True Blood

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 03. Avg. 2009 12:09

Gleda kdo to serijo?
If not - What the hell are you waiting for?! :D

True Blood je ena najboljših in addicting (poletnih) serij ever, z najbolj creepy introm, kar sem jih kdajkoli vidla! Really! Plus, za vsak okus se najde nekaj. Maš romance, sex, horror, mystery, comedy, hot looking vampires (Eric :hearts: heheh), supernatural stuff, ... Res vredno ogleda.

Season 1 Trailer
Uporabniški avatar
*amber*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 253
Na forumu od: 25. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *amber* » 03. Avg. 2009 12:21

True blood je ena iz med mojih najljubših nanizank, dele sproti dol vlečem in vedno komaj čakam na nov del :) Intro je pa najboljši :)
Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 03. Avg. 2009 12:32

Itaq da gledam-ni boljšega kot Bill, ko tako po južnjaško izgovarja "Sookie" :D V tej nanizanki mi je pravzaprav všeč čisto vse. Najbolj seveda vampirji, jasno-I'm a little bit of a vampire lover :P Uf, Eric in sevedaJason Stackhouse :twisted: :twisted:
I am not an enigma, just a contradiction!
FemmeFatal
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 651
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a FemmeFatal » 03. Avg. 2009 13:27

Letos postaja serija spet malo bolj zanimiva, lani na konc je pa men ze malo morila.
Se pa splaca gledat ze zarad Billa. :drool: Ne, sam je tud drgac fajna. Jo redno dol vlecem.
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 03. Avg. 2009 13:29

Ha! Se sem vedla, da se bodo tud tu našli True Blood fani. :)
Preseneča me edino, da ni že kdo prej teme odprl...

Mene pa samo ena stvar moti na seriji...
Erica delajo bolj evil, kot je v resnici. Po eni strani je to ql, ker let's face it, bad Eric je dosti boljši in hot pa funny in bog ve kaj še vse hehe (yeah, I'm team Eric! hehe), samo določenih zadev pa vseeno ne bi rabli zaradi tega spreminjat. Recimo v 1. sezoni (iz preventivnih razlogov napisano z belo), ko Bill ubije Longshadowa.. V knjigi je namreč Eric rešo Sookie.

Medtem ko pa Billa delajo vedno bolj nice se mi zdi. Še te ko končno pokažejo njegovo "ugly side" (flashback z Loreno in ubijanjem) - in Billu IMO res primanjkuje ta stran, bi ga vsaj naredla bolj zanimivega - gredo pa pol v najnovejšem delu pa spet vse popravijo in Billa spet v dobri luči prikažejo.

Vse ostalo pa je perfect...
Jessica in Hoyt sta sweet in dorky hrakti hehe.
Godric je awesome in kinda njami :lach:
Jason tak al tak.. Njegov "Yeah, then explain Europe to me" ne bom nikoli pozabla.
Maryann / Tara / Eggs / Sam zgodba sicer malo najeda, so pa zato orgije tak fajn creppy, da ne moreš, da ne bi gledal.

Zahtevam pa več screentimea za Alexa! :P
lorelaj
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 848
Na forumu od: 27. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lorelaj » 03. Avg. 2009 19:21

Evo še ena fanica. :D Obožujem knjige in nanizanko, čeprav sem si osebe drugače predstavljala, recimo erica sem si čist drugače predstavljala. No, saj ne, da sem razočarana. :D Bill me je pa popolnoma razočaral. Pff, pa tak vampir. :lol:
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 07. Avg. 2009 17:02

Še ena fanica TB tu :) Jst sm jo začela gledat iz dolgčasa, pa tud ker sem od Twilighta naprej mal obsedena z vampirji (:D), nisem pa pričakovala tko dobre serije. Ko sem gledala prvi del, mi je blo zanimivo, da vsi vedo za vampirje in da imajo celo pijačo za njih, všeč mi je, da govorijo z naglasom in tko fajn zavijajo :D Intro pa jst vedno preskočim, ker mi je predolg. Men je tud Eric najbolši, njami, Bill proti njemu res smešen izpade :D V 1. sezoni sploh nisem pričakovala, kdo je morilec, sem bila na koncu presenečena. 1. sezona je bila dobra, 2. je še boljša! 3. je že tudi napovedana, da bo :) Tole z Maryann mi je ful dobr, kakšne orgije nardi, pa tud sama je takšna creepy. Pa Lafayette mi je tak kul. Kakšna se vam pa Sookie zdi? In fajn je tud, da še poleti vrtijo kej fajnega. Knjig pa še jst nisem prebrala.
Use your head and follow your heart.
lorelaj
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 848
Na forumu od: 27. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lorelaj » 08. Avg. 2009 13:08

Sookie je po mojem mnenju zelo dobro odigrala svojo vlogo. Tako kot sem si jo predstavljala iz knjig. :)

Jaz že komaj čakam na izdajo naslednje knjige. Ne vem, če bom zdržala. :D
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 09. Avg. 2009 19:04

Prvo knjigo se splača prebrat, če sem že 1. sezono pogledala? :) Sicer sem zasledila, da obstajajo majhne razlike med knjigo in serijo, ampak da je potek vseeno pretty much the same... Namreč ne znam si predstavljat, da bi mi blo prvo knjigo tak fajn brat, zdaj ko vem, kdo je morilec. Al bi zamudila kaj pomembnega, če bi z drugo začela?

Počasi bo konec druge sezone in sem se odločla, da bom ta čas, ko bomo čakali na 3. sezono, prebrala par knjig. Bo hitreje minlo hehe. :P

-----------------------
Btw, ste vidle sneak peeka za jutrišnji del?
http://spoilertv.blogspot.com/2009/08/true-blood-new-sneak-peek.html
http://spoilertv.blogspot.com/2009/08/true-blood-sneak-peek-2.html

"Don't use words you don't understand"
"Don't use words I don't understand"

^I mean, you just gotta love Eric! :lach:

Pa Evan Rachel Wood kot vampire queen tud zgleda hot and dangerous. Hvala bogu je jutri že ponedeljek heheh.
Slika Slika
Zadnjič spremenil FreakChiq, dne 09. Avg. 2009 21:48, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 09. Avg. 2009 19:53

Ja, jst tud čakam Evan da se pojavi :D
Use your head and follow your heart.
lorelaj
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 848
Na forumu od: 27. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lorelaj » 09. Avg. 2009 22:35

FreakChiq napisal/-a:Prvo knjigo se splača prebrat, če sem že 1. sezono pogledala? :)


Splača se, splača. :) Za enkrat jih je izšlo 9 in ko prebereš prvo, greš takoj zloudat še vse ostale. Jaz sem jih vse prebrala v enem tednu. :)
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 10. Avg. 2009 18:15

@joy23
Baje, da jo bomo komaj v 11. epizodi vidli.
Pol bo pa že na 1x 12. del in na vrsti bo spet preveč dolgo čakanje na 3. sezono. *jok*

@lorelaj
Khm kaj te vem :)
Ok zgubit res da nimam na čem, če začnem s prvo, samo vseeno si nisem preveč sure, da se splača. Glih tam, ko postane napeto in skrivnostno, kjer človek rad not pade, ko bere, bi jaz bla like: (preventivno z belo) Goddammit, it's Rene! No ja, bomo vidli. :) Še tak morem eno drugo knjigo prej prebrat.

----------------
V današnjem delu, se mi je pa Jessica tak zasmila. Mislim shit. Forever a virgin. That's brutal. Pa sploh nisem pomislila na to, da bi se lahko kaj takega zgodlo. Še te, ko je Hoyt reko, da spet kri teče, sem jaz prvo na film Teeth pomislila hehe.

Sem skoraj (ampak res samo skoraj, ker on je že extrem hehe), tak kak Jason. Preživi kao smrtni strel, pa prvo pomisli, da ga je Bog oživel, namesto, da bi poiskal kako bolj logično rešitev. :D

Upam, da bomo Godrica še vidli kaj. He's cool. Igralec je cool. I want him to stay!

Da sem bla pa prav happy, da je Eric dobil malo več screentime-a (čeprav še zmerja premalo), pa ne rabim extra pravit ne? :) Pa še s Sookie je bil skupaj, ki 1x za spremembo ni bla prilimana skupaj z Billom (vsaj ne tak fejst heh). Ona scena, kjer se je Sookie odtrgala od Billa, da bi Ericu dala dol ketne, je pa tud predstavljala lep začetek v love triangle.

Moram pa rečt, da mi je Bill nekah vedno majn všeč. Od začetka mi sploh ni bil, pol sem se nekah navadla na njega in ni blo več TAK hudo, zdaj pa je s tistim njegovim: "SOOOOKIE!!!," še samo annoying :P
Zraven vsega pa mi še pol pokažejo sceno, kjer Eric Billu, ki zgleda proti njem tak mali, da je že prav smešno, z nasmeškom reče: "Are you trying to pick a fight?" Just priceless. :lach:
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 10. Avg. 2009 19:43

Ma tale serija ima čist premal delov! Kljub temu, da traja malo dlje kot ponavadi ostale serije. Pa tud ostale vrtijo skoraj čez celo leto in moramo čez poletje čakat na novo sezono, pri TB pa koliko, 9 mesecev? Not fair! Sem pa tud mislila, da bo imela Evan kej večjo vlogo kot vampire queen, no, da bo v večih delih. Današnjega dela pa še nisem pogledala, mi nekam počas dol vleče :evil: Me zanima kaj je tole z Jessico :)
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 11. Avg. 2009 14:00

Sem pogledala, ful dober del. Zakaj sem dobila občutek, da bo še kakšen trikotnik med Sookie, Billom in Ericom? Sej bi blo ful fajn če bi bil :D Bill mi je tak ... blah, sploh ni fajn, v nobenem pogledu. Lahk bi koga drugega zbrali za njegovo vlogo. Od začetka mi je še bil v redu, sam zdej ga je Eric čist zasenčil :lach: Godric je pa tak dober vampir :) Upam da ga bomo še kej vidli. Mi je blo pa mal smešno, ker je (po videzu) najmlajši, a ga vsi ubogajo :D Pa tole z Jessico tud no :lach: Sej je boga, sam men je smešno, si predstavljate, da bi to blo v resnici tak, pri vseh ženskah? :D

Eric je pa res fukabilen :twisted:
Slika Slika Slika
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 12. Avg. 2009 13:52

Ne vem če bi Godrica glih lahko odštemplali kot dobrega vampirja. I think he is just bored to death. Mislim, kdo pa ne bi bil, če bi bil že tak dolgo na svetu? Vsaj jaz sem dobla taki filing, no. :)

Jaz sem 23 let na svetu in od teh 23 let sem samo 8x mogla gledat zgodbo okrog Maryann, pa sem že bored to death hehe. Ok s tisto pojedino, ki jo je pripravila res s srcem (heheh get it? S srcem :P ), so spet malo poživeli zadevo, ker je blo vse skupaj precej nagnusno, ampak še zmeraj me njena zgodba sploh ne gane. Nekah ne razumem what's all the fuzz about...

Sem pa zasledila dva zanimiva Eric/Sookie spoilerja/teaserja (napisano z belo). Me zanima, če sta ti dve stvari kak povezani...
Any scoop on True Blood? The season is dragging for me. — Danny
Well, would Sookie and Eric naked in bed together spice things up for you, Danny? You'll see that, and the death — yes, death — of two prominent vampires, before the end of the season.

Plus, a wounded Eric plays Sookie for a sucker, to Bill’s dismay, and ends up getting inside her head.

Slika

^Hehehe :D

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov