prizadeta in zmedena

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

tancica2
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 95
Na forumu od: 23. 4. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tancica2 » 23. Apr. 2008 17:27

pozdravljene oz pozdravljni!:)

Forum berem ze nekaj casa a nikjer nisem zasledila podobnega problema kot ga imam sama... ce sem se zmotila me boste gotovo opomnili...

no da zacnem... Spoznala sva se prko staršev...
Bilo je čisto naključje in si nisem nisi predstavljala da mi bo popolnoma spremenil življenje. Njemu se je v očeh videlo, da ni ravnodušen do mene, meni pa je to še dodatno napihnilo ženski ego. Sledila so sms sporočila, vabila na kavice itd.
Sama sem to vzela pač kot novo poznanstvo in to je to... takrat se bila v vezi s fantom ze 5 let in imela sva tezave... mene je dušilo biti v vezi, bil je zelo ljubosumen in me je prezerjal za vsako malenkost...

Za tega fanta ni vedel in niti za najina srecanja... to sem uspešno skrivala ker se takrat nisva veliko videla (kot ze receno imela sva krizo)...

Enkrat na kavi sva se pogovarjala o kajenju (trave)... pa sm jst rekla, da to pa ze nism pocela ze od srednje šole... pol mi je pa reku da ce dovolim me kdaj povabi... ok sm rekla in vse je slo mimo...cez par dni pa je poklical... ce imam cas... in kot po naključju sem takrat ravno koncala delati in sem imela cas...
vabilo v njegovo prazno stanovanje (zunaj je bil minus!)

Bila sva sama. Pogovarjala sva se, smejala in ležala na postelji. Bilo je tako prijetno. Niti za trenutek nisem pomislila na nic drugega kot samo nanj in na to kako lepo mi je bilo v tistem trenutku. Takšne seanse sva potem se ponavljala. Drug drugemu sva odgovarjala. Imela sva se lepo. Ob njem sem uspela pozabiti na vse težave s katerimi sem se drugače obremenjevala. Bil je drugacen od mojega dotedanjega fanta. Imel je to neverjetno energijo.
Vpr. me je kako kaj ljubezen in sm rekla da je ni (kar je bilo tudi pravzaprav res...) in ko sem mu dala kontra vpr. je odg da tudi pri njemu nic... kar pa je bilo zelo cudno saj je meni mama rekla da ima punco in to ze kar nekaj casa... on pa je meni to vstrajno zanikal... vmes sem jaz dokoncno pustila svojega dolgoletnega fanta...

Imela nisva pa nic! cisto nic... in to mi je bilo zelo cudno...
fant mi je postal vsec in potem enkrat na mojo pobudo (taksno na fin nacin in on se ni veliko opiral) sva se dala dol... se vedno je trdil da nima punce...

vse ok... in potem kar na enkrat se mi ni vec javil... oz je ignoriral vse moje klice... wtf?
celo enkrat mi je napisal da ne mara da sem tako posesiva do njega in da ga to zelo moti pa se da mu ne zaupam ker sem mu kao skos tezila zakaj ne prizna da ima punco? wtf?

kaj si nej mislim?

hvala za mnenja, vesela bom vsakega komentarja...

upam, da nimam prevec najstniških tezav... :)
Uporabniški avatar
mgerdevi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 144
Na forumu od: 11. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a mgerdevi » 23. Apr. 2008 17:48

verjemi....to je drugačno kot najstniške težave :D in po mojem mnenju bl zakompliciranu.... :?
Uporabniški avatar
miteq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 596
Na forumu od: 28. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miteq » 23. Apr. 2008 18:03

Verjamem, da je njegova verzija zgodbe sigurno malo drugačna. :wink:

Ultimativni nasvet se pa glasi: Ne obremenjuj se, kljub temu, da si se očitno zatreskala vanj. S tem, ko te ignorira, ti je dal vedet pri čem sta. Jasno kot beli dan.
Cosmopolitánka -e ž (á) naivna in tečna ženska; kokoš : kako je tečna - ta je prava cosmopolitanka; ti si rojena cosmopolitanka, ni ti pomoči; kako je lahko takšna cosmopolitanka dobila tako super moža?

Vir: SSKJ
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 23. Apr. 2008 18:32

Imela si se fajn...on če je že bit tok "pošten" je bil...mah...

Ej dej uživi naprej lajf...čeprav to je všeč ampak...ni to to...
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
leoncinha
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 124
Na forumu od: 24. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a leoncinha » 23. Apr. 2008 19:11

Ah, pust to pr miru. Očitno z njegove strani nekaj ne štima :?
Uporabniški avatar
alchy_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 19. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a alchy_ » 23. Apr. 2008 23:00

Ma tip je kreten...ko ga srečaš ga ne niti pozdravit...
marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 23. Apr. 2008 23:12

mogoče nategni in pobegni fora
Uporabniški avatar
Ryu
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 22. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Ryu » 23. Apr. 2008 23:14

čist možn.... ampak kukrkol že, glede na to da te ignorira, ni vredn tvoje pozornosti...
Uporabniški avatar
barbi
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 24. 12. 2006
Kraj: ptuj

Neprebrana objavaNapisal/-a barbi » 24. Apr. 2008 19:09

če te ignorira, ga ignoriraj nazaj, verjemi, da to najbolj boli....ni te vreden
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 24. Apr. 2008 19:21

barbi napisal/-a:če te ignorira, ga ignoriraj nazaj, verjemi, da to najbolj boli....

Če je njemu vseeno, po čem sklepaš, da se bo sekiral?
Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 24. Apr. 2008 20:24

tancica2 napisal/-a:upam, da nimam prevec najstniških tezav..

alchy_ napisal/-a:Ma tip je kreten...ko ga srečaš ga ne niti pozdravit...

Niti niso najstniške težave, bi bilo pa tole šele najstniško :D .

Am - sama bi si mislila, da se je tip ustrašil... Mogoče svoje morebitne zaljubljenosti, mogoče nepripravljenosti na kaj več. Da bi dobil kar je hotel - to se mi zdi, glede na to, da si rekla, da si ga takorekoč ti naskočila - bolj neverjetno (čeprav tudi tega nikoli ne veš :D ).

No, sicer sploh ni važno zakaj se je umaknil. Vem, da smo bejbe take, da hočemo imeti vse čimbolj razčiščeno (vsaj glede odnosov), vseeno pa se mi zdi, da ti ga ni treba iskat. Če bi bil zainteresiran v kakšne nadaljne nočne dogodivščine, bi se ti verjetno že javil.
*urškica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 336
Na forumu od: 3. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *urškica* » 25. Apr. 2008 17:02

to res ni najstniška težava :D

ka a ti je zdj žou kr si fanta pustila zard njega al to da ga ne zanimaš?
sicr če te ignorira pol je res konc,pa če boš zdej se kej ful trudla si lahk še sam sramoto nrdiš.Js bi ga na tvojem mestu pozdravla,če bi ga vidla, že zato,da si ne bi mislu,da me je prizadel.
tancica2
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 95
Na forumu od: 23. 4. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tancica2 » 25. Apr. 2008 17:10

mah ne vem kaj me bolj moti... mogoce to, da ga ne zanimam...
ceprov mi ni nic jasno vec...

zadnjic mi je poslal sms da morva it na kaksno pijaco... prej se pa tko nisva slisala 1mesec.
pa sm mu odg da sm trenutno ful zaposlena in da nimam velik casa...pol je pa napisu da ga nej poklicem ko bom mela kej casa...

halo?! mislm res kr neki...
Black Kitty

Neprebrana objavaNapisal/-a Black Kitty » 25. Apr. 2008 18:19

Pejt na kavo in razščista par stvari, drugač nikol ne boš vedla pri čem si :)

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov