The Vampire Diaries

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 24. Okt. 2009 22:31

Sej vseeno se ne morem ustavt ne da bi si naložila del na računalnik :D in bla čist nervozna ko v petek nisem našla dela in jezna, ko ugotovila, da ga ne bo ta teden.

Ima nadaljevanka zelo dobre obete. Prvih par- recimo 2,3 delov mi je bilo obupnih, če sem iskrena, zdej se mi pa prirašča k srcu (še posebi ples Damona v zadnjem delu :hearts: , ki ga kar ne morem pozabit. A obstajajo kje kakšni posnetki s snemanja tega prizora? I want more :D)
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 25. Okt. 2009 9:41

@joy23
Khm, v opisih jo nič več nea omenja... Vsaj v teh ne, ki jih jaz berem.
Dunno, ampak kolko sem jaz zasledila (spoiler) bi naj v 7. (ali 8.?) delu umrla ali Vicki ali pa Jenna. In glede na to, da je Jenna omenjena še v 8. in 9. delu + da obstajajo slike, na katerih je ona, bi jaz rekla, da bo Vicki tista. Vsaj uresničli bi mi željo, ki jo mam že iz prve epizode ven hehe. :P

Pa tud razložlo bi potem zakaj se bo Elena izogibala Stefana v 8. delu. Mam namreč filing, (spoiler) da bo nekaj šlo hudo fejst narobe na ovem halloween partyju in da bo Stefan tisti, ki jo bo ubil. Maybe tud zato, ker bo napadla Eleno? V promotu že zgleda tak, čeprav ti tak radi zavajajo.

joy23 napisal/-a:Pa kaj vam je res tako slaba ta nadaljevanka, da jo gledate samo zaradi Iana? :D

Se VD mi ni slab, le 1/2 (ali pa včasih 1/3) časa je khm... boring. Meni je Elenina in Stefanova zgodba, ki bi me ravno mogla najbolj pritegnit, ker je pač main story, totalni snoozefest. Malo je kriv Stefan, ker je pač lik dolgočasen (just like Bill), malo je krivo to, da IMO ni med njima nobene kemije. Medtem ko pa mi je Damon totalno nasprotje. He's evil, funny, charming, he has a history, deep down he's still human, čeprav se tega tak brani, he's interesting AND Ian is playing him hehe. :D

Ajde se verjetno se bo pol izkazalo, da Stefan tud ni taka ovčka, kot zdaj zgleda (tak kak pa še pri Billu, če se bo Ball ravnal knjig), ampak takrat bo že prepozno, da bi spremenila mnenje. Prvi vtis je le prvi vtis.
.: Living is easy with eyes closed :.
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 31. Okt. 2009 15:02

Yey! My prayers were answered. :freude:
Kak mi je všeč ko te pa te v kaki seriji naredejo točno to, kaj bi jaz rada hehe.

Dober del je bil. Sicer predvidljiv (pa ne rabiš kaj dosti spoilerjev brat), ampak kljub temu še zmeraj entertaining (pretežno zaradi Damona, ampak to tak ni več nič novega) :P Na koncu sem bla pa prav "awww, he actually came." Pol so še pa taki lušni song zraven dali. Ja, ja, I'm starting to really like Damon & Elena. BTW, zasledila sem (book spoiler), da se v knjigah Elena pol le odloči za Stefana. Is this true?
.: Living is easy with eyes closed :.
lorelaj
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 848
Na forumu od: 27. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lorelaj » 02. Nov. 2009 21:40

^^

Saj niso še izdali vseh knjig, tako da tega, koga bo dejansko izbrala, ne ve še nihče. Naslednja knjiga naj bi izšla enkrat marca. Se pa prav veselim 6 knjige, ker ima potencial, da bo dobra. Prve 4 so bolj tako tako, 5 je pa že bolj zanimiva.

Glede serije pa: Damon, grrrrrrrr ..... :D :twisted:
Uporabniški avatar
mikimišššš
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 43
Na forumu od: 24. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a mikimišššš » 03. Nov. 2009 16:42

naslednji petek spet ne bo vampire diaries. kaj a bodo zdej kar na 2 tedna začel deli ven hodit al kaj :roll:
Bella*Honey
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 28. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Bella*Honey » 03. Nov. 2009 18:54

FreakChiq napisal/-a:@joy23
Khm, v opisih jo nič več nea omenja... Vsaj v teh ne, ki jih jaz berem.
Dunno, ampak kolko sem jaz zasledila (spoiler) bi naj v 7. (ali 8.?) delu umrla ali Vicki ali pa Jenna. In glede na to, da je Jenna omenjena še v 8. in 9. delu + da obstajajo slike, na katerih je ona, bi jaz rekla, da bo Vicki tista. Vsaj uresničli bi mi željo, ki jo mam že iz prve epizode ven hehe. :P

Pa tud razložlo bi potem zakaj se bo Elena izogibala Stefana v 8. delu. Mam namreč filing, (spoiler) da bo nekaj šlo hudo fejst narobe na ovem halloween partyju in da bo Stefan tisti, ki jo bo ubil. Maybe tud zato, ker bo napadla Eleno? V promotu že zgleda tak, čeprav ti tak radi zavajajo.

joy23 napisal/-a:Pa kaj vam je res tako slaba ta nadaljevanka, da jo gledate samo zaradi Iana? :D

Se VD mi ni slab, le 1/2 (ali pa včasih 1/3) časa je khm... boring. Meni je Elenina in Stefanova zgodba, ki bi me ravno mogla najbolj pritegnit, ker je pač main story, totalni snoozefest. Malo je kriv Stefan, ker je pač lik dolgočasen (just like Bill), malo je krivo to, da IMO ni med njima nobene kemije. Medtem ko pa mi je Damon totalno nasprotje. He's evil, funny, charming, he has a history, deep down he's still human, čeprav se tega tak brani, he's interesting AND Ian is playing him hehe. :D

Ajde se verjetno se bo pol izkazalo, da Stefan tud ni taka ovčka, kot zdaj zgleda (tak kak pa še pri Billu, če se bo Ball ravnal knjig), ampak takrat bo že prepozno, da bi spremenila mnenje. Prvi vtis je le prvi vtis.



Ja čiiiiiist se strinjam s tabo, ampak res čist, do pikice. :D Men je tud ta Stefan dost dolgočasn pa tak, nevem no, k zaspan haha. Ista fora ko pri Billu ( :roll: ). Jst sm kr team Damon (in team Eric hihi)
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 06. Nov. 2009 19:43

Zakaaaj?! Zakaj delajo Damona tak hudo faking evil? :cry:
S tem, kaj je zdaj naredo, je šel predaleč. Ok mogoče je blo res for the greater good, kaj te veš kaki načrt ma tip (maybe ma kako vezo s tem "It's coming" cliffhangerju), samo vseeno... Ok hvala bogu jaz itak dolgo ne morem bit na njega jezna hehe :P , kljub temu da mi je bla Lexie kr kul, ampak kak naj takega Elena kdarkoli mara?

Sem pa zato marala ovi "I took away his suffering" pogovor med D in E. I guess nekaj/nekoga, ki bi vzel bek njegovo trplenje (vso Katherine stranje), bi tud on sam rabo.

Pa Matt in Caroline sta mi tud ql heh. I wanna see more of them!

BTW, to ste vedle, da bomo tud (spoiler) volkodlake meli v VD? In ta oseba še sploh ne ve, kaj se skriva v njej/njem.
.: Living is easy with eyes closed :.
Uporabniški avatar
Limonca.ena
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 66
Na forumu od: 16. 12. 2008
Kraj: Mb.*

Neprebrana objavaNapisal/-a Limonca.ena » 07. Nov. 2009 18:52

Jaa men je bla lexie tut kul. Prav v šoku sem bla ko jo je ubil. :S
You`ll be waiting in vain
I got nothing for you to gain
Uporabniški avatar
miss.bunny
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 133
Na forumu od: 1. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a miss.bunny » 08. Nov. 2009 10:43

Limonca.ena napisal/-a:Jaa men je bla lexie tut kul. Prav v šoku sem bla ko jo je ubil. :S


jas tui :S. joooj .. nism mogla vrjet da je tak pokvarjen. Komaj cakam petek :) <3
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 10. Nov. 2009 23:14

Moram rečt, da odkar je Vicki muertos, se tud jaz bolj veselim novih epizod. :P
Potem pa še zadnje čase hodijo s samimi dobrimi novicami naprej... Like ta, da je po vsej verjetnosti Matt (spoiler) warewolf. No vsaj jaz upam, da bo tak. Al on, al pa Jeremy. Tak pravijo.

Pa še Sean Farris bo prišo na obisk v Mystic Falls in nazadnje, ko sem ga gledala v Never Back Down, je bil kinda hot. :P
.: Living is easy with eyes closed :.
Uporabniški avatar
miss.bunny
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 133
Na forumu od: 1. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a miss.bunny » 12. Nov. 2009 21:37

Kje ste pa ve te knjige dobile za preprat al si jih kuple al kak ?
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 13. Nov. 2009 12:56

Jou, a je bil samo men ta del totalno bedast? :roll:

Prejšnjih nekaj delov je bilo super, tale pa kar neki.

And who's Logan?
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
mikimišššš
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 43
Na forumu od: 24. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a mikimišššš » 13. Nov. 2009 17:47

men je biu pa super del :D a ni bil logan tisti reporter, ki je bil v timu s tisto policajko, da bi uničli vampirje. pa ga je potem viki al pa damon ubil?
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 13. Nov. 2009 22:51

Meni je bil tud ql. :D
Je pa res, da sem ga jaz zvečer gledala. Scary seanse + tema je WAY better, kot scary seanse + dan hehe. Pri enih serijah ful pomaga, da noter padeš, če jih potemi gledaš :P

V glavnem... vse mi je blo všečno, kaj so mi pokazali v tem delu, jap. Še posebej brothers bonding. Stefan mi prvič ni bil tak enodimenzionalni. Za Damona pa tak ne rabim extra pravit. I was really heartbroken na koncu. He really did love her. Aww.
Aja, sem že omenla, da sta mi Matt in Caroline prav všečna? :)

Btw, what's up with that Alaric dude? Is he a vampire too? Prstan in čudno obnašanje pred vhodom že namigujejo na to, but that would be too easy if you ask me. He is something, samo dunno če glih vampir.

Ko so pa Logana pokazali pa sem bla samo -- WHAAAAT? :augenauf:
.: Living is easy with eyes closed :.
Uporabniški avatar
mikimišššš
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 43
Na forumu od: 24. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a mikimišššš » 14. Nov. 2009 1:00

js sem že razvila teorijo, da je ta profesor vampir in se bo hranu tukej potem pa se bo stephan herojsko vrnil, da bo rešu eleno :D

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov