The beautiful life

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
Sessa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1171
Na forumu od: 20. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Sessa » 03. Okt. 2009 9:21

Torej nova nadaljevanka z meni absolutno krasno Mischo Barton. In celim kupom znanih igralcev. Nadaljevanko je ustvaril Ashton Kutcher, se pa gre o modi in manekenskem poslu. Veni sta že 2 dela.

http://www.youtube.com/watch?v=4TfzZwAM7Jk
Noella
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 21. 4. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Noella » 03. Okt. 2009 10:20

če še ne veš je bila serija po dveh delih že odpovedana in je ne snemajo več... Prav tako ne bodo pokazal 4 delov, ki so že bili posneti.. To je bil kar velik škandal zdaj v ZDA, ker nihče ni pričakoval da bo CW tako hitro prekinil s serijo. Ok res je bila v prvih dveh delih slaba gledanost, ampak serija z zelo znano igralsko zasedbo je imela dejansko potencial in je bila velik boljša kot na primer Melrose place. Škoda :roll:
Uporabniški avatar
Sessa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1171
Na forumu od: 20. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Sessa » 03. Okt. 2009 10:26

wtf?? Em, zakaj že?
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 03. Okt. 2009 11:33

Ker je mela premiera zgolj 1,46 mio. gledalcev, druga epizoda pa še samo 1,09 mio. in to je še celo za CW premalo.

Se Melrose Place tud recimo ni kaj dosti boljši, samo tam verjetno upajo na to, da se bo kaj izboljšalo, zdaj ko pride Heather Locklear back.
.: Living is easy with eyes closed :.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 03. Okt. 2009 11:53

Aja? Js sm pa mislila, da so samo začasno prekinili snemanje, ker naj bi Mischa imela poskus samomora in je bila v bolnišnici. (se mi zdi da brala nekje).

Mi je bilo pa obetavno (dokler je trajalo)- veliko bolje kot Melrose Place.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Sessa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1171
Na forumu od: 20. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Sessa » 03. Okt. 2009 12:06

Mislim, po 2h epizodah se oni že odločijo da ni dovolj gledano. Svašta.
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 03. Okt. 2009 12:38

Tak pač je v showbiznisu. Verjetno CW od kere druge serije (Life Unexpected recimo) ali reality showa več pričakuje. Jeba, TBL je bil itak doomed že od začetka if you ask me. Sicer sama nisem niti enega dela pogledala, ker me serija sploh ne zanima pa tudi cast mi je antipatični, tak da ne morem komentirat samih delov, ampak to kaj se je dogajalo z Mischo še preden se je serija začela predvajat, je blo dovolj, da si je marsikdo premislo o ogledu TBL-ja.
.: Living is easy with eyes closed :.
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 03. Okt. 2009 17:31

Jst sem nameravala tole gledat ker sem mislila, da bo zanimivo. Sem pogledala prvi del pa me ni čist nič navdušil, sem si rekla da jim dam še eno šanso in sem pogledala še drugi del, potem sem si pa rekla dovolj :D Nič mi ni zanimivo, dolgčas v bistvu, samo Mischina zgodba mi je zanimiva, pa še tista ne toliko da bi samo zaradi nje gledala.

Sem pa tud jst brala da je bila zelo majhna gledanost, nisem pa vedla da so jo kar nehal snemat :eek: Kljub vsemu sem pričakovala večjo gledanost, že zarad igralske zasedbe in tematike. Sem pa pričakovala, da bo Ashton kej boljšga ustvaril :P
Use your head and follow your heart.
Noella
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 21. 4. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Noella » 03. Okt. 2009 19:52

ubistvo je bedno zato, ker je serija dejansko bolj potencialna od Melrose place, ampak CW še vedno upa, da bo Melrose spet uspešnica, kar pa ne bo. 90210 mogoče pridobiva na popularnosti, nov Melrose place pač ne. Sara Paxton iz Beautiful life je pa tud rekla, da je CW vse reklame namenil Melrose placeu in tako je logično da ne bo uspel. Sem pa gledala oboje TBL in MP, pa je MP proti TBL katastrofa. In res škoda, da so kar skenslal. Ne razumem CW sploh
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 04. Okt. 2009 19:38

Sem tud jst zdej prebrala, da so jo nehal snemat. So pa res hitri no, da jo že po dveh predvajanih delih ukinejo. A bodo preostale 4 dele, ki so posneti, sploh še vrteli? Jst sem mislila še pogledat tisti del, ko bi Jessica Stam not igrala :D Pa ga očitno ne bo ...
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 04. Okt. 2009 19:41

^^ Jessica Stam bi bila notr? A me hecaš?
Manekenke in kreatrorji bi bil glaven razlog za moje stalno gledanje :D

A je kakšna možnost, da si premislijo?
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 04. Okt. 2009 20:20

Ja, naj bi igrala v enem delu (mislim da enem, mogoče pa v večih), samo ne vem če samo sebe ali pač nekoga drugega. O ostalem pa nimam pojma, prebrala sem samo, da so jo po dveh predvajanih delih ukinli, da je bilo posnetih že 6 delov, 7. pa so snemali. Mogoče katera druga kej več ve.
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 13. Okt. 2009 0:15

Tole je dokončno ukninjeno. Kar se mi zdi precej bebavo glede na to da je bil rating skor isti kot pri MP in da je zgodba precej več obetala kot pri MP.
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 17. Dec. 2009 22:12

Tiste, ki vam je bil TBL všeč, si poglejte tole :) Torej, Ashton želi, da bi se nadaljevanka predvajala na netu, 3. del, ki ni bil predvajan na TV, pa si že lahko ogledate na tem linku.
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 06. Jan. 2010 17:00

Evo sceno z Jessico Stam (tole bo verjetno bolj *malo* zanimalo :)):



Na linku iz mojega prejšnjega posta pa je cela epizoda.
Use your head and follow your heart.

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron