The L Word / Ženske zadeve [ZT]

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Gledate The L World / Ženske zadeve?

Ja, gledam.
11
18%
Včasih.
24
39%
Ne. In me niti ne zanima.
15
24%
Prvič slišim.
12
19%
Skupaj glasov : 62

Uporabniški avatar
samjaz
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 21. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a samjaz » 05. Maj. 2005 16:21

Sem ene dvakrat gledala, ker me je zanimalo, če je tako dobra kot moške zadeve, pa mi ni. Ker tam so mi bli fantki hot :D , punčke pa mi niso :nixweiss:
satan28
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 243
Na forumu od: 6. 3. 2005
Kraj: mb

Neprebrana objavaNapisal/-a satan28 » 05. Maj. 2005 16:32

meni tudi ni preveč všeč :nein:
"Kaj je prijatelj?
Duša v dveh telesih..."
Aristotel
Uporabniški avatar
*Ela*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 537
Na forumu od: 11. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a *Ela* » 05. Maj. 2005 18:08

nisem še gledla, slišala pa sem že...
as if.
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 05. Maj. 2005 19:36

ja, se strinjam z ostalimi ... 1x sm jih gledala, ker sm jih po pomoti posnela ... preveč je vse skp odkrito ... sej pomoje ne veste kaj mislim, tko kt pr MZ na koncu, ko se je kr neki vlečt začel in k da vsi sam f*kajo itd. ... tko je zdej z babami ... vsi geji sexajo povprek, mi strejti, pa ne ... ne vem, preveč nerealno se mi vse skp zdi ... pa sori, nism še vidla sexy lezbijke, v nadaljevanki jih pa kr neki je hot
cutie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 5. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cutie » 05. Maj. 2005 20:08

Ja sj to se strinjam z vami da je blo v Moskih zadevah vec za vidt :D , sam men osebno pa tud 2 bejbe skupi ni svoh pogledat ce ql zgledata valda :wink: . Mogoce je ta zadeva vse skupi samo mal premal realna. tko na splosno. Sam se mi pa tut ne zdi da bi blo tok slabo.

Kar se pa videza tice,bejbika, pa ne bi vedla-jst osebno ne poznam
nobene lezbijke-vsaj da bi vedla ne. Tko da cist mozno. sam je pa res da so ene igralke iz tuki lezbijke tud v real lifu. Pa nobena ni prou svoh. Mam sicer izkusnjo k je bla ena punca vame zalublena sam je bla bjba kr hot-sam mislm da je bla bi. Teh pa poznam kr neki in prou hudo zgledajo.
Je pa res da vse tko zgleda kt da geji ful sexajo, mi strejti pa skor nc. Mi tut ni jasno zakaj?? :roll:
Uporabniški avatar
Anchi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 224
Na forumu od: 19. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Anchi » 21. Maj. 2005 17:55

Jz sm si pogledala prve tri dele se mi zdi....in bi najbrž še naprej gledala, če se mi ne bi ta Jenny tok zamerla. :x Kr nočem več gledat, kako ona Tima vara z Marino.
Po moje da me zato moti, k je on hhuuuud :twisted: , ona ga gre pa varat z žensko. :roll: Koka! :D
Pa ful sm bla presenečena, ko sm v seriji vidla 20 let starejšo Jennifer Beals in Flashdance-a.
Kakorkoli, jaz ostajam zvesta privrženka Moških zadev. Tam me pa niti ne bi motilo, če bi se Brian spravil na ženske... :P :P :D
Zapisuj rane v pesek in srečo v kamen. (anonimo)
Uporabniški avatar
x_nika_x
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 167
Na forumu od: 20. 5. 2005
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a x_nika_x » 21. Maj. 2005 18:20

men se ne sploh ne zdi tok slabo sam pr moskih zadevah je blo res vec za vidt........ :D :D :D
cutie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 5. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cutie » 21. Maj. 2005 20:21

Anchi-una z brianom je huda :P Verjamem da nobene od nas ne bi motilo :lol:

Kar se pa Jenny pa Tima tice:meni osebno gre ta punca tud na zivce, ampak samo zato ker ma tok cuden karakter. In je tok neodlocna.

Kar se pa Marine tice je pa ta zenska men najbolj sexi od vseh tistih tm. Ne vem sicer zakaj ampak pomoje zato, ker ma neko posebno karizmo in se mi zdi cist mozno da velja tisto kar je Tim mislm da enkrat reku: everbody has a small crush on her. Celo sterjt zenske. Ampak to je seveda neki drugacnega od tega kar se Jenny gre.
hostesa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 15. 5. 2005
Kraj: Štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a hostesa » 22. Maj. 2005 15:54

hja prej so bli moški v akciji ..zdej so pa ženske.....men ni všeč...raj kak film pogledam...normaln....ni gledam rada kak se šlatajo ali še kaj več moški med sabo ali pa ženske---gabi se mi...
Prima
Kršitelj/ica 2. stopnje
Prispevkov: 50
Na forumu od: 16. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Prima » 22. Maj. 2005 16:13

kakšne so te ženske zadeve :oops:
a se imajo rade :D
Uporabniški avatar
Tanja__
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 115
Na forumu od: 10. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Tanja__ » 24. Maj. 2005 9:52

Moške zadeve so se mi dost bolj dopadle. :D
Ancica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Ancica » 24. Maj. 2005 10:01

Men so pa ženske zadeve bolj všeč. Samo tista, ki je z unim tipom (ne vem kako ji je ime) mi gre toooook na živce, čist preveč mi je antipatična :flop:
Tyra
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 394
Na forumu od: 30. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tyra » 24. Maj. 2005 13:47

Uh sem si posnela nekaj delov zdaj, ker redko gledam ob petkih...
Samo mi je vsec, ni toliko brezveznega nabijanja in seksanja povprek, kot pri Moskih zadevah. Bolj realne teme so. Men je ful dobro, da jih predvajajo, da ne bo folk vec homofobicen.

Aja, pa poznam nekaj lezbik in bisexic ( predvsem iz K4 in Metelkove) in se najde veliko luskanih in sexy punc :top: Ce jih pa poznas 5 in nobena ni lusna, lih ne mores posplosevat ali??? :nixweiss:
Uporabniški avatar
TOMCAT
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 70
Na forumu od: 17. 9. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a TOMCAT » 25. Maj. 2005 9:16

Jaz sem jo gledala samo 1x in mi je bila všeč. Ampak zame je prepozno - po navadi takrat že spim. Upam, da jo bom še kdaj gledala, ker mi je všeč.
Ljubezen je kot solza - rodi se v očeh in pade na srce!
Uporabniški avatar
*tamalla*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 205
Na forumu od: 22. 3. 2005
Kraj: celje

Neprebrana objavaNapisal/-a *tamalla* » 25. Maj. 2005 15:21

TOMCAT napisal/-a:Jaz sem jo gledala samo 1x in mi je bila všeč. Ampak zame je prepozno - po navadi takrat že spim. Upam, da jo bom še kdaj gledala, ker mi je všeč.


kdaj pa je ker jst se nisem gledala pa bi si rada ogledala da vidim kaj je to... :D

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov