The Vampire Diaries

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 27. Mar. 2010 13:28

Mene tud vedno znova presenečajo s hitrim odgovarjanjem na vprašanja. Nikoli si ne bi mislila, da bomo že tak hitro zvedli skoraj vse o Elenini mami. Še bo zanimivo, ja ja. Edino kaj mi ni blo preveč všeč, je Mattova mama. Must she be such a pain in the ass?

BTW, ste vedli, da ova telefonska, ki jo je Elena klicala, dejansko obstaja? :)
In če pokličeš slišiš to: http://www.youtube.com/watch?v=AowSUWIbVJM
Hehe ql!
.: Living is easy with eyes closed :.
Uporabniški avatar
Sessa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1171
Na forumu od: 20. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Sessa » 27. Mar. 2010 13:31

Mattova mama je legenda, je igrala v The O.C. in Csi in je meni zelo ljuba igralka. Drugače pa ja, smo zvedeli kdo je Elenina mama, ampak ko se je del končal, sem vseeno imela občutek kot da se ni čisto nič zgodilo. Dolgčas. Sploh Matt in ta blond frajla sta mi kar nekaj, ne vem zakaj je sploh še kaže, nič se pri njima ne dogaja.
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 27. Mar. 2010 13:42

Mattova mama ni igrala v The O.C. Melinda Clarke pa je, ja. :D
Melinda je itak ql, še posebej za pain in the ass vloge. Meni Mattova mama ni bla všeč, kar pa je tud malo pogojeno s tem, kar mislijo naret z njo in (z belo) Damonom.
.: Living is easy with eyes closed :.
Uporabniški avatar
Sessa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1171
Na forumu od: 20. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Sessa » 27. Mar. 2010 16:10

Ni Matt oni blondinec? Ah vidiš, takih detajlov še ne poznam, se opravičujem :oops:
mnml
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 27. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a mnml » 27. Mar. 2010 20:00

Sessa ma prav. Je mattova mama, sem tud sam gledal The O.C.

Drugač pa men je ta serija kar dobra, jo zelo rad pogledam. Je pa res, da že od nekdaj zelo rad gledam vampirje in mi je trenutni vampire bum kar všeč, mam saj kaj tega v video materialu. Teli diaries, so mi nek fix namesto true blood-a, kjer se mi zdi, da se še najbolje držijo pravil in tud atmosfera je tam izvrstna in ji ni enake v drugih serijah.
V diaries se pa pač bolj osredotoča na teen drama love, sam glede na to da mi je elena všeč in da se vse skupaj kar hitro odvija (recimo pri true bloodu si čakal celo sezono, da si vidu kaj bo s tisto f-ing pig boginjo :D) je dobra serija.
Sem si pogledal tud twilight, ki se podobno osredotoča na love, sam tist mi pa ni blo všeč, sploh drugi del je blo 2uri stran vrženega življenja, ki jih nikol ne bom dobil nazaj :D

Glede na to, da je to teen in še hodjo v šolo, so mogl nekak rešt day
walking, sam tole s prstani mi ni najboljša rešitev. Amuleti ponavadi samo nekaj stopnjujejo, se pravi povečajo zmožnost nečesa... Če že, bi lahko tako naredil, da bi bili s prstani samo določen čas na soncu, ker to je pač največja šibkost vampirjev in so tako premočni v tej seriji, oz. so walking supermani.
Plus še ene par stvari bi lahko bolje poštimali, čeprav vem da to niso njihove prioritete na žalost.
Aja ko že govorim o teh prstanih, a ga je imel tudi tisti črnc v zadnji epizodi, ko se je kar mirno sprehajal podnevi? Pa tista na klopci tudi, če je mogoče vampirka? To mi potem sploh ni všeč, če že dajo nek ultimate ring, naj ga imajo samo res par izbrancev ne pa vsak klošar.
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 27. Mar. 2010 22:33

Ok, narobe smo se razumeli glede Mattove mame heh :)
Melinda Clarke igra Mattovo mamo, ja, ampak Mattova mama ni igrala v The O.C., Melinda Clarke did. Meni je Melinda super v takih pain in the ass vlogah, kar pa nea vedno pomeni, da mi je tud avtomatsko lik pri srcu. Za 1x Mattove mame ne maram preveč.

@mnml
Ma prstan, ja. Na mezincu.
Za ono babo na klopi si nisem sure, kaj je. Je pa ova druga, ko ga ovabi v bajto (na koncu dela), IMO človek.

Pa se majo samo izbrani ta prstan. Do zdaj so ga meli/ga majo menda samo tisti, ki so nekah povezani s Katherine. Lexi, kolko vem, ga ni mela.
Meni bolj ovi Alaricov prstan smrdi. Ne vem zakaj, ampak bolj logično in razumljivo mi je, da nek prstan ščiti vampirja pred sončno svetlobo, kot pa to, da prstan človeka oživi.
.: Living is easy with eyes closed :.
mnml
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 27. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a mnml » 27. Mar. 2010 23:06

FreakChiq napisal/-a:Melinda Clarke igra Mattovo mamo, ja, ampak Mattova mama ni igrala v The O.C., Melinda Clarke did.



haha, logic much? :D

Zdej si ubistvu povedala:
MC = Matt's mom; Matt's mom did not play in the O.C.; MC did play in the O.C; result: does not compute
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 28. Mar. 2010 0:30

Za mene je to popolnoma logično, kaj sem napisala. :)
MC ≠ Matt's mom
Matt's mom = Kelly Donovan
MC le igra Mattovo mamo.
Razlika, ni?

Če bi Mattova mama igrala v The O.C. potem ne bi na imdb-ju recimo zraven Julie Cooper pisalo Melinda Clarke, ampak Kelly Donovan (Matt's mom). Se pa te ni to tak težko za razumet, al kak? :P

Haha kero kompliciranje, pa še tak nepomembno za celo zgodbo je. :D
.: Living is easy with eyes closed :.
mnml
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 27. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a mnml » 28. Mar. 2010 0:48

Hah, pa sej tega ni noben govoru, sej to tko ni možno ane. Mi govorimo, da je ena in ista oseba igrala v The O.C. in v The Vampire diaries, valda ne pod istim igralskim imenom.

In pa ja, MC = Matt's mom, kdo drug pa igra Mattovo mamo kot melinda clark?
Sej to verjetno veš, da imajo igralci v nanizankah in filmih drugačno ime kot je svoje lastno... in da ko igrajo v drugem filmu/nanizanki imajo lahko spet čisto drugo ime :?:
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 28. Mar. 2010 7:39

mnml napisal/-a:Sej to verjetno veš, da imajo igralci v nanizankah in filmih drugačno ime kot je svoje lastno... in da ko igrajo v drugem filmu/nanizanki imajo lahko spet čisto drugo ime :?:

Seriously? What, you think I'm five?

Nah, v redi je. :)
Če še zdaj nisi skapiral, kaj sem hotla povedat, tak nikol ne boš. :P
Eni pač ne vidijo razlike (al kaj, dunno) med igralci in liki, ki jih ti igrajo. Isto ti je, ko se na kaki premieri folk dere: "Aaaa Edward, Edward!!" pred njimi pa stoji Robert Pattinson. I will never understand that.
.: Living is easy with eyes closed :.
mnml
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 27. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a mnml » 28. Mar. 2010 11:58

Jst te že kapiram kaj hočeš povedat, sam ti hočem povedat da je to nesmisel, da valda vsi vemo da ni mela v the O.C isto vlogo Mattove mame, ampak je mela tam pač drugo vlogo. Zato sem ti tudi razlagal z retardet naglasom, da ni možno ne dojet.

Kar poglej kako je sessa napisala zgoraj, da je mattova mama legenda in je igrala v še dveh drugih poznanih nanizankah, s tem ko je napisala mattova mama, je navajala osebo, da je nam vsem jasno o kateri osebi govori, namreč nismo vsi enciklopedije in če bi rekla da je melinda clarke legenda, ne bi noben vedu the fuck she's talking about, googlat se nam pa ne da potem vsake osebe posebej.

Upam da zdej dojameš ;) (drugač pa brez veze nadaljevat, ker je vse tole sam spam)
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 28. Mar. 2010 14:49

Ne, še zmeraj me ne razumeš, but who cares. :)
Pa da ne bo tak fejst OT... tukaj mate dva sneak peeka za naslednji del.
.: Living is easy with eyes closed :.
Uporabniški avatar
Ksenija Zupanc
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 91
Na forumu od: 27. 3. 2010
Kraj: Rimske Toplice

Neprebrana objavaNapisal/-a Ksenija Zupanc » 30. Mar. 2010 22:47

V tem tedno sem postala obsedena s to nadaljevanko...waa danes sem pogledala 15. del, to je zadnji kar sem našla, naslednji pride pa v četrtek ven ne?
Komaj ćakam, res me zanima, kaj bo zdei z onimi iz grobnice, k se zdej tm zbirajo, pa ona številka...

čist evforična ;)
artemisia
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 26. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a artemisia » 03. Apr. 2010 17:06

Ta del me je pa malo razočaral...prejšnji je bil ful boljši!
Uporabniški avatar
Ksenija Zupanc
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 91
Na forumu od: 27. 3. 2010
Kraj: Rimske Toplice

Neprebrana objavaNapisal/-a Ksenija Zupanc » 03. Apr. 2010 18:52

artemisia napisal/-a:Ta del me je pa malo razočaral...prejšnji je bil ful boljši!



Pa men pa ni biu tko slab. Noro, kolk se jih je že zbral,onih iz grobnice. Res komaj čakam naslednji del :)

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov