True Blood

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 01. Sep. 2009 0:27

To glede Lafayette, Erica in prodajanja V je itak kinda confusing...
Eric ga je mel zaprtega doli v kleti samo zato, ker je prodajal V.
A ne mine dolgo, ko se pojavi Pam in mu v Ericovem imenu naroči, naj spet začne prodajat V. Mu celo da kri.
Potem pa je še tu Ericov speech, ki ga je dal Jasonu, glede, da naj nea več nikoli V jemle, njegova čudna reakcija, ko mu je Bill reko, da ga bo zatožo kraljici (al se je samo meni zdela čudna? Ok zadni del reakcije mogoče ne tak fejst (pač tisto z "I don't like threats"), ampak njegov pogled na začetku je bil kinda šokiran in Eric ni taki, da bi dovolil dosti mlajšemu vampirju, kateri še ga celo more ubogat, ker je njegov šerif, da bi ta dobil the upper hand) in promo v katerem Eric reče kraljici "I will take care of Bill Compton" --and that has for sure something to do with V.

Se pravim.. Konfjuzing. :D

@_Larissa_
Razdelit poštnino je že ql ja, če so vsi kupci iz istega okoliša. Drugače je pa jeba.

Ne vem zakaj take stvari nikoli nea k nam pridejo.
Mislim pri nam moreš met še celo srečo, da dobiš DVD Boxe kake serije.
Uporabniški avatar
_Larissa_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a _Larissa_ » 01. Sep. 2009 9:53

Ma je use skup čudn ja! Lohk da je pa Pam guna k to preprodaja, pa eric še ve ne..

drgač pa tud če nismo iz istiga okoliša, sj pr ns poština ne bi bla tok draga pa bi guna k bi naročila okol razposlala. No sj itak je bla sam ideja ;)..mogoče se ns pa usmiljo, pa kdaj še k nm pride =)
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 01. Sep. 2009 15:24

Sej bi se pač lahko enkrat dobile nekje in ne bi blo treba pošiljat... Sej verjetno vas ma večina faks v LJ.

Men je kolega povedu, da Sam pozna Erica iz prve sezone... Jst se tega ne spomnem, ampak očitno je tko.
Uporabniški avatar
perpetua
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 118
Na forumu od: 23. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a perpetua » 01. Sep. 2009 15:29

Mogoče je bilo to takrat, ko je prišel v bar po Billa, da so ga potem odpeljali na tisto "sojenje"? Nekam megleno se spominjam, ampak ne morem zatrditi, da sta se prav spoznala s Samom :). Kaj pravite?
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 01. Sep. 2009 20:01

Se ne spomnim trenutno.

A ste vidle Erica v ženski obleki z zapestnico? :lol:
Men je tudi čudno, da je Bill sam pokimal sestrični. Halo, izpraši jo, mi ne vemo za kaj se gre, ampak sej Bill kot Bill..čuden..in ful mejhen (kako da v prvem delu nisem tega opazla??).
Watch out for elf!

Queen mi zelo všeč, sicer ne vem kako je opisana v knjigi, ampak do zdej je "taprava za to vlogo"
Drugač mi je bil pa ta del zaprn, nič kaj posebnega, brez prave rdeče niti, upam da bo naslednji zato boljši.
A goal without a plan is just a wish.
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 01. Sep. 2009 20:13

Pa men je bil pa kar v redu del. Se mi pa zdi, da bo zadnji zelo zanimiv in so nas zato zdej mal šparal :D Jst sem tud najprej pomisla na to, da sta se Sam in Eric spoznala kdaj v 1. sezoni, ampak se ne spomnim, kdaj bi to bilo. Mogoče je bila kakšna nepomembna, bežna scena in je bila naša pozornost usmerjena na kaj drugega. Ali pa bomo še vse izvedeli in se bo še vse odkrilo, tudi to z Sookie-ino sestrično in prodajanjem V. Queen je tudi meni fuuul všeč, taka faca je, pa ful lepa :) A kej veste, če jo bomo še kej videli? Aja, Bill pa po moje ni tako mejhen, samo Eric je ful velik, zato pa zgleda proti njemu kot palček :D
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 01. Sep. 2009 23:22

Aja točno, ma perpetua prav. Eric je ja bil 1x celo pri Samu v gostilni.
Ajde spomnim se sicer nea, da bi se naj kdaj pogovarjala, ampak definitivno pa bi Sam tak vedo, da Eric obstaja. :)

Sem googlala velikost... Moyer (Bill) je velik 1.78cm -- to je samo 3cm večje od mene. Ni mali, ni pa tud ne vlki. Alex pa ma 1.93cm! :eek: zdaj pa totalno razumem zakaj Bill vedno zgleda kot midget proti Ericu :D Ziher mu ni lahko hehe.

Kaj pa ko sem po nesreči zasledila spoiler iz knjig, ki bi razložo, zakaj Bill ni bil nič presenečen nad dejstvom, da je bla Sookiena sestrična tam. Ok sicer ni nujno, da se bo Allan Ball tega, kar je blo v knjigi zapisano, tudi držal. V 2. sezoni se je namreč fejst odmaknil od zgodbe v 2. knjigi, kar je po eni strani ql. Samo če se bo potem pa OMG. It is for sure a BIG twist.

Look what I've found:
Slika
It's frickin' EPIC! :rofl: :flehan:
Kak mi je žal, da ne bomo vidli nikoli te orgy scene. Damn!

BTW, mislite, da bi bil Ball ki sposobn Sama ubit?!
I have this strange feeling that someone will die...
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 02. Sep. 2009 9:54

Sam 15 cm sploh ni tolk razlike, men na tv-ju deluje, kot da je vsaj 30 cm med njima :D Pa 193 spet ni toooook, zgleda da kamera res poveča.
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 02. Sep. 2009 10:30

FreakChiq, kakšna orgy scena? :)
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 02. Sep. 2009 12:09

Slika
^Samo res zgleda več ko 15cm razlike.. Pa tu tud ni ne vem kak daleč bek od njega stal, da bi prišlo do optične prevare. Heheh shit kak je funny ta razlika med njima.

@joy23
V knjigi je Sookie hotla razkrit Lafayettov umor in ker je ugotovila, da je bil nazadnje na eni izmed teh orgij, je hotla zvedet kaj točno se tam dogaja in se malo sprehodit po mislih od folka tam. In ker je Bill mogo it nazaj v Dallas in ona ni hotla it sama tja, je poklicala Erica. Da bi pa folk čimveč na Lafayette mislo in da bi ona s tem lažje prikopala se do informacij, je prosla Erica, da se naj pretvarja, da je gay (clothes included). :D

Normally, Eric was a blue-jeans-and-T-shirt kind of guy. Tonight, he wore a pink tank top and Lycra leggings. I don't know where he got them; I didn't know any company made Lycra leggings in Men's X-tra Large Tall. They were pink and aqua, like the swirls down the sides of Jason's truck.

"Wow," I said, since it was all I could think of to say. "Wow. That's some outfit." When you've got a big guywearing Lycra it doesn't leave a whole lot to the imagination. I resisted the temptation to ask Eric to turn around.

"I don't believe I could be convincing as a queen," Eric said, "but I decided this sent such a mixed signal, almost anything was possible." He fluttered his eyelashes at me. Eric was definitely enjoying this.

"Oh, yes," I said, trying to find somewhere else to look.


Pol pa je še sledila ena OMG *HOT* scena na haubi od njegovega avta, ki pa jo je pokvaro noben drug kot pa Bill. He's a party pooper hehe :P
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 02. Sep. 2009 13:01

A zato torej tista slika zgoraj :lach: Škoda, nedvomno bi bila zanimiva scena :twisted: Sam bi blo pa škoda, če bi Lafayette umrl, men je tak kul on :)
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 04. Sep. 2009 14:00

"I don't know if this is true because I heard it from a friend of a friend of a friend, etc. But this person is supposibly a huge Eric fan who knows someone who works at HBO and she said Eric is not in the finale that much, much to the dismay of the network since they feel Eric has increased the ratings. I'm only sharing because I want to prepare myself for minimal Eric in the finale and I know others may want to do the same."

Upam, da to ni res. :( Sicer mam tud sama neki taki grdi filing, da bo Eric preživel celi finale (oz. vseh 5min kaj ga bo kazalo -- tak kak pa skoraj vse dele v sezoni) samo pri The Queen in da se moja želja, that he'll save the day, ne bo uresničlo (a girl can dream, right? hehe), ampak upanje umre zadnjo, pravijo.

Če bo pa to držalo, pa je vsaj fajn za vedet, da se HBO zaveda, da je Eric/Alex eden od razlogov za rekordne kvote.

Sem pa še prebrala, da bomo Sophie-Ann vidli tudi v 3. sezoni.

Aaa že vidim na kakem mega cliffhangerju nas bodo pustili sedet.

Še 10 dni do finala...

EDIT:
Aja pa Mehcad Brooks, ki igra Eggsa, je dobil novo vlogo v neki ABC-jevi seriji. So i guess Eggs is a goner?
Uporabniški avatar
Maychy
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 30. 6. 2004
Kraj: Se selim...

Neprebrana objavaNapisal/-a Maychy » 04. Sep. 2009 14:55

Tudi jaz sem jo pred kratkim začela gledat (vampire fan:) ), ampak nisem še čisto up to speed.

Prvi deli prve sezone so mi bi res kr neki. Precej me je motil južnjaški naglas, pa tudi Sookie mi ni bila ravno neka oh in sploh bejba. Pozneje so se popravili - tudi vsebinsko. 2. sezona se mi tako (zaenkrat) zdi veliko veliko boljša, kot pa vse tisto ubijanje, ki se je dogajalo v prvi.

Najbrž me je zmotilo pa tudi to, da noben vampirček ni neki posebej yummy. Bejbe, dejte mi razložit kaj vidite na Ericu :D Men sta Pam in Jessica še najbolj zanimivi.
--- Evil Is Just A Point Of View ---

--- Don't tell me the sky is the limit, there are footprints on the moon! ---
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 04. Sep. 2009 16:36

Maychy napisal/-a:Najbrž me je zmotilo pa tudi to, da noben vampirček ni neki posebej yummy. Bejbe, dejte mi razložit kaj vidite na Ericu :D Men sta Pam in Jessica še najbolj zanimivi.

:eek: What is wrong with you, woman?! heheh
Hell, he's blond, tall, lethal, evil, funny, hot, ... + he can fly. :lach: He's like the ideal modern vampire.

Ok se res, da je dosti različnih okusov, samo Eric je kljub temu the hottest vampire, kaj se jih jaz spomnim (and i did watch a lot of vampire movies / series). Sicer pa to ni samo moje mnenje hehe :P

Kdo pa je te po tvoje najbolj hot vampir? :)
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 04. Sep. 2009 16:44

Meni je vedno pri določeni osebi všeč njegova/njena mimika, reakcije,.. Tako, da mi je en lahko ful hud v enem filmu, v drugem pa nič posebnega.
Eric - tisti malo daljši pogledi, samozavest, avtoriteta, mal hudička v njem,..
A goal without a plan is just a wish.

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov