Supermodel Slovenije (POP BRIO)

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

¤Urshka¤
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 2. 12. 2007
Kraj: Portorož

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤Urshka¤ » 21. Sep. 2010 15:30

a ni teja 18
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 21. Sep. 2010 15:52

Men se je pa ironično zdel, ko so Jasmini rekli da mora shujšat, a Majo so pa vzel not :lach:
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
rinca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1261
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a rinca » 21. Sep. 2010 16:03

Maja je bla pomoje plus size model :?
Blue-eyed boy meets a brown-eyed girl.
Uporabniški avatar
senjorina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 16. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a senjorina » 21. Sep. 2010 16:08

Meni se pa Jasmina zdi čist ok po postavi, samo kakšen kg ali dva bi morala izgubit, nič več, predvsem pridobit na čvrstosti, ker se vidi, da ni natrenirana. Nikakor pa nima preveč kg, ta dva (max.) bi mimogrede izginila med treniranjem, če ne je pa čist ok. :)
Ker pametni popustijo, neumni vladajo svetu.
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 21. Sep. 2010 17:11

^^ Se strinjam. Ko ji je Nika rekla, da bo mogla shujšat, sem kar debelo pogledala, potem sem pa vidla, da so najbrž ciljali predvsem na noge.
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 22. Sep. 2010 13:57

Jaz še vedno ne morem prebavit poraznih preobrazb. Ajda je edina, ki je pridobila, ostale pa ... sramotno.
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 22. Sep. 2010 14:02

Jap se ful strinjam s tabo goofy. Prov tko waste of time, da so sedele na tistih stolih. Čist prav je rekel un mopsek(una deklica k frontalno zgleda ful dobro, s strani pa čudno :D) da je čist ista, kt prej. :/ aja pa Dijane neb smel vreč ven. Dejstvo je, da so bli že od začetka naperjeni proti njej, ker je pač beuty pageant look a like ampak v bistvu res ni izgledala slabo, res se je lepo izražala in obnašala skoz, in res velike, velike pohvale, da se ni zlomila pred žirijo in vse skoz obdržala profesionaln odnos.
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 22. Sep. 2010 14:34

^^mopsek? :lach: Misliš Najo oz. jasmino? Ti dve sta meni tako enaki, prav isto faco mi mata :D Še dobr, da je zdaj ena od njiju šla ven, da ju ne bom več mešala.

Jooooj, ja, Nika je bla pa res ko Miki Miška! S tisto mašno sred glave...kr neki, res. Baje, da načrtuje par mesecov vnaprej, kaj bo določen dan oblekla...no, lahko bi mal bolš načrtovala :D

Glede preobrazb...boga Teja...ampak jz sm se tolk narežala, ko se je pizdila :lol: Res doza smeha :lach: Aja, tista od Nike glede debele denarnice je bla pa pod pasom. Res nizka. Mi je pa všeč, kak je Teja odreagirala. Mrtvo hladno: hvala, prav mate. V glavi pa ji je verjetno jebala vse po spisku :D
Nastji so nardili ful bolšo frizurco, kot pa jo je mela prej, mal jo poživi, zdaj ni več kot ena mrtva riba. Failali so pri Anji, ker ji blont ne paše. Ostale so pa itak iste. Ajda se itak češe nekak po svoje, tak da tisti trenutek, ko je prišla od frizerja, se je še vidla razlika, čez čas pa je tak bla neka skuštrana spet.

Zanimivo postaja :D Dans pa top model, upam, da me ne bo glih takrat zvila vročina.
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 23. Sep. 2010 18:54

Mene so tudi preobrazbe zelo razočarale. Sem pričakovala tudi nekaj več, ampak sploh ni bilo neke bistvene razlike. Še najbolj mi je bila všeč od Nastje, se mi zdi, da ji krajši lasje ful bolj pašejo, čeprav ona sama mi pa ni ravno všeč, ker mi deluje preveč pusta in zmeraj, ko govori imam občutek, da bo jokala.
Teja pa s to frizuro res zgleda kot stara mama :) Se mi zdi, da kot da so jo zanalašč hotl mal zafrknit in so jo tko postrigli in pobarval.
Uporabniški avatar
senjorina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 16. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a senjorina » 24. Sep. 2010 22:10

positive vibration napisal/-a:^^mopsek? :lach: Misliš Najo oz. jasmino? Ti dve sta meni tako enaki, prav isto faco mi mata :D Še dobr, da je zdaj ena od njiju šla ven, da ju ne bom več mešala.


Meni tudi. :D Drugače pa je Teja res dobila grozno frizuro. Če bi ostala še vsaj blond (s tem da ne tista rumenka kot je bila prej, ampak bi jo poštrihali na platinasto ali pšenično blond), bi frizura izpadla še kar ok, tako pa... no go! :? Se mi kar malce smili... nič ji ne gre kot bi ji moralo. Najprej okrušeni sprednji zobje, nato jih je izgubila, zdaj pa še disaster od frizure!
Get some sleep honey! :D
Ker pametni popustijo, neumni vladajo svetu.
Uporabniški avatar
honeydew
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 566
Na forumu od: 3. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a honeydew » 25. Sep. 2010 11:33

Jst ne štekam zakaj niso Teji uredili zobke. Meni se je tudi dolgo nazaj okrušil zob, pa so ga zaflikal, zgleda čist okej, brez originalnega kosa zoba, razen če čiiiist od blizu pogledaš, vidiš mejo med zobom in maso... Pa šaril so ji po ustih, potem je pa še vseeno šrkbasta prišla, v čem je fora?
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 26. Sep. 2010 10:02

nika bo spet obupno oblečena. ona mi je zmer taka k d gre na eno pustovanje. no, ok, ta ponedeljek je bila kot da bi jo en na obe oči udaril :lol:

http://www.zurnal24.si/vip/sveze-pleskana-modna-steza-185711/clanek
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 27. Sep. 2010 21:18

Teja gre domov! :D
Uporabniški avatar
she-devil
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 30. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a she-devil » 27. Sep. 2010 21:19

Zdaj sem si ravno pogledala to ko so snemali video. Hjoj kaj oni vidijo na Barbari meni ni jasno, ker mi je v svoji opravi delovala kot tranza.
Všeč mi je Anela pa tudi Ajda ker se mi zdi taka res primerna za visoko modo.. ma tukaj pa se počasi vse konča. Meni osebno se zdijo punce zeloo mlade kar včasih malo smešno izpade - tako kot pri tem izzivu kjer so se morale preleviti v dame.
Glede žirantov.. Nika je Aneli dala nasvet: manj je včasih več.. no to bi lahko ona sama upoštevala pri ličenju.
Breakfast is my religion! (The Mask)
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 27. Sep. 2010 21:39

Men so ble prekrasne v tistih oblekah in frizurah. Je pa tale šov res nepredvidljiv :D Pred ogledom te oddaje sem bila skoraj 100% da bo šla Nastja domov, na koncu pa da bo šla Jasmina. Nastja se je danes res potrudla in pokazala, da si to res želi. Čeprav meni še vedno ni všeč, ji pa privoščim. A je vam tudi imela najboljši video? Meni osebno je bila najboljša Anela. Ajda se mi je pa na začetku pri hoji po pisti in pri njenem govoru o tem, kako ni vadla hoje s knjigo, zazdela mogoče čist mejčken vzvišena, kao da ker ona velja za najboljšo, ji tega ni treba vadit in bo kar obvladala. No, v nadaljevanju oddaje mi je pa spet bla kul :D Si predstavljam kako je mogla bit živčna na snemanju s tipom :D Teja pa sedaj na koncu res ni bla več tko annoying kot na začetku, kdo ve, mogoče bomo pa še pogrešal njeno živahnost :D

Pa a zdej bo še sam ena oddaja al kako? :eek:
Use your head and follow your heart.

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov