The Vampire Diaries

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 11. Sep. 2010 16:34

Prvi del je bil super. Ubogi Damon. Pa zanimivo bo sedaj Caroline gledat :D

2 promota (krajši in daljši)+ odlomek za naslednji del:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 11. Sep. 2010 16:40

Jst pa ne vem če mi je všeč da bo (z belo za vsak slučaj, če še katera ni pogledala) Caroline vampirka :? Bomo vidli kak bo. Vseeno upam, da se ne bo kej preveč spremenila.
Use your head and follow your heart.
artemisia
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 26. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a artemisia » 13. Sep. 2010 9:10

Joooooooj, kak super začetek nove sezone!!!! :eek: Tulk enih stvari se je zgodil in že zdaj je bilo fuuuul napeto!! Kak je Damon bogi...zdaj bo verjetno kar nekaj delov ful v slabem stanju in bo spet v uni fazi "hating everyone"... Katherine je pa res prasica...točno je vedla, kaj mu mora rečit, da se mu bo čist zmesal... :(
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 15. Sep. 2010 16:57

Začetek druge sezone mi je bil doooosti bolj všeč, kot prve in samo upam da bo še bolj zanimivo. :D Me zanima kak bo Caroline zdaj, kot vampirka ampak mam občutek da ne bo nič kaj sweet, kot takrat ko je bla človek :D Po mojem bo kar bad... :)
Yada, yada, yada...
kremsnita
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 9. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a kremsnita » 17. Sep. 2010 10:27

Nisem si na jasnem če mi je Caroline kot vampirka všeč ali ne. Upam pa, da je ne ubijejo. Najbolj mi je bla pa všeč zadnja scena z Damonom in Jeremyem. Upam da se bosta zbondala. Hehe to je že druga oseba, ki jo Damon v bistvu ubije pa masta pol ful boljši odnos. Bi blo fajn, če bi Damon, Alaric in Jeremy začel sodelovat v boju proti Kathrine.
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 17. Sep. 2010 18:11

Men tud ni najbolj všeč glede Caroline :( Njo jim res ne bi blo treba spremenit. Men je čist prirasla k srcu kot človek. Edino, če bo kot Stefan in se niti ne bo preveč spremenila in bo ista kot prej.

Sem bla pa razočarana da nismo nič Katherine vidli.
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 17. Sep. 2010 18:29

Meni je pa všeč Caroline kot vampirka, edino upam, da jo ne ubijejo. Ker mi je šla kot oseba malce na živce.
Sem pa tud js pogrešala Katherine. Pa kul mi je tale stric od Tylerja. Bo še zanimivo z njihovo družine in me res zanima kako se bo razpletlo.

A je tole Katherine na fotki iz 4. dela? KLIK (sem praktično prepričana glede na lase)

Promota za naslednji del; končno bo spet Alaric:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 17. Sep. 2010 18:54

Men je tud šla Caroline od začetka na živce, pol sem se jo pa navadla in sem jo tud razumela, da je bla tolk nesigurna v sebe. Vseen pa tud jst upam, da je ne ubijejo. Je pa zanimivo, da smo po zadnjem delu prve sezone mislili, da bo mogoče Jeremy postal vampir, na koncu pa dobimo vampirko Caroline :D Vsaj jst tega sploh nisem pričakovala. In Jeremy se je mal postrigo, jej :D

Tist link, ko si ga prilepla, men ne odpre, a si misla tole sliko?
Slika

Po moje je tud Katherine, ona ima kodraste lase, Elena ima pa vedno ravne :D Pa Katherine ima taki evil pogled :D

Men je tud postala zanimiva zgodba Lockwoodovih, glede na promote bo še zanimivo.
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 17. Sep. 2010 18:57

TELE fotke (še posebno tiste s Stephanom in (z belo): z Stefanovo roko v njenih laseh). Zanimivo.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 17. Sep. 2010 19:04

^^ Ja, bog ve kaj bo to :D Je pa tud ena slika, ko Stefan eno objema, in tisto je po moje Elena, ker ima ravne lase, pa drugač je oblečena :)
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 24. Sep. 2010 16:02

Spet je bil en dober del! Tko mi je blo žal za Eleno in Damona. Ko ga je vprašala, če je res videl Jeremy-jev prstan, sem si sama pri sebi skoz ponavljala "yes, yes, yes, naj reče yes!" :D Sej razumem Eleno da je jezna zaradi tega, samo se ji je na koncu vidlo, da ji ni vseeno (ali pa če se je samo meni zdelo in sem videla kar sem želela videt :D). Upam, da se ta odnos med njima čim prej popravi in bosta tako kot prej. Caroline mi je v tem delu bila celo kul, mogoče mi bo pa še všeč kot vampirka. In prav zasmilila se mi je ko je razjezila Matta da bi prekinil z njo - za njegovo dobro. Pa všeč mi je bil odnos med Caroline in Stefanom. Končno smo na koncu vidli Katherine :) Komi čakam da izvemo kaj več o njej in o njeni zgodovini. Sploh ne bom presenečena, če bomo izvedli da je iz Bolgarije, tako kot je Nina v resnici :D V naslednjem delu se srečata z Eleno face to face :) In končno Jenna in Alaric, ta dva sta mi ful fajna :flower:
Use your head and follow your heart.
M!NA
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 319
Na forumu od: 17. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a M!NA » 06. Okt. 2010 10:54

ali ima katera naslov vseh komadov iz 1 dela? svetovna muzika!!!
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 06. Okt. 2010 10:59

Tule lahko najdeš glasbo iz nadaljevank, tudi TVD :)
Use your head and follow your heart.
M!NA
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 319
Na forumu od: 17. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a M!NA » 06. Okt. 2010 11:06

joy23 napisal/-a:Tule lahko najdeš glasbo iz nadaljevank, tudi TVD :)


meni ne najde nič ali pa sem takšni antitalent!
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 06. Okt. 2010 11:27

Direktni linki:
1. sezona
2. sezona

Bo zdaj šlo? :)
Use your head and follow your heart.

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov