Viktorji

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
Smreka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 740
Na forumu od: 16. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Smreka » 18. Mar. 2008 17:10

hehe..k boste mal starejše boste vedla kaj je sarkazem :) (leti na tole k sta kao vse drgač delala k sta rekla :))
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 18. Mar. 2008 19:02

Od kdaj pa ima sarkazem kaj veze z leti? Kakšni mlajši verjetno še res ne razumejo vseh for, mogoče je glede kakšnih opolzkih še dobro, da jih ne, ampak mislim, da si tukaj vsi prav dobro predstavljamo kaj naj bi pomenil sarkazem. Meni njun sarkazem pač ni bil posrečen, kot tudi ne celoten koncept oddaje, čeprav (kot sem že napisala nekaj postov nazaj) oddaja le ni izpadla tako slabo. :wink:
Uporabniški avatar
Damyanchyka
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1390
Na forumu od: 8. 4. 2007
Kraj: Poletje

Neprebrana objavaNapisal/-a Damyanchyka » 18. Mar. 2008 19:08

Men sta mela pa ful hude fore :D Sm se ful nasmejala..je tut kul da je mal zamenjave,da se neb prenasitl določenih voditlou.. :gut:
Narava je krivična. Psi ne znajo govoriti, medtem ko nekateri ljudje odlično lajajo!
Uporabniški avatar
Smreka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 740
Na forumu od: 16. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Smreka » 18. Mar. 2008 19:29

Tamala_mrha napisal/-a:Od kdaj pa ima sarkazem kaj veze z leti?


hehe, ko si mlad si še naiven, ko pa daš nekaj skozi, pa začneš zadeve gledati sarkastično :) no,vsaj tko je blo pr men...
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 18. Mar. 2008 20:03

Pri tebi že mogoče, kot praviš, ampak niti slučajno to ne velja za vse odrasle, niti za večino ne bi mogla reči. Poznam malo takih, ki so že bolj "v letih" ali pa tik pred tem in vsako stvar povedo s sarkazmom.
Ampak tole je že OT. :)
kravzlbavc
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 254
Na forumu od: 16. 10. 2006
Kraj: kingdom far far away

Neprebrana objavaNapisal/-a kravzlbavc » 18. Mar. 2008 20:59

Tamala_mrha napisal/-a:Pri tebi že mogoče, kot praviš, ampak niti slučajno to ne velja za vse odrasle, niti za večino ne bi mogla reči. Poznam malo takih, ki so že bolj "v letih" ali pa tik pred tem in vsako stvar povedo s sarkazmom.
Ampak tole je že OT. :)


sej ni rekla da starejši stvari povejo s sarkazmom, ampak da ko si starejši bolj razumeš sarkazem :wink: in js se čist strinjam...mogoč si še premlada zaj pa boš pol zastopla,al pa si izjema :D

men sta bla drugač voditla faci ful, on z očali ma itak takspecifičn glas da še bolš izpade...sam niso pa viktorji vredu izpadli,ker se mi zdi da uni ko so podeljevali sploh pojma niso meli za ka so tam(no razn nekaterih izjem)..mogoč je res vseen bolš da dajo 2skup ko se sploh ne poznata in jima dajo nek skeč pa se folk smeji..ker razn voditlov pa zrneca in bizovičara ni blo nč druga smešno..
se mi pa zdi da sta lado pa jurij bol zehala zarad tega in ne zato kr sta voditla kao dovgočasna...p'a tud mal pozna ura je,pa res ful dovgo traja...
sam zrneca pa itak ne nese noben pomoje, pa njegovih lanskih viktorjev...

se mi pa zdi da so ž čist butasti s tem,majo jih sam da lah tekmujejo tvji med sabo pa da se folk podjebava, in da se pač 1x na leto tote barbike s prazno glavo pokažejo v ultra lepih oblekah načičkane v nulo in se grejo neke oskarje,ko pa jih niti približno nemorjo dosečt..
pa ja, slovenci so v večini še vedno primitivn narod,velik je nepismenih in neizobraženih,sicer se izbolšuje zaj z mladimi, sam večini je še vedno bol všeč nek straniščni humor in ne razumejo normalnih šal...ti igralci,pevci,misice itd.pa tud niso vsi nevem kolk izobraženi, logično da se rajš smejijo fintam kot so da ma kdo mehkega kot pa čemu drugemu.. sramota sicer za naš narod, sam tk kot je en reko ko smo se osamosvajali-zahodnim drž.se bomo pribrižali v tehnologiji in standardu v par letih, po miselnosti pa še vsaj 2generaciji ne...in res je tk :wink:

za moje pojme bi blo bolš dat tot keš za bol normalne namene ko pa neke viktorje...niti niso več to kar so bli..itak so prej skos ene in iste oddaje dobivale vse, letos pa kr neki ko folk sploh neve da obstajajo-avantura???wtf???
al pa predin???jezus ej zanj pa škoda besede zgublat...čeprav so zaston..

aja edino obleko fajno mi je mela katarina čas-ful svetovna,kr neki, nč načičkana...pa darja zgonc-čist normalna je bla..ful dobro..

no zj sm pa zabluzla.. :?
Uporabniški avatar
Tiina_Biina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 40
Na forumu od: 17. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tiina_Biina » 18. Mar. 2008 22:23

meni je bila dobra pesmica namenjena omarju naberju..haha..tak doro ne...
pac sta komika ki mata publiko z deljenimi mnenji..meni osebno boljsedetakot zrnec ali ladek...ker sta mičkeno nad njunim(lado in jurček co.) nivojem(s&s)...mislim sta pac malce prebrihtna za vecino slovenskih glavic..
Uporabniški avatar
ela85
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1321
Na forumu od: 25. 8. 2006
Kraj: na lepem

Neprebrana objavaNapisal/-a ela85 » 19. Mar. 2008 8:34

tamala_mrha, ne rabiš se obesiti na vsako besedo!
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 19. Mar. 2008 18:56

^^ Potem takem tudi tebi ne bi bilo treba napisati tega posta, ker je nepotreben. :wink: Svoje mnenje pa lahko povem dokler je v zvezi s temo!
Lilah
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 402
Na forumu od: 14. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lilah » 19. Mar. 2008 19:00

kravzlbavc napisal/-a:
Tamala_mrha napisal/-a:Pri tebi že mogoče, kot praviš, ampak niti slučajno to ne velja za vse odrasle, niti za večino ne bi mogla reči. Poznam malo takih, ki so že bolj "v letih" ali pa tik pred tem in vsako stvar povedo s sarkazmom.
Ampak tole je že OT. :)


sej ni rekla da starejši stvari povejo s sarkazmom, ampak da ko si starejši bolj razumeš sarkazem :wink: in js se čist strinjam...mogoč si še premlada zaj pa boš pol zastopla,al pa si izjema :D

men sta bla drugač voditla faci ful, on z očali ma itak takspecifičn glas da še bolš izpade...sam niso pa viktorji vredu izpadli,ker se mi zdi da uni ko so podeljevali sploh pojma niso meli za ka so tam(no razn nekaterih izjem)..mogoč je res vseen bolš da dajo 2skup ko se sploh ne poznata in jima dajo nek skeč pa se folk smeji..ker razn voditlov pa zrneca in bizovičara ni blo nč druga smešno..
se mi pa zdi da sta lado pa jurij bol zehala zarad tega in ne zato kr sta voditla kao dovgočasna...p'a tud mal pozna ura je,pa res ful dovgo traja...
sam zrneca pa itak ne nese noben pomoje, pa njegovih lanskih viktorjev...

se mi pa zdi da so ž čist butasti s tem,majo jih sam da lah tekmujejo tvji med sabo pa da se folk podjebava, in da se pač 1x na leto tote barbike s prazno glavo pokažejo v ultra lepih oblekah načičkane v nulo in se grejo neke oskarje,ko pa jih niti približno nemorjo dosečt..
pa ja, slovenci so v večini še vedno primitivn narod,velik je nepismenih in neizobraženih,sicer se izbolšuje zaj z mladimi, sam večini je še vedno bol všeč nek straniščni humor in ne razumejo normalnih šal...ti igralci,pevci,misice itd.pa tud niso vsi nevem kolk izobraženi, logično da se rajš smejijo fintam kot so da ma kdo mehkega kot pa čemu drugemu.. sramota sicer za naš narod, sam tk kot je en reko ko smo se osamosvajali-zahodnim drž.se bomo pribrižali v tehnologiji in standardu v par letih, po miselnosti pa še vsaj 2generaciji ne...in res je tk :wink:

za moje pojme bi blo bolš dat tot keš za bol normalne namene ko pa neke viktorje...niti niso več to kar so bli..itak so prej skos ene in iste oddaje dobivale vse, letos pa kr neki ko folk sploh neve da obstajajo-avantura???wtf???
al pa predin???jezus ej zanj pa škoda besede zgublat...čeprav so zaston..

aja edino obleko fajno mi je mela katarina čas-ful svetovna,kr neki, nč načičkana...pa darja zgonc-čist normalna je bla..ful dobro..

no zj sm pa zabluzla.. :?

uh ti si se pa kr razpisal :D no glede sarkazma k ste govoril... po mojem da ga je večina zastopla, kr nekih "zahtevnih" for ravno nista mela. :roll: men sta bla kr vredu voditla čeprov mi je zrnec bil useen bol smešen. njega že vidiš pa je smešn. :D drgač pa teli viktorji gor al dol, no big deal, dokler mamo tisti, ki radi gledamo in poslušamo zrneca in bizovičarja, njun šov, ki je über alles. :wink:
Uporabniški avatar
ela85
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1321
Na forumu od: 25. 8. 2006
Kraj: na lepem

Neprebrana objavaNapisal/-a ela85 » 19. Mar. 2008 19:02

Tamala_mrha napisal/-a:Ampak tole je že OT. :)


joj, se mi ne da. ne bom komentirala :wink:
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 19. Mar. 2008 19:06

kravzlbavc napisal/-a:
Tamala_mrha napisal/-a:Pri tebi že mogoče, kot praviš, ampak niti slučajno to ne velja za vse odrasle, niti za večino ne bi mogla reči. Poznam malo takih, ki so že bolj "v letih" ali pa tik pred tem in vsako stvar povedo s sarkazmom.
Ampak tole je že OT. :)


sej ni rekla da starejši stvari povejo s sarkazmom, ampak da ko si starejši bolj razumeš sarkazem :wink: in js se čist strinjam...mogoč si še premlada zaj pa boš pol zastopla,al pa si izjema :D

Glej, saj kul. :roll: In ni ti treba soditi, da mogoče ne razumem sarkazma ker sem še premlada (?), ker niti ne veš koliko sem stara niti kaj drugega. :wink: Očitno sem stara dovolj, da razumem Zrneca in Bizovičarja in njune fore, pa še druge oddaje povezane s sarkazmom, če smo že pri letih. :wink: Če pa mi S&S nista bila preveč všeč, ker se pač MENI zdi, da njune fore niso bile kaj preveč smešne in smiselne, še ne pomeni, da zato ne razumem sarkazma. Mogoče pač onadva ne vesta dovolj dobro povedati kaj smešnega s prizvokom sarkazma, kaj praviš? :roll: Ni vsem smešno isto, samo to hočem povedati in se ne mislim več ponavljati.
Uporabniški avatar
Legally_blond
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 242
Na forumu od: 28. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Legally_blond » 19. Mar. 2008 19:11

ela85 napisal/-a:
Tamala_mrha napisal/-a:Ampak tole je že OT. :)


joj, se mi ne da. ne bom komentirala :wink:

Ja no, očitno se ti da, če še kar komentiraš. :wink: OT je najbrž napisala zato, ker je iz njenega mnenja o sarkazmu ratalo pametovanje s strani drugih (pa brez zamere, tako je pač videti) in je vse skupaj zašlo v drugo smer.
Moje mnenje o letošnjih Viktorjih pa ni kaj preveč pozitivno. Itak sem gledala celo podelitev samo tistih 2x, ko je vodil Zrnec. :D
*kristyna*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 226
Na forumu od: 7. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *kristyna* » 20. Mar. 2008 17:30

Men so se zdeli viktorji smešni le občasno.
Režala sm se pa ko je na rdeči preprogi Alya rekla: "Danes ne bom na odru , ampak pod odrom. "
Del z Lucijo Ćirović in "pogovor" voditlejev pred tistio odaju o naših manjšinah (izbrisani, rom, albanka,..) mi je bil tudi všeč.
Pa ko sta prišla Lado in Jurij po kipec in začela s komemoracijo. In ko sta šla z odra kako sta je odzvala Slon&Sadež.
Podeljevalci nasploh so bli pa bolj beda. Sploh Domicelj.
Love me or leave me. Hey! Where''s everybody going??
Uporabniški avatar
||MuCkAa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1286
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ||MuCkAa » 20. Mar. 2008 17:41

Po moje je Domicelj bil nazgan :?
And I''ll take you for who you are
If you take me for everything

I''ll do it all over again...

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov