erogena cona-prsi

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

ovnica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 8. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ovnica » 07. Feb. 2008 22:56

živio!

jaz se oglašam z enim problemom... in sicer: v spolnosti sem sicer zadovoljena, orgazmi, akcija... vse štima, edini problem je, da imam majhne prsi in sem nesrečna zaradi njih, ker niso tako lepo polne, kot marsikatere prsi mojih sošolk itd. in sem malo jezna, ker nisem bolj obdarjena zgoraj, ampak drugače svoje telo sprejemam takšno kot je... bad se počutim samo zato, ker pa imam občutek, da se mojemu fantu moje prsi ne zdijo privlačne... včasih me boža, drugič pa čisto pozabi na njih... in do zdaj sem mislila, da pač včasih pozabi, da nismo ženske samo naval na mednožnje, ampak pred kratkim pa me je zmotilo, da sva se spravljala k akciji, in sem že mela slečene hlačke, pa sem še s sebe vlekla majico, pa je rekel ni treba, potem ko sem ga pa čudno pogledala, pa je rekel, al pa daj to tudi ja... vglavnem mi cel občutek zadovoljstva pokvarijo te njegove besede.

morda pretiravam, pa ni tega tak resno mislil, ampak je pa res, da med seksom, se ful malo posveča prsim. Drugače mam številko 70 B

Zanima me, če mi lahko kdo svetuje, kako mu naj na lep način pokažem, da me vzburja če ljubkuje tudi moje prsi.
Uporabniški avatar
Lillu
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 176
Na forumu od: 18. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lillu » 07. Feb. 2008 23:01

Oh.. ne se sekerat zarad enih joškic.. k ni vredno pa škoda živcev.. js mam tut male.. 75b pa kva pol.. če moj men kej reče čez joške se takoj spomnem na njegovga tička :lol: mal zajebancije mora bit..

Drugač pa nevem.. vprašej ga kaj za boga ga tok mot, pa kako bi se on počutu če bi tebe kej motil na njem.. nevem..
"Life is too precious to worry about stupid things. So have fun, fall in love...Say what you want to say, do what you want to do. Regret nothing & don't let people who don't matter bring you down !!! "
Uporabniški avatar
Tinchka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 30. 11. 2005
Kraj: ŠpG/LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Tinchka » 07. Feb. 2008 23:09

Ma ne, ne se sekirat. Pomoje se njemu tvoje prsi ne zdijo neprivlačne, samo se pač rajši ukvarja s čim drugim. Pa sej veš kakšni so fantje: ne morejo sploh mislit na več stvari hkrati, ko seksajo pa sploh ne mislijo, ker so v sedmih nebesih :D Mogoče ga pa lahko vzpodbudiš s tem, da se sama začneš božat po prsih in rečeš, kako ti to paše al pa mu rečeš, da bi še bolj pasalo, če bi te on. Ali pa v predigri mu greš z golimi prsmi po trebuhu in po njegovem bogastvu in mu bo verjetno full všeč, ne glede na to, kako velike prsi imaš.
Glede majice pa: moj je tudi meni že večkrat reku, naj ne slačim zgornjega dela. Zato, da se nama potem ne bo treba oblačit - ok, full beden izgovor, sej vem :D
Nana nanana nanana on a Summerbreeze ...
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 07. Feb. 2008 23:51

tko kot so rekle, ne se sikirat :) ljudje smo pač različni.ene majo zlo mejhne, druge mal večje, tretje do popka...pač taki smo, take so nas naredil, tko smo bli ustvarjeni.. :)
fantje pa itak, ok sej so jim faj joškice, ampak pomoje je še vedno en kup stvari pred joškami, katere jih na ženskah oziroma svoji ženski privlačijo :)
če je moj zadovoljen z mano, pa sem daleč od popolnosti in dobre postave, potem tudi en dvomim v to da tvojega tvoje male joške ne motijo.
Glede majce je pa tkole..se ne zgodi malkrat da jo mam tud jst na seb in da pozab na moje joške.No, pozab lih ne, sam včas je pač tko da ni cajta še o joškah študirat :D
Uporabniški avatar
punkie_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1198
Na forumu od: 17. 4. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a punkie_ » 08. Feb. 2008 10:16

pa kaj je z vami?? jaz mam 80B in se mi zdijo moje joške ogromne :D
sploh ne veste kaj so mejhne joške... bogve kaj si zdele vse tiste mislijo, ko imajo A, al pa še modrca ne morjo nosit
Maudisa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1099
Na forumu od: 29. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Maudisa » 08. Feb. 2008 10:39

Ma vsak tip ma neke svoje fore.Večina se jih kr dol spusti in pozabijo na naše ostale erogene cone.Probaj mu nekak rečt,da ti tud tam paše al pa poskusi njegove roke vodit do njih in mu pokazat,da ti je to všeč.Sam ne se sekirat,kakšne maš.Al so majhne al velike takšne in drugačne vse so lepe. ;) So del tebe in tvojega telesa,zato jih kar lepo sprejmi. :)
Uporabniški avatar
Kaychee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 248
Na forumu od: 15. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Kaychee » 08. Feb. 2008 10:56

Hmm, čist odvisno od tipa - moj bivši ni nikol dajal posebnega poudarka mojim joškicam. Mal je pošlatal pa mal z ezikom kdaj, to je pa vse.

Moj zdejšnji pa ne more rok dol spravt pa obraz si vedno notr zakoplje pa take. Je pa čist nor...

Mogoče mu prsi ne pomenijo tolk al pa se mu še kej mudi v akcijo it...
Sploh pa - nejboljš da ga prašaš oz mu poveš, da boš ziher, ker boš drugač vedno to premlevala in bodo njegove kretnje vse, kar boš vidla, ne pa užitek.
onegirl111
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 118
Na forumu od: 15. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a onegirl111 » 08. Feb. 2008 11:03

jaz se na tvojem mestu nebi obremenjavala z velikostjo prsi.nevem verjetno se on sploh ne zaveda da maš ti kompleks zaradi malih prsi....fantje pač so taki, da jim je glavno takoj navalit....
lahko mu pa tak lepo rečeš da ti paše...če te boža tam....tak da boš videla reakcijo...
ne se obremenjevat...jaz tud mam bolj male....pa kaj zdaj....:)
Uporabniški avatar
KristinĆk
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 243
Na forumu od: 18. 9. 2007
Kraj: somewhere over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a KristinĆk » 08. Feb. 2008 11:04

uf 70B vseen ni tok malo..js mam nekje 70-75A odvisn od kroja modrca...

in mi ful niso ble všeč moje..ful premajhne so se mi zdele..odkar sm na tabletkah so mi pa kr ql postale:) tk da čeprou mam majhne, so glede na mojo postavo čist ok :)

tk da ne sekirej se glede tega, tipom so všeč ne glede na velikost :)
ovnica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 8. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ovnica » 08. Feb. 2008 12:26

hvala punce... ful ste mi pomagale...

sem bolj drobna in potem pač so tudi moje joške drobne, saj to mi je jasno... pa če bi se zredila, bi verjetno dobila tudi večje joške... ampak nisem tak nora, da bi šla nekaj na silo žret, samo za to, da bi mela večje :D ... saj nekako sem se sprijaznila, pa saj nekak ustrezajo na moje telo... samo vseeno me je malo spikalo to kar mi je rekel fant,... ampak zdaj ko poslušam vas, vidim da ni blo nič takega... in v večih vaših postih se sama prepoznam, tako kot je ena napsiala, da ji je fant rekel, da si naj ne slači majice, da se potem en bo treba oblačit... saj vem meni se tudi zdi butasto, ampak taki pač so naši dedi :D potem je ena omenila, da je njen bivši tudi bil tak, da je malo pošlatal, včasih polizal in je blo to to :D ... in ja pač ne morejo študirat na več stvari hkrati in pozabijo malo na naše erogene cone...

probala bom upoštevat vaše nasvete, mu bom kdaj namignila malo, da bi mi pasalo, da bi se jim malo posvetil, pa čeprav niso neke melone...

je pa res tudi, da sva imela akcijo pri meni doma in je res nevarnost da bi kdo vtrčo v sobo in mogoče je mislil da se v primeru da naju kdo zmoti, lahko čimhiteje oblečema...

no hvala še enkrat za odgovore
Uporabniški avatar
MissBitch
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 610
Na forumu od: 4. 7. 2004
Kraj: *med zemljo in zrakom*

Neprebrana objavaNapisal/-a MissBitch » 08. Feb. 2008 12:54

je pa res tudi, da sva imela akcijo pri meni doma in je res nevarnost da bi kdo vtrčo v sobo in mogoče je mislil da se v primeru da naju kdo zmoti, lahko čimhiteje oblečema...



ja bo kar verjetno to... veš, moj je nor na moji dve, ampak če sva na kakem takem mestu, da lahko kdo zmoti pol pač ne slečem majčke... valda je pol pomembneje da sma hitro oblečena kot pa da bom jaz čist čist slečena... pa njega tud v takih primerih ne slečem čisto ampak samo pač tisto kar je nujno...

uživaj, bodi zadovoljna sama s sabo... :D dfrugo ne vem kaj ti naj rečem, pa ne sekiraj se, saj veš kakšni so tipi, posebno še če je bolj mlad (ne vem kolko sta stara) pa še nima tolko izkušenj... bo se že naučil sčasoma... :D
...when it comes to the love, even the devil himself has a soul...
Uporabniški avatar
exdancer
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 8. 11. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a exdancer » 08. Feb. 2008 12:56

no vidš če mal realno pogledaš se ne sekiraš več tok :D
drgač pa..si že slišala za to da je včasih mal zakrito še bolj seksi kokr popolnoma golo? :wink:
če bi ga motila velikost tvojih prsi, mislm da se nebi ukvarju s tabo...sj veš smo vizualna bitja in če nas nekdo ne pritegne, tud v postli z njim ne funkcioniramo.
če ti bo še kj v tolažbo....js sm tud ena unih k še ni prlezla do košarice b, pa so mi pomoje že kr nehale rast. ampak je med seksom to zadnja stvar na ktero bi pomisnla, če so mu zadost velike. če mu kj ni prov, ni treba gledat :wink: hehe mal heca :D
uglavnm ti bodi zadovoljna sama s sabo in bo vse ok. pa med seksom se posveti drugim stvarem ne pa razmišljanju o tem kok maš velike/majhne prsi. :)
Ja sam onaj što uvek uči na greškama svojim!!!
Uporabniški avatar
freaky
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 871
Na forumu od: 27. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a freaky » 08. Feb. 2008 15:47

Prvo kot prvo, 70B pa res niso male joške :!: :wink: Predn potegneš kakršnkol zaključek, bi blo fajn, da bi ti mal svojga tipa uprašala, zakaj ti je to takrat rekel. Potem lahko šele vidiš, a je to problem ali ne. Težko ti tukaj na forumu povemo, kaj je tvoj fant s tem mislil. On sam najbolje ve.
How many years can some people exist before they're allowed to be free?
The answer, my friend, is blowin' in the wind.
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 08. Feb. 2008 16:01

70B niso majhne.

That is all.
Uporabniški avatar
Mju
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 521
Na forumu od: 1. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Mju » 08. Feb. 2008 16:07

zakaj ga pa enostavno ne vprašaš? pa mu poveš tko ko si tuki napisala? :) sej ti je fant, normlano da se bosta pomenla :)

o tem, da so 70 B (dost) veliki joški, je blo pa že itak dost povedanega :P

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov