True Blood

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
Maychy
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 30. 6. 2004
Kraj: Se selim...

Neprebrana objavaNapisal/-a Maychy » 04. Sep. 2009 18:21

Jaz se že dobrih 5 let odločam al mi je ljubši Angel ali Spike (iz Buffy). Zadnje čase se kr malo k slednjemu nagibam :P

Je pa čist možno, da sam vizuelno ni moj tip človeka... akhm... vampirja :D Priznam pa, da je v tej seriji od moških še najbolj všečen.
--- Evil Is Just A Point Of View ---

--- Don't tell me the sky is the limit, there are footprints on the moon! ---
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 04. Sep. 2009 18:50

Mene Spike ne bi sploh pritegnil recimo, ampak v Buffy..druga zgodba :D
Angela se bolj medlo spominjam (njegovo igro, zdej šarmira v Bones), vem da mi je bil dobr. Enkrat si moram še kej pogledat. Zadnjič sem si potegnila dol prve dele Buffy in sem bila čist -> :D (nostalgija :lol: )
Od vampirskih nadaljevank mi edino ni potegnila Blood Ties, verjetno zato, ker ne maram slabe kvalitete slike (dva dela sem samo pogledala). Moonlight mi je bil dobr, tak simpl, ampak kaj ko so nehali snemati po prvi sezoni (shame on you!)
A goal without a plan is just a wish.
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 04. Sep. 2009 21:54

Spike meni nikoli ni bil hot, je pa bil tak fajn evil, skoraj tak kak Eric, kar ga je naredlo zanimivega. :)
Angel mi je bil HOT v Buffy, ko je pa dobo svojo spin-off serijo pa mi je nekah minlo do njega in do serije. Pa tud v Bones mi nea pali več. Nasploh mi pali samo v Buffy kolko opažam. :P

Blood Ties tudi meni nikoli ni potegno + cast mi je bil totalno off. Nad Moonlight sem bla kr navdušena (Mick/Alex je yummy), kljub temu, da so vampirji podnevi tud lahko okrog skakali. Prečekirala bom Vampire Diaries, kjer vampirji sicer tud podnevi okrog skačejo, samo Ian Somerhalder noter igra in to evil vampirja. Mam filing, da bom Slika, vsakič, ko bo se on pojavo hehe. I mean, just look at him here (at 0:23) hehe. Priceless.

Drugače bi pa moja TOP5 lestvica hot male vampirjev zgledela nekah tak...
1. Eric - Alexander Skarsgård - True Blood
2. Edward - Rob Pattinson - Twilight (I know, he sparkles in na čase je tud malo preveč emo, but he's still very pleasant to the eye hehe)
3. Mick St. John - Alex O'Loughlin - Moonlight
4. Damon - Ian Somerhalder - Vampire Diaries
5. Angel - David Boreanaz - Buffy in Lestat - Stuart Townsend - Queen of the Damned (Ko ga na sliki vidiš res nea zgleda bog ve kaj, samo v filmu mi je bil pa za pojest.)

Posebno mesto si pa zasluži Hannibal King, ki sicer v filmu (Blade 3) ni bil VEČ vampir, but he still was smokin' hawt! :lach:

Na hot famle vampire lestvico bi pa zagotovo prišle Selena (Underworld), Jessica (True Blood), Danica (Blade 3), .... Druge se pa trenutno tak na pamet nea spomnim.
Uporabniški avatar
Maychy
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 30. 6. 2004
Kraj: Se selim...

Neprebrana objavaNapisal/-a Maychy » 05. Sep. 2009 6:42

To se strinjam ja. Igralec, ki igra Angela je bil včasih moj najljubši, pa sedaj Bones sploh ne gledam, ker mi je tam noter popolnoma dolgočasen. Mislim, da bi se moral držat svojega področja. :D

Sem si pa včeraj pogledala še tazadne dele True Blood, ki so zunaj in moram rečt, da je druga sezona res ene 100x boljša. Tiste, ki ste bolj na tekočem... A se je kaj spremenilo pri ustvarjalcih al kaj?
--- Evil Is Just A Point Of View ---

--- Don't tell me the sky is the limit, there are footprints on the moon! ---
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 05. Sep. 2009 12:00

Maychy napisal/-a:A se je kaj spremenilo pri ustvarjalcih al kaj?

Nope. Ne da bi jaz vedla.
Erica kažejo več (čeprav še vedno premalo, če mene vprašaš). To bo to, veš heheh. :D

Ali pa to, da je Alan Ball spremenil kr precej stvari iz druge knjige? Dallas zgodbo je naredo IMO še 1x bolj zanimivo, s tem ko je Godrica naredo bolj pomembnega (še zdaj jokam za njim) in ga celo vpletel v Ericovo zgodovino. Jessico je ustvaro. Lafayette je pusto živega. Sophie-Ann je predčasno pripeljal v zgodbo. Je pa po drugi strani kompletno zafookal stvar z Maryann. Komaj čakam, da ta ženska končno umre. Al pa zgine tam tja nazaj od kod je prišla. But I hope for the first.

Je pa tudi meni 2. sezona boljša od prve. Čeprav mi je pa bla 1. dosti bolj horror. Nikoli ne bom pozabla kak sem se počutla po ogledu prvega dela, sploh tam pri ovi sceni, ko so kazali tisti pr0n video z ugly vampirjem. That was really some crazy shit hehe. :P

BTW, glih gledam promo slike za finale...
Večina slik tak kaže Maryannino crazy poroko (LOL). Pač nič presenetljivega. Obstajata pa dve sliki, ko mi nikah ne greta skupaj...
(Z belo) Na eni sliki Bill in Sookie densata skupaj. I mean, kdaj bota te B/S in all this madness našla cajt za densanje? Na drugi pa ne samo, da je Harrisova gor (ajde, za njo sem slišala, da bi naj mela cameo v finalu), še vse je back to normal. Sam za šankom. Tara toči pivo. Gosti niso zombiji. Pa sem 3x pogledala, če slika res spada med 2.12 promo slike. Huh? Razen če bodo, tak kak v prvi sezoni, z zgodbo zaključli nekje na sredini dela, potem pa nam pokazali kaj približno lahko v 3. sezoni pričakujemo. That would be cool. Še mam vsaj šanse na kaki Eric related cliffhanger. :wink:
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 05. Sep. 2009 14:15

FreakChiq, veš kako je s temi promo slikami za epizode, ponavadi nas zavedejo in se potem dogodki odvijajo čisto v drugo smer, kot smo zaradi slik pričakovali; mogoče bo sedaj tudi tako :) Drugače pa jst pričakujem en dober finale in upam, da me ne bodo razočaral, sem pa skor prepričana, da nas bodo pustil na enem dobrem cliffhangerju :D

A mam jst to prave podatke, da naj bi (z belo) Sophie-Anne v knjigi umrla? Upam, da v nadaljevanki ne bo.

Kar se pa hot vampirjev tiče je pa tule moja top lista :P
1. Edward (Pattinson) - Twilight (Kill me but he's still my number one :D)
2. Eric (Alexander Skarsgård) - True Blood
3. James (Cam Gigandet) - Twilight in Angel (David Boreanaz) - Buffy
4. Damon (Ian Somerhalder) - The Vampire Diaries (tud jst se veselim te nadaljevanke)
5. Carlisle (Peter Facinelli) - Twilight (ja, tud "foter" ni slab :D)

Ženske pa:
1. Sophie-Anne (Evan Rachel Wood) - True Blood
2. Selene (Kate Beckinsale) - Underworld
3. Alice (Ashley Greene) - Twilight (meni zelo simpatična, vsekakor pa bolj kot Rosalie)
Več jih pa ni :D
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 05. Sep. 2009 17:03

Fuck Twilight. ˇˇ Kliše za klišejem za klišejem.
andreich
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 19. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a andreich » 05. Sep. 2009 23:46

Men se tud še vedno zdi Edward najbolši :oops:
...takoj za njim pa je Eric :)

Sm šla gledat True blood sam zato, da mi Twilight ne bi biu več toook fajni, sam roko na srce...vampirji (in volkeci :D) so na splošno v Twilightu dost boljši :P
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 06. Sep. 2009 0:43

joy23 napisal/-a:FreakChiq, veš kako je s temi promo slikami za epizode, ponavadi nas zavedejo in se potem dogodki odvijajo čisto v drugo smer, kot smo zaradi slik pričakovali; mogoče bo sedaj tudi tako :)

True. Samo ponavadi si kljub temu lahko slike vsaj razlagaš, ker si pred tem promo pogledal, recimo. Ali pa prebral opis za del. Tu sta pa zdaj ti dve sliki IMO totalno iz koncepta vzeti.
Se če ne bi rabla čakat ŠE EN TEDN na novi del, se ne bi preveč obremenjevala s tem. Tak pa me ubijajo! Damn, je že 13. september?! Heheh.

Sem pa zasedila govorico/teorijo/wishful thinking, da bi naj pri onem (z belo) B/S plesu spet šlo za sanje, v katerih bi se naj Bill spremenil v Erica. Hey, I wouldn't mind. :lach:

Glede Sophie-Anne pa ne bi vedla. Sem komaj prvi dve knjigi prebrala, pojavi se pa baje prvič v 6. knjigi. Te veš. Sicer pa tudi če je res to, Ball lahko še zmeraj spremeni vse. Ampak za 1x te IMO nima kaj bit strah. The Queen bo back v 3. sezoni. :P

@andreich
Joj, jaz pa pri Twilightu ne morem mimo dejstva, da vampirji nimajo zobov. Rajši bi mela, da bi se na soncu še 2x bolj svetli, če bi te vsaj vampirske zobe meli. I mean, I kinda do like Twilight. It has this sweet romantic/eternal love story going on in ko mi sede taka zgodba, je Twilight čisto ok. Ampak če me pa nekdo vpraša, kje so boljši vampirji, kje je zgodba vampirjev boljše prikazana, bi True Blood zmagal hands down.
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 06. Sep. 2009 13:47

Uh, tud jst ne bi imela nič proti enemu S&E sexy plesu :twisted: Aja, pa res, Sophie-Anne se v knjigah pojavi komaj v 6., tako da je očitno Ball res čisto spremenil dogodke v zvezi z njo.

Pri True Blood je torej 1 knjiga = 1 sezona? Če je tako, se nam lahko obeta najmanj 10 sezon (naslednje leto izide 10. knjiga) :razz: Ko bi le ...

Kar se pa Twilighta tiče je pa tko ... Jst sem res huge oboževalka knjig in filmov, ampak, roko na srce, kar se vampirjev tiče so pri True Blood vsaj vampirji v pravem pomenu besede :D
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 06. Sep. 2009 13:55

Po nesreči 2x ...
andreich
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 19. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a andreich » 07. Sep. 2009 11:00

Sej men je tud zgodba daleč bolša od Twilighta...True Blood ma tiste taprave vampirje pa zgodba je bolj bloody, nasty, sexy...v glavnem men je dost bolj kul :cool: :wink:


_________
Uporabniški avatar
bolhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 615
Na forumu od: 16. 4. 2006
Kraj: somewhere

Neprebrana objavaNapisal/-a bolhica » 07. Sep. 2009 17:22

kdaj bo e12 zunej? je možno da bo 13. septembra kokr se govori??
... ι αм ωнαт ι αм ...
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 07. Sep. 2009 18:28

joy23 napisal/-a:Pri True Blood je torej 1 knjiga = 1 sezona? Če je tako, se nam lahko obeta najmanj 10 sezon (naslednje leto izide 10. knjiga) :razz: Ko bi le ...

Pa kolko sem slišala je Harrisova podpisala pogodbo za še 3 Sookie Stackhouse novele hehe. Fajn se sliši ja, samo 13 sezon TB-ja si pa vseeno ne znam predstavljat. Nekah mam filing, da bo Ball tak bolj proti koncu začel knjige skupaj združevat. Don't ask me why. :)

To ste vedli, da so prvo mislili filme naret??
I'm kinda happy, da so se za TV serijo odločli. Se mi zdi, da maš od serij več, ko od filmov.

@bolhica
Na žalost 13. septembra, da.
Labor day weekend je bil v ZDA, zaradi česar je HBO predvajal ponovitve...

-------
BTW, še koga Closer od Kings of Leon spominja na Erica in Sookie? :D Al sem jaz že skoraj preveč obsedena z njima? heheh.
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 07. Sep. 2009 21:33

13 sezon, wau :eek: Čeprav tud jst ne verjamem, da jih bo toliko. Upam pa, da bo gledanost skoz tako visoka, kot je zdej :)

TB si pa ne predstavljam kot filme, se mi zdi, da je boljše tako :)

Hehe, mene Closer spominja na Gossip Girl, ampak samo zato, ker so jo vrteli v enem delu :D Zakaj pa tebe spominja na E&S? :)

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov