serija: dollhouse

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 07. Apr. 2009 9:22

Gledate? Če še ne, morate začeti :D

Torej. Gre za dokaj novo serijo. Trenutno je zunaj sedem delov. V ameriki izhaja v petkih, se pravi si jo pri nas lahko snamemo dol v soboto. Evo, tukaj je kratek promo:

Serija je pod okriljem fox-a, dobro da ni od nbc-ja, ker bi jo sigurno zelo kmalu skenslali tako kot lipstick jungle (grrrrrr) =)

Punca, ki igra Echo je Eliza Dushku (na sliki). Kar luštna punca :)

Kratka obnova serije:
Echo je mlada ženska, ki je dobesedno fantazija vsakega človeka. Je ena iz skupine moških in žensk, katerim lahko vstavljajo (s posebnimi napravami) spomine različnih ljudi, vključno s spominom, sposobnostmi (lahko ti npr. vkodirajo tudi astmo.. :O ), zato da jih potem uporabljajo za različne naloge. Naloge so lahko romantične, ilegalne, avanturistične,...
V trenutkih ko te osebe nimajo "naprintanih" določenih lastnosti imajo Echo in ostali praktično prazno glavo.. Takrat živijo v futurističnem laboratoriju imenovanem Dollhouse (hiša lutk).

btw. Tudi tu je tako, kot pri vsaki seriji (dexter, prison break,...) da postane zanimivo šele po par delih.. ko se zgodba malce razplete :)
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 07. Apr. 2009 14:49

Jaz si potegnem vsak tedn dol, nisem pa še začela gledat. Tak da me čaka... :D
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 08. Apr. 2009 17:57

no kar začni, splača se :D
Uporabniški avatar
Maychy
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 30. 6. 2004
Kraj: Se selim...

Neprebrana objavaNapisal/-a Maychy » 08. Apr. 2009 19:06

Jaz sem si prvih nekaj delov pogledala, pa me ni potegnilo noter. Si bom pa ob priložnosti še mal naprej, da vidim, če postane kej boljš.

Elize se pa drugače spomnemo iz Buffy, ane? :P
--- Evil Is Just A Point Of View ---

--- Don't tell me the sky is the limit, there are footprints on the moon! ---
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 08. Apr. 2009 19:42

Mene je pa serija prav pozitivno presenetla. Nisem si mislila, da mi bo tak dobra. Edini del ki je spusho je bil peti... vsi ostali so pa prav awesome. Sploh sedmi heheeheh :lach: :lach: Jeez kak sem se Topherju, DeWittovi in Dominicu mogla presmejat :D
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 08. Apr. 2009 20:19

to je ta ane, ko so bli zadeti. Najbolj me je nasmejalo ko je un varuh od eco (un črnc), začel na klavir igrat :D
Joj imen si pa sploh ne morem zapomniti.. :oops:
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 08. Apr. 2009 21:38

Boyd :wink:

Jaz sem se pa mogla najbolj Dominicu, ko je reko za pištolo, da je tak težka, da postane njegova roka utrujena. Pa pol njegova faca hahah :D
Pa DeWittova: Still... I am very British. I Don't say haaaarrrd r's hehe. Topher pa tak skoraj v vsaki epizodi zmaga. Ja, 7. epizoda je bla svetovna. Pa tud ta najnovejša je bla dobra. Zdaj je Paul vsaj dobil zagotovilo, da je Caroline v bistvu še zmeraj alive. To ga je IMO tak najbolj mučlo.

Pa Victor in Sierra sta prav cute. Še posebej, ko sta v tistem "wiped" stanju. :P
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 09. Apr. 2009 20:24

^aha.
In kako misliš, da se bo razvilo. Ker vsak del se Eco nekaj spomni..
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 11. Apr. 2009 21:32

Pojma nimam kak se bo to razpletlo... Pa ravno sem prebrala, da mislijo samo 12 delov predvajat. Še tri dele pa bo fertik. Fak, kak te mislijo to zaključit tak hitro.

V današnjem delu so me prav presenečali. Prvo ko je Echo kr sama od sebe prišla do Tophera in mu rekla, da jo naj imprinta. Pa pol Paul, ki je zvedo, da je Melly oz. November tud ena izmed lutk. Nekah sem mislila, da bodo s tem razkritjem še malo vlekli. Ampak mi je pa prav všeč da zdaj ve! Btw, "zapuščeni," nenaspani in "obseden" Paul is kinda hot heeh :P

Samo Thopher je pa tud car ne...
"I make a cheerleader. They make a cheerleader that shoots people! (kratka pavza) ...or a assassin that does cheers." LOL :lol: Prav všeč so mi taki liki.

Samo kaki purpose pa bi te naj mela Dollhouse? Pa kaj je Dominic mislo z "one day you'll be erasing them." Uu ja, vedno bolj maram Dollhouse. Upam, da bo serija dobila 2. sezono.
Uporabniški avatar
inchy84
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1004
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a inchy84 » 20. Apr. 2009 13:48

gledam serijo, zaenkrat mi je še všečna bomo videli kako se bo razpletlo naprej :P
Somebody save me
I don't care how you do it
Just save, save me
Come on
I've been waiting for you
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 10. Okt. 2009 12:01

Kakšna se vam zdi nova sezona?
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 19. Dec. 2009 11:08

Pa daj kaki nefer no!
Skenslajo serijo, kaj me sploh ni presenetlo pa tudi ne preveč žalostno naredlo, ker začetek druge sezone ni bil glih neki wow. Samo kaj ko pa zdaj, ko gre vedno bolj proti koncu (mislim, da so še samo 3 epizode) postajajo deli totalni mindfuck. :eek: :flehan: Današnji epizodi sta že win na celi črti.

Waaa I hate when that happens!
.: Living is easy with eyes closed :.
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 19. Dec. 2009 11:27

^Kaj prav skenslali bojo serijo al bo sam pavza? Joooj ne se hecat... :roll:
Yada, yada, yada...

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron