Tv Tuba

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 19. Avg. 2008 17:19

a ni pred njo to oddajo vodu en tip ? gustl a kaj je že.. on je biu animator pr jupitru,ko sm šla v grčijo.. ta je tut mal przadet. se ne morem odločt a mi je sanja bol gnila a on.
Uporabniški avatar
||MuCkAa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1286
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ||MuCkAa » 19. Avg. 2008 18:35

Mislim, da sta nekje na istem :?
And I''ll take you for who you are
If you take me for everything

I''ll do it all over again...
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 19. Avg. 2008 18:59

Zdele sm šla gledat na 24ur.com, da vidim to čudo ... Sam tole - :eek: Pa kaj tej Sanji ni jasn? Men gre tk na živce, da je res sploh ne prenesem :evil: Takšnim kot je ona bi mogl prepovedat pojavljat se v medijih, ne pa jo tlačit v vsemogoče vode, o katerih pojma nima, od pevskih do voditeljskih :roll: Mene je sram namest nje! Tud Ninina oboževalka nism, sam se mi vseen zdi, da se lahk tale Sanja daleč skrije pred njo.
No, moje osebno mnenje, da ne bo kej narobe :wink:
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
_ninchyka_
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 324
Na forumu od: 8. 7. 2008
Kraj: *paradiž*

Neprebrana objavaNapisal/-a _ninchyka_ » 23. Avg. 2008 18:29

Sanja drugač men ni nikol šla na živce ampak v tej Tv Tubi se pa res mal preveč afna, sploh z govorom in s tistim poziranjem na rdečem kavču Slika Slika
Kdor išče nebesa na zemlji je med zemljepisom spal
Uporabniški avatar
Pika-20
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 25. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Pika-20 » 08. Okt. 2008 18:59

za bruhat :x očitno je lahko danes voditlca že čist vsaka, ne vem kam gre ta svet, res ne :eek: le kje so dobre stare voditeljice, ki so rable kaj znanja za to delo?!
Uporabniški avatar
*ka!a*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 621
Na forumu od: 16. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *ka!a* » 26. Nov. 2008 22:06

hjoj, js je ne morem gledat, sploh pa ne njenga muvanja z glavo al z vratom... ampak okej.
Uporabniški avatar
SSarchy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 720
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SSarchy » 27. Nov. 2008 8:11

Sramota za televizijo, ki ima na sporedu ob taki uri tako nesposobne 'voditelje'.
Zemlja je velika učiteljica tistim, ki ji znajo prisluhniti. Življenje se tu ne bo končalo, ne glede na to, kaj počne človeštvo. Zemlja bo ostala. Le človeštvo se bo vrnilo v nič, od koder je prišlo, razen če ne bomo spremenili svojih navad!
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 27. Nov. 2008 9:17

Pika-20 napisal/-a:za bruhat :x očitno je lahko danes voditlca že čist vsaka, ne vem kam gre ta svet, res ne :eek: le kje so dobre stare voditeljice, ki so rable kaj znanja za to delo?!


ja seveda je lahko vsaka, prijavis se na tekmovanje Miss nečesa in si ze na dobri poti, da postanes playbojevka, pevka, voditeljica in še marsikaj :lol: ..

jah nazalost se dobre voditeljice vedno manj pojavljajo tam kjer bi se morale...tale TV Tuba pa tut nevem o cem govori, kaj je smisel,.. :roll:
Zivljenje je piskotek!
Uporabniški avatar
mala_s*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 28. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a mala_s* » 01. Dec. 2008 22:37

Meni osebno tudi gre kar precej na živce, predvsem zaradi njenega pačenja in zvijanja rok. Pa tudi mi ni všeč, da se na televiziji uporablja v tolikšni meri sleng. Mogoče pa sem preveč navajena na stare in že uveljavljene voditelje :?
Uporabniški avatar
lakeesha
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 963
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a lakeesha » 01. Dec. 2008 22:40

^ pa še ta sleng ni un spontan, ampak pomoje PREBRAN s tiste table uzad za kamero kjer berejo tekst... res kr neki :roll:
She can't even call up her friends and say "help me save my life"... She's so ashamed of herself that she's come full circle, nobody understands what it's like to be this girl... so she disappeared,
and she didn't say where she was going
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 26. Mar. 2009 15:02

jst te babe tako ne prenesem! :tot:

tko je enkrat bivši prižgal TV in je bla lih ta TV Tuba ... in ga jst prosim če lahko ugasne in ga vprašam če vedno gleda ... in mi reče: "ne, sej drugače tega nikoli ne gledam, sej meni je tudi ful glupa ta baba" .. prestavu pa še vseeno ni ... in pol ko je prišlo do tistega dela, ko razlaga kako naložit video posnetke začne on zraven govorit, kar vse je vedu na pamet .. in ga jst tko čudno pogledam kaj je pa zdej to? in dobim odgovor: "jaa če pa vedno gledam, valda vem že vse na pamet" kreten, par minut nazaj je pa čisto nekaj drugega reku :?
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
piškotek*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 27. 1. 2009
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a piškotek* » 26. Mar. 2009 15:19

Ne gledam, ker ne prenesem afnanja "voditeljice".
(s)mej se
christianna cruz
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 226
Na forumu od: 29. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a christianna cruz » 19. Okt. 2009 15:34

densy napisal/-a:a ni pred njo to oddajo vodu en tip ? gustl a kaj je že.. on je biu animator pr jupitru,ko sm šla v grčijo.. ta je tut mal przadet. se ne morem odločt a mi je sanja bol gnila a on.


Gusty ( Matej Grm) je drugač v zasebnem življenju čist okej fant, sproščen , dobr za v družbo ....prou faca
ko pa pride pred kamere alpa med maturante mu pa v glavi nardi : Klik-zaj sm pa zvezda ; in se mu poruši totalni sistem bit normalen vredu človek :lol: nažalost se je pri njemu hitro uresniču rek Kdor visoko leta nizko pade al kako je že tisto ....škoda ga je fuuul

o sami tv tubi pa - škoda časa za gledat

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]