The X Factor

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
LuvDancin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 16. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LuvDancin » 25. Avg. 2011 8:23

*mala* napisal/-a:Začela se je nova sezona. Brez Simona.

In brez Cheryl. Screw you! Ne bom gledala. :D
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 25. Avg. 2011 12:53

^^Lahk pa zato ameriškega gledaš, tam bosta menda oba. Začne se pa 23. septembra... mam prave info.?
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 25. Avg. 2011 15:53

^^ Cheryl so vrgli ven (čeprov je bla na prvih parih avdicijah) :wink: Namesto nje bo Nicole iz Pussycat Dolls.
Je blo ogromno o tem v tračih, tako da še zmeri ne vem zakaj.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
LuvDancin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 16. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LuvDancin » 25. Avg. 2011 16:15

Producenti naj ne bi bli zadovoljni z njo zarad geordie naglasa, čeprou men je biu njen način govora zmeri prikupen. :hearts:
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 25. Avg. 2011 18:36

Vem sem slišala, da je naj ne bi blo ampak sem malo za tem naletela na članek kjer bi jo naj kao nazaj vzeli... zato sem mislila, da je spet med sodniki. Ah pol pa škoda... američani pač :D Bi morali met podnapise verjetno tako pri nas ko kažejo kak film z narečjem pa podnapise zraven :D haha :)
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 25. Avg. 2011 18:42

Promo fotka za ameriškega:
Slika

+ PROMO
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 11. Sep. 2011 11:18

Js sm popolnoma vzljubila nove sodnike. Razen Louie-ja, so mi vsi super.

Pa priporočam gledalkam še ogled The Xtra Factorja. Še več avdicij, malce več backstage prizorov in Olly Murs :hearts: kot voditelj.

Tudi par super avdicij je že bilo to sezono.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 11. Sep. 2011 12:55

Jap. Tud jaz sem se že navadla na nove sodnike in so mi vsi ql razen Louie-ja, on mi tak nikol ni bil preveč všeč. Xtra faktor tud gledam, sem ga že lani, letos pa valda še bolj ker Olly vodi :D Se mi pa zdi, da majo v xtra faktorju letos več avdicij, tud dobrih ne sam slabih... prejšnja leta ko je pa Holly vodila (al kak je že pač ime prejšnji voditeljici) je bla pa ponavadi ena al dve slabih avdicij pa mal so se norca delali pa tak. Zdaj mi je pa boljše no... kak mi ne bi blo, če je Olly pa skos ga gledam v te njegove napete hlače, haha :twisted: :D
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 22. Sep. 2011 10:54

No, pa je zunaj prvi del ameriškega X Factorja. Zaenkrat je še Cheryl. Mal čuden bo potem prestop na Nicole, me zanima kako bodo to obrazložili :)

Pri angleškem mi je pa precej dobrih talentov, bomo videli kako se bodo v naslednjem krogu izkazali.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
LuvDancin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 16. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LuvDancin » 22. Sep. 2011 12:20

^^ Baje nč ne obrazložijo, sam naenkrat je pač ni več. :( klik

Aja pa še to, kritiki pravjo, da je bla Cheryl boljša sodnica kot Nicole, sem pa tud že brala, da naj bi mela Nicole neverjetne veze v šovbiznisu, in da naj bi vsa ta ceremonija okol sodnikov bila naštimana da bi pritegnila publiko, Cheryl pa nej bi bla tko rekoč "vaba". Producenti naj bi od samega začetka vedl, da bo N. nadomestila C.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 22. Sep. 2011 13:48

Aaaaa, kak je Cheryl luškana sodnica. V beli majčki mi je imela tak luštno frizuro. Priznam, da bi raje videla njo, kot Nicole :? To pa je razlog "Z novim mestom pride nova avdicija. Nicole nadomesti Cheryl." That's it!

Pa LA Reid se mi zdi bolj strog kot Simon, ki je nekam pomehkužen ratal.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 02. Okt. 2011 20:02

Ah, kak mi je angleški X Factor ljubši od USA. Vsi sodniki (razen Louie) so mi super. Še posebno Gary :hearts:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 02. Okt. 2011 20:16

I can explain it to you. But I can't understand it for you.
Uporabniški avatar
desigual
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 118
Na forumu od: 30. 11. 2009
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a desigual » 02. Okt. 2011 20:29

*mala* napisal/-a:Ah, kak mi je angleški X Factor ljubši od USA. Vsi sodniki (razen Louie) so mi super. Še posebno Gary :hearts:


se popolnoma strinjam! :D super so!
V ameriškem mi nekako Paula in Nicole ne pašeta...
"I could never take a chance, on loosing love to find romance."
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 02. Okt. 2011 21:27

Totalno razočarana nad parimi izbranimi :( :( (se nisem mogla zadržat in ne pofirbcat kateri so naprej). In spet bo nek twist, me zanima kakšen :)
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov