The Big Bang Theory

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 19. Sep. 2011 12:16

Pa še Emmy za Sheldona/Jima!
(še mal, pa bojo nazaj :cheer: (22. (23.) sept.))

Slika
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 19. Sep. 2011 12:50

Yeiiii :D komi čakam, da bodo spet. :D Že celo poletje predvidevam kaj bo Sheldon rekel o filmu "Green lantern" in o Ryanu :D
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 24. Sep. 2011 21:33

Geology is not a real science!!!!!!!!!!!! Word! :lol: :lol: Epic moment, Sheldon ga tak rula ko podjeba.va vse ostale kak niso sciency enough :D

Pa tam ko Penny pa Amy laufata dol po štingah pa se dereta, solze so mi tekle od smeha :D
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 24. Sep. 2011 21:41

Youre a naughty girl..and i wanna punish you with my love.. :D :lol:
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 25. Sep. 2011 15:59

"Hello, Leonard, if I may also say your name" :lach:

OK, ful sta me nasmejali epizodi; yay they're back :cheer:
ampak vseeno..overall, se mi zdi, da je ful preveč for okol sexa - nimam nič proti sicer, ampak nekak ne paše v TBBT, sem mnenja.

Bernadette je bla tud dobra, škoda, kr samo ena scena z njo.
Uporabniški avatar
Tryanna
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 424
Na forumu od: 30. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tryanna » 25. Sep. 2011 21:25

Šele pred kratkim sem pogledala nekaj delov s prve sezone in nisem bila popolnoma prepričana. Kljub vsemu bo treba pogledat še ostale, ker kot kaže zadeva postane precej zabavna.
Uporabniški avatar
Rollin #3
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 760
Na forumu od: 7. 6. 2011
Kraj: Izola

Neprebrana objavaNapisal/-a Rollin #3 » 27. Sep. 2011 20:17

:lol: :lol: najboljši so :D
sheldom z uno geologijo :lol: in ko je leonardu zmrznil ekran med tem ko se je slačla :lol: sicer pa ja, ni več o fizikih je bolj o odnosih samo še vedno so zakon. :D
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 13. Jan. 2012 13:46

..Evelyn.. napisal/-a:Že celo poletje predvidevam kaj bo Sheldon rekel o filmu "Green lantern" in o Ryanu :D
V današnjem delu dobiš mnenje :D
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 13. Jan. 2012 18:33

Hahah ja sm vidla, mal je trajalo tole :D drgač mi je bla najboljša scena v tem delu z Bernadette in froci :D premal Raya v celi epizodi!
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 12. Maj. 2012 13:55

^^Sheldon še vedno ni prebolel (v zadnjem delu) :D


Ampak aww, kolk lep season finale! :love: (sem bla kar mal jokica, hehe) (grem še 1x pogledat!)
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 13. Maj. 2012 10:40

Men sta pa zadnji dve sezoni tak dolgočasni, da se sploh ne veselim več petkov ko to ven pride. Sej gledam še, v upanju na izboljšanje, sam nič ne kaže v to smer. Js sn se napalila na BBT zarad 4h orto geekov (pa ene občasne g33kinje, stupid Leslie Winkle je pač kul, ker na njeni tabli na napak! :D ), zadnji dve sezoni je pa vse ratalo mellow c*ap, ki se vrti okol osebnih razmerij in tistih pravih fizikalnih for sploh ni več, tole vlečenje klingonščine pa tud ni več tak smešno. Še Amy Farrah Fowler je zgubila svoj mo-jo, od začetka mi je bla res faca ker je bla tak ženski Sheldon, zdaj se je pa ful poPennyjala. Me not likes. Še Raj ni več tak zabavn ko je bil, zdej ko z babami govori. Ka pa vem, žalosti me izguba žmoha te nanizanke, čeprav je občasno še zanimivo, ampak se v 10h delih nabere tolk men smešnih for kot se je v prvih treh sezonah v eni epizodi. :(
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 13. Maj. 2012 11:21

Tearjerker napisal/-a:Še Raj ni več tak zabavn ko je bil, zdej ko z babami govori.
Tole ni res; med drugim mi je zato še všeč serija, ker so konsistentni - Raj ima vedno ali v roki kšno pijačo, al je na mizi pred njim flaša, potem npr. pred poroko, ko so samo fantje, je tud neki pil, da je potem lahko govoril .. pač, ker valda mora imet interakcije z vsemi liki, to na tak način speljejo. Se pa strinjam, da škoda da nima kakšne zgodbe. Pa s Penny bi tud lahko kej naredil (na IMDb je nekdo dal dober predlog, da bi jo dal v kšno kvazi-scifi serijo :)). Mja, Amy se ful zgleduje po Penny, ja - sam men so pa všeč njene fore ("omg, it's a tiara!" haha). Aja, pa zadnja scena v prejšnem delu (Amy & Sheldon playing doctors) je bla huda! :D
Al pa kok Amy vzburja Sheldonov fotografski spomin! :lach: Pač, skozi njo hočejo Sheldona narest mal bolj "človeškega".

Ja, sprva je verjetno res zgledalo, da cilja na geeke, ampak je sitCOM(edy), namenjena širšem občinstvu.. In men so še vedno tko prikupni vsi liki. Čeprav sprva sem tud bla proti novim ženskim likom, ampak so jih rabili, da so lahko nove zgodbe razvijal (Howardov lik npr. se je ful spremenil, zresnil) in delali na "character development".
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 13. Maj. 2012 12:13

^^Vem da govori z njimi ker pije :P ampak lahk bi ne-imel na voljo skoz kak glaž alkohola. Njegovi frisi ko je uletela kaka predstavnica nežnejšega spola al pa ga konfrontirala in ni mogu govorit, so bli priceless. Sploh če se spomnem epizode ko je iskal šiht in je tam prebledel ko je una vstopla, pol pa sam en sip viskija in je bil čist smooth talker :cool:

Sicer pa jaz nikol nisem dobila filinga, da cilja serija na geeke per se, ker je humor vseen zelo širok in tovrsten, da ga zapopadejo prav vsi. Rekla sem, da meni ni zanimivo, ker je premalo geeky for. Ker so mi geeky fore smešne. Ker mi je robotski Sheldon prvovrsten. Ker mi je Howard kot žgoljavi, narcisodini fu*fehter zabaven. Za relationship n' stuff gledam pa Happy endings al pa kako drugo nanizanko.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 13. Maj. 2012 17:37

^^aja, sem narobe razumela prvi del (o Raju); se strinjam, sicer je bil res bolj zabaven, ko se je znajdu v nerodnih scenah.

Sej maš prav, da so sprva bli bolj zanimivi & zabavni, zdej pa kot da na silo hočejo vsem ugajat :/
Meh, jz, v strahu da me razočarajo, "vzamem" kar pač ponujajo, lol, kar je ubistvu še najslabš; in zagovarjam/podpiram format kakršen je (postal).
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 14. Maj. 2012 15:51

^Eh, useno škoda kr je že konc sezone. Howard se mi je ful prikupu v zadnjih parih delih, pa k on in Bernadette začneta govorit isto k njegova mati - LOL :D

Amy je pa čist za lase prvlečena, imho

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov