se uprete otipavanju?

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Klary
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 28. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Klary » 28. Mar. 2008 16:35

pozdravljene punce

kaj ve storite, če postane tip morda preveč vsiljiv in vas bi želel tudi malo otipavat? do kod pustite?
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 28. Mar. 2008 16:42

Odvisno od tega, kako se definira tega "tipa".

Če je "tip" moj desc, me lahko šlata po želji, če je to frend, se lahko mal zeza, ampak mora poznat mejo, če je to en random kekec u nabitmu lokalu, nej pa raj ne steguje tac, če jih hoče še kdaj uporablat.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
Boa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 29. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Boa » 28. Mar. 2008 16:42

Če mi ne paše se odmaknem, kaj pa druzga? Drugače je, če je to moj fant in mi otipavanje sede....to pa pač pripelje do....odvisno od lokacije :D
Uporabniški avatar
*lovely*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 85
Na forumu od: 16. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *lovely* » 28. Mar. 2008 16:51

to lahko izvaja samo moj tip!!!
Because of you I'm running out of reasons to cry!!! *RTM*
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 28. Mar. 2008 17:31

Men grejo tolk na živce taki tipi. Jz vsakega pošljem dalelč daleč :D
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 28. Mar. 2008 17:35

Klary napisal/-a:pozdravljene punce

kaj ve storite, če postane tip morda preveč vsiljiv in vas bi želel tudi malo otipavat? do kod pustite?


V bistvu ni važno, v kakšnem odnosu sem z njim, lahko je moj tip, sošolec ali pač nekdo v lokalu, že s sabo besedo "vsiljiv" si dala vedet, da govoriš o situacijah, ko tebi otipavanje ne sede.

Jst sem ful občutljiva glede svojega osebnega prostora in kadar hočem malo več placa in miru, se še sebi ne pustim šlatat, kaj šele komu drugemu :)

Grdo pogledam, glasno rečem, naj da mir, in malo bolj grobo odrinem. Ker so eni precej pogumni, se je treba včasih poslužit manjše varke in se obesit okrog vratu svojemu najbolj omarastemu kolegu.
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 28. Mar. 2008 18:00

Jah...včasih ko sem bil še vitalen se mi je zgodilo da me je kakšna za rit uščipnila in potem nisem vedel ali naj bom počaščen ali naj se počutim kot kos mesa...zdaj ko sem pa star(beri: sivi lasje in mi mah po hrbtu raste in smrdim po zemlji) pa me vsake toliko kakšna pogleda in upam da me je zaradi tega ker sem simpatičen in ne zaradi tega, da si misli daj dedi nehaj gužve na cesti delati umakni se na odstavni pas...pa pogrešam tiste čase :lach:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Klary
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 28. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Klary » 28. Mar. 2008 18:18

pa sej on je moj tip, sam sva še bolj na začetku. v bistvu je res tisto, kar sem si vedno želela in ga imam noro rada. v bistvu sva se včeraj doooolgo poljubljala, pritisnil se je ob mene in čutila sem kako trdega je imel. ko pa me je hotel pobožati še po prsih pa sem mu odmaknila roko. ne, nič ni bil vsiljiv, prej sem napačno napisala. zdaj pa se bojim, da se ne bo preveč ustrašil moje reakcije, ker je že tako kar sramežljiv. in če se bo, kako naj to popravim, ampak da bo še vedno izgledalo, da nisem lahka?
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 28. Mar. 2008 18:19

Sploh se ne spomnim, kdaj je nazadnje kdo kaj poskušal... Drugače pa ja, najprej zelo grdo pogledam, pa rečem, nej se ne heca z mano, pa dajo skor vedno mir ;)

Včasih tudi pomaga, če rečeš njegovim kolegom, nej ga malo umirijo, k njim pol mal nerodno rata, pa mal posredujejo hehe

Sem pa tut počla že koga, če mi je mal preveč na živec stopil...pa kaj preveč parklje stegoval :roll:
marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 28. Mar. 2008 18:23

js ne pustim.. sploh. Razen sem ..nekoč.. pač po pogovoru, pijači. Vgl. ne nalivam se več in .. pred takimi bežim na drug konec plesišča. Tak pristop me res odbija.. oz. ti pač s tem ti tip nakaže, da bi rad mogoče malo za foro, tako btw., ko je ravno potreben, sex-al s tabo.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 28. Mar. 2008 18:43

Klary napisal/-a:pa sej on je moj tip, sam sva še bolj na začetku. v bistvu je res tisto, kar sem si vedno želela in ga imam noro rada. v bistvu sva se včeraj doooolgo poljubljala, pritisnil se je ob mene in čutila sem kako trdega je imel. ko pa me je hotel pobožati še po prsih pa sem mu odmaknila roko. ne, nič ni bil vsiljiv, prej sem napačno napisala. zdaj pa se bojim, da se ne bo preveč ustrašil moje reakcije, ker je že tako kar sramežljiv. in če se bo, kako naj to popravim, ampak da bo še vedno izgledalo, da nisem lahka?


A on pa ni lahek, ko se s trdim vate tišči? :roll:

Lej, on je tvoj fant, če se boš pred njim skrivala za neko fasado, ne bo šlo to nikamor. In če bi on imel občutek, da si lahka, verjetno itak ne bi bil s tabo.
Pač naredi tako, kot ti paše. Če uživaš ko te boža, uživaj še naprej. Če te pamoti, roko odmakni. Samo ne se obremenjevat s tem, kaj bo kdo mislil. V sobi sta itak samo dva. Ti verjetno nimaš takšnega mnenja o sebi, on pa tudi ne.
Maudisa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1099
Na forumu od: 29. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Maudisa » 28. Mar. 2008 18:54

jullia_ napisal/-a:Če uživaš ko te boža, uživaj še naprej. Če te pamoti, roko odmakni.


točno tako.pomembna si ti in to kar tebi paše. :wink:
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 28. Mar. 2008 19:36

če bi kdo silu v mene, bi ga kr takoj odrinla...u diskaču (še posebi na maturantskem izletu) so prihajali usi možni pijani tipi, k so mislili, da so vse ženske njihove... ma marš!! taki nimajo šanse pr meni...jim kr zatežim... :evil:
Anelise
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1163
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Anelise » 28. Mar. 2008 19:44

Jst sm prejsni teden na Stuku enga prevec vztrajnega kr udarla..Prvo recem naj mi da mir,v drugo ga opozorim,da jih bo fasau,v tretje pa ruknem..
Pa da ne bo kir mislu,da sm agresivna... :P Se mi je takrat prvic zgodil,da sm "mogla" udarit..
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 28. Mar. 2008 19:47

^^sej ti si prou opasna a :D ...ja sej verjamem...usakemu do*izdi...

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov