Me ima punca samo zaradi sexa?

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

obupanfant
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 26. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a obupanfant » 26. Apr. 2008 22:52

Pozdravljeni :( Že dalj časa prebiram cosmopolitan forume in mislim da je tukaj gor en kup odlično razmišljajočih oseb, zato se bom na vas obrnil tudi jaz z mojim problemom.
Vem, da boste po prebranem besedilu vsi najprej pomislili da gre za ''zajebancijo'' ampak temu žal ni tako :cry: nič ne zamerim, če bodo priletele opazke in norčevanja, ampak prosim da se vseeno poskusite skoncentrirati na moj problem in si samo ''predstavljajte'' da je vse res (če se vam zdi da je hec - KER JE RESNO).

Imam punco. Problem je v tem, da vse kar počneva skupaj je ena stvar - sex. Noro sexava praktično ves čas ki ga preživiva skupaj (kar je skoraj vsak dan). Imam svoje stanovanje, tako da mala prihaja k meni (par let mlajša - ona je sedaj 18). Sex je odličen, mala dobesedno obvlada, res, nimam se kaj za pritoževati, ČE... ne bi bila to edina stvar ki jo počneva skupaj :? Sexava praktično že od dneva ko sma se spoznala (po treh dneh poznanstva sva prvič). Zelo me privlači in vzburja, lepa punca je in ima skladno postavo :P ampak mislim da je preveč potrebna zame :cry: ne morem več. V službo zamujam zjutraj, ker sem utrujen (sexava praktično 5x na noč in še včasih zjutraj). ČE mi jo uspe peljati na kavo kot normalni pari, me začne že v kafiču rajcati, mi govoriti opolzke stvari, kaj bi z mano počela, in se me dotikati po nogi vedno bolj navzgor :roll: da ne bo kdo narobe razumel - rad to z njo počnem, zelo rad! mislim tudi, da me ne vara (sploh ne bi imela časa :lol: ) ampak meni to dekle res veliko pomeni in nočem da se me čez nekaj mesecev naveliča in si najde novega ''jebača'' - nevem če se ji gre samo za sex??? Punca je drugače zelo pametna, v šoli ji gre odlično, priljubljena, športnica, ambiciozna...samo jaz več ne vem kaj naj! tudi pogovarjava se včasih, in je res zelo pametna in razgledana punca, mislim da si bo težko našla zase primernega moškega :eek: vendar tudi jaz nisem od muh!
Aja, pa zelo je odprta do novosti - vse bi rada sprobala (trojčki, sex v javnosti, itd.) ampak jaz pa žal nisem tak! :cry: Meni sex zelo veliko pomeni, in mi je to nekakšno potrdilo ljubezni! Z njo sem prvič sexal tako hitro (po treh dneh) ampak samo zato ker me je praktično naskočila :lol: Sedaj pa sem noro zaljubljen :? Povedal sem ji že, da jo ljubim, ampak mi tega ni rekla nazaj (pravi, da me ima rada!)...ne vem, se lahko to obnese za dalj časa ali ne? Ker če ne, potem to raje prekinem že zdaj, preden se še bolj navežem nanjo :?
Bojim se jo povabit ven, ker kakršnekoli načrte imava, na koncu nič ne uresničiva ampak se dajema dol!!!!!
obupan fant :(
Uporabniški avatar
moi T
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1070
Na forumu od: 6. 2. 2007
Kraj: Lj med tednom, med vikendi pa...

Neprebrana objavaNapisal/-a moi T » 27. Apr. 2008 0:12

Ojla obupan fant!

Najprej zbriši malo smeškov (dovoljenih jih je kvečjemu 6).

Glede tvojega problema... zakaj se ne pogovoriš z njo in ji to poveš tako lepo kot si tukaj napisal? Tako boš vse odgovore dobil direktno od nje :wink:. No, sej ne vem. Mogoče si se pa že probal poment z njo... Če si se... kaj ti je rekla? Kolko časa pa sta že skupej?

Drugače pa se mi zdi, da bo bolj težko uspela vajina zveza, če si ona želi trojčka in druge stvari, ti pa ne :? . Verjetno ji boš težko kdaj zaupal, če že veš, kaj vse bi še rada sprobala. Ne vem no... Aja, pa sumim na to, da je nimfomanka :lach: (težka ugotovitev, a?) in to zna bit težka stvar... Preberi si knjigo Nimfomanka in Razgaljeni Paris od Valérie Tasso.
Just dance and everything it´s gonna be ok!
deja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 9. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a deja » 27. Apr. 2008 1:23

höm ženska je ninfomanka:> sicer pa kaj je v tem tak slabega? namesto da greš na kavo jo pripravi ob postelji . poleg kake jagode. smetano :D boj domišljijski .. podkuri njeno strast. verjemi da z tabo nebi preživljala tolko časa če se ji nebi dopadel. bi seksala z kom drugim :)
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 27. Apr. 2008 7:35

Tipo globoko v sebi tako ve, da se to ne obdržalo, ker je napisal
obupanfant napisal/-a:je res zelo pametna in razgledana punca, mislim da si bo težko našla zase primernega moškega vendar tudi jaz nisem od muh!

:D
Uporabniški avatar
mulatto_f
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 402
Na forumu od: 8. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a mulatto_f » 27. Apr. 2008 8:32

deja napisal/-a:höm ženska je ninfomanka:> sicer pa kaj je v tem tak slabega? namesto da greš na kavo jo pripravi ob postelji . poleg kake jagode. smetano :D boj domišljijski .. podkuri njeno strast. verjemi da z tabo nebi preživljala tolko časa če se ji nebi dopadel. bi seksala z kom drugim :)


verjem, da zna bit to zelo slabo, vsak si misli kok bi blo dobro imet žensko za nimfomanko, vsak ko jo ma pa ti bo znal pvedat, da ni u tem nic prijetnega, ko ti skoz daje obcutek, da je nisi sposoben niti zadovoljit itd.

Predlagam ti, da se lepo pomenita in ji na lep, nikar preveč vsiljiv način poskušaš razložit situacijo.
Uporabniški avatar
leoncinha
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 124
Na forumu od: 24. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a leoncinha » 27. Apr. 2008 9:37

Obupan fant, jst ti svetujem da nadaljujeta tako kot do zdaj. Mogoče ji skušaš s pogovorom namignit na tvoja čustva, ampak ne preveč kr se lahko ustraši.
In nenazadnje: bodi srečen da maš tako punco ob sebi, nekateri bi za tako ubijali!! :D
Uporabniški avatar
Tonja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 974
Na forumu od: 4. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tonja » 27. Apr. 2008 9:43

:?
Veš kaj ti samo rečem. Če sem imela dvome z neko osebo glede sexa (npr. je bil extremno dober a se je zgodil premalokrat, zelo dober, a se kar ni nehalo, slab, a prepogost,...), skratka, če ni bilo neke umestne sredine, potem jaz nisem z takim dedom nadaljevala. Za f** mi je bil dober, za zvezo nikakor.
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 27. Apr. 2008 9:55

Saj ti je rekla da te ima rada...jaz mislim da ne bi toliko časa s teboj preživela če ji ne bi bil kul :) Ni pa zaljubljena vate...

Ne vem kaj kompliciraš...morda te ona celo smatra kot da si njen fant...ampak pač ne razglablja o tem ker se ji zdi smešno in brez veze.
Dejstvo pa je v tem, da ženska rada seksa in da je mašina ki se ne ustavi...si še dober da toliko zdržiš...jaz priznam da vsak večer ne bi zmogel stalno skakati po njej celo noč, pa potem v službo, pa potem spet jovo na novo...nekaj časa bi šlo...dolgoročno pa mi ne bi zneslo, ker bi mi vse ostalo potem škripalo v lifu.
Kaj pa ona drugače kaj počne v življenju? A kaj študira, dela kje...to da športa si povedal...
Dejstvo je pa to, da čez čas ne boš več zdržal njenega tempa in ali bo ona to sprejela ali pa si bo našla dugega za poleg tebe ali pa tebe odrezala. Morda pa se bo tudi ona čez čas malo umirila in bosta imela vikend pakete v tem tempu.
Koliko časa pa se udejstvujeta vidva v posteljnih aktvnostih...ali to traja zdaj leto, dve, tri, pet? :gruebel: Ker če sta bolj na začetku je to čisto druga zgodba :D Če pa traja to že huhu časa, potem pa bi tudi mene že počasi začelo skrbeti...jaz bi ji kupil simbian pa razne aparaturce...za takrat, ko bi si jaz zase vzel počitek, da naberem energijo :lach:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 27. Apr. 2008 12:03

Jaz bi tako osebo postavila pred dejstvo in ji razložila kako jaz vse skupaj dojemam (tukaj si to dobro naredil). Zveza ni samo seks, to je le dodatek k iskrenemu prijateljstvu. Ko si z nekom v zvezi mora delovati veliko stvari, tako seks, kot vzajemno spoštovanje, razumevanje, pogovor, čustvena povezanost, še bi lahko naštevala. Da lahko to dosežeš, vsaj jaz tako mislim, moraš vedno povedati točno to kar čutiš. Ne olepšuj stvari in ne pusti da samo seksata, če tebi pač ni do tega. Povej ji kako se počutiš in recimo predlagaj, da bosta (vsaj) en dan preživela skupaj brez seksa in očitnega namigovanja nanj. Če bo razumela to tvojo potrebo in bo znala omejiti svoje potrebe, tako da najdeta kompromis, potem ima ta zveza prihodnost.
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
Sweet Princess
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 877
Na forumu od: 11. 12. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sweet Princess » 27. Apr. 2008 15:08

Ojej..ni to lahko bi se reklo :D
Marsikateri fanti bi ti biu fouš ker maš tako pohotno punco...na začetku...pol pa se izkaže da dejansko...ne moreš več!

Edino kar ti lahko predlagam je da se odkrito pogovoriš z njo (pa magari čez neprebojno steklo - da te umes ne naskoči! :D ), odkrito ji povej kaj te muči. Seveda prej parkrat poudari koliko ti pomeni in da si zaljubljen vanjo...potem pa se le izkašljaj da bi mogoče namesto 5x na dan, sexala 3x (za začetek) in da bi rad z njo počel tudi še marsikaj drugega kot samo sexal ves čas...
Malo me je zmotilo tudi to da bi rada kar takoj že use probala...od sexa u javnosti...do trojčka... :? Hm...

Možno je da bo tvojo "izpoved" uzela zelo negativno, češ - "nočeš več sexat z mano", al pa "te ne privlačim dovoj" ipd. Pač probaj ji dopovedat to kar si napisal tukaj...Če ne bo razumela, potem je stvar jasna - res si ji samo jebač, in žal, nič več...
Uporabniški avatar
pikica85
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 27. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a pikica85 » 27. Apr. 2008 16:18

Jaz sem imela v mladosti isti problem, mislim, ko sem bila približno istih let ko tvoja punca. Nenasitna in skoraj vedno nepotešena. Neeee, nima te zaradi sexa, samo zatreskana je vate, zaljubljena. Sla po sexu jo bo sčasoma minila. Do takrat pa uživaj.

Pa brez zamere.
Uporabniški avatar
DiamondLollipop
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 14. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a DiamondLollipop » 27. Apr. 2008 16:26

jas se čist strinjam s pikico85 :D
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 27. Apr. 2008 17:12

Pač seksaj z njo, dokler se ne naveličaš oz. najdeš kakšne resne.
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 27. Apr. 2008 17:14

Kolikor sem jaz razumel bi on rad da je ona resna :D
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
leoncinha
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 124
Na forumu od: 24. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a leoncinha » 27. Apr. 2008 17:17

Potem pa naj seksa z njo dokler se ne zresni :D

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov