Twilight saga

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 01. Jul. 2010 15:04

Da napišem moje vtise od sinoči:

Film nasplošno mi je bil všeč. Lahk rečem zelo všeč (ampak jst sem pač oboževalka :D), ne vem če je kaj takega, da bi lahko rekla da sem razočarana. Čeprav navdušena pa nisem, npr. nad New Moon sem bila ful navdušena (mi je pa zanimivo, ker mi je knjiga New Moon najslabša od vseh štirih). Bilo je dosti akcije in ravno prav romantike, meni se ni zdelo preveč pocukrano. Prizori med Bello in Edwardom so bili prav cute. Več kot eno leto je že, kar sem knjigo prebrala, tako da se ne spomnim, če so kaj pomembnega izpustili (mogoče bo vedela katera povedat, ki jo je prebrala pred kratkim). Čeprav se mi pa zdi da se ful vidi, da je ta knjiga že daljša, ker so prizori in dialogi ful skrajšani. Škoda. Ne da se povedat, kolk je knjiga bolš. Tko da hvala bogu, da bodo Breaking Dawn posneli v dveh delih.
Nova Victoria ... Sej je v redu, samo Rachelle je bila boljša. Ona je imela takšen pravi evil izraz na obrazu, Bryce pa je taka luškana in mila in čeprav gleda grdo, gleda lepo :D
Riley je bil kul.
Edward je bil ful lep, meni najlepši od vseh treh filmov (v New Moon so ga grozno zrihtali), prav tako Rosalie, ki je bila v tem fimu res takšna kot bi mogla bit (meni v prejšnjih dveh filmih ni bila ravno "najlepša ženska na svetu").
Bella oz. Kristen in njeno igranje mi je bilo super proti prvima filmoma, se mi zdi da se je poboljšala, ne dela več tko čudnih fac :D
Jacob ... OMG! Kak mi je šel na živce!!! Taki mali naduti iritantnež :evil: Ko je izvedel za poroko je bil kot kakšna drama queen. In (z belo, čeprav mislim da že vse veste) poljub med njim in Bello je bil grozen in ful predolg je trajal! Men je blo ful čudno to gledat :? Bella je pa itak bitch zarad tega (se mi je že v knjigi zamerla). Edward pa par metrov stran ... In potem še prizadet ni zgledal.
Malo sem edino razočarana nad glasbo ... Nobena pesem mi med filmom ni "padla v uho". Najbolj všeč mi je bila prva pesem v odjavni špici (Eclipse (All Yours) od Metric). Razočarana sem, da so Neutron Star Collision od Muse uporabili v eni čist brezvezni sceni pa še to ni dolg trajal (čeprav so pa v prejšnih dveh filmih taglavn komad uporabli v odjavni špici).

Mislim da je to to ... Drugače pa film že podira rekorde :)

Use your head and follow your heart.
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 01. Jul. 2010 15:37

Torej.... Strinjam se glede Edwarda in Rose. Ful sta bila lepa, res res lepa. Lepa je bila tudi Esme, Jasper me je razočaral s čupo :D Sicer pa film je bil kul, nisem bila pa navdušena nad njim, tako kot sem bila nad prvim in drugim delom, in sicer zato, ker je ogromno pomembnega, ki je v knjigi, izpušenega. Dali so kar velik poudarek na novorojencih in premalo nad odnosom Bella, Edward, Jacob, ki je po mojem mnenju najpomembnejši. Najbolj simpatičen Cullen mi je še vedno Emmet in če bi imela velikega brata, bi si želela, da je tak kot on. Edward pa me je navdušil. Mislim, da je Rob napredoval v igranju, vsaj nasproti prvemu delu.
Na splošno, bi dala oceno 8. Se strinjam z Joy, glede glasbe... v prvih dveh delih mi je bila noro dobra, tokrat pa mi ni padla v uho nobena.

Čalamo na zadnji de, upam, da ne bodo tako površni kot pri tem in da bodo izpustili manj stvari :)
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 08. Jul. 2010 20:44

No, jst sem si zdownloadala soundtrack in morem rečt, da je kar dober. Boljši kot za New Moon. Samo da jst vseh fajnih pesmi očitno med filmom nisem slišala :D Še vedno mi je pa All Yours najboljša.

Kar se pa filma tiče, sem se pa spomnila, da sta me zmotili dve stvari:
V knjigi ful dolg nismo izvedel, kdo je bil v Bellini sobi in vem da je vsaj mene ful zanimal, kdo je bil, glede na to da smo vedl, da ni bla Victoria. V filmu je pa kar pokazal da je bil Riley.
Glede vtisnenja volkodlakov ... Ko sem prvič slišala za to, se mi je itak zdelo bizarno vse skupaj, še posebej v povezavi z otroci. Zdej sem se navadla. Samo ko je Jacob o tem razlagal Belli, mislim da bi skoraj moral omeniti tudi Quilovo vtisnenje z malo Claire, ker tisti, ki niso prebrali knjige in recimo ne berejo spoilerjev, bodo v 4. ali 5. filmu glede Jacoba malo šokirani :D Če prebereš knjige in je v tretji vse lepo opisano glede Quila in Claire, v četrti potem nisi tako presenečen in šokiran glede Jacoba.
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
honeydew
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 566
Na forumu od: 3. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a honeydew » 09. Jul. 2010 12:32

Eh, bomo že preživeli tudi tisti, ki nismo brali teh knjig. Mislim da bom ponoči vseeno lahko zaspala. hehe hec.
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 09. Jul. 2010 12:53

Nisem mislila tako dramatično :D V glavnem mislim da bi to vendarle lahko dali v film.
Use your head and follow your heart.
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 09. Jul. 2010 15:29

Verjetno bodo v četrtem oz. petem delu naredili tako, da bodo pokazali Quilla in Claire na obali z Jacobom. Tudi v prvem filmu ni bilo omembe Volturov, v knigi so bili, pa so potem v New Moon tako naredili, da se ve zakaj se gre :)
×Sweety×
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 270
Na forumu od: 14. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ×Sweety× » 11. Jul. 2010 12:08

js sm tud laufala takoj na premiero pa mi je blo kr mal bad k je blo starostno povprečje okol 15 let pa sm se počutla ko ena obsedena osnovnošolka :D

Mi je biu pa film ušeč pa še velik fan sm tko da nč čudnga :D

Se pa strinjam kar ste rekle o Rosalie, sem na hitr pomisnla k sm jo vidla da so igralko zamenjal :D
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 30. Sep. 2010 17:08

Mackenzie Foy bo igrala Renesmee.
Slika

Maggie Grace pa Irino (nekateri jo poznamo iz Lost).
Slika
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 30. Sep. 2010 17:18

Sam ne rečt, da je ta tamala pamž od Belle pa Edwarda? :D
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
sarchika09
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 275
Na forumu od: 1. 4. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sarchika09 » 30. Sep. 2010 18:11

Yes she is :D
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 30. Sep. 2010 19:07

Matr. :D pa clo podobna jima je. :D Torej bosta v štirki celo seksala. :D (gledam samo filme, knjig ne berem)
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 30. Sep. 2010 19:14

..Evelyn.. napisal/-a:Torej bosta v štirki celo seksala. :D


Ko zajca (vsaj v knjigah) :D
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
sarchika09
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 275
Na forumu od: 1. 4. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sarchika09 » 30. Sep. 2010 19:22

Če sta se pa tri knjige nazaj držala, valda morta nadoknadit :D
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 30. Sep. 2010 21:05

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 19:22, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 30. Sep. 2010 23:47

Še preostali Denali klan: Tanya, Carmen, Kate in Eleazar :)
Slika
Use your head and follow your heart.

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov