Pretty Little Liars

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
JustThatGirl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 47
Na forumu od: 6. 3. 2010
Kraj: Koper

Neprebrana objavaNapisal/-a JustThatGirl » 21. Jul. 2010 21:39

kikyca napisal/-a:Ne me kamenjat! :D Men pa prof. sploh ne potegne, skoraj antipatičen mi je :)


podpis :D

Meni je zakon serija,lih prau za poletje :)
Me pa malo spominja na film Sorority row ki sem ga gledala pred kratkim no.V bistvu mu je precej podobno :razz:
Všeč so mi karakterji, čeprav mi je Aria malo annoying no,nevem zakaj :D Zanimivi prepleti so,res me firbec matra kdo je A ! :razz: Ampak to verjetno komaj na koncu sezone ugotovimo.Če sploh bomo...
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 21. Jul. 2010 23:07

Men se tud zdi vse skup malo otročje oz. predvsem najstniško orientirano. Kar naenkrat ostanejo same in nikjer več nikogar, ali pa vse štiri pridejo naenkrat na isto mesto ... :D Takšna smešna naključja + ta sporočila ki prihajajo točno ob pravem času. Kljub temu bom pogledala sezono do konca, ker zdaj čez poletje itak primanjkuje dobrih nadaljevank, pa najbolj me zanima, kaj je v resnici bilo z Alison, kdo je A in še kaj več v zvezi z Jenno. Me pa zanima, kako bodo nadaljevali z nadaljevanko ko se bodo vse te skrivnosti razkrile. Vem, da lahko naredijo vedno nove uganke, samo se mi nekako zdi, da je ta skrivnost z Alison in A največji point nadaljevanke.
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
JustThatGirl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 47
Na forumu od: 6. 3. 2010
Kraj: Koper

Neprebrana objavaNapisal/-a JustThatGirl » 28. Jul. 2010 23:36

Fak,ta serija se samo neki zapleta,js sm že popolnoma zmedena :D
Mislim,wtf tisto z Alison in Jenno v bolnici in zapestnico?
Mene me resnično zanima če bojo te stvari na koncu lahko logično razložili...Nekako dvomim v to :/
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 29. Jul. 2010 19:24

^^ Eh, veš da bodo, sej to ni Lost :D

Men pa sam ena stvar ni jasna - zakaj so sploh ble prijateljice s to Alison. Jst bi jo poslala v tri krasne.
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 29. Jul. 2010 19:31

^^tud jaz sem se to spraševala :)
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
JustThatGirl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 47
Na forumu od: 6. 3. 2010
Kraj: Koper

Neprebrana objavaNapisal/-a JustThatGirl » 05. Avg. 2010 9:47

Uuu hud del je bil ta deveti !
But it's getting more and more confusing :gruebel:
Konec je bil res ftw o.O
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 05. Avg. 2010 11:57

Men je pa na cajte ta serija čist preveč pocukrana. :D

No sam je za pogledat za krajšanje časa :D Upam, da bomo zvedli kdo je morilec na koncu.
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 05. Avg. 2010 13:47

^^ Men pa otročja :D Kar naenkrat začnejo v knjižnjici knjige letet s polic, pa nikjer nikogar za videt ... Yeah, right :D Pa ta sporočila :roll: Vsak del se kao ful napeto konča, v naslednjem delu pa vidimo, da to sploh ni blo nič posebnega ali pa sploh ne izvemo, kaj je blo. To z Lucasom čist možno da ne bo nič posebnega, itak je bla zunaj nevihta in bi vsak imel umazane čevlje, če bi šel ven. V glavnem, navdušenje po prvem delu me je čisto minilo. Sploh se mi ne zdi nič napeto ali zanimivo in res orientirano na 13-letnice. Plus igralke mi niso kaj posebno všeč. Emily mi je smotana že od začetka, Hanna mi gre na živce s svojim innocent sweet face, Aria mi ni nič posebnega, Spencer mi je še najbolj všeč. Kakorkoli, najbrž bom pogledala sezono do konca, ker imam slabost, da ne morem nehat na sredi sezone, pa kljub vsemu me zanima, kdo je morilec in A :D Pa za krajšanje časa je, kot je kikyca napisala :)
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 05. Avg. 2010 13:59

Jaz mam tudi vedno večje probleme s to serijo.
Sploh s takimi "malimi" forami, kot so na primer umazani čevlji. Pa če bi me kdo hoto ugrabit, bi prej rekla: "Čaki, samo šuhe si spučem." Mene ne dobiš nikamor z umazanimi čevlji, sploh pa ne s takimi, ki majo še tono blata gor. Pa kot da ma samo en par šuhov doma, al kaj. :roll: Heheh

Da ne omenjam, da tu neka 16-letnica dobi svoj lastni spomenik for no reason what so ever. Mislim, kaj je te takega naredla? Jaz tud hočem spomenik. Kam se morem v vrsto postavit? :)

IMO bi mogli začet odkrivat, kdo je A, ker te rokavice in sms-ji so že rahlo dolgočasni.
.: Living is easy with eyes closed :.
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 05. Avg. 2010 14:05

^^bolj se ne bi mogla strinjat. :)
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 05. Avg. 2010 14:53

Pa Emily je prišla nazaj tko umazana kot da bi se po blatu valala :D
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 05. Avg. 2010 15:21

^^hja blato je mela vse po obrazu pa laseh, v resnici tak vsrana tud ne bi mogla bit, če je šla tja sam po one spominke - saj tak blatno pa spet ni blo? in je res zgledalo, kot da bi se valjala po blatu in travi :D ampak okey, saj je samo serija... :D
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 10. Avg. 2010 6:52

meni je serija zeo všeč, prav tako pa učitelj angleščine :D Pa tudi tisti Shean in njegov prijatelj Noel je luštkan :)
Drugače mi je pa Alison zelo antipatična.
Mi je pa všeč zgodba ker je malo drugačna. Edino počasi bi lahko začeli razkrivati zgodbo.
Don't worry, be happy!!
kokica87
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a kokica87 » 11. Avg. 2010 12:54

Meni je zanimiva serija, ker ni čist tipično najstniška. Drugače sem pa ravnokar pogledala 10.del in sem zdaj še bolj nestrpna kdo je ta -A. Naj bi bila pa druga oseba kakor v knjigi. (ker v knjigi je baje - Alisson -) Sam škoda je ker na njihovi uradni strani piše, da bo naslednji del komaj januarja??? Ali sem jst to narobe zasledila?
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 11. Avg. 2010 13:34

kakor jaz vem naj bi A bila Mona
Don't worry, be happy!!

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov