Problem moškega, ki prosi vas ženske

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

problem23
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 5. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a problem23 » 05. Sep. 2008 10:57

Torej, imam problem, spada sicer pod spolnost in pod ljubezen, upam da moderator tega foruma nitko ne bo izbrisal. Imam probleme, navedel sem jih v tej nitki. Kaki komentarji so zaželeni, pravzaprav prosim vas za kak odgovor. Kopiral in prilepil sem to kar sem že napisal nekam pred kratkim, zato se bo pojavila kakšna napaka, saj naslavljam nekje določeno osebo.

Najprej bi vprašal če poznaš kakšen forum, ker bi lahko tole kar ti bom napisal kopiral in prilepil, in kjer bi lahko tudi ostali mi pomagali. Problem pa boš spoznala v mojem pismu. Rad bi dobil mnenja ostalih, predvsem predstavnic ženskega spola.

S punco sva zelo srečno zaljubljena že 9 mesecev. In to je zares tista prava ljubezen, o kateri sanja vsak človek. Jaz, naprimer si niti približno nisem predstavljal da lahko taka čustva sploh obstajajo, obudila pa mi jih je ravno moja partnerica. Torej, zastopiva se enkratno, vsak trenutek bi rada bila skupaj, ker je tudi mogoče, saj sva narazen manj kot 20 kilometrov. Vsak problem lahko rešiva, ljubiva se zelo zelo zelo, in oba bi rada da bi ta ljubezen trajala večno, oziroma, da bi jo lahko le še nadgrajevala. Star sem 21 let, in pred to punco nekih resnih zvez niti nisem inel, do sedaj 2 ali tri ki so trajale mesec, dva. Sedaj pa prvič zares zaljubljen, prvič sem našel osebo, ki mi stoji bo strani ob vsakem problemu, o vsem se lahko pogovoriva in res, SREČNA sva. Ampak, kot v vsaki zvezi je tudi tu nekaj problemov. Najhujši izmed njih je sledeči: (sicer ga zaenkrat vidim samo jaz, upam da bo tako tudi ostalo). Spolnost... Meni je vse ok, punca me privlači, uf... zelo! Ujameva se tudi v spolnosti, strasti ne manjka, volje obeh do spolnosti tudi ne, ampak problem je v meni. Spolno aktiven sem nekaj mesecev več kot dve leti, in vse od takrat sem imel neke probleme v spolnosti. Bog me je štrafal s treh strani: majhen penis (komajda 15 cm), občasna prehitra ejakulacija, in kar je najhujše, občasno pomanjkanje erekcije. Včasih kar noče in noče, kot da bi penis imel svojo voljo, svoje možgane, ki niso povezani z mojimi. In ne vem kaj narediti več, saj je tisti moment v predigri, saj vse skupaj funkcionira, samo če me ne potolče prehitra ejakulacija, me potolče pa na pol erekcija, ki nastopi v tistih spolnih odnosih ki trajajo več kot 10 minut. Se pravi, potrebno je čakati potem nekaj časa, da do erekcije zopet pride, in potem se zopet da... Nekajkrat pa do erekcije tudi ne pride na začetku. Torej, problem je, da ali nekje sredi spolnega odnosa vse skupaj pade (občasno), ali pa da do erekcije ne pride(redko). Teh problemov seveda nihče noče, in tudi ob podpori partnerice, je moj ponos znotraj, moj ego vsakič bolj skrhan. Tudi ko pride do vrhunca pri spolnem odnosu, je potrebno na to, da se spolni odnos ponovi čakati dolgo časa. Torej, ne morem recimo v roku ene ure imeti več spolnih odnosov, ker mi moj organizem tega preprosto ne dovoljuje. Ne vem kako je pri ostalih moških, samo ko pride do orgazma, preprosto ne morem kmalu za tem zopet imeti spolnega odnosa. To je še četrti ali peti problem ki sem ga naštel. To ker sedaj pišem je le neka obrazložitev, zakaj sploh to pismo nastaja. Naj še dodam, da sem, še preden je prišlo do prvega spolnega odnosa s to punco prišlo, obiskal zdravnika, mu moje občasne probleme razložil, predpisal pa mi je viagro. Z viagro, je seveda vse lažje, problemov ni... Za to punco bi vse naredil, se pravi tudi zapravljal denar za viagro, denar mi res ni problem, samo da bi imel normalne spolne odnose...

Kar pa je seveda najpomembnejše vprašanje:

Ti, kot predstavnica ženskega spola: je možno, da punca zares trdi da to ni tak problem, ki ga vidim sam? je možno da me ljubi tako močno, da je zadovoljna z občasnimi dobrimi spolnimi odnosi? Seveda naredim vse da jo zadovoljim drugače po spolnem odnosu, in to ni problem. Je možno, da bo punca zares zadovoljna samo z "taki imenovanimi obdelavami" po sexu (dobrem ali slabem) ali pred sexom? Govori mi namreč, da ljubi mene, in ne tiste občasne dobre spolne odnose, govori da me ljubi bolj kot vse na svetu, in da ji spolnost ne pomeni toliko. Jest bi rad vedu, koliko to zares drži pri ostalih predstavnicah ženskega spola? Zvestoba mi pomeni največ v ljubezni, poleg poštenosti in podpore. To ona ve, in tega se tudi drži, samo bojim se, da ste ženske take, da vam sex (četudi je večkrat na dan punca zadovoljena na drug način) pomeni zares vse, in da potem to vodi v prevaro, kljub temu, da partnerja ljubite. Ni tle problem v temu da punci nebi zaupal, problem je v vsesplošnem znanju, da ste ženske pač takšnega mnenja. Vse bi naredil zanjo, zato pišem na tukaj, da dobim pomoč, mnenje ostalih ljudi.

Lahko resnična ljubezen premaga občasne težave v spolnosti? To me zanima, in to me muči pri vsem tem. Nebi rad, da se mi zveza poruši zaradi tega. Četudi včasih jaz nisem zadovoljen, poskrbim da je vsaj punca vsakokrat, in pri temu bo ostalo. Sigurno se da nekaj pomagati glede mojih problemov, le da ne vem kam se obrniti.

Hvala za pomoč!
Uporabniški avatar
Tonja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 974
Na forumu od: 4. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tonja » 05. Sep. 2008 11:11

TI stric! Dovoli mi, da te sklaftam!
TVOJA punca ti govori, da te ima rada, da ji sex na pomeni tolko kot vse ostalo, kar je med vama, TI voho, pa greš spraševat NAS, kaj si MI mislimo o tem?!
S kom zdaj hodiš in sexaš? Z njo al z nami?
Ti problema sploh nimaš, ker maš očitno ob sebi žensko, katero bi ti lahko marsikateri tip zavidal, saj pri tebi ne vidi samo kurca, ampak vidi ČLOVEKA.
Če te razume, potem to pomeni, da te razume točno tista oseba, ki te mora razumet.
Tysia
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 748
Na forumu od: 11. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tysia » 05. Sep. 2008 11:20

Dragi kolega, še eno klofuto od mene. :)

Verjetno imaš ob sebi super žensko, ki te vidi, kot je napisala Tonja, kot človeka. Svetujem ti, da jo poslušaš še naprej in da se pogovarjata. Glede prijatelja s svojimi možgani...ne sekiraj se, poslušnost pride z vajo. ;) Ali pa z vajo na drugačen način - kupi si kakšno knjigo na to tematiko ali pa pobrskaj po internetu. Baje se niti ni težko naučiti zadrževati izliv.

No, če pa vseeno rabiš mnenje: jaz ne bi komplicirala pri takih obrobnih zadevah, če bi bile ostale zadeve pošlihtane. Ljubiš (telesno) se lahko na veliko načinov in tudi vrhunec lahko dosežeš na veliko načinov. Drugače pa sem mnenja: seks je samo češnja na vrhu sadne kupe. ;)

Ps. Meni se tvoja dolžina 15 cm zdi čisto normalna.
Uporabniški avatar
punkie_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1198
Na forumu od: 17. 4. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a punkie_ » 05. Sep. 2008 11:27

1. tvoj penis je čisto povprečen:
http://www.diva.si/clanki_notranja.php?id_clanek=596

2. nič ni narobe če ne moreš seksat večkrat v eni uri, nisi edini tip, ki mu ne more takoj po seksu spet stat


3. vsakemu se zgodi da mu kdaj dol pade, razlogov je več, vedno pa velja da vaja dela mojstra

4. ženska pravi da te ljubi in da ji je sex čist ok, ne vem kaj bi še rad. ne deli problemov tam kjer jih ni.
problem23
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 5. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a problem23 » 05. Sep. 2008 11:28

dobro, se opravičujem če sem te kakorkoli užalil s tem. Mogoče sem določene stvari napisal narobe. Lej najina zveza temelji na zaupanju, odkritosti, poštenju. To kar čutim do nje, to kar imam z njo, se mi zdi kot pravljica, za katero si želim da se ne konča. In res, to kar imava marsikdo ne zastopi, in ko bi le vedeli kakšna čustva so med nama, kako uživava drug v drugemu bi nama marsikdo zavidal. pri nama ne gre le za sex (verjemi mi, ljubezen mi pomeni veliko več kot sex, zvestobo pa dajem na prvo mesto med mojimi načeli kar se tiče teh stvari), povezana sva drugače. In pri takih situacijah je sex le pika na i. In ta pika na i naj bo za mojo drago najboljša kar se da. Vedno pa ji tega ne morem zagotoviti, zato je pač prišlo z moje strani do takšnih in drugačnih razmišljanj. Hočem najboljše zanjo, za naju, zato hočem da je zadovoljena, kljub temu, da me je prepričala že, da pri je pri nama pomembna ljubezen in ne sex.

Ne poznaš me, ne moreš vedeti kakšno filozofijo imam, ampak bom poskušal razložiti: Današnja družba, mediji, vsi forumi, časopisi, revije, oddaje... Dajejo na prvo mesto sex, sex, sex... Vse lepo in prav, hranijo nas z neumnosti in ne vem kakšnimi sporočili. ampak jaz na drugi strani dajem na prvo mesto ljubezen, zvestobo, odkritost. Ne iščem avantur samo za sex, iščem sebi sorodno dušo, iščem to, kar sem sedaj našel- nekoga ki me podpira, nekoga ki je z mano neglede na to kakšni problemi so, nekoga ki se je zaljubil v takšnega kot sem. Po zunanjosti in notranjosti. Torej, našel sem to, kar mogoče vsak človek išče. In to mi enostavno preveč pomeni, da bi jo lahko izgubil zaradi prenapihovanja današnje družbe glede te kočljive teme- sex. Saj je pomemben, s tem se strinjam, samo zdi se mi bolj pomembno zakaj do tega pride... Zaradi ljubezni, zaradi medsebojne zunanje in še najbolj pomembno notranje privlačnosti. Ljubezen = spolnost? Da, s tem se vsekakor strinjam v nasprotju z 90% moških.

Veš, nisem hotel kogarkoli užaliti, samo hotel sem slišati še kakšno mnenje. Ne pa napadanja!
Uporabniški avatar
xxwoman
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 357
Na forumu od: 9. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a xxwoman » 05. Sep. 2008 11:29

Punca te ljubi. Ti se trudiš zanjo in ona to ceni. Prosim, ne uniči vama ljubezni s takimi dvomi. Saj bo še mislila, da ji ne zaupaš. Pa všeč ji bo, če boš malo bolj samozavesten. Vsaj mislim. Predstavljaj si, da bi imel ti punco, ki bi jo ljubil in bi ti pomenila vse na svetu... ampak bi imela čisto majhne prsi. Tebe pa to res ne bi motilo, ker bi jo pač ljubil takšno, kot je. Ona pa bi ti ves čas jamrala, kako ji nekaj manjka in da jo boš ti sigurno nekoč prevaral zaradi tega, ker si vsak moški želi punco s košarico C ali D... In bi se ti opravičevala, ker ne moreš uživat z njo... in bi bila nesrečna, ker bi mislila, da ti zaradi tega ni dovolj všeč... Ne bi ti bilo všeč, kajne? Sčasoma bi se naveličal dokazovanja, koliko ti pomeni.
Uporabniški avatar
miteq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 596
Na forumu od: 28. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miteq » 05. Sep. 2008 11:30

Ti rabiš nasvet moškega, ne pa ženske.

Prvo kot prvo - "Štrafal" si samega sebe, tukaj Bog nima nič s tem. Tvoj tič je čisto normalne dolžine. Če boš prebral kakšen topic na tem forumu, boš videl, da skoraj vse zaplankane najstnice, ko merijo tiče svojih partnerjev, rabijo očala ali pa dodajo izmerjeni dolžini faktor 1,3. 15cm je čisti average.

Prehitra ejakulacija - spet bluziš. Preprosto dejstvo je, da vaja dela mojstra. Če nimaš kakšne nevroze ali drugih problemov z živci, potem se bo stanje popravlo v prihodnosti. Seksaj veliko, drkaj veliko, poleg se pa čim manj obremenjuj. S tem, ko se obremenjuješ glede dolžine tiča, morebitne prehitre ejakulacije in straha pred izgubo erekcije, se to pozna ravno pri hitrosti ejakuliranja in moči erekcije.

Kar se tiče specifično erekcije - za božjo voljo, nehaj jest viagro in najprej poštimaj stvari v svoji glavi. Če te ima punca koliko toliko rada, te NE BO pustila zaradi vsega tega. Če te slučajno BO pustila, potem bodi vesel, da si se rešil take kokoške.
Tvoja nesamozavest in strah, da te bo punca zapustila, ker jo boš razočaral v spolnosti, ubija tvojo erekcijo, sproža prehitro ejakulacijo in v tvojih očeh optično manjša tvojega tiča.

Predlog:

Naslednjič, ko boš sam v sobi, govori naglas: "Imam normalnega tiča. Moja živčnost in nesamozavest vplivata na erekcijo in ejakulacijo. Z mano ni nič fizično narobe. Vse je v moji glavi."

To ponavljaj vsaj tako dolgo, dokler ne boš začel sebi verjet.

Sicer pa, če te je strah, da bo punca pobegnila, če je ne boš zadovoljil v spolnosti (bolj natančno - v občevanju ala porivanju, saj praviš, da je na druge načine zadovoljena), se vprašaj, če si res želiš takšno žensko. Upam, da je tvoj odgovor "ne".
Cosmopolitánka -e ž (á) naivna in tečna ženska; kokoš : kako je tečna - ta je prava cosmopolitanka; ti si rojena cosmopolitanka, ni ti pomoči; kako je lahko takšna cosmopolitanka dobila tako super moža?

Vir: SSKJ
problem23
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 5. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a problem23 » 05. Sep. 2008 11:30

Mogoče res delam problem tam kjer ga ni. Sem včasih pač tak da zadeve kompliciram po nepotrebnem.
Tysia
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 748
Na forumu od: 11. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tysia » 05. Sep. 2008 11:34

Saj nisi nikogar užalil, no, vsaj mene 100% ne. Tu imamo pač občasno nekateri nekoliko bolj "oster" način pisanja. V kolikor jaz vem, te tudi napadamo ne.

No, če ti kaj pomaga, kar se tiče pristopa, kot ga imaš tule, bi bil pri meni verjetno kandidat za resno vezo. :)
Uporabniški avatar
xxwoman
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 357
Na forumu od: 9. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a xxwoman » 05. Sep. 2008 11:35

Pri meni tudi. :)
Uporabniški avatar
cioccolatina*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 66
Na forumu od: 26. 9. 2007
Kraj: Obala in Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a cioccolatina* » 05. Sep. 2008 11:36

ne skrbi, sej veš da najboljša obramba je napad in ženske smo zaščitnice druga druge. mislim da punce te niso hotele napasti ampak ti samo povedati, da si lahko srečem da imaš tako punco, ki se s teboj pogovarja in je iskrena do tebe in je tudi kakšna napakica v spolnosti ne moti.

ti povem eno svojo izkušnjo, ki ti bo mogoče pomagala: moj bivši je enkrat doživel hitro ejakulacijo... nekje v pol minute. po tem se je začel za to tako grozno sekirat, da mu ni več uspelo zdržat dlje kot to. tako da je bil problem prishične narave. enkrat ko boš to odpravil in se nehal sekirat ti bo boljše. in zaupaj svoji punci ko ti reče, da je ne moti. ker punce smo čustvena bijta in nam več pomeni objem, bližina,... kot seks... pri tem pa ne govorim da je nepomemben, saj je zelo pomemben v odnosu dveh. v bistvu je vse odvisno od ženske do ženske.
pogovori se z njo. če te ima res rada ti bo stala ob strani in ji to ne bo težava :)
A natural good vibration
problem23
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 5. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a problem23 » 05. Sep. 2008 11:37

Tysia napisal/-a:Saj nisi nikogar užalil, no, vsaj mene 100% ne. Tu imamo pač občasno nekateri nekoliko bolj "oster" način pisanja. V kolikor jaz vem, te tudi napadamo ne.

No, če ti kaj pomaga, kar se tiče pristopa, kot ga imaš tule, bi bil pri meni verjetno kandidat za resno vezo. :)


Tysia napisal/-a:Saj nisi nikogar užalil, no, vsaj mene 100% ne. Tu imamo pač občasno nekateri nekoliko bolj "oster" način pisanja. V kolikor jaz vem, te tudi napadamo ne.

No, če ti kaj pomaga, kar se tiče pristopa, kot ga imaš tule, bi bil pri meni verjetno kandidat za resno vezo. :)


Vem, samo v meni se je sprožil obrambni mehanizem, saj ostrih odgovorov nisem pričakoval.

Verjetno si našla iglo v kupu sena ko si prebrala moje na hitro opisano razmišljanje, ane? Ljudje smo pač različni.

Hvala!
problem23
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 5. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a problem23 » 05. Sep. 2008 11:41

miteq napisal/-a:Ti rabiš nasvet moškega, ne pa ženske.

Prvo kot prvo - "Štrafal" si samega sebe, tukaj Bog nima nič s tem. Tvoj tič je čisto normalne dolžine. Če boš prebral kakšen topic na tem forumu, boš videl, da skoraj vse zaplankane najstnice, ko merijo tiče svojih partnerjev, rabijo očala ali pa dodajo izmerjeni dolžini faktor 1,3. 15cm je čisti average.

Prehitra ejakulacija - spet bluziš. Preprosto dejstvo je, da vaja dela mojstra. Če nimaš kakšne nevroze ali drugih problemov z živci, potem se bo stanje popravlo v prihodnosti. Seksaj veliko, drkaj veliko, poleg se pa čim manj obremenjuj. S tem, ko se obremenjuješ glede dolžine tiča, morebitne prehitre ejakulacije in straha pred izgubo erekcije, se to pozna ravno pri hitrosti ejakuliranja in moči erekcije.

Kar se tiče specifično erekcije - za božjo voljo, nehaj jest viagro in najprej poštimaj stvari v svoji glavi. Če te ima punca koliko toliko rada, te NE BO pustila zaradi vsega tega. Če te slučajno BO pustila, potem bodi vesel, da si se rešil take kokoške.
Tvoja nesamozavest in strah, da te bo punca zapustila, ker jo boš razočaral v spolnosti, ubija tvojo erekcijo, sproža prehitro ejakulacijo in v tvojih očeh optično manjša tvojega tiča.

Predlog:

Naslednjič, ko boš sam v sobi, govori naglas: "Imam normalnega tiča. Moja živčnost in nesamozavest vplivata na erekcijo in ejakulacijo. Z mano ni nič fizično narobe. Vse je v moji glavi."

To ponavljaj vsaj tako dolgo, dokler ne boš začel sebi verjet.

Sicer pa, če te je strah, da bo punca pobegnila, če je ne boš zadovoljil v spolnosti (bolj natančno - v občevanju ala porivanju, saj praviš, da je na druge načine zadovoljena), se vprašaj, če si res želiš takšno žensko. Upam, da je tvoj odgovor "ne".


Takšne ženske si nisem želel nikoli, dobil sem takšno kot jo imam sedaj- tega sem si tudi želel.

Ja, nasvet je dober. Vsekakor bi rad na tak način pristopil do problema. Samo če si moški, potem veš, da se kompleksi glede tega kaj radi pripetijo.
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 05. Sep. 2008 11:41

Poslušaj kaj ti punca govori in si ne ustvarjaj svoje male resničnosti v svoji glavi s poveličevanjem svojih problemov.
Realno, tvoj penis je povsem normalne velikosti in ženske si ne želimo nove runde seksa takoj za prvo. Sicer je povsem različno od osebe do osebe, ampak če ti punca pravi, da ji spolnost ni tako zelo pomembna, to verjetno pomeni, da ne rabi seksa 3x dnevno. Mogoče ji je super 3x tedensko. Prav tako si večina žensk ne želi maratonskega seksa, ker občutljivost in užitek padata s časom. In če ti pač pride po 10ih minutah in jo potem še zadovoljiš kako drugače, jaz ne vidim nobenega problema.
Na splošno ne pretiravaj s tem, da ženske hočemo zelo dosti in zelo dolgo. Večinoma želimo samo intimo ob seksu in užitek, ki nam ga dajete. In za nekatere je dovolj če se to zgodi 2x tedensko, recimo.
Je pa res, da če spolnost ne deluje prav, tudi razmerje ne. In bolj kot boš dajal poudarka na te 'težave' v spolnosti, ki so očitno težave samo za tebe, bolj boš obremenjeval razmerje. Z iskrenim pogovorm se vse da rešiti.
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
miteq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 596
Na forumu od: 28. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miteq » 05. Sep. 2008 11:46

problem23 napisal/-a:Samo če si moški, potem veš, da se kompleksi glede tega kaj radi pripetijo.


Seveda se radi pripetijo. Ampak verjemi mi na besedo - ta stvar je samo v tvoji glavi. Trajalo bo, da si boš to dopovedal; se boš pa čez 1 leto smejal tistemu, kar si napisal na začetku.
Cosmopolitánka -e ž (á) naivna in tečna ženska; kokoš : kako je tečna - ta je prava cosmopolitanka; ti si rojena cosmopolitanka, ni ti pomoči; kako je lahko takšna cosmopolitanka dobila tako super moža?

Vir: SSKJ

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov