True Blood

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
*amber*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 253
Na forumu od: 25. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *amber* » 12. Avg. 2009 14:51

Oh Eric :hearts:

Tale del mi je bil noro dobr. Jessica se mi res smili, samo ne vem v čem je poanta oz. zakaj naj bi ostala ves čas nedolžna?

Maryann pa pokvari vse skupaj, niti najmanj ne paše v nanizanko in mi gre že pošteno na živce tista njena priliznjenost. Get a life in pust Taro in ostale na miru. Res so mi čudne te njene orgije.

Bill mi je bil v prvi sezoni še vredu, zdaj pa mi nikakor ne paše več k Sookie, sploh če pogledaš Billa zraven Erica, je Bill takšen mladič v primerjavi z njim. Eric pa res dobr odigra svojo vlogo in mi je ful všeč, ker je tak bitchy :D
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 12. Avg. 2009 15:10

Pa meni je pa tole z Maryann ful dobr :) Mogoče že res mal najedajo tiste njene orgije, ker je že tolkrat videno, me pa zanima, kaj še namerava nardit, npr. s Samom.
Bill je res smešen v primerjavi z Ericom, kot miška pred veliko mačko :D Pa tud ni mi fajni lik, Eric is way better :D
Use your head and follow your heart.
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 13. Avg. 2009 11:48

Lahko bi Billa sčasoma ubili (itak sta v real life zaročena), pa bi bla Sookie z Ericom. Sej pomoje bosta, ful neki nakazujejo na to. Pa kako je Sookie tekla k njemu in tvegala življenje, da mu je dala srebrne verige stran... Ma zihr bo kj no :D No pa sej Bill ni tok slab, ko se razjezi pa ko ubija ljudi. :P

Tista zadeva s srcem - pomoje najbolj nagravžna stvar, kar sem jo vidla na TVju. Ever.
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 13. Avg. 2009 23:47

Ou, to pa ne vem če se bo kdaj zgodlo.
Da bi Billa killali, bi Alan Ball rabo res ENORMOUS cohones. Je pa res, da morajo z njim nekaj naret, da bo vsaj malo bolj zanimivi postal. To sezono je IMO ko na cota. Sploh ni čudno, da je Eric pri vseh anketah daleč pred Billom. :)

Ja, pojedina je bla res ugabna. Še posebej tam ko sta se Tara in Eggs tak basala. Waa kr kurjo kožo dobim, ko pomislim na to, da sta (kao) človeško srce jedla. Samo ni blo pa tak ugabno in sick, kot ena scena iz Trainspotting. Tam sem pa res mislila, da bom mogla bruhat. :P

A Glance At Episode 9
^Prebrat samo te, če mate rade spoilerje.
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 17. Avg. 2009 17:58

O moj bog, kakšen del... Kera popolnost...
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 18. Avg. 2009 9:27

To je bil pa edn najlepših in najbolj sad delov, ki sem jih vidla pri TB! :cry:
Res big kudos vsem... Še posebej pa Anni, Alexu in Allanu (Godric).

Moment med Sookie in Jasonom je bil tak sweet! Prav pasalo je končno spet videt nekaj interakcije med njima. Hoyt pa Jessica sta pa tak vedno sweet heeh. Go Hoyt! Be a man!

Eric + Sookie!!!! OMG *hot* :hearts: Slika
Eric: "This is the beginning." Hell yeah!!
*cough* Who was Bill again?? :) *cough*
Sem pa mad, ker bojo zdaj to privlačnost med njima ziher pripisali samo temu, da je spila njegovo kri in da ga drugače niti jebala nebi. V knjigah je to kinda drugače in je res škoda, da se Alan ni vsaj malo držal tega. Iz Sookiene strani bi lahko malo več prišlo, ker v knjigah jo Eric definitivno privlači. A lot. Ja prebrala sem prvi dve knjigi. You got to read them! They are freaking amazing!!

Bill zna bit taka baba, da prav boli. Ajde se razumem, da je pissed zaradi tega s Sookie in Ericom, samo hell, Ericov maker se bo žrtvoval, ovi pa mu gnjavi nekaj tam. Kot da ni moglo to počakat. Jeez. :roll:

Da pa Godrica na žalost ne bomo dolgo gledali, pa se mi je že zdelo, še preden sem drugo knjigo prebrala. Ampak nekah sem upala, da se motim. Lahko še pa zmeraj naredejo TB Spinoff z Godricom in Ericom - The Vicking Days. I would definitely watch it! :)
Da bom pa lahko tak sad zaradi lika, ki sem ga vidla glih v enem delu, pa si nikoli nisem mislila. I mean, tip je po ne vem kolkih stoletjih prvič spet vido sončni vzhod. So beautiful and tragic at the same time.

Prav ne morem verjet, da so še samo trije deli do konca.
Kaj bom te delala brez TB in Erica?? Kaka tuga bo. Pa še LOST se začne komaj konec januarja. TV brez True Blood in LOST sploh ni več TV.
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 18. Avg. 2009 13:44

Enako... Nikol si ne bi mislla, da bo lik, ki smo ga vidl v ene par scenah, pustu tak vtis na serijo in na mene in na večino ljudi :eek: Iz tega fanta še neki bo. Ne morm verjet, da je star glih tolk kt jst, reeees je hudo odigral.
Pomoje pa privlačnost med S & E ne bo osnovana samo na krvi... Sej veš kakšna kemija je bla med njima še preden je sploh spila njegovo kri. Sej, kaj pa veš, mogoče je tud to vzrok za njeno ljubezen do Billa, pač da je spila tud Billovo kri.
Pa sej Bill je OK, mislm ni tooook bed, ampak pač ve, da se BO neki zgodil med S & E in mu je mal bed :D
Jst pa knjig ne bi prebrala, ker sm slišala, da niso tok dobre, pa ta serija je tok genialna, da se mi zdi, da se redkokaj kosa z njo. Pa ja, spoilerjev itak ne bi rada vidla...
Drugač bo pa jeseni Dexter :D

Pa začne se snemat A song of ice and fire, serija, k bo posneta po najboljši fantazijski seriji since LOTR :D Te knjige morš prebrat, reees so kul, in čeprav še niso izdal celotni cast, se govori, da bo igral Godric iz True Blood, oz VSI ga hočejo.
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 19. Avg. 2009 23:12

TB gledam že od vsega začetka in v prvi sezoni mi je bil Bill waaw (predvsem v prvih delih, ko sta se spoznavala). Ampak zdej pa vidim samo še tist njegov mračni neprivlačni pogled, medtem ko iz Erica kar seka tista energija in privlačnost, da bi ga na mestu slekla..
Maryann zgodba mi gre blazno na živce, imam rada če zgodba ostane pri glavnih igralcih.
Godric lik mi je bil všeč in je škoda, da ga ni več.
A goal without a plan is just a wish.
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 20. Avg. 2009 18:17

Men je tud žal Godrica :( Ful žalosten prizor. Scena med Ericom in Sookie je bla pa res :twisted: :D
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 21. Avg. 2009 21:56

Slika
^Hahah kaj pa ko Bill res točno tak zgleda, ko se na taki posebni način zadere: “SOOOOKAY!!” :) To njegovo dretje je res priceless hehe…

Sem pa našla en res cool intervju z Allanom Hydeom, ki je igral Godrica. Read it here! It’s worth it! Tip je legenda. Upam, da ga bom hitro v kaki drugi seriji vidla, čeprav najbolj happy bi pa bla, če bi prišo nazaj k TB. Tak kak je sam v intervjuju reko, kaki flashback z Godricom in Ericom še zmeraj lahko naredejo. Damn, še zdaj mi je hudo, ko se samo spomnim na zadnjo sceno. :/

Vidiš, na to sem pa čisto pozabla, da je Sookie pila tud Billovo kri. In to like a ton of it. Pa kaj se meni samo zdi, al ji Bill takrat sploh ni povedal, kaki efekt zna met vampirjeva kri na človeka? Ker ne vem zakaj je te bla zdaj tak presenečena... Samo kolko zgleda ma kri tak na vsakega drugačni vpliv. Ali pa vsaj samo na Sookie. Ona je bolj taka special. Ali mislite, da je Lafayette tud mel kdaj sexy sanje o Ericu?? Hehehe :D
Sicer pa so se meni te njene sanje zdele prej kot nekaj, kaj ona sama premleva deep down in se mogoče tega sploh ne zaveda. Like igranje z mislijo, da bi sama postala vampir. Dejstvo, da je ubila človeka, … Ne vem ne, jaz bi prej rekla, da kri nea glih pričara nečesar kar ni, ampak prej “boosta” tisto, kar (ne) veš, da je.

Jaz samo upam, da ni blo to zdaj edina scena s Sookie in Ericom za to sezono. Sploh ker ne vem, kak bi še lahko Erica vključli v zgodbo, zdaj ko grejo back home. Ok v knjigi še obstaja zgodba, ki vključuje (preventivno napisano z belo) orgijo, spandex, haubo od Ericovega avteja (in Maryann), ki bi jo res, RES, RES rada vidla, ker je funny in hot hkrati heheheh, samo I guess za to v seriji ne bo časa.

Slika
^BTW, kaj Eric v promutu za naslednji del joka?? :gruebel:
lorelaj
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 848
Na forumu od: 27. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lorelaj » 23. Avg. 2009 17:40

^^

Ja, kri ima res večji učinek na Sookie kot na druge. V knjigah je med vrsticami nekaj napisano o tem. Samo ne bi javno razglašala zakaj, da komu ne pokvarim gledanja. :D Oh ja nasedlenje sezone bodo zelo zanimive. Komaj čakam.

Je pa druga sezona že precej bolj drugačna kot je zapisano v knjigi.

Aja, kakšna se vam zdi pa Tara? Jaz sem si jo čisto drugače predstavljala. Veliko bolj groba deluje kot bi si človek predstavljal. :D
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 23. Avg. 2009 21:52

Tara mi togo deluje, ampak nisem prebrala knjige, da bi imela lahko tapravo podobo o njej.

Jutrišnji/današnji del bo malce drugačen:
A goal without a plan is just a wish.
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 23. Avg. 2009 22:23

Izgleda da bo dosti akcije. Komi čakam!! Pa sam trije deli še :cry:
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 25. Avg. 2009 19:09

Tale del pa je bil nooor! :eek: Eden boljših! Komaj čakam naslednjega! Vau, kaj lahko Sookie naredi Maryann :D A lahk ena razloži, kaj ta ženska sploh je točno?
Na kak način prevažajo vampirje :lach: Ko je Tara prišla nazaj v normalo mi je šlo kr na jok. Na koncu sem bila pa kar malo na trnih, da bomo končno videli Evan, pa so nas zajebal :D

PS: Jst bi tud Erica potolažla, po možnosti na tak način kot ga je Sookie v sanjah :D

Aja, pa še to: Jason -> God (ta je bla dobra) :lol:
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 26. Avg. 2009 20:20

Woohoo! Kako pa kvote delajo ne... :D
Prejšnji del si je ogledalo 4,5 milijona folka, kar je za HBO (pay TV pa to) zelo veliko. Mislim, da celo največ odkar so nehali Sopranose predvajat?? V glavnem rekord. Ta deseti del pa pazi ... 5,3 milijone!! That's big. In če za to ni kriva ena določena scena z Ericom in Sookie potem naj me vrag ne heheh.

Ko sem glih pri njima.. Kak sem bla mad, ker so spet ble sanje hehe. Pa tak si sama pri sebi rečem "u fak, u fak, to pa zdaj nea sanja!" pa cela happy kaj se bo zgodlo, v tistem trenutku pa se Sookie zbudi. Damn! Ne vem zakaj, samo zadnje sekunde teh sanj so ble še posebej hot. Al pa je samo meni vroče postalo hehe :oops: :D

Moram rečt, da mi zgodba okrog Maryann prvič po dolgem času ni bla dolgočasna. Ti njeni zombiji so menda eni najbolj funny in svobodomiselni zombiji ever! Hehe sploh Terry je bil faca.
LOL kak sem se pa mogla smejat, ko se je Jason šel boga! Hahah!! You just gotta love him. Pa ko ni razumel, kaj mu je Sam govoro. :lach:

Ste vidle Ryanove GQ slike? http://men.style.com/gq/features/slideshow/v/0909RYAN
Ta tip je tud hot as frickin' hell. :flamingdev:
Sploh na tej sliki:

Slika

In vprašanje, ki me je še zdaj muči.. WTF je Sookie?! She is obviously NOT just a mind reader. Kaj ma to kako vezo s tem, kaj je Lorena rekla Barryju? Ker tiste scene še nekah zdaj ne kapiram oz. ne vem, kaj je Lorena mislila z "what are you"? Se pa ne more bit kri od nekoga, ki zna misli brat, tak posebna ali?

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov