Hlinjenje orgazma

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

skyny
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 29. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a skyny » 29. Apr. 2008 16:05

oj!

s fantom sma že skupaj skoraj tri leta. dve leti je blo vse kul, vedno sem doživela orgazem. zadnje leto pa ga sploh ne doživim več. ko se mi je to zgodilo nekajkrat, sem se enostavno začela pretvarjati, ker sem videla kako to prizadane fanta. tako da se že zdaj skoraj leto dni pretvarjam. vem da ni prav da mu lažem, ker s tem itak najbolj škodim sama sebi.
kaj bi naredile na mojem mestu? bi povedale fantu po resnici? kaj naj???

lp
Uporabniški avatar
Sp3lca
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 510
Na forumu od: 15. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Sp3lca » 29. Apr. 2008 16:57

Sm prasica lahko, ampak fantu 100% ne bi povedala, da mi celo leto ni prišlo in da sm fejkala (čeprav tega ne počnem, ker v tem ne vidim smisla). Bi pač naslednjič se ne pretvarjala več in rajši fantu pomagala pri tem, da mi dejansko pride.
And if your head explodes with dark forebodings too
I'll see you on the dark side of the moon.
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 29. Apr. 2008 17:35

js mu ne bi lih povedla, da si se celo leto pretvarjala, ampak bi mu ob naslednje spolnem odnosu (doro...lahko še malo več) povedala, ker drugače škodiš samo sebi...

in brezveze ga je ja*at v glavo...a se ti nič ne zasmili, ko ga gledaš in razmišljaš: "Fak ej js samo hlinim, on pa misli da je res!"?
Uporabniški avatar
rdeče vrtnice
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 571
Na forumu od: 18. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a rdeče vrtnice » 29. Apr. 2008 18:08

js bi mu pa povedala da pač do zdaj je blo vse ok ampak da od zdaj naprej pa kar neki šteka...ja lažeš ampak bolje za oba...
ℓινє...ℓαυgн...ℓσνє...
ℓυкα<3
ovnica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 8. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ovnica » 29. Apr. 2008 19:00

jaz mam podoben primer :oops: le da meni pride včasih enkrat, včasih nobenkrat, ampak fejkam še po tri orgazme, zato ker meni je seks odličen z orgazmom ali brez, fant pa postane slabe volje če mu povem, da pač orgazma ni bilo, ali pa se začne obtoževat da je on vsega kriv, da je bil seks slabi.. pa dejansko je bil za mene odličen... ker meni se zgodi, da kop doživim orgazem, mi mine in sem rajši če mi ne pride, ker potem sem čez cel seks vzburjena... ampak on vsaki seks, če ni orgazma, označi za slab seks... in pač raje včasih zaigram... ker sma potem oba srečna...

tako da jaz mu na tvojem mestu ne bi povedala, da si igrala, ker bi to popolnoma skrušlo njegov ego... če pa si želiš doživeti orgazem zares, pa se moraš predsvem čisto sprostit, ker jaz včasih, ko vidim da se on nekaj ful trudi, sem enostavno pod tistim pritiskom, da mi pa zdaj mora prit in samo zato, da ga ne bi razočarala zaigram... včasih ko se pa čisto sprostim, pa ga doživim, tako da sprosti se in sčasoma ti jih ne bo treba igrat... vsaj ne več tako pogosto :wink:
Uporabniški avatar
moi T
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1070
Na forumu od: 6. 2. 2007
Kraj: Lj med tednom, med vikendi pa...

Neprebrana objavaNapisal/-a moi T » 29. Apr. 2008 20:27

Jez pa ne vem, zakaj sploh lažete??? Mislm, če ti ne pride, ti ne pride, pa če je on slabe volje pol al pa ne! Jez se nism še nikoli zlagala, če mi ne pride, mu pač povem. Halo, sej je moj tip, ne vem, zakaj bi mu lagala o svojih čustvih in doživetjih. In če mi ne pride in mi je useeno ful dobro, mu tudi to povem.
Just dance and everything it´s gonna be ok!
Uporabniški avatar
miteq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 596
Na forumu od: 28. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miteq » 30. Apr. 2008 8:51

skyny napisal/-a:oj!

s fantom sma že skupaj skoraj tri leta. dve leti je blo vse kul, vedno sem doživela orgazem. zadnje leto pa ga sploh ne doživim več. ko se mi je to zgodilo nekajkrat, sem se enostavno začela pretvarjati, ker sem videla kako to prizadane fanta. tako da se že zdaj skoraj leto dni pretvarjam. vem da ni prav da mu lažem, ker s tem itak najbolj škodim sama sebi.
kaj bi naredile na mojem mestu? bi povedale fantu po resnici? kaj naj???

lp


Če mu že želiš servirat resnico, potem mu serviraj celotno porcijo. Odgovarjaj za svoje laži, ne pa da še naprej lažeš. Kako bo sprejel, je odvisno od njega.
Cosmopolitánka -e ž (á) naivna in tečna ženska; kokoš : kako je tečna - ta je prava cosmopolitanka; ti si rojena cosmopolitanka, ni ti pomoči; kako je lahko takšna cosmopolitanka dobila tako super moža?

Vir: SSKJ
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 30. Apr. 2008 8:55

Meni se zdi butasto, da to sploh pocnes, ker ce ne drugega, se sebi krades uzitek - ce ti ne pride in ce ugotovis, da imas kakrsnekoli ovire za dosego orgazma, potem je najboljse to povedati, pa jih skupaj odpravita ... ker orgazma ne dozivljas zanj, ampak zase, torej ne vem zakaj laganje. Plus to, je nedoseganje orgazma tak greh ali kaj? Pac ga ne, fant, ki ima kaj soli v glavi, bo vedel, da pri zenskah to ni tako enostavno ...

Jaz bi mu na tvojem mestu povedala po resnici, ker le tako lahko pricneta znova glede te stvari ...
Uporabniški avatar
*zeljka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 814
Na forumu od: 14. 8. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *zeljka* » 30. Apr. 2008 9:35

jz bi mu tud povedala po resnici.
sicer pa sploh nebi pustila, da stvari pridejo tok daleč ampak bi že prej ukrepala.
Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 30. Apr. 2008 11:12

skyny napisal/-a:kaj bi naredile na mojem mestu? bi povedale fantu po resnici? kaj naj???

Sama orgazma še nikoli nisem doživela, da bi ga hlinila, mi pa sploh na misel ni prišlo. Prizadet fant gor ali dol - ni nujno, da je razlog v njegovi tehniki. Tudi moj je bil pa čeprav ve, da so moji problemi bolj zdravstveni (še vseeno zelo upam in kar vem, da ga bom enkrat doživela :) ). Če mu boš povedala za svoj problem, se bo zagotovo le še bolj potrudil, bolj bo pozoren nate, več bo dal od sebe (dobesedno :D ).
Uporabniški avatar
Tonja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 974
Na forumu od: 4. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tonja » 30. Apr. 2008 14:07

Pa kaj pa je z vami ženskami? Kaj mate od tega da fejkate neke brezveze??? Kaj se res dedcom ego poruši, če zve, da bejba ni doživela orgazma? Madona, saj pa menda vejo, da ni nujno, da vsaka ženska doživi orgazem oz. da vsaka ženska pri sexu doživi orgazem.
Jaz doživim sex večinoma samo pri oralnem sexu, pri samem sexu ne doživim orgazma. Pa ne hlinim - nubenem!
Pa vsakemu tipu takoj rečem, da naj nebo presenečen, če mi pri sexu nebo prišlo, ker so moji orgazmi kot diamanti. Pa ne tak lepi ampak tak redki :D . In tudi povem, da mi lažje pride pri oralnem sexu.
Problem rešen, pridi miško :D .
Uporabniški avatar
*ka!a*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 621
Na forumu od: 16. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *ka!a* » 30. Apr. 2008 14:28

najbol je povedt po resnici... če se masta partnerja rada in si zaupata, potlej res ne vem kje bi bil problem. mislm, da tud če ženski ne pride, tip ne bo jezn/razočaran ( če vse klapa med njima ).

nism hlinla in tud ne nameravam.
Uporabniški avatar
bolhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 615
Na forumu od: 16. 4. 2006
Kraj: somewhere

Neprebrana objavaNapisal/-a bolhica » 30. Apr. 2008 18:54

jst bi mu iskreno povedala..ker je problem v tebi/njemu. Se pravi se ti more posvečat..predigra nevem da te rajca tolk časa da boš prpraulena na najbolši S** evr ane..to je pa edina stvar! V zvezi si morta use povedat kar vaja muči!:) pa srečno..
... ι αм ωнαт ι αм ...
Uporabniški avatar
srčica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 731
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: v njegovem srčku

Neprebrana objavaNapisal/-a srčica* » 30. Apr. 2008 19:06

ma kaj pa vem... mojemu tudi ogromno pomeni če sem jaz zadovoljena ali ne... no jaz na tvojem mestu mu verjetno ne bi priznala, bi pa rekla tak... dovolj je bilo, tu je meja... od zdaj najprej vse po resnici... pa četudi mu ne bo všeč... Ker vsekakor če si želiš s tem moškim dolgotrajen odnos, celo življenje ne boš mogla fejkat orgazmov... pa jaz te ne bom obsojala za to, da si pač zaigrala... te poskušam razumet zakaj si to naredila, ampak vseeno pa tega ne počni več in tudi se ne trudi na vso moč doživet orgazma... potrebno je le da si sproščena, svojega moškega pa usmerjaj, pa mu pokaži kaj ti je všeč... ne rabiš mu direkt v faco rečt, da nima pojma :D ... njegovo roko vodi tam kjer ti paše, z vzdihljaji mu pokaži da ti paše kar počne... in zagotovo več ne boš rabla uporabljat igralskih spretnosti :wink:

vse ostale punce, ki ste se pa tako zelo zgražale nad tem pa ste res pretiravale... obstajajo definitivno hujše stvari v spolnosti kot pa zaigrat orgazem... dobro eno leto je res dolga doba... ampak se zgodi in postavite se dejansko v njej položaj... zavlačevlae ste tako dolgo z resnico, dokler niste več zdržale in potem ... povedati ali ne in kakšne so šanse da me oseba ki jo ljubim zaradi tega pusti, če pa dejansko sem sebe "žrtvovala", da ne bi njega prizadelo... no vsaj jaz mislim, da je tako razmišljala... tako da punce malo strpnosti :wink:
"moški znajo odlično povedati svoje zadnje besede in oditi z odra"
Uporabniški avatar
*Nebo*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 17. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Nebo* » 30. Apr. 2008 19:21

Ne lazi.Ni dobro zate,saj zamujas krasno stvar.Ni fer do njega.Se strinjam s tem,da mu pomagaj,ga vodi,vzpodbujaj pri tem,kar ti pase.Kaj je drugace,da ti zdaj ne ustreza vec?Poiskusita kaj novega,igrice...Domisljija,svecke..

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov