X Factor (slo)

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 22. Mar. 2012 10:11

Se mi zdi prav, da imamo temo o x faktorju na naših tleh, ločeno od vseh tujih.. :)

Ste gledal prvo epizodo? :D

Pa preselim še tiste prve tri poste kr sem.
nogavicka napisal/-a:in, a vas tud kaj bolijo noge?? :D


Tammy_De napisal/-a:a je kje kak youtube video ali podobno, ker povsod videvam to foro z nogami, pa nimam pojma za kaj se gre?


Tamara stylish napisal/-a:http://kvak.napovednik.com/index.php/id/11271/x_factor-pa_se_noge_me_bolijo
It was forever..but it didnt last long..
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 22. Mar. 2012 10:37

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 11:04, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 22. Mar. 2012 12:51

^^ Se kar strinjam, morm rečt.
Tist z veverco (ki pel Mika- Grace Kelly) mi je bil super. Malce odštekan tip.
Pa fant, ki flirtal noro simpatičen.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 23. Mar. 2012 8:45

Matija Jahn mi je bil noro dober, čeprav zelo posebn. S tisto veverico :lol:
Da o Ajdi sploh ne govorim. Fantastičen glas in res je super zapela od Janis Joplin.
Pa tisti radijski voditelj mi je tudi dobro pel.
Don't worry, be happy!!
Uporabniški avatar
Tamara stylish
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 679
Na forumu od: 26. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamara stylish » 23. Mar. 2012 8:59

Ta 16 letna punca je razturala, a?
Tudi meni se je zdelo za malo in neumno, da 16letnici rečejo, da se bo morala zresniti :) :)

Kak je bilo ime tistemu fantu, kateremu je dala Jadranka pijačo? :D Všeč mi je bil njegov odnos... tak prisrčen in preprost. Pri petju bi se pa lahko bolj potrudil :D
I like to see my money ... hanging in my closet.

I saw you get into a cab with a woman wearing come-fuck-me heels!
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 23. Mar. 2012 10:55

Gaj je bil tist fant. :) mah izbral je tudi FUL enoličen komad, bomo vidli kako se bo vnaprej izkazal.
Meni je bla od te 16 letne Joplinke iskreno una Alma bolj všeč :) pa tud njena karizma, obnašanje..
Radijski voditelj je kul pel, sam dobr da ga je Jadranka mal stresla kr je res pršu na odr lih tko k da bi biu Poles al pa Valič..
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 23. Mar. 2012 15:40

Hm. Bi lahko komot rekla, da mi noben ni bil všeč ali me kakorkoli posebej navdušil ker sem že preveč pregledala ameriške, britanske, itd. idole, x factorje, voice in ostale bedarije in sem že tak nezadovoljna in kritična do vseh tujih pevskih tekmovanj ampak valda se ne da ene naše male državice primerjat z njimi. Tak da ne bom preveč kritizirala - še posebej ker sama sploh ne znam pet :D Torej... Gal mi je bil simpatičen kot oseba, zlo škoda da poje slabo. Všeč mi je bla Alma predvsem ker je edina nekak zapela v angleščini brez smešnega slovenskega naglasa, se mi zdi da je dokaj dobro izgovarjala besede v primerjavi z ostalimi, ki so peli v ang. Raje vidim, da folk poje v slovenščini kot da se trudi ang. pesem zapet ker mi popolnoma uniči celotno pesem pa če je še nevem kak dobro zapeta. Tista punca na koncu mi je bla tudi simpatična - ker je bla tak vesela, mi je blo pa malo wtf, da so ji rekli naj se zresni - zakaj? Če je pa še tak mlada, vesela, nasmejana punca. Oni z veverico me pa tud ni preveč navdušil, bom še mogla videt kak bo kakšno drugo pesem zapel. To je pa tud vse kar se spomnim. Aja ne, saj res... oni dve prijateljci še ki ena boljše poje kot druga... lol, ja. :D
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
nogavicka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 110
Na forumu od: 4. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a nogavicka » 23. Mar. 2012 21:29

meni je bil tudi gaj simpatičen, petje bolj tko-tko, se mi je pa zdelo, da je hotel vplivat na žirijo s svojimi težavami (kar mu je uspela, ampak mu ne zamerim, ker je simpatičen :P)

ajda je res dobro pela, samo men osebno je zgledala res mal zadeta na odru :) alma mi je kul
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 23. Mar. 2012 22:01

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 11:03, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
DangerRoss
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 91
Na forumu od: 27. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a DangerRoss » 24. Mar. 2012 0:33

nogavicka napisal/-a:meni je bil tudi gaj simpatičen, petje bolj tko-tko, se mi je pa zdelo, da je hotel vplivat na žirijo s svojimi težavami l

se strinjam.
sirovka, zgrešila si temo :P http://www.cosmopolitan.si/forum/viewtopic.php?t=23906
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 24. Mar. 2012 1:15

^^Pa te zgodbe niso ravno, da bi jih sami nastopajoči želeli izpostavljat oz. hoteli povedat z namenom, da bi čim več glasov prejeli in razglašali celem svetu kak bogi so ter da bi se drugim zasmilili ampak jih verjetno ustvarjalci šova vprašajo in morajo povedat ali celo napisat v prijavnici že neko svojo zgodbo (nevem točno kak poteka)?? Nekje sem brala tole pa predvidevam, da je res glede na to da vsepovsod po svetu v takih šovih izpostavljajo ljudi s kakimi takimi življenjskimi zgodbami ker so lahko kao inspiracija drugim ljudem, ki doživljajo podobno al nekaj v tem smislu. Tak da, če že koga krivite dajte ustvarjalce ker so ti šovi tako zasnovani. Je že res, da so določeni osebki tud takšni, da želijo na različne načine pozornost nase obračat ampak mislim, da se dokaj hitro da ugotovit in videt kdo je pristen in kdo ne.

nogavicka napisal/-a:se mi je pa zdelo, da je hotel vplivat na žirijo s svojimi težavami (kar mu je uspela, ampak mu ne zamerim, ker je simpatičen tongue)

Brez skrbi, da ne more vplivat kaj posebej na žirijo. Oni imajo pred sabo liste na katerih imajo podatke o kandidatih, tak da o njihovih osebnih zadevah vedo že pred kot kandidat stopi na oder. Zato pa jim dajajo ravno taka vprašanja ponavadi, da jih kandidat na glas pove da še gledalci zvemo.
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 24. Mar. 2012 8:07

mogoče je pa res hotel samo malo ljudi seznaniti s svojo boleznijo.
Don't worry, be happy!!
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 27. Mar. 2012 16:53

Men je žirija ful boljša kot na talentih. Za Uranjeka sem mislil da bo bolj zatežen, tak da nad njim sem najbolj presenečena. Jadranka mi je itak že od vedno sila simpatična punca pa res je asica v tem kar počne. Damjan Damjanovič s super kul imenom mi je pa tud fin, ker zna na zelo konstruktiven način podat kritiko pa ni siten pri tem.

Od tekmovalcev mi je pa največja carica una gospa (se ne spomnem imela) ki je pela New York, New York. Sicer se že na daleč vidi, da v pop vodah nima prihodnosti, ker ima čisto drug stil in persono, ampak kar se pa pevskih sposobnosti in nastopa tiče je pa pelala scat vse od prvega do zadnjega kar so nastopal v teh dveh oddajah. :respekt:
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 01. Apr. 2012 10:48

jap men je tud žirija. Ta Uranjek mi je prav seksi. GRRR! Bi ga pritisnala z veseljem. :D Pa po učkah vidim da se tud on ne bi preveč branil. :D :D
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 01. Apr. 2012 20:49

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 10:56, skupaj popravljeno 1 krat.

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov