ZF filmi + akcijski filmi

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 18. Feb. 2014 18:55

Končno pogledala Gravity.

Bi rekla, da je direktor fotografije močno insipiriran s prizori iz Odiseje, ampak sej je težko posnet film, ki se dogaja v vesolju in nima tipičnih prizorov vzhajajočega sonca izza Zemlje ipd.

Kul film, čeprav malce za lase privlečen, mrtva hčerka je totalno nepotreben motiv, imho.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 15. Jul. 2017 23:48

Ex machina

Waw!
Tematika je umetna inteligenca in playing god scene. Zvok in fotografija v filmu sta čudovita, prav tako zanimivi, filozofski dialogi in ideje, meni je blo čisti užitek gledat.

Toliko me je navdušil ta film in sam scenarij, da se mi zdi, da more biti tip, ki je pisec in direktor tega filma prav moja sorodna duša in morem obvezno pogledat še njegova ostala dela. No pa robotka/glavna igralka v filmu je tudi total babe.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Zerina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 13. 9. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Zerina » 19. Jul. 2017 15:23

hayley, hvala da si me spomnila na tole! Si ga želim že dolgo ogledati, ker mora biti res top!
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 19. Jul. 2017 21:07

hayley napisal/-a:Ex machina

Waw!
Tematika je umetna inteligenca in playing god scene. Zvok in fotografija v filmu sta čudovita, prav tako zanimivi, filozofski dialogi in ideje, meni je blo čisti užitek gledat.

Toliko me je navdušil ta film in sam scenarij, da se mi zdi, da more biti tip, ki je pisec in direktor tega filma prav moja sorodna duša in morem obvezno pogledat še njegova ostala dela. No pa robotka/glavna igralka v filmu je tudi total babe.


Imam neko fantazijo da najdem eno azijko, in zapleševa na un komad Get down saturday night od Oliverja Chatmana :lach: :lol:

Slika
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 20. Jul. 2017 10:59

O ja, ta prizor I'm gunna tear up the fucking dance floor dude je ful dobr, glih zato, ker je tak random in nima nobene vezo s samim filmom. Pa sm bla kr presenečena kko se je dobro navadu ples ta igralc. :D

Zerina: Kul, js ga priporočam, meni je ratal kar eden izmed najljubših filmov. Sem ga najdla čisto mimogrede na tvju, na začetku sploh nisem vedla teme filma, ne nič in me je pritegnila tista arhitekturno moderna stavba, v kateri je snemano.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov