Razlika pri vedenju (sex iz ljubezni / one night)

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Dwyn
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 11. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Dwyn » 11. Jul. 2005 19:58

Obstaja pri vas kakšna razlika pri vedenju do patnerja, kadar se gre za seks iz ljubezni in kadar se gre za seks zgolj in zgloj iz užitka?

Mislim tudi na to, kako se je partner obnašal do vas, kadar je bil seks zaradi ljubezni in kadar ni bilo vmes ljubezni.
Uporabniški avatar
Lollypop
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 90
Na forumu od: 22. 8. 2004
Kraj: nekje med nebesi in peklom ;)

Neprebrana objavaNapisal/-a Lollypop » 12. Jul. 2005 14:35

Ne vem kk je pr drugih sm jz to opazim...če je sex sm iz užitka se po sexu ponavad tipi nočejo cartat pa čimprej hočejo domu spokat....pa že med sexom se opazi...v dotikih poljubih...no, vsaj jz opazim!
"No laws. No limits. One rule. NEVER fall in love."
Uporabniški avatar
srčica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 731
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: v njegovem srčku

Neprebrana objavaNapisal/-a srčica* » 12. Jul. 2005 14:45

o sexu brez ljubezni nisem nikoli razmišljala.... pa še zdaj se ne bi podala v kaj takega... o neki razliki nemrem govorit iz izkušenj, ker jih nimam rečem pa lahko samo da je sex z ljubeznijo fuuul lep :) :oops: :)
"moški znajo odlično povedati svoje zadnje besede in oditi z odra"
el bou
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 4. 7. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a el bou » 12. Jul. 2005 14:45

midva to pocneva iz ljubezni... vedno se se cartava...
did i dissapoint u - or leave a bad taste in ur mouth...
beyonce7
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 79
Na forumu od: 27. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a beyonce7 » 12. Jul. 2005 15:00

Moški so bolj za sex sam zarad sexa. Ženske so pa bolj za ljubezen in ljubljenje. Če te zanima razlika probi :D Moški, ki te ima resnično rad, naredi zate vse. Tisti, ki si mu pa samo sex object pa ni tak. Ta te privlači sam sexualno, pravi moški deli s tabo telo, dušo in srce. Razlika je očitna.
Uporabniški avatar
S*c*O*r*P*i*C g*I*r*L
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 547
Na forumu od: 21. 5. 2005
Kraj: kjerkoli kadarkoli

Neprebrana objavaNapisal/-a S*c*O*r*P*i*C g*I*r*L » 12. Jul. 2005 15:51

beyonce7 napisal/-a:Moški so bolj za sex sam zarad sexa. Ženske so pa bolj za ljubezen in ljubljenje. Če te zanima razlika probi :D Moški, ki te ima resnično rad, naredi zate vse. Tisti, ki si mu pa samo sex object pa ni tak. Ta te privlači sam sexualno, pravi moški deli s tabo telo, dušo in srce. Razlika je očitna.


bi rekla enako ja.
FemmeFatal
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 651
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a FemmeFatal » 12. Jul. 2005 16:04

No, jaz sem ocitno she-man. Lahko sexam zaradi sexa in lahko se ljubim. S partnerjem se ljubiva bolj redko, ker imava oba rada bolj hard stuff. To pa se ne pomeni, da se nimava rada. Le lociva med sexom iz potrebe (gole strasti,... call it whatever u want) in ljubljenjem.
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 13. Jul. 2005 2:34

Po mojem je razlika velika in se jo da kar hitr občutit. Če gre za sex brez ljubezni se ponavadi tip niti ne trudi, da bi te zadovoljil, pri ljubljenju pa je seveda všeto zraven še cartanje in dodatno ljubkovanje.
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
Mystique
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 4. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Mystique » 13. Jul. 2005 7:44

Sam sex je lahko poln lubčkanja in objemanja, stiskanja po koncu in baby talka.... razlika je naslednji dan. Tip k te ina zares rad bo tak še naslednji dan, tipku ki gre za sex bo hladen ipd....
Uporabniški avatar
lisička
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 27. 7. 2004
Kraj: malo tuki malo tam

Neprebrana objavaNapisal/-a lisička » 13. Jul. 2005 7:50

Meni se zdi, da se razlike opazijo že pri poljubljanju. Poljub iz ljubezni je v primerjavi s poljubom, ki je samo uvod v kaj več, popolnoma drugačen. In temu primeren je tudi odnos.
Uporabniški avatar
sladki*greh
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 1. 7. 2005
Kraj: Vrhnika/Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a sladki*greh » 13. Jul. 2005 9:38

Jah, men se zdi pa, da je neka razlika,no. Mislm, če se ravn tm na mizi dol dajeva al pa kj, ne morm rečt, da vmes razmišljam ravn kako se ljubiva :D Pa seveda to ne pomeni, da se ne. Sam obstaja seks, ki je zlo nežen in ljubeč in obstaja seks ,ki je bolj divji. Je pa res, da si tud tega drugega ne predstavljam kr z nekom, ki ga ne bi mela rada.
rekel bom trenutku:"ostani,tako si lep"
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 13. Jul. 2005 10:49

Ja,itak da je razlika,če že ni tako očitna na prvi pogled je pa v dogajanju v vsakem posamezniku...itak da je sex v primerjavi z ljubljenjem...ne vem,kot pljunek v morje recimo...

Čustva,ki so v tebi ne odtehtajo fizične potrebe...in se ne morejo primerjati sploh...

Kar se mene tiče je razlika med sexom in ljubljenjem zelo velika!!! :roll:

Lep pozdrav!
Uporabniški avatar
Zvezdica007
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 207
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Med zvezdicami...

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvezdica007 » 13. Jul. 2005 11:37

Sex brez ljubezni: nikoli se ne boš dovolj potrudil za nekoga, ki ga nimaš rad. Jst takšnega sex-a nism nikoli prakticirala, ker se mi dozdeva, da ni nič posebnega. Samo razočarana bi bila&mogoče bi se počutila še malo izkoriščeno.

Sex z ljubeznijo: to je pa druga zgodba. Pa sj itak sami veste kok je dobr, če si v postelji z nekom, ki ga ljubiš&spoštuješ. Čutiš neko medsebojno povezanost. Pa takemu človeku lahko tudi poveš kaj ti sede&kaj ti ni ušeč... Zaupaš mu svoje fantazije... Enmu tipu/punci, ki jo boš prvič in zadnjič vidu, pa itak ne boš šou takih stvari govort.
Uporabniški avatar
šečeru
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 209
Na forumu od: 23. 9. 2004
Kraj: Peščena plaža pod vročim soncem

Neprebrana objavaNapisal/-a šečeru » 13. Jul. 2005 11:59

razlika je zelo velika!
Pomesaj ove noci crnu i zlatnu,
po mojoj koži slikaj kao po platnu,
diraj me usnama po telu i vratu,
pa onda stavi me u ram.
glamBABY
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 704
Na forumu od: 1. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a glamBABY » 14. Jul. 2005 0:00

Dwyn napisal/-a:Obstaja pri vas kakšna razlika pri vedenju do patnerja, kadar se gre za seks iz ljubezni in kadar se gre za seks zgolj in zgloj iz užitka?

Mislim tudi na to, kako se je partner obnašal do vas, kadar je bil seks zaradi ljubezni in kadar ni bilo vmes ljubezni.


ja razlika je očitna vsaj pri meni je tako če gre za sex iz ljubezni se mi fant bolj čustveno posveća in ne ljubi samo mojega telesa obnašanje je enostavno čist drugo..
če mu gre oz. se nama gre samo za sex in je razlog samo skupni užitek po mesenem poželenju tu pa ni nobenega carjtanja..nežnosti samo čisti sex pa to tko bol na hard :D

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov