Skins-Mularija

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 13. Nov. 2009 22:30

Huh, dunno...
Tu (prvi post) je vse kaj vem o novi sezoni.
.: Living is easy with eyes closed :.
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 13. Mar. 2010 14:12

:eek: -> :cry: -> :aerger:
That's me 1 minuto pred koncem 7. dela, po koncu 7. dela in po zavedanju, kako bedarijo so naredli.

Ne res, kaj se te grejo avtorji?
Še gleda kera sploh Skinse? Da se neom zdaj ki v prazno razburjala hehe. :)

Tak pointless in nelogične smrti še nisem jemala. Dobro se smrt je ponavadi pointless in včasih tudi nelogična, but still... ne moreš se na taki hudo bedn način lika znebit. Če bi ga dunno, avto povozo, ajde. Če bi mel prometno nesrečo, tud ok. Večino bi razumela, ampak da greš prostovoljno in sam k shady psihatru tvoje punce, za katerega veš, da je fejst weird, in se potem še niti skušaš nea branit, je pa največji ideotizem ever. Ne znam si predstavljat, kak bojo zdaj lahko še zaključli to generacijo, brez da 3/4 folka ne bi imelo depresivni konec. Cooku, JJ-ju, Effy in Karen se bo ja svet porušo.
.: Living is easy with eyes closed :.
Uporabniški avatar
n4stk4
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 156
Na forumu od: 23. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a n4stk4 » 14. Mar. 2010 16:46

Ja, jaz gledam. :cry:
Ravnokar sem uspela pogledat 7. epizodo in ... sicer je bila super, ampak sem ful razočarana, da so jo na tak način končali. :cry:
Š vedno sicer nekak upam, da je samo zgledalo tko in da ga v bistvu ni ubil, ampak sam fejst premlatu in da ga bo zdej nekam zaprl al pa dunno what ;S Ker on je bil pa res tok lep pa fajni in neškodljiv. Ne predstavljam si kko bo brez njega in kko bo Effy, pa kko bosta JJ in Cook :/ Pa vsi ostali :S

Mogoče pa ne bo tko, sej sem za Tonyja tudi mislila, da je umrl, glede na to, da ga je avtobus zbil ... tko da mogoče tudi Freddie ne bo :(
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 15. Mar. 2010 20:26

Tudi jaz še zmeraj upam, da kri ni bla njegova, ker če je bla potem IMO ni šanse, da je preživel. Razen, če bo kot vegetable končal, kar je pa še bolj kruto, kot če je res dead.

Mam pa neko weird slutnjo, kaj se bo morda zgodilo z Effy, če je Freddie res mrtev. Glede na to, da je itak že na 1/2 crazy in da v trailerju reče (z belo) "he's talking in my head" + če se vzamejo vedno bolj pogoste "love you forever" in "we'll be together" izjave kot hint, mam filing da se bo Effy kompletno vtrgalo in bota z Freddiejem res skupaj, ja, but only in her head, kjer si bo ustvarla nek njen svet, katerega dunno, če bo kdaj zapustila. Heheh preveč filmov gledam :P

Prav strah me je naslednje epizode, ne. Pa še ta celotna igralska zasedba mi je precej k srcu zrastla. Me zanima, če bodo za 5. in 6. sezono našli tud take ql igralce.
.: Living is easy with eyes closed :.
Uporabniški avatar
n4stk4
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 156
Na forumu od: 23. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a n4stk4 » 15. Mar. 2010 21:02

Ma ja, men je kr mal na bed, da na vsaki dve sezoni menjavajo igralce. Že tko sm se ful navezala na tiste iz 1. in 2. epizode in bi je blo po eni strani kr mal hudo, sploh zto kr je Tony itak čist lep pa Maxxie isto, Cass, Sid in Anwar so pa tut najboljši. Pa za Chrisa mi je blo tut ful hudo, ko je umrl. :(

Pa sm se pol nekak potolažla, kr sm itak cel čas čakala sam na Kayo Scodelario in me res ni razočarala, kr je zakon. Pa Freddie in Cook sta tudi zakon. Zdej pa kr novi že kmal ... res upam, da ne bodo kr eni -.-

EDIT: evo, danes pride zadnja epizoda skinsov ven (zadnja z 2. generacijo). Men je prov hudo :S
Pa ne vem zakaj se mi dozdeva, da bo pof* Foster ubil tut Effy -.-
Uporabniški avatar
n4stk4
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 156
Na forumu od: 23. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a n4stk4 » 19. Mar. 2010 10:19

No, napačna predvidevanja ...
Zadnja epizoda me je kr mal razočarala, (z belo naprej) v smislu, da nihče razen Cooka ne izve za Freddiejevo smrt. Ne vidmo Effyjinega odziva, ničesar praktično. Vsi žurajo za Freddiejev rojstni dan, Cook pa najde njegova okrvavljena oblačila, Foster ga s kijem poč ... pol se pa Cook zažene proti njemu in KONC ;o Prov čudno je, no.

Edino kar se mi zdle plete po glavi je to, da bi blo pametno Cooka prenest naprej v 5. in 6. sezono, pa mogoče še Effy. Ampak verjetno ne bo tko. In lahk si sam predstavljam kdo je koga.
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 19. Mar. 2010 20:21

Blah, totalni crapfest je bil to. :aerger:
Worst finale ever!

Sem upala na to, da se bodo te v finalu vsaj malo "oddolžili" za najbolj nepotrebno smrt v zgodovini TV-ja, ampak neee, ovi so si party naredli. Kaj pa te. Še najbolj hudo od vsega pa je, da 3/4 likov sploh ni dobilo nobenega konca. Totalno razočaranje v glavnem.

Nah, jaz pa ne vem če bi rada, da se keri od starih likov pojavi v 5. in/ali 6. sezoni. Bi me skozi spominjali na to, kak bedno so zaključli 4. sezono.
.: Living is easy with eyes closed :.
Uporabniški avatar
n4stk4
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 156
Na forumu od: 23. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a n4stk4 » 19. Mar. 2010 21:58

Hja, tak je očitno njihov način ;P
Sej kdo iz 1. generacije je pa imel nek trdno določen end. Okej, Tony in Michelle sta šla na college, ampak to nič ne pove kaj se bo z njima dogajal naprej, Anwar, Maxxie in tisti dude so šli v London, Cass in Sid sta razpuščena v NY ... hja, ni blo kej drucga za pričakovat tut tle.

Sem mal brala in nekateri upajo na nekak povzetek, glede na to, da so ful hitr zaključli (8. epizoda, give me a break) ... pač kaj se je zgodil po tem ko je Cook skoču proti Fosterju ...
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 19. Mar. 2010 22:08

Ja prva generacija je bla velik bolj zaključena, vedu si da eni grejo na različne fakse, da gresta Anwar pa Maxxie v London, da sta Sid in Cassie v New Yorku in se bosta prej al slej najdla, v glavnem tak lep konec. Tle pa kr sred zgodbe odrežejo, kao predstavlji si kaj bo naprej :D Kr neki. Jst tud ne vem če bom gledala 3. generacijo, ker bodo 1992-1994.
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 21. Avg. 2010 7:26

Ste ži vidli novo generacijo? :?
I'm not shallow, ampak ki so te tote gor pobrali.. Jeez

http://www.e4.com/skins/series5/pictures/cast-reveal.html?decorator-index=1
Zadnjič spremenil FreakChiq, dne 21. Avg. 2010 8:14, skupaj popravljeno 3 krat.
.: Living is easy with eyes closed :.
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 21. Avg. 2010 7:27

Ste ži vidli novo generacijo? :?
I'm not shallow, ampak ki so te tote gor pobrali.. Jeez

http://www.e4.com/skins/series5/pictures/cast-reveal.html?decorator-index=1
.: Living is easy with eyes closed :.
Uporabniški avatar
creative PERSON**
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 3. 1. 2009
Kraj: Rateče - Planica:vikend ; Lj :med tednom

Neprebrana objavaNapisal/-a creative PERSON** » 23. Avg. 2010 20:48

ah men sta ble tko al tko najbol všeč 1 pa 2 serija ko so bli res zakon liki
poj s 3 pa 4 je šlo pa vse sam še dol + tega da k je cris umru se mi je strgov srce :(

sej ne da 3 & 4 serija nebi ble gledljive ampak kvalitete 1 in 2 serije niso dosegl :roll:
ENJOY our lives ---> That's the only way to make us HAPPY

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov