Vedno je preutrujen za seks z mano, z roko pa ne

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Marija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 41
Na forumu od: 5. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Marija » 20. Dec. 2010 15:47

Zdravo. Imam problem. In meni se zdi ZELO velik.

Imam fanta, in sicer kmalu bo 2 leti. Ko sva začela se je dobesedno lepil name, skakal po meni non stop, ni da ni. Na morju sva seksala po 7x na dan, non stop, tudi doma ni bilo nič drugače. Razumem, da se odnos po nekaj časa resne zveze "umiri", ampak toliko kot se je najin mi ni več normalno.
Veliko sva skupaj, imava zelo kul odnos, vse si poveva in kaževa si da se imava res rada. On mi kaže da me ima rad, me objema, lupčka, mi govori da sem lepa itd. Ampak zadnje pol leta je seks na psu.

Ljudje, seksava enkrat na mesec. Vsaj zadnja dva meseca je bilo tako, pa še to je bil pijan oz sva bila oba. Najprej sem si rekla da mogoče je le faza, da je pač res utrujen od dela, stres itd. Ja, potem bi razumela. Ampak sem izvedela, ker sem pač se hotela pogovorit o tem problemu seksa, da si ga pa drka.
Prišlo je že do tega, da sem se oblačila v seksi perilo, pa je komajda trznil. Sem hotela jaz začet dogajanje, pa je bil utrujen. Sem mu rekla kdaj bova seksala, je rekel da se bo popravil. NIČ.
In zadnjič ko sem mu povedala da je s tem tudi moja samozavest na psu, ker enostavno noče seksat zmano in me nadomesti roka 3x na teden namesto mene, je rekel da sem egoistična in da mislim samo nase, ker ga "silim" k seksu. PROSIM, KJE STE ŠE VIDELI DA PUNCA SKORAJ PROSI FANTA ZA SEKS?! Meni to ni več resna zveza, nevem kaj naj si mislim, dozdeva se mi, kot da se družim s kolegom, ne pa fantom.

Prosim, kaj naj naredim, obupana sem
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 20. Dec. 2010 15:49

če se ne bo spremenilo pač končaj. Ne moreš vztrajat v zvezi v kateri te nekaj tak ful moti. Pa je to seks al pa bilokaj druga.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 20. Dec. 2010 15:50

jaz še vedno ne štekam, kako lahko folk sexa po 7krat na dan??!?!?!?
Marija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 41
Na forumu od: 5. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Marija » 20. Dec. 2010 15:52

morje ma svoj čar al kaj naj rečem :) pač na začetku zveze je blo, prve pol leta.

Kaj naj sploh še naredim da bi se popravil, probala sem skoraj že vse, kar dobim nazaj je da sem egoist, da ga "silim" v seks, da ga ne vprašam kaj si on želi, da je vedno po moje.

Vse je popolno, razen seksa.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 20. Dec. 2010 15:53

pa a te nič ne boli P***a, po 7ih sexih??? a njega ne boli že k***c??
Marija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 41
Na forumu od: 5. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Marija » 20. Dec. 2010 15:54

ja te, ampak enostavno paše. pa ni to point. ker nažalost tega ni več. Res, raje imam nimfomana kot pa aseksualca.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 20. Dec. 2010 15:55

sveta Marija božja!
underdogy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 200
Na forumu od: 29. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a underdogy » 20. Dec. 2010 16:20

delusional napisal/-a:sveta Marija božja!


LOL! :respekt:
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 20. Dec. 2010 16:23

Priznam, da nikoli nisem bla sposobna 7krat na dan sexat. ampak tudi se mi ni dogajalo, da bi me tip samo enkrat na mesec hotu nategnit. tako da nobenih extremov.
Uporabniški avatar
tmis_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 736
Na forumu od: 22. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a tmis_ » 20. Dec. 2010 16:33

Mogoče slabo seksaš, tipu se zato enostavno ne da dajat pobude in raje sam poskrbi zase.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 20. Dec. 2010 16:38

Bi rekla, da ima več "koristi" od tega, da si ga sam z roko, kot pa da seksa s tabo.
Ali mu nisi več zapeljiva/všeč/karkoli že, ali je seks s tabo slab, se je treba preveč matrat s tabo (v stilu, da on vse naredi).

Največ boš izvedela tako, da sama vprašaš :wink:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
babygirly*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 27. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a babygirly* » 20. Dec. 2010 16:38

Meni se je zgodilo isto, kasnej so začele še ostale stvari it k vragu in sva šla narazen.
Marija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 41
Na forumu od: 5. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Marija » 20. Dec. 2010 18:52

ja sem tudi jaz pomislla, ampak lažje je reč da te neki moti, alpa da ti ni kul, kot pa "silent treatment" ko niti ne veš na čem si ali pač kakorkoli. Če bi mi povedal da mu nisem več privlačna, alpa da nisem dobra v postelji, ne bi bilo te teme tu, pa tudi bolj bi se potrudila in delala na sebi oz. pač čemurkoli.
najtežje je pa vedet na čem si, zato tudi tu sprašujem kaj bi lahko bilo ker nimam idej. Vedno mi govori da sem mu lepa, da sem mu huda, ampak namesto seksa z mano vseeno izbere tuš in svojo roko. Logično da ti potem pade samopodoba in vse kar spada zraven, besede niso vse, ko te nekdo hoče položit pa veliko pove ane. Nevem kako naj se soočim s tem, zadnje čase imava res kul zvezo, ampak imam filing da je brez seksa vse kot nek, grdo se sliši, "prijateljski odnos". Nevem kaj naj naredim...
Uporabniški avatar
Akvamarin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 822
Na forumu od: 30. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Akvamarin » 20. Dec. 2010 19:24

A zivita skupaj? Me zanima, ce on velik dela?

Jaz bi ti svetovala, da spremenis nekaj v lajfu, zacni nekaj novega, kaksen nov hobij, ali tecaj, nekaj zanimivega, ali pa spremeni nekaj na sebi v pozitivnem smislu, spremeni nekaj v sexu, skratka naj vidi nekaj novega v tebi, nekaj kar ni vedel prej! Bos morala vedno ostati fascinantna, ne smes dozvoliti, da se te tip navelica!

Pac stvari postanejo enolicne s casom in ce se skoz ponavlja eno in isto, vsakemu postane dolgcajt!
Marija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 41
Na forumu od: 5. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Marija » 20. Dec. 2010 19:36

Ja precej sva skupaj, skoraj živiva bi se temu reklo. Dela zadnje čase tko, po cel dan in hodi domov ob 8ih zvečer. ampak to se vleče že dlje kot pa te zadnje čase.

Ne razumem kako lahko najde energijo oziroma voljo po tem da si ga meče na roke, ne pa po tem da gre v spalnico kjer ga čakam. Potem se počutiš skrajno nezaželjeno in neprivlačno (čeprav nekje v sebi veš da to ni res), ko raje izbere desno roko kot pa tebe in neko "povezanost" in drugega človeka.

Ja, pravi da mu seks v zvezi ne pomeni TOLIKO, ampak glede na reakcijo se mi kar dozdeva da mu ne pomeni nič, oziroma ga ne rabi. In potem, ko se hočem o tem pogovorit, ali pa mu rečem kdaj bova seksala v bolj šaljivem pomenu, mi reče da sem egoistična, da mislim samo na to kdaj meni paše.
Pa čakaj no malo, ti si tisti ki si ga meče na roke, jaz pa hočem nekaj narest z NAMA, kako me lahko obsodi da sem egoist. Čeprav kaj drugače že ne more bit, če ima občutek da samo takrat ko meni paše, ker njemu enostavno skoraj nikoli ne. Halo?!

Najbolj sem bila užaljena ko sem to izvedela. Samozadovoljevanje me ne moti, da ne bo pomote. Moti me to, da raje počne to, kot pa da bi bil z mano. In tega enostavno ne razumem. Vsak izgovor "utrujen sem" "ne da se mi" pa tudi ni dober. Sploh sedaj, ko je to ratalo kar naenkrat.

In še, zakaj bi bila jaz na koncu tista ki vedno nekaj spreminja, (ne pravim da se nočem trudit) ampak kako lahko on pričakuje to od mene, če se on ne potrudi niti toliko da bi me poseksal, ampak si ga raje zmeče.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov