Viktorji

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
*melby*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 673
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *melby* » 20. Mar. 2005 21:06

Nataša Tič R. in njen mož sta si res zaslužila tega viktorja, res ... najbolj od vseh.

Drugač mi je pa čist bedn, ker so vsako leto skor eni in isti nominirani, čisti dolgčas :roll:

Aja, pa Žrebci so bli res smešni, drgač pa ... a se je sam men zdel, a je bil Davorin dons mal bogi (mal nerazločno je govoril) - sigurn je bil dobr afterparty :wink: :wink:
* ~ ne oziraj se za drugimi, bodi originalen ~ *
Uporabniški avatar
ANSAF
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 22. 12. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANSAF » 20. Mar. 2005 22:10

A je se kdo vidu kok se ta Virk zerdinova mot???!!!
mislm, ze k vodi pop in skos neki muti,da jo ze tezko poslusam,pa ima vse napisano, ampak vcer je blo pa disaster--- enga stavka ni skp spacala, se ko je zacela brat z listka se je motila, da ne omenim, da je bila Verbotnova preimenovana v Ferbotnovo (isto je dons govorila). Za neko napovedovalko, ki imakilometrino ze par let pred kamero pa to res ni primerno! Ce ni za pred kamero, nej ne bo!
Jst bom kr na pop pisala, sam upam, da bo kdo se opazil, ponavadi so take opazke v Stopu.
Mi je bila pa prireditev lustna,res ne smemo primerjati z lanskoletno, ker lankso leto je bilo po vec susnih letih res smesno.Mogoce bo pa zdej vsako leto boljse.
Mi pa grejo te nagrade, ki jih vedno dobijo eni in isti ze na zivce. Nimajo samo Odmevi najboljso voditeljico, malo je ze nezanimivo pri tej kategoriji....
A friend is someone who lets you have total freedom to be yourself
- Mr Mojo Risin' -
Uporabniški avatar
ANSAF
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 22. 12. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANSAF » 20. Mar. 2005 22:12

bucka81 napisal/-a:Nekaj me pa je vseeno zmotilo - Da sta kao sanjski moški in sanjska ženska podelila viktorja?
A se ne podeljujejo Viktorji za dosežke za nazaj, glede na to, da se je Sanjska ženska šele začela (po mojem mnenju nima ona letos še nič za iskat na podelitvi Viktorjev :roll: ), bi bilo bolj primerno, da bi poleg Damirja bila njegova Nataša??Potem pa napišejo še na POP-ovi strani sanjski par - Damir in Miša :eek:


aja se neki :D a je imela Misa slucajno isto obleko pa torbico kot na oddaji Sanjska zenska? tko se mi je zdelo...
A friend is someone who lets you have total freedom to be yourself
- Mr Mojo Risin' -
Uporabniški avatar
baby girl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 218
Na forumu od: 18. 2. 2005
Kraj: ko bi biu vsaj los angeles

Neprebrana objavaNapisal/-a baby girl » 20. Mar. 2005 22:15

ANSAF napisal/-a:
bucka81 napisal/-a:Nekaj me pa je vseeno zmotilo - Da sta kao sanjski moški in sanjska ženska podelila viktorja?
A se ne podeljujejo Viktorji za dosežke za nazaj, glede na to, da se je Sanjska ženska šele začela (po mojem mnenju nima ona letos še nič za iskat na podelitvi Viktorjev :roll: ), bi bilo bolj primerno, da bi poleg Damirja bila njegova Nataša??Potem pa napišejo še na POP-ovi strani sanjski par - Damir in Miša :eek:


aja se neki :D a je imela Misa slucajno isto obleko pa torbico kot na oddaji Sanjska zenska? tko se mi je zdelo...


ja men se je tud to zdel...sam tist okol vrata si je se dala...mislim... :lol:
can you keep up
baby boy
Uporabniški avatar
ANSAF
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 22. 12. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANSAF » 20. Mar. 2005 22:23

baby girl napisal/-a:
ANSAF napisal/-a:
bucka81 napisal/-a:Nekaj me pa je vseeno zmotilo - Da sta kao sanjski moški in sanjska ženska podelila viktorja?
A se ne podeljujejo Viktorji za dosežke za nazaj, glede na to, da se je Sanjska ženska šele začela (po mojem mnenju nima ona letos še nič za iskat na podelitvi Viktorjev :roll: ), bi bilo bolj primerno, da bi poleg Damirja bila njegova Nataša??Potem pa napišejo še na POP-ovi strani sanjski par - Damir in Miša :eek:


aja se neki :D a je imela Misa slucajno isto obleko pa torbico kot na oddaji Sanjska zenska? tko se mi je zdelo...


ja men se je tud to zdel...sam tist okol vrata si je se dala...mislim... :lol:


potem sem dobro opazovala...mogoce pa reklamira trbice od groseljce...

off topc... sam sem gledala tudi to Lenderovo, in je ne razumem vec, kako lahko trdi da nima povecanih, k se pa tok dobro vidi....iste fore k Pika Bozic, ta je isto trdila, pa ima povecane...--- teh dveh ne prebavlam, ker ne razumem, zakaj ne povesta po resnici, bi bilo bolje
A friend is someone who lets you have total freedom to be yourself
- Mr Mojo Risin' -
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 20. Mar. 2005 23:33

nisem gledala, tako, da ne vem... :wink: kdaj je ponovitev?
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 20. Mar. 2005 23:52

bucka81 napisal/-a:
sAdie napisal/-a:nisem gledala, tako, da ne vem... :wink: kdaj je ponovitev?

Je bla že, danes.

Aja, Kaj pa voditeljica, meni je Pia Zemljič drugače ful lušna, samo včeraj je bla pač zarad igre čudno(smešno) gor nareta.


aaa, ok, tnx vseeno :?
zalaL
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 86
Na forumu od: 17. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a zalaL » 21. Mar. 2005 7:56

jaz sem pa po parih letih spet gledala viktorje in morem rečt, da je napredek izjemen.
a je to potem potrjeno, da je imela sanjska ženska isto garderobo?
Uporabniški avatar
fiona
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 245
Na forumu od: 6. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a fiona » 21. Mar. 2005 8:14

nisem gledala, pa vseeno, bravo Marko Potrč.....
Uporabniški avatar
Gregor
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 192
Na forumu od: 28. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Gregor » 21. Mar. 2005 8:20

*melby* napisal/-a: Aja, pa Žrebci so bli res smešni, drgač pa ... a se je sam men zdel, a je bil Davorin dons mal bogi (mal nerazločno je govoril) - sigurn je bil dobr afterparty :wink: :wink:


Hvala, hvala... :D Uffff, drgač pa je bla zlo težka. Teli afterji nas bodo pokopal. :D
Uporabniški avatar
ur_sista
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 6. 10. 2004
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a ur_sista » 21. Mar. 2005 9:23

men sta se voditla zdela precej povprecna, vsec sta mi bla regina&andraz, zakonca tic in jurij soucek so si zasluzil viktorje.. em, kar se pa tice sanjskega moskega&zenske sta pa pomoje izpadla totalna bebota :?
Live and let live.
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 21. Mar. 2005 10:09

zalaL napisal/-a:a je to potem potrjeno, da je imela sanjska ženska isto garderobo?


ja je mela... pa tud tist kožuh okol vratu je mela isti :?
Uporabniški avatar
laram
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 792
Na forumu od: 29. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a laram » 21. Mar. 2005 11:30

Sanjska ženska :freak:
Damir pa tudi ... obuuup!! :rofl: Neki poliznjenec z temi lasmi .. uff, kriza, res! :steinigung:
Uporabniški avatar
*melby*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 673
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *melby* » 21. Mar. 2005 14:03

Uf ja, Damir je bil res smešen s tisto frizuro :lol:
* ~ ne oziraj se za drugimi, bodi originalen ~ *
zalaL
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 86
Na forumu od: 17. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a zalaL » 21. Mar. 2005 14:27

sem si ravno pogledala fotke z oddaje sanjska ženska in je na vseh slikcah v tej rdeči obleki. Očitno imajo na popu obdobje varčevanja ali pa nas za tako butaste, da mogoče ne bomo opazili.

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov