vas moti, če ima punca poraščeno rit?

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Daweed
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 6. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Daweed » 06. Dec. 2009 18:25

Živjo!

Ok, mogoče malo čudno vprašanje, ... A vas moti, da ima punca poraščeno rit? Spoznal sem punco, se zelo ujemava, sma že dober mesec skupaj, vendar me na nek način moti, ker ima poraščeno ritko - še posebaj pride do izraza, ko jo vzamem odzadaj. Sprva sem bil mnenja, da me bo minilo, zdaj pa sem se obrnil na Cosmopolitan forum, po nasvet. Glede tega ji še nič nisem omenil, ker je ne bi rad prizadel. Ker ne moreš kar iz topa strelit: "bi si mogoče depilirala ritko?". Prosim za nasvet! :oops:
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 06. Dec. 2009 18:30

Ojej no...hočeš reči da je kosmata kot opica ali kaj :D
Eno vpr-kakšna pa je tvoja rit?Gladka kot dojenčkova? Meni je situacija groteskna :)
The world is as you are.
kinna
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 24. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a kinna » 06. Dec. 2009 18:30

no to pa je bedarija... vrjamem da moškim ni všeč, če je ženska poraščena. sploh po hrbtu in ritki.. ampak nažalost tako kot vi nemoremo ničesar drugega, kot ali pustit ali se depilirat... poznam par žensk, ki imajo velike probleme z vsem in se pač nažalost depilirajo... ena ma tisto moško črtico od lulike pa do popeka...

zj pomoje je najbolš, da ji lepo razložiš, da se ti to ne dopade in pač če bi se brila... sicer je res da sta skupi šele 1 mesec... ampak bolje da ji poveš, kot pa da ji za božička kupiš weet :D
Daweed
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 6. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Daweed » 06. Dec. 2009 18:35

emanuela napisal/-a:Ojej no...hočeš reči da je kosmata kot opica ali kaj :D
Eno vpr-kakšna pa je tvoja rit?Gladka kot dojenčkova? Meni je situacija groteskna :)


Ne me prosim napačno razumeti, prosiiim. Moja ni gladka, je poraščena, vendar saj verjetno veš, kam ciljam... Do sedaj so vse moje punce imele vse urejeno tam spodaj :oops:

Kaj naj nardim, da me to več ne bo tako zelo motilo - ker me :roll:
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 06. Dec. 2009 18:39

Daweed napisal/-a:Kaj naj nardim, da me to več ne bo tako zelo motilo - ker me :roll:
Nehi bit shallow.
Al pa zamenji punco.
Daweed
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 6. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Daweed » 06. Dec. 2009 18:39

kinna napisal/-a:no to pa je bedarija... vrjamem da moškim ni všeč, če je ženska poraščena. sploh po hrbtu in ritki.. ampak nažalost tako kot vi nemoremo ničesar drugega, kot ali pustit ali se depilirat... poznam par žensk, ki imajo velike probleme z vsem in se pač nažalost depilirajo... ena ma tisto moško črtico od lulike pa do popeka...

zj pomoje je najbolš, da ji lepo razložiš, da se ti to ne dopade in pač če bi se brila... sicer je res da sta skupi šele 1 mesec... ampak bolje da ji poveš, kot pa da ji za božička kupiš weet :D


Mala je sladka, ... Saj pravim, obnašam se skrajno diskretno kar se teh zadevic tiče, ker je ne bi rad spravil v neljubi položaj, ... Poznava oz. "serjeva" že dlje časa, kot par pa sva skupaj ca 1 mesec, ...

Mogoče še to - kakšen nasvet, kakšen je primeren trenutek, da ji to povem? :idea:
Daweed
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 6. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Daweed » 06. Dec. 2009 18:41

purple_rain napisal/-a:
Daweed napisal/-a:Kaj naj nardim, da me to več ne bo tako zelo motilo - ker me :roll:
Nehi bit shallow.
Al pa zamenji punco.


Verjami, da še zdaleč nisem plitek... :evil:
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 06. Dec. 2009 18:41

Hmm..Kje pa je poraščena? :D Po ritnicah al tam vmes? :D Pa a res ful, da te tok moti? :D Ja, nič, kaj, drugo ti ne preostane kot da ji rečeš..ali pa pač ne seksajta več od zadaj. :P
It was forever..but it didnt last long..
kinna
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 24. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a kinna » 06. Dec. 2009 18:42

pa sej se v zvezi pogovarjata? al ne? mislim pač vsedita se dou- ne po sexu!!! pač enkrat ko bosta doma- pa ji pač reči, da si opazo stvar, ki te malček moti. in da njej lahko to zaupaš, kr veš, da je dobra punca in da te razume... in povej bistvo...
Daweed
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 6. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Daweed » 06. Dec. 2009 18:51

..Evelyn.. napisal/-a:Hmm..Kje pa je poraščena? :D Po ritnicah al tam vmes? :D Pa a res ful, da te tok moti? :D Ja, nič, kaj, drugo ti ne preostane kot da ji rečeš..ali pa pač ne seksajta več od zadaj. :P


..tam vmes.. in to zelo :oops: :oops: :oops:
Daweed
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 6. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Daweed » 06. Dec. 2009 18:54

kinna napisal/-a:pa sej se v zvezi pogovarjata? al ne? mislim pač vsedita se dou- ne po sexu!!! pač enkrat ko bosta doma- pa ji pač reči, da si opazo stvar, ki te malček moti. in da njej lahko to zaupaš, kr veš, da je dobra punca in da te razume... in povej bistvo...


ja, seveda da se pogovarjava... ampak vem, da je to malček nerodna tema, predvsem za njo... in ne bi ji rad zbil samozavest ipd... sedaj moram počakat samo še na tisti ta pravi trenutek za pogovor... :roll:
Uporabniški avatar
Tonja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 974
Na forumu od: 4. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tonja » 06. Dec. 2009 18:54

Pa si ji povedal?
Al si opazil napako in letel na forum napisat, kaj je narobe?
Povej ji... Zadeva se da pobrit... In je problem rešen.
Daweed
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 6. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Daweed » 06. Dec. 2009 19:01

Tonja napisal/-a:Pa si ji povedal?
Al si opazil napako in letel na forum napisat, kaj je narobe?
Povej ji... Zadeva se da pobrit... In je problem rešen.


Tonja, zaenkrat ji še nič nisem omenil, ker nisem vedel, kak naj ji to povem, ... Danes sem si rekel, nič, bom prvo malo povprašal na forumu o tem, ...
Naj ji kar povem? Direkt, brez ovinkarjenja?
S čim pa se to da pobrit? Predlagaš kaj?
Al ji naj raje podarim kakšen "bon" za obisk kakega salona - al bi blo šele to brca v meglo, ... :roll:
kinna
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 24. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a kinna » 06. Dec. 2009 19:04

kak bon... tej bi bla šele užaljena... najbolš da ji poveš normalno.. kk bi pa tej ti olepšo zadevo? sej maš sexy ritko ampak je preveč kosmata?? al ka bi reko? pa tak povej tako je, nevem zaka je treba paniko delat... a s čim se da pobrti-z britvico, depilacijsko kremo....
Uporabniški avatar
Tonja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 974
Na forumu od: 4. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tonja » 06. Dec. 2009 19:08

Jas osebno bi cenla, da bi mi tip v takem primeru povedal direktna, da ga to moti in da to urediva, ker pač to ni stvar, ki bi bila "erotična".
Ne vem, kaka je tvoja deklina. Morda bo užaljena zaradi tega, morda ne. Ne vem.
Predvidevam, da se brije spodaj vsake 2,3 dni... Pa naj potegne še zadaj (saj se ne urežeš kar tako :D ).
Če ji boš lepo povedal, po mojem niti nebo zamerila. Ne vem... Jas vem, da nebi.
Ti njo poznaš in veš kako ji lahko nekaj rečeš. :)

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov