Varanje

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

jupija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 13. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a jupija » 13. Mar. 2008 21:19

Stvar je taka. gre za varanje. In sicer kaj narditi ko te fant po dveh letih in pol, prevara. sam ti pove in to takoj, zgodi se v vinjenem stanju in na neki žurki, zveza pa je mal v krizi že pred prevaro. sej veste, po tolikem času ..... rutina, ki ima dobre in slabe dneve. do punce ne čuti nič in jo slabo pozna. tebe pa ima še vedno rad in obžaluje dejanje.
se trudit naprej ali končat?kaj bi vi naredili?
Uporabniški avatar
mirella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 867
Na forumu od: 25. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a mirella » 13. Mar. 2008 21:24

brezveze iskat izgovore, da se ta zveza ne konca. ce enkrat prevara lahko to naredi se 100x.
Life is not the amount of breaths you take,
it's the moments that take your breath away.
Uporabniški avatar
ena pač
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 253
Na forumu od: 5. 3. 2007
Kraj: mb

Neprebrana objavaNapisal/-a ena pač » 13. Mar. 2008 21:25

hm...tud odvisno za kakšno prevaro gre...
Uporabniški avatar
pikovita
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 109
Na forumu od: 14. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a pikovita » 13. Mar. 2008 21:26

Sama si rekla, da je zveza že mal v krizi.... In potem še prevara.....Verjetno ta kriza ni tako majhna.... Vprašaj se koliko se splača!
...ples je izziv, iskanje sebe v prostranstvih, hlastanje po lepoti giba, pospeševanje ritma, borba s časom in svoboda v absolutnem...
Uporabniški avatar
nefertit
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 21. 10. 2004
Kraj: okolica ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a nefertit » 13. Mar. 2008 21:28

najprej naj ti povem, da je tem o varanju že malo morje (iskalnik).

kar se pa tiče tvojega problema - že sama si napisala, da je vajina veza prešla v rutino. če imaš željo rešiti zvezo se o tem pogovorita, rešita to rutino in pojdita naprej. če pa misliš, da tega ne boš mogla oprostiti, potem končajta vse skupej.
A moment on your lips, forever on your hips!
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 13. Mar. 2008 21:28

o.
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 07. Dec. 2010 22:27, skupaj popravljeno 1 krat.
Black Kitty

Neprebrana objavaNapisal/-a Black Kitty » 13. Mar. 2008 21:29

Varanje - sex?
Kakšen lubček kateri bi mu že oprostila, vsi smo pod kožo krvavi. Sex? Ne :evil:
Če zveza že tak al tak škripa, moraš pa resno pretuhtati, če se splača in če sta res ustvarjena drug za drugega.
Drugač pa konc takoj :zustimm:, čeprov ni lahko :(
Uporabniški avatar
mirella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 867
Na forumu od: 25. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a mirella » 13. Mar. 2008 21:37

ena pač napisal/-a:hm...tud odvisno za kakšno prevaro gre...


odvisno?? :)
zame je prevara, prevara in konc zgodbe. pa da je sex al da sta se sam meckala al neki.. dobr no, vsak ma svoje mnenje in svojo stopnjo tolerance.
Life is not the amount of breaths you take,
it's the moments that take your breath away.
Uporabniški avatar
B@bsy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 367
Na forumu od: 24. 2. 2006
Kraj: KK

Neprebrana objavaNapisal/-a B@bsy » 13. Mar. 2008 21:39

se strinjam s tem kar je že bilo napisano, če se to zgodi enkrat in se odpusti je velika možnost, da se to zgodi še večkrat saj ima partner neko zagotovilo, da se mu bo odpustilo. to je moje mnenje...
Uporabniški avatar
ma.me
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 12. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ma.me » 13. Mar. 2008 21:41

jaz zase vem, da mu nebi odpustila, ker se mi zdi to ful pomembna stvar. jaz mislim, da če je prvič, bo tudi drgič... vendar gre tu za vaju. sama se odloči, če boš lahko gledala nanj tako kot prej. jaz vem, da bi ga stalno videvala z njo.
Uporabniški avatar
jessyca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 262
Na forumu od: 30. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jessyca » 13. Mar. 2008 21:41

Odvisno koliko ti on pomeni in koliko ti pomeniš njemu. Jaz sem bila v isti situaciji in sem mu odpustila, ker si ne predstavljam življenja brez njega. Ne vem kako je pri vama. Pogovori se z njim, da vidiš če mu je resnično žal. Jaz sem mu sicer najprej rekla (čeprav nisem mislila čisto resno) da nočem in ne morem bit več z njim, glede na to kaj je naredil in da ga nočem več videti...In glede na njegove nadaljne besede in dejanja sem videla koliko mu pomenim, koliko mu je žal in da me noče zgubiti.
Uporabniški avatar
Damyanchyka
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1390
Na forumu od: 8. 4. 2007
Kraj: Poletje

Neprebrana objavaNapisal/-a Damyanchyka » 13. Mar. 2008 21:46

Jst bom rekla,da vem da je lahko govort dokler ne pridš dejansko do te situacije.Sam po svojih načelih,nepristranskosti bi težko oprostila pa dala drugo priložnost.S prevaro bi zgubu use moje zaupanje.

Sicr pa je skor logično,da se ne vara če u zvezi use štima. Čudno bi blo,da bi se varal,če bi blo RES use tku k treba.
Narava je krivična. Psi ne znajo govoriti, medtem ko nekateri ljudje odlično lajajo!
Uporabniški avatar
*ka!a*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 621
Na forumu od: 16. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *ka!a* » 13. Mar. 2008 22:00

Hm... prevara, nič kaj lepa beseda :/ . Sama vem, da bi ne mogla odpustiti prevare, pa naj bo to " zgolj " poljub na usta, strastno objemanje,...,. Mislim da je lažje govoriti kot pa dejansko kaj storiti, pa vendar odločitev je tvoja, vedi pa da je to isto ( no ja ) kot pri udarcu, ko se zgodi enkrat, sledi opravičilo, se zgodi drugič, opravičilo in tako dalje.

Lp
jupija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 13. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a jupija » 13. Mar. 2008 22:06

sej se nisva kregala, sam malo vidla (vikend), zadnje leto. prej sva bla nonstop skupi, potem pa druge obveznosti so naju dale narazen. sej vem da ni fer kaj je naredil in mu bom težko zaupala. sam zanima me če je dal kdo tako preskušnjo mimo in se je odločil probat naprej in če se je dobro isteklo? poskusla sva se pogovorit ampak jst nism mogla zato sva si vzela oba en teden pavze, da malo premisliva.
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 13. Mar. 2008 22:47

Tudi jaz še nisem bila v taki situaciji ... ampak vsaj v teoriji verjamem, da je možno tudi odpustiti. Vsi delamo napake. In če imaš nekoga res rad in vidiš, da mu je žal za napako ...
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov