Trenutek resnice (The Moment of Truth)

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Ali bi se prijavili na oddajo Trenutek resnice?

zagotovo
2
2%
mogoče
1
1%
manj verjetno
14
15%
nikoli
68
75%
me ne zanima
3
3%
ne vem
3
3%
Skupaj glasov : 91

LanaMaxim
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 644
Na forumu od: 23. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LanaMaxim » 14. Apr. 2009 13:16

Rekla je, da ni nikoli zaigrala. In je bila laž. :D Pa zakaj se človek zlaže? Potem vsaj naj odgovori po resnici. Je že slabše, če se zlažeš. Si ob denar in dostojanstvo. Tko pa sam ob zadnje. :D
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 14. Apr. 2009 13:18

Se strinjam. Itak potem vsi izvejo resnico, pa če se zlažeš, al pa ne.

Sploh pa, katera pa še mi kdaj orgazma zaigrala :D
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
chiqqa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1764
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chiqqa » 14. Apr. 2009 13:38

^jz? :D

ma to je težko, dobr za orgazem..mogoče ji je tkrt ta vprašanje biu ful tak, da ona pa že ni in ji je to tok pomenil, d aje raj rekla NE (kao jebačica pa to :D)...SAM HMMM, kaj pa če je tak prašanje da še sma neveš a bi reku da al ne, pa neki rečš, u tistm momentu se 'prestrašš', neveš kva je prou in se pojavjo dvomi v glavi in DIREKT izapdeš.... to je težko se it to igro..pa tut če so simple vprašanja, morš met res uno prepričanja v seb pa neki zmutit se vn da maš v glavi svoj prou :D
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 14. Apr. 2009 13:47

Ma ta ženska res ni pri pravi. Mami je gledala oddajo in mi je povedala, da je ta ženska priznala, da je moža prevarala z žensko, da ne bi negovala matere, če bi le-ta postala nepokretna in še dosti drugih stvari je priznala, izmed drugim, da z možem svingata, celo to, da je enkrat pijana v gnoj padla. :D Potem pa pride do vprašanja ali je kdaj zaigrala orgazem in odgovori NE. :gruebel: S tem si je še večje bruke naredila, ker so potem vsi izvedeli, da ga je že hlinila. :D Za tistega tipa pa ne vem kako se je izteklo, ker nisem gledala. A je daleč prišel oz. pri kakšnem vprašanju je zamočil?
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 14. Apr. 2009 13:49

Bilo je konec odaje, tak da se naslednjič nadaljuje.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 14. Apr. 2009 14:35

Libido. napisal/-a:omg kera čudna baba :eek: kr neki se ves čas smeji sama sebi oz. svojim odgovorom, ki ubistvu sploh niso smešni :D


Ja meni je tudi bla ful čudna. Kar smejala se je pri vsakem svojem odgovoru :roll:
Uporabniški avatar
GoldenEye
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 235
Na forumu od: 23. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a GoldenEye » 14. Apr. 2009 21:55

Res je bla ena psiho ženska in iz enih virov vem, da je v resničnem življenju res takšna oz. še slabša....obup od babe :) Ne vem, kako da so eni ljudje tuk glupi, da grejo na tako oddajo, če vejo, kaj vse so v svojmu življenju "zagrešil". Me pa zanima, kolk je ta poligraf natančen - po moje to ni ravno 100 % metoda, ki pokaže laž. Se lahk tud mašina zmoti, to pa ni fer pol...
Uporabniški avatar
Damyanchyka
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1390
Na forumu od: 8. 4. 2007
Kraj: Poletje

Neprebrana objavaNapisal/-a Damyanchyka » 14. Apr. 2009 22:21

Jst pa mislm, da se težko zmot oz. se redko zmot. Sploh pa jo težko povprečn člouk premaga oz pač preseže. Kak hladokrven morilc bi ga pretentou :)
Narava je krivična. Psi ne znajo govoriti, medtem ko nekateri ljudje odlično lajajo!
Uporabniški avatar
Skrat potepuh
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 15. 1. 2009
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a Skrat potepuh » 14. Apr. 2009 22:26

Kokr js vem (nekje v sedmem razredu sm bla na notranjem ministrstvu in smo tut to probal) poligraf ne more dat 100% resnice in kot takega ga ne štejejo za dokazno gradivo na sodiščih, si pa pomagajo z njim. Seveda naj bi z njim delal izvedenec za poligrafe.

Sicer nisem gledala oddaje ampak kokr vas berem se mi zdi neumno pri kakšnih vprašanji jih meče in precej logično, da se denarja ne bodo kar tako znebili. Show must go on... Denar pa ostane njim.
Povej mi o sanjah četudi so grešne,
zaupaj mi želje četudi so smešne.
(Feri Lainšček)
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 14. Apr. 2009 22:31

Tu so zdaj tri možnosti: a) na oddajo se prijavijo sama največja čuda sveta, b) za oddajo izmed veliko prijavljenih izberejo najbolj grozne osebke ali c) vsi smo totalni nemoralneži.

Jaz sem našla še en, mogoče najboljši razlog, zakaj ne bi šla na oddajo. Ker na večino vprašanj ne bi znala odgovoriti. Direkt sem se vprašala kaj bi mene lahko vprašali in pri večini vprašanj ne bi bila prepričana v odgovor. Detektor bi me takoj vrgel in denar bi šel papa.
Uporabniški avatar
Damyanchyka
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1390
Na forumu od: 8. 4. 2007
Kraj: Poletje

Neprebrana objavaNapisal/-a Damyanchyka » 14. Apr. 2009 22:32

Jah kao zazna podzavest. Sej so punce par strani nazaj pisale o tem. Drgač sm pa gledala na youtube, kjer en to razloži pač zakaj nekdo narobe odg. Npr. Ali mislite, da ste dober človek inp. ;) Sicr se je pa ta baba pošteno zajebala, ker ne vem zakaj se je zlagala, da ni hlinla orgazma :D
Narava je krivična. Psi ne znajo govoriti, medtem ko nekateri ljudje odlično lajajo!
lelija
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 340
Na forumu od: 18. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a lelija » 14. Apr. 2009 22:58

:)
Zadnjič spremenil lelija, dne 21. Avg. 2009 1:04, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
°rainbow°
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 70
Na forumu od: 3. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a °rainbow° » 16. Apr. 2009 9:58

Ženska mi je bla zares grozna, taka vprašanja, kot ji je zastavljal, ona pa se smeji zraven, ko pečen maček. Drugi kandidat mi je bil bolj "simpatičen", njegovi "grehi" so bolj podkupovanje, švercanje ipd., kar se mi ne zdi tak hudo (v primerjavi z drugimi), mogoče hujše še pride :D
Na showu po mojem izbirajo same posebneže, ker če se prijavi kaka nedolžna ovčka, ne bi bilo zanimivo za občinstvo, ampak pol ko to gledam pa se sprašujem, kaj če je to čist običajno v slo. družinah: da se varajo, tepejo, svingajo, so vsepoprek skregani...
Res bolje verjet temu, da dajo same unikate not :freude:
tjask
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 204
Na forumu od: 28. 4. 2006
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a tjask » 16. Apr. 2009 20:51

Tamala_mrha napisal/-a:Ma ta ženska res ni pri pravi. Mami je gledala oddajo in mi je povedala, da je ta ženska priznala, da je moža prevarala z žensko, da ne bi negovala matere, če bi le-ta postala nepokretna in še dosti drugih stvari je priznala, izmed drugim, da z možem svingata, celo to, da je enkrat pijana v gnoj padla. :D Potem pa pride do vprašanja ali je kdaj zaigrala orgazem in odgovori NE. :gruebel: S tem si je še večje bruke naredila, ker so potem vsi izvedeli, da ga je že hlinila. :D Za tistega tipa pa ne vem kako se je izteklo, ker nisem gledala. A je daleč prišel oz. pri kakšnem vprašanju je zamočil?


^^ a pa ti je povedala tud ozadje zgodbe, zakaj mame ne bi negovala, pa kaj se je pol zgodil z njenim možem in uno ta tretjo žensko?
men se je tud zdela čist mim, sam kaj, ona tko razmišlja, če bi mela tud js tako mat, verjem da je ne bi hotla več vidt...
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 20. Apr. 2009 13:51

:D
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 01. Dec. 2010 18:20, skupaj popravljeno 1 krat.

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov