Menstruacija zamuja, test nosečnosti pa je negativen

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

jerneja20
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 26. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a jerneja20 » 26. Avg. 2009 9:04

mene nekaj zanima!upam da mi bo katera pomagala!bom kar začela.menstruacija mi zamuja že 40dni od zadnje.v trebuho imam take krče da ne morem stati.križ me boli in noge.test sem delala vendar je pokazal negativno.nekateri so mi rekli,da bi morala test narediti zjutraj jaz sem ga pa popoldan. ali je možna nosečnost?ali naj grem k ginekologu? hvala za odgovor in pomoč! :oops: [/u][/quote][/code]
Uporabniški avatar
_just me_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 29. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a _just me_ » 26. Avg. 2009 9:10

Vse je možno. Brez pregleda, ti bo težko kdo pomagu! Zto kr hitr k zdravniku al pa ginekologu! Lp
Uporabniški avatar
KLEMY
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 132
Na forumu od: 16. 12. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a KLEMY » 26. Avg. 2009 9:16

Če bi bila po 40dneh brez menstre noseča,bi ti test pokazal tak +,da bi ga razgonilo, ne glede na uro. Je pa seveda tud možno da ti ne pokaže. Če praviš da imaš bolečine pa res ne vem kaj čakaš, da ne greš do zdravnika. Lahko je marsikaj narobe-vnetje, ciste, v končni fazi tudi izvenmaternična nosečnost pa še kaj. Tako da ŠIBAJ k zdravniku!
Don 't hurry. Don't worry. You're only here for a short visit. So don't forget to stop and smell the roses. Walter Hagen
Uporabniški avatar
miss.bunny
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 133
Na forumu od: 1. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a miss.bunny » 26. Avg. 2009 9:19

Mislim da je najbolse da gres k ginekologu. Ker pri 2o letih ( sklepam po niku da si tolko stara) bi tut nasplosno mogla ze met redno menstruacijo in bi tko al tko mogla pregledat se dat ce ti tak zamuja. Sicer pa mislim da za test nosecnosti lahk nardis tut zvecer ( sam nisem ziher) tak da ti je vrjento prau pokazau. Ker baje nosecniski test prav pokaze komaj po enem mesecu. Da prej pa ni ziher. Sporoci kako se bos odlocila. (:
jerneja20
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 26. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a jerneja20 » 26. Avg. 2009 9:26

hvala vam! bom sporočila kaj bom zvedela.grem k ginekologu! hvala res!
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 26. Avg. 2009 13:19

Res pojdi do ginekologa, ker tile krči niso vredu, če menstruacije ne dobiš.
Sporoči kaj si izvedela, ker me zanima kaj je vzrok temu. Nikoli se ne ve kdaj še kakšna druga naleti na podoben problem.
jerneja20
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 26. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a jerneja20 » 26. Avg. 2009 13:25

ewo...jaz imam jutri ginekologa zjutraj.tako da bom sporočila kaj bom porihtala!
hvala vsem! :roll:
jerneja20
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 26. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a jerneja20 » 27. Avg. 2009 12:31

ewo pa sem porihtala! vse je ok! nič ni narobe.samo rekla je da menstruacija bo pa že prišla ko bo! :) samo kri moram iti še dat da pač nebi blo kakšna izven maternična nosečnost!noseča pa nisem. drugače je pa vse ok! hvala še enkrat vsem! :cool: :)
Uporabniški avatar
Pyrexia
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 9. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Pyrexia » 27. Avg. 2009 13:48

Jaz imam podoben problem. Namreč menstruacija mi zamuja 9 dni, naredila pa sem že dva testa. Prvič, 5. dan izostanka - negativno, drugič 8.dan izostanka - negativno. Zdaj še počakam do ponedeljka, ko pride ginekologinja z dopusta in se naročim. Nimam pa nobenih bolečin in krčev, samo malce sem napihnjena, kot pred menstruacijo. Sicer mi menstruacija v 17 letih, odkar jo imam, ni zamujala več kot 2 dni, s KT ali brez. V tem času sem bila že večkrat pod stresom zaradi šole, izpitov, kregarije s fantom itd., pa mi ni menstruacija nič zamujala. Trenutno se res dosti stvari dogaja, ampak ne občutim pretiranega stresa, nič bolj kot prejšnja leta :)

Samo dodajam svojo izkušnjo (za info) in javim, kaki bo rezultat pregleda, če katero zanima.
jerneja20
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 26. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a jerneja20 » 27. Avg. 2009 14:32

itak je prav da vsaka pove svoj problem.če ga le moremo ga rešimo!
ko bom vse porihtala pa le javi da vidimo kaj je! :wink:
meee
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a meee » 02. Sep. 2009 16:49

Pozdravljene!

Sama sem prav tako imela velike probleme z menstruacijo!Skratka...nikoli nisem jemala KT in sem nekaj let dobivala menstruacijo na datum. Potem pa kar naenkrat ne več. Začela sem dobivati ful neredne menstruacije, potem celo kakšen mesec, dva ali več sploh ne. Sama sem bila že čisto iz sebe. Obiskovala sem ginekologa (brez uspeha) in ga kasneje zamenjala. Drugi ginekolog mi je dal tablete Cycloprogynona (mislim da se tako napiše?!). To terapijo sem izvajala 6. mesecev. Teh 6. mesecev je bilo sicer vredu, potem se je pa zgodba ponovila. Sama nisem vedela kaj naj naredim. Bila sem res obupana.
Zasledila sem da obstaja QMED zdravstvene storitve d.o.o. (www.gmed.si)Pozanimala sem se in si rekla, probam še to. Pomagalo mi je! Zdaj dobivam menstruacijo na datum.
Ker sama vem, kako je grozno ce si ciklos želis urediti brez KT tablet in ti to ne uspe, sem se odločila da to info delim z vami. Res pomaga!

Pa veliko uspeha, janja.

P.S.Izvajajo več vrst terapij! Preverjeno, vse terapije pomagajo.
Uporabniški avatar
Marguerite
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 43
Na forumu od: 1. 1. 2006
Kraj: Novo mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a Marguerite » 02. Sep. 2009 17:16

Tudi jaz sem imela do par let nazaj neredno M. Pa sem šla na pregled in mi je predpisala eno tablico teh tablet Cycloprogynova. Takoj ko sem končala z njo, je blo vse uštimano. Takrat mi ni bilo prav jasno, kako bo par tablet uredilo ciklus, pa ga kar je :D
Zdaj sem pa na KT, kar se mi zdi super zadeva, ker lahko vse splaniraš za mesece vnaprej :)
You've got a fast car But is it fast enough so we can fly away? <3
Srcii
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 4. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Srcii » 04. Jan. 2011 19:32

čaaw.jst pa sm mela prvi spolni odnos ki je biu zaščiten z kondomom.sedaj pa mi menstruacija zaostaja že pet dni . ali je to značilno? hvala
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 04. Jan. 2011 19:34

:D
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 04. Jan. 2011 19:35

zakaj se o teh stvareh nisi pozanimala predn si se šla fukarit?
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov