True Blood

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 26. Avg. 2009 21:01

Ryan je bil men dober že prvič, ko sem ga v prvi sezoni videla zgoraj brez :razz: .
Potem sem pa še to sliko najdla:
Slika

Ta del mi je bil svetovn in 100% napet, komaj čakam naslednjega. In Maryannin: What're u?, me je čist not potegnil, tako da mi v tem delu ni bila čisto nič odveč, ampak sem si celo dvakrat zavrtela ta del. Super so hišo zrihtal, scena z Jasonom (bog) mi je bila pa blazno smešna :D ..
Sam so mal žleht a ne, sem mislila, da je Sookie res šla Erica potolažt..
A goal without a plan is just a wish.
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 28. Avg. 2009 1:00

Heheh ja jaz sem tudi vidla bajto pa sama pri sebi na glas rekla: "ooou, Sookie won't like this." Jaz tistega killam, ki mi kaj takega iz bajte narede. :)

Btw, to ste zasledile...
Gre za IMO dokaj big spoiler, ki je pa bil izdan kr na easy, I think. Te že ni tak big... Who knows. Sookie bi naj bila (z belo) pol vila (you know, vila as in fairy -- Tinkerbell iz Peter Pana pa to hehe.)?? That's kinda cute :P

Pa še bad news... glih ugotavljam, da bomo po 11. delu čakali 2 tedna na nadaljevanje. No ja, vsaj TB se ne bo tak hitro končal hehe.
Zadnjič spremenil FreakChiq, dne 28. Avg. 2009 12:11, skupaj popravljeno 1 krat.
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 28. Avg. 2009 10:55

Jst zdej re-watcham od začetka (na HBO digital je cela prva sezona!), tko da razmišljam, da s tem naslednjim delom počakam do finala. Tko da bom mela 2 dela skupaj. A je dobra ideja? :D
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 28. Avg. 2009 19:17

Ideja je že dobra ja, samo za mene neizvršljiva heheh :D


I really like this video! :hearts: Ok, song je malo zu schwul za mene hehe (tipični One Republic song pač), samo je video res dobro editan and I like the colors.

BTW, hehehe to -- Ausiello TV - True Blood Finale Scoop morte pogledat! :lol: :D
Kdo sploh nima rad spoilerjev naj prvo samo prvih 40 sekund pogleda, potem pa naj skoči na 51. sekundo pa pogleda do konca!! Jaz sem se mogla tak smejat LOL :lach:
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 28. Avg. 2009 19:52

FreakChiq napisal/-a:BTW, hehehe to -- Ausiello TV - True Blood Finale Scoop morte pogledat! :lol: :D
Kdo sploh nima rad spoilerjev naj prvo samo prvih 40 sekund pogleda, potem pa naj skoči na 51. sekundo pa pogleda do konca!! Jaz sem se mogla tak smejat LOL :lach:


Men ne odpre videa :cry: Kar prazno je tam kjer bi moral bit.
Uporabniški avatar
bolhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 615
Na forumu od: 16. 4. 2006
Kraj: somewhere

Neprebrana objavaNapisal/-a bolhica » 28. Avg. 2009 19:56

aaaaaaaaaaaaaaa hjuĐ feN of TRu BLad!! :cool:

me je moja tetica čist naudušla, prou ponosna sm na vas punce k tko zvesto spremljate serije..Nimam si kej, ko pride nedelja/ponedeljek se ne morem upret da ne bi pogledaal serije še isti hip!

ERIC postaja vedno boljši - kokr grdi raček haha :oops: :oops:
... ι αм ωнαт ι αм ...
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 29. Avg. 2009 10:28

Men je pa tale video od Sookie in Erica dobr :P :

A goal without a plan is just a wish.
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 29. Avg. 2009 12:58

joy23 napisal/-a:
FreakChiq napisal/-a:BTW, hehehe to -- Ausiello TV - True Blood Finale Scoop morte pogledat! :lol: :D
Kdo sploh nima rad spoilerjev naj prvo samo prvih 40 sekund pogleda, potem pa naj skoči na 51. sekundo pa pogleda do konca!! Jaz sem se mogla tak smejat LOL :lach:


Men ne odpre videa :cry: Kar prazno je tam kjer bi moral bit.

Evo to ti pa bo delalo -- http://www.youtube.com/watch?v=74dttXq_wCc
Samo ne pozabit, če nisi spoiler fan poglej do 40. sekunde pol pa skoči na 51. sekundo. :)

@Ajča
Uuu ja, ql video! Pa še song ni slabi. Že gre pod favouritse, ja ja hehe.

----------
BTW, glede na to, da je naš HBO tud predvajal TB, se da ki dobit Tru:Blood flašo/pijačo? :D

Promo slike za 11. del
Slika Slika Slika Slika
Slika Slika Slika Slika

^^Hahah Sookie se v Bon Tepmsu z black eyed zombiji ubada, Bill se pa lepo "sonči." Kaj pa te. :D
Uporabniški avatar
bolhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 615
Na forumu od: 16. 4. 2006
Kraj: somewhere

Neprebrana objavaNapisal/-a bolhica » 29. Avg. 2009 14:21

flašo/pjačo/TB se da naročit prek spleta..zdej nevem, če si vidla na njihovi strani jo prodajajo online

http://store.hbo.com/detail.php?p=105736&v=hbo_shows_true-blood


pa seveda naš predragi E-bay

http://shop.ebay.de/i.html?LH_AvailTo=77&_nkw=true+blood+drink&_arm=1&_armm=63&_ruu=http://shop.ebay.de/i.html%3F_nkw%3Dtrue%2Bblood%2Bdrink%26_arr%3D1%26_trksid%3Dp3286.m270.l1313&_trksid=p3286.m270.l1313&_rdc=1
... ι αм ωнαт ι αм ...
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 29. Avg. 2009 16:18

Tule je še uradna stran za pijačo :D
http://www.trubeverage.com/

FreakChiq, hvala, sem pogledala, smešno :D
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 30. Avg. 2009 9:14

Jst ne bom mogla zdržat brez da pogledam.... Kill me, ampak 2 tedna je preprosto preveč :D
Drugač pa, če kera misl naročit pijačo, nej pove, da še jst zravn naročim, bi mela kšno flaško za na faks, za vodo not :D
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 31. Avg. 2009 16:10

Sem hotla počakat do večera, da bi pogledla del. True Blood se pač dosti boljše potemi gleda hehe. Samo hudiča... nisem mogla vzdržat. Pa tak hvala bogu, da nisem, ker del ni bil glih neki wow. Je mel par dobrih momentov, ampak se je vseeno opazlo, da je služil zgolj kot "priprava" na finale.

Taro pa njeno majko bi najrajši odstrelila na Luno. Se ne vem kera je bolj trčena. Z njenim "true love" crapom mi je šla tak na jetra. Jeez. Pa what's up with the egg?? To me je pa tak iritiralo. Sploh ne vem, kaj si naj mislim o tem. It's like WTF in LOL hkrati :P

The Queen mi je za enkrat precej ql.
Za spremembo je blo fajn gledat nekega vampirja, ki deluje tak funny in full of life hehe. Pa ERW ma zanimivo štimo.

Bla sem kinda disappointed in sad, da ma Lafayette tudi sanje o Ericu, kljub temu, da ga sovraži. :( Moja teorija o tem, da more bit vsaj kanček zanimanja do tistega vampirja, če češ sanjat kaj takega, je splavala po vodi.
So se pa pol totalno odkupli s sceno, kjer je Eric na glas povedal, da si z Billom nista tak različna, kaj se Sookie tiče. Tak da nima kaj, da Bill gnjavi zdaj nekaj, pha! Ne vem samo zakaj Sookie ni začela razmišljat o tem. BTW, I Slika that scene. Eric celi razkuštrani od letenja (side note: in dosti večji od Billa), reče Billu Billy hahah. :lach:

Totalni win pa je bil Eric v bluzici in celotni pogovor v Fangtasiji, vključno z "can you give me Sookie Stackhouse" in "Teacup humans" heheheh.

Kaj se mi je pa zdelo totalno "huh, what?!" in random pa je blo:
-Maryann je immortal zato, ker je sama sebe prepričala v to? Huh?
-Sookiena sestrična? WTF? Zakaj Billa ni nič presenetlo to, mene pa je? Kaj sem kaj pozabla / spregledala?
-Sookie z Mikeom na podu? I mean, really?!
-Od kdaj pozna Sam Erica??

Zdaj pa čakat na finale...
Promo je že zgledal totalno wicked in weird in confusing. Upam samo, da bomo dobli tud kaj E/S scen.

--------
Glede Tru:Blood flaše/pijače pa...
Čez lužo si je ne mislim naročevat, čeprav bi blo fancy, če bi jo mela, samo bi bla poštnina 2x dražja, kot pa sama pijača. Bo treba malo počakat i guess.. mogoče jih bo pa tud naš HBO začel prodajat. Fajn bi blo :)
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 31. Avg. 2009 17:33

Se strinjam z vsem. Tudi s tistim, da se TB bolš gleda zvečer... Jst sm mela še sosedove otroke zuni, sm jih preklela in si rekla "teacup humans" :D

Tudi jst se pridružujem tvojim vprašanjem, še posebi temu - kako Sam pozna Erica? Sm mislla da je šel pač v Fangtasio poiskat kšnga vampirja, ampak je reku "just here to see Eric" in mi ni nč jasno. Del pa res ni bil nč posebnega, sm pa tud jst vesela, da je Eric reku Billu, da je tud Sookie pila Billovo kri, tko da se nima nč pritoževt :cool:

Upam, da bo finale kul! :) Sicer bo pa pomoje naslednjo sezono Sookie/Eric thingy :hearts: Pa kolega je nekje prebral neke spoilerje in pravi, da bo 4. sezona noro dobra!

Aja, pa jst tut ne razumem s čim je Bill zagrozil Ericu... Kao da bo povedu kraljici, da Eric prodaja kri? Kaj?
Uporabniški avatar
_Larissa_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a _Larissa_ » 31. Avg. 2009 22:11

gun lafaet al kuko je že mu je povedov kao da mu je eric zagrozu da more prodajat vb še naprej (če se prov spomnem mu je ena ženska pršla u negovmu imenu zagrozit) :?: ...
drgač pa men tud dev s sestrično ni biv jasn, pa tud to kuko da sam pozna erica...to so mal zajebal...
Uporabniški avatar
_Larissa_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a _Larissa_ » 31. Avg. 2009 22:13

aja pa še to glede te pijače true:blood, če bi se ns par zbral pa naročil skupi sploh ne bi tok velik pršla poštnina, kaj pravte?? men je res zanimiva ideja, da bi s tem uletele na faks =))

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov