was, and always will be yours. If it never returns, it was never yours to begin with
januška
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 111
Na forumu od: 31. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a januška » 02. Avg. 2005 19:52

odvisno od situacije in kaj išče druga oseba, lahko se pa zgodi dober sex in dobra zveza po tem zakaj pe na, naj bo spontano, tako jaz mislim

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov