P.S. I love you

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
a_pikica_a
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1431
Na forumu od: 28. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a a_pikica_a » 12. Mar. 2009 19:24

Danes bom morda še enkrat pogledala ta film. Meni je bil res ful všeč.
Ko sem ga prvič gledala, sem jokala takoj, ko je kazalo, kako se kregata, ker sem vedla, kaj se bo zgodilo.
To je eden redkih filmov, ki so se me res globoko dotaknili. Trenutno berem še knjigo :) Tako lepo prikaže to obdobje prebolevanja in ne vem, res te tolko prevzame, da vseskupaj postane skoraj mazohistično :D

Kaj pa vam, je bil všeč?
Pa še slikice, za tiste, ki se ga ne spomnejo.

Slika Slika
I can resist anything but temptation. Oscar Wilde
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 12. Mar. 2009 19:32

Eden redkih filmov, ki je mene v jok spravil skoraj pri vsakem prizoru. Res je lep, prav gane te. In hkrati pripravi do razmišljanja in samoanalize. :)
Uporabniški avatar
choco.cat
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1119
Na forumu od: 14. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a choco.cat » 12. Mar. 2009 19:36

Tudi jaz sem pogledala in prebrala knjigo. Lep film :)
I laugh at gilded butterflies.
Uporabniški avatar
izzie
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 271
Na forumu od: 6. 7. 2008
Kraj: Prekmurje

Neprebrana objavaNapisal/-a izzie » 12. Mar. 2009 19:52

Zelo lep film. Pogledala kar nekajkrat, pa sem vsakič jokala. Knjigo pa imam namen prebrat, večinoma je knjiga še boljša, kot film.
"Smo stroji za preživetje - robotski posredniki, slepo programirani za ohranjanje sebičnih molekul, znanih kot geni." (Richard Dawkins)
Uporabniški avatar
red_rose
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2239
Na forumu od: 12. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red_rose » 12. Mar. 2009 19:55

meni je bil tut fuuul vsec film...ampak nekaj me je zmotlo pri prebolevanju vcasih se mi je zdelo prevec nenaravno...kok hitr ga je lahk vcasih kr odmislila, sploh s tistim drugim?! mislim zaigrano mi je blo vcasih malo cudno...drugace pa super film.
Uporabniški avatar
a_pikica_a
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1431
Na forumu od: 28. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a a_pikica_a » 12. Mar. 2009 20:03

red_rose napisal/-a:meni je bil tut fuuul vsec film...ampak nekaj me je zmotlo pri prebolevanju vcasih se mi je zdelo prevec nenaravno...kok hitr ga je lahk vcasih kr odmislila, sploh s tistim drugim?! mislim zaigrano mi je blo vcasih malo cudno...drugace pa super film.


Jaz sem čist vse (z)analizirala. :D
Mislim, da ga ni prebolela takrat, ga je poskušala preboleti. Film pokaže, da človeka prebolevaš oz. ga čutiš zraven nekje eno leto po smrti, potem pa počasi ne več. Umes pa se trudiš, da bi šlo čimprej, pa ne gre.

Ehh, sej ni treba posebno razlagat moje reakcije ko proti koncu reče, da ga ne čuti več ob sebi. Slika

Ta film mi je dal ful misliti. Tisto večer, ko sem se vrnila iz kina sem celo noč prespala tesno ob Mojem.

A ve razmišljate kdaj, kaj bi bilo če bi bilo tako? Kako bi se spopadle s tem?
I can resist anything but temptation. Oscar Wilde
Uporabniški avatar
red_rose
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2239
Na forumu od: 12. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red_rose » 12. Mar. 2009 20:43

^^ja, razmisljam o tem. mislim, da bi bilo tezko predvsem zarad tega, ker bi ga celo zivljenje pogresala u smilslu: kaj bi blo CE bi bil se tukaj..se pravi npr. cez 30 let ko bi mela drugega moza in otroke...bi se sigurno kdaj spomnila na najine nacrte in kako bi blo ce bi se vedno mela njega..pomoje nikol popolnoma ne prebolise ljubezni, ce ti umre...zato ker ce gresta narazn se lahka vedno sklicujes na to, da sta pac sla narazen iz nekega razloga...ce umre, pa ni nobenega pametnega razloga da bi ga lahko prebolel :(
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 12. Mar. 2009 22:04

Meni je tud bil ful všeč, res zelo lep film. In Gerard je :hearts:
Nisem pa vedla da je posnet po knjigi :oops:
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
Sweet Princess
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 877
Na forumu od: 11. 12. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sweet Princess » 12. Mar. 2009 22:13

Krasen film...tut jst sm jokala skor čez ceu film...
Uporabniški avatar
lil_tjashy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 23. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lil_tjashy » 12. Mar. 2009 22:19

Jaz sem pa najprej prebrala knjigo še preden je film sploh vn prišel.
In pomoje prva knjiga kjer sem se zravn ful prejokala pa tud presmejala. Pol sm pa komi čakala, da film pride pa mi je bil tko kr ok.
Če niste prebrale še knjige, jo res morte prebrat ker je ful huda :)
And so the lion fell in love with the lamb...What a stupid lamb...What a sick,masochistic lion...
"You're like my own personal brand of heroin"
Uporabniški avatar
Miss N.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 302
Na forumu od: 22. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss N. » 12. Mar. 2009 22:32

lil_tjashy napisal/-a:Jaz sem pa najprej prebrala knjigo še preden je film sploh vn prišel.
In pomoje prva knjiga kjer sem se zravn ful prejokala pa tud presmejala. Pol sm pa komi čakala, da film pride pa mi je bil tko kr ok.
Če niste prebrale še knjige, jo res morte prebrat ker je ful huda :)


isto...

čeprav vseeno mislim, da je knjiga boljša kot film...

najbolj mi je všeč (ma ne všeč...ma sej ne vem...sploh ne najdem pravega izraza...) tisti del, ko gre na agencijo...
Če ne moreš pomagati, nagajaj. Važno je sodelovati...
Uporabniški avatar
Skrat potepuh
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 15. 1. 2009
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a Skrat potepuh » 12. Mar. 2009 22:47

Mmmm, čist posebna tema za ta film!!
Menda sm ga gledala že ene 6x.
Moj ni romantik, niti ne mara takih filmov in ga je enkrat gledu s prjatli... Uf, reakcije so ble čist nenavadne... :)
Pol sva ga pa seveda mogla skup gledat in sva ga... Js sm jokala tesno privita k njemu, on mi je solze brisu najbrž bolj zato, da se je zamotu - mal ga mam na sumu, da bi drugač skor še njemu kakšna ušla. No, pol sva se pa še ful cajta pogovarjala pa sam stiskala pa božala. Ne vem, mogoče je bil tak čas ker ponavad ne jokam ob filmih. Najbrž pa bo kriv Gerryjev karakter, ki je tako podoben fantovemu.

Sm ga pa tut js zanalizirala, ja. Od čustev, Gerardovih nasmehov, smrti, oblek, vse vem. Zelo lepo pokaže umetnost prebolevanja. Sama sem že izkusila, kako je, ko vse teži k novi zvezi, na koncu pa dobiš le dobrega prijatelja in spoznanje, da prejšnje zveze še ni konec.

Ja, red_rose, maš pa prav, on in morebitno lepše življenje z njim bi vedno viselo nekje v zraku. Smrt ti ga vzame brez vprašanj, za seboj pa jih pusti ogromno. Čas ti stvari le olajša, pozabiš pa ne...
Js si zdajle ne predstavljam, kako bi se lahko sprijaznila s tako situacijo. Uf, mislim da težko, vendar vseeno lažje kot po devetih letih. Onadva sta bila tko zelo povezana, to so noro dobr prikazal. V njuni ljubezni ni kiča in to mi je res fajn.
Par prizorov je tako svetovnih! Men najljubši je tist, ko se spoznata. Njene barve, pokrajina, on tako preprost in noro privlačen... Pa ko ji poje v lokalu...

Morm prebrat še knjigo. A je notr kej bolj razložena njegova smrt? Kaj pa konec?
Dialogi so taki kot v knjigi? Ker so super...
Holly Kennedy: I don't want to make any mistakes.
Gerry Kennedy: Then you're in the wrong species, love. Be a duck.
:)


Pa moja ljuba zelena Irska in glasba :hearts:

Ah, ja, priznam da me še noben film ni tok obsedel. Tale je bil pa lih prava kombinacija, da je vzbudil romantika, potepuha, umetnika in melanhonika v men. In mi pokazal, kako velika je lahko ljubezen.
Povej mi o sanjah četudi so grešne,
zaupaj mi želje četudi so smešne.
(Feri Lainšček)
Uporabniški avatar
Blossom
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 94
Na forumu od: 25. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Blossom » 12. Mar. 2009 23:34

Miss N. napisal/-a:
lil_tjashy napisal/-a:Jaz sem pa najprej prebrala knjigo še preden je film sploh vn prišel.
In pomoje prva knjiga kjer sem se zravn ful prejokala pa tud presmejala. Pol sm pa komi čakala, da film pride pa mi je bil tko kr ok.
Če niste prebrale še knjige, jo res morte prebrat ker je ful huda :)


isto...

čeprav vseeno mislim, da je knjiga boljša kot film...

najbolj mi je všeč (ma ne všeč...ma sej ne vem...sploh ne najdem pravega izraza...) tisti del, ko gre na agencijo...


agree :) v bistvu sem bila nad filmom razočarana, ker je knjiga 100x boljša. pa še kup enih stvari so spremenili, npr. to, da je izmed njiju samo gerry irec, holly je pa američanka, živita pa v neki četrti v new yorku. :roll:
Smetka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 712
Na forumu od: 2. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Smetka_ » 13. Mar. 2009 7:41

ma jaz ta film na vsake kvatre gledam pa solze spuščam.
Mogoče ga gledam tud zato,ker mi je Hilary Swank vizualno že kr mal creepy podobna.
Uporabniški avatar
nikaragua
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 506
Na forumu od: 7. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a nikaragua » 13. Mar. 2009 9:35

evo ze loudam :D pa da vidm to :razz: :razz: :razz:

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov